Pintas valas

Spiningai, ritės, valai, masalai...
User avatar
Andu
Posts: 490
Joined: 20 Mar 2009, 13:41
Miestas: Kaunas

Re: Pintas valas

Post by Andu »

:Yess: nu dėdė šaunuolis :ilike: Koridoriaus grindis sup...zdiūrino, "štanginę" ir fizikos kibinetą išrabavojo, bet akspierymientą parodė! :shock: Laikykit granatą tamošiai newierni :-P
piatras

Re: Pintas valas

Post by piatras »

koziris40 wrote:(L.viscum album )
Toksikomanas :drag: :geras: Jaučiu kad FC iki vakaro nesustotų temptis :fuu: nes ir pintiakams ~15min. ne riba :x vizualiai stebimas dreifas :mda:
O monofilus galit vulgariai patys pasitikrint palyginamuoju būdu : surišat skirtingų žylkų (identiško storio) galus, pasiimat kiekvieno po pusmetrį ir patampot, skirtumas puikiai juntamas :Yess:
User avatar
gedukas
Posts: 719
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Pintas valas

Post by gedukas »

as kai klinska vala noredavau nudazyt,tai virdavau arbatzolese tai poto toks minkstas pasidarydavo ir istysdavo tarp ranku tempiant zymiai daugiau nei originalas,bet man tas patikdavo,o lydekos ir tep kibdavo ant vartikliu.....reportazelis liuks :labas: ,cia gal tiems kas kazka pastoviai gincijasi,bet kai as tokiu dalyku nesureiksminu....as labiau y grindis ir sienas ir per langa ziurejau...ir iskalbumas operatoriaus patiko ;) :Yess: ..as tai kol kas tris valus zinau,mono,pintas,ir florikas pavadziam...daugiau kol kas gyvenime nerek :)
Robertas
Posts: 268
Joined: 07 Feb 2011, 16:54
Miestas: Telšiai - Vilnius
Location: Telše

Re: Pintas valas

Post by Robertas »

Sveiki žvejai :labas:

Naujiem metam reikia valus pasikeisti, kadangi dabar akcijos neblogos tai vis suku galvą kurį valą UL rinktis, YGK UPGRADE 8X #0,6 ar Castaway #0,6 ? Norėčiau išgirsti Jūsų nuomonę, nes žinau kad yra žvejojančių žvejų šiais valais bei išbandžiusių juos :-)

Iš anksto dėkoju :isveikata:
piatras

Re: Pintas valas

Post by piatras »

zanelis wrote:Imciau ygk nes plonas castaway nekoks
ko gero patvirtinsiu :mda: galima su castawėjum gaudyt (kaip aš su #0,6), bet stiprumą būtina pastoviai kontroliuot (porą metrų išmetusImage, stiprumas pagerėja :) ) bet jo elgsena ant multiko špūlės kažkodėl artimesnė FC negu PE :mda: :x
Arvydas_ri
Posts: 107
Joined: 25 Oct 2015, 21:13
Miestas: Šilalė

Re: Pintas valas

Post by Arvydas_ri »

YGK G-soul X8 Upgrade pirkau 2015 ankstyvą pavasarį. Sezoną atžvejojau, labai patiko - slidus, metasi puikiai. Bet rudeniop pastebėjau, kad labai susilpnėjęs valas. Išoriškai atrodo neblogai, bet, kaip berištum, trūksta prie labai nedidelių jėgų. Nutraukus keletą metrų, šiek tiek pagerėjo, bet nedžiuginančiai. Pervyniojau "antru galu" ir sezoną užbaigiau, bet pavasarį neberizikuosiu. Storis jp 1.
Tokio paties storio Pontoon Exteer 4x dėvėjosi gerokai lėčiau.
Robertas
Posts: 268
Joined: 07 Feb 2011, 16:54
Miestas: Telšiai - Vilnius
Location: Telše

Re: Pintas valas

Post by Robertas »

Na viskaskaip ir aišku dėl valo pasirinkimo :-) tai castaway tie plonieji kaip supratau nekažką, o storesnieji 25lb 30lbant casto kaip ir geri? Bent jau iš Jūsų ankstesnių diskusijų toks įspūdis susidaro :)
jordza
Posts: 469
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Pintas valas

Post by jordza »

būkit žmonės, bent 4-5 puslapius atgal praverskit prieš klausdami...
#1.5-#2 arba 20-30lb arba ne ploniau 0,2-0,25mm pofig koks gamintojas (pradžiai)
User avatar
Andu
Posts: 490
Joined: 20 Mar 2009, 13:41
Miestas: Kaunas

Re: Pintas valas

Post by Andu »

:Yess: ... apie pintus valus - vaizdeliai po lupa:
http://www.catch-zone.com/plecionki_pod_lupa/
piatras

Re: Pintas valas

Post by piatras »

:mda: deja visi tik gražiai "0"-liovi ;) o kasos storis slidus diskusijų objektas... :D
edga

Re: Pintas valas

Post by edga »

gal žinot kur ant Vilniaus nusipirk Cast Away?
User avatar
gedukas
Posts: 719
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Pintas valas

Post by gedukas »

koky pintuka parekomenduotumet micro dzigui 0.08mm,bet ne kosmine kaina...dekui.
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Valas

Post by valdas. »

Gal yra nuomoniu apie toki zaisla PE ..
GOSEN DONPEPE
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pintas valas

Post by valdas. »

:labas: :ilike: perkam..
Egyda
Posts: 65
Joined: 23 Apr 2012, 18:49
Miestas: Šiauliai

Re: Pintas valas

Post by Egyda »

Prieš savaite Gosrna nuviniojau, ir daugiau turbūt niekada nebeužviniosiu. Man jis š.....s paskutinis. Masalų nušoviau ir užkliuvus labai greitai trūksta. Mixas savo irgi išmetė. Gal markė ne tapati kur žadi pirkt, bet gerai pagalvok. Varivas man patiko, o ir kaina pas Tada draugiška :D
Egyda
Posts: 65
Joined: 23 Apr 2012, 18:49
Miestas: Šiauliai

Re: Pintas valas

Post by Egyda »

Ir va tokis visiška tufta
20160626_111500.jpg
zz
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pintas valas

Post by valdas. »

Nupirktas sitas..
http://lt1.pigugroup.eu/colours/664/457 ... 8_xbig.jpg

Pardavejas pazystamas, zvejas- sportininkas..
Sake geresnio jam tiesiog nebereik...po du metus atidrozia kai uz tevyne..
Bandziau draskyt per mazga nutraukt nesigavo..susizalot greit galima o ne nutraukt..
Ir lipduks prikolnas i komplekta, :D beje kokybiskas.
http://blog.filstar.com/wp-content/uplo ... epe4-2.jpg

Ziuresim..


ps.. pagal mane jis uzplonintas, ne kitaip.. :D ..lyginau su juntamai brangesniu japonu, mano kokybes etalonu , storis 5..tai pas šį 8-tuks panasus i manaji penketuka, kuris ir taip puse plauko :mda:
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pintas valas

Post by valdas. »

Castingui Aliexpresinis Poseidonas, baltu lipduku, :Yess: jau antras sezonas be priekaistu...praktiskai nenuzudomas sniurelis, jei pagal paskirti viskas.
Pirk nors kilometrais..berods 1km. apie 25eu :D :mda:

Beje cia ne bajeris,ir ne juokai. Ne as vienas ji naudoju, labai net vertas demesio valas... net patis kinieciai eme ji padirbinet, o tai jau apie kaika sako..
Kol eis ji gaut su tokia kokybe kokia turiu dabar..Castingo tema man pintukuos, koleikas uzdaryta..
Nei vienas vobleris, pusdzerkis, man su juo dar ner nuskrides..
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pintas valas

Post by valdas. »

As i valo stori neziuriu jau nnn metu, kam to.. :x vis vien VISI meluoja, visi.
Svarbu islaikymo parametrai..
Plius tas storio niuansas sviruoja,neretai, tarp skirtingu partiju..

Tie patys japonai, pas ta pati gamintoja..skirtingi pavadinimai-rusis, kaina japoniska..diametras rasomas vienas, o realiai, be aparaturos matos, kad storiai skirtingi, ir buna ko ne dvigubai..
Tai cia kas kam..man tie mm. tik marketinginis fintas naujokam..
Man svarbu, kad valas minimum 20lb. butu....
Jei XUL-UL.. tai 3-5lb..
Ir, kad bent sezona ,,nesuputu,, buna ir tokiu orginalu is JP...visa kita dzin..
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pintas valas

Post by valdas. »

Ir dar is gyvenimo, savo..gal kitiem ir kitaip..

Nori patvarumo, islaikymo, realesnio plonumo..8-gysliai :fuu: ..4-gysliai :ilike:

Neverta metyt pinigu jiem, bent pagal mane..
Pas juos vienintelis pliusiukas, kiektai tylesni uz keturgyslius.Bei simboliskai, intuityviai, gal metru toliau ein numest, lengvesnius masalus..bet cia dar ne faktas, kad tai zvejyboi bus juntama...
visa kita ne ju naudai..
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Valas

Post by valdas. »

Daiwa J-Braid 8x

Naujas mano valas 013mmm. storesnio neturejo tik plonesniu..
Nebuvo ka musu kaime geriau gaut... reikejo staigiai ir dabar, Medium Fyderiui :oops: :D .. minti spiningui ..
Pardavejas pazystamas..pirkau ne tiesiogiai,neciupinejes nemates, per gimine isvykusia miestan duonos..viskas telefonu..reik valo gero, turi, nieko neturiu pagal tave, bet va labai kazko perka va si bruda..ai ka jau cia, davai, vakare gi ant naktines, ner kada but isrankiam....
Viskas pirkta is lempos...
Parvaziavo..pamaciau...nu ie ssss. :piktas: pamaniau..net nepanasus i pinta..kazikoks plaukas, o gal ir mono koks hibridas..tikrai ne Fyderiui, perslabnas bus..teks grazint i parduotuve.
Surisau mazga, tradiciskai, kai visi darom.. tikm...opa nepasidave..daugiau timt, skauda pirstus.. :shock:
Prisiziuriu..nu blin.. plaukelis o va kaip ..
Nu gerai, tebunia..gi tik 15eu..
Greit ji ant rites ir..
Vakar pratestavau su Fyderiu iki 90g ir 40-50g,. serykla plius pasaras apie 20-30g..metimas negailint, truks truks fignia, turiu atsargine rite su normaliu valu..
Valas tikrai plaukas, berods NEMELIUOJA skaiciukai ant dezutes, retas atvejis oi retas..slidus kaip mono..apvalus neapvalus, nein iziuret, perplonas, be spec priemoniu...
Net suabejojau det nedet ant ,,donkes,, UL parametru vala..
Tokiais dziginas su 2g. galvom.

Reziume :Yess: :ilike:
Retai siais laikais benustebina kas , ypač 15eu.. ir uz 150m..
Manau puiki alternatyva visokiem Varivasam ir ttt..ant laito ar Ultralaito, kas sueda nemazai valu per sezona ir tai kerta per kisene...kaip minejau, pradinis slydumas is dezutes tai kazikas tokio..
Del ilgesnio tarnavimo, nieko negaliu ismastyt..tarnaus netarnaus..Visgi 8 gyslis o jie lepus..
Bet pradzia man patiko..

Na zodziu gal kas kam bus i nauda...
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Valas

Post by valdas. »

Aurimas

Re: Pintas valas

Post by Aurimas »

Teko man isbandyti, tai skirtingi valai. Upgrade kietesnis, is paziuros tvirtenis ir atsparesnis galetu but, bet du kartus esu ji nupjoves metimo metu kai buvo netvarkingai valas susuktas ir islindus kilpa (1.2 storio), todel daugiau jo nebandysiu, nebent storesnis jau nenusipjauna. Su jigman 1.5 storio tokiu problemu neturejau.
edmundaxx
Posts: 372
Joined: 17 Jul 2011, 12:47
Miestas: Panevėžys/Marijampolė

Re: Pintas valas

Post by edmundaxx »

O tai ko YGK Updrade netinka? ;)
edmundaxx
Posts: 372
Joined: 17 Jul 2011, 12:47
Miestas: Panevėžys/Marijampolė

Re: Pintas valas

Post by edmundaxx »

Aš dar nuo seno turiu Unitika. Spalvotas, ne toks slidus kaip YGK, bet šitą imu visada į Mūšą. Ten kur žolynai beribiai. Taip aš jo ir nesuvarau jau koks 3-čias sezonas.
O šiaip tai aš visada rišu ~1m FC, pintukui tikrai į sveikatą tas metriukas.
edmundaxx
Posts: 372
Joined: 17 Jul 2011, 12:47
Miestas: Panevėžys/Marijampolė

Re: Pintas valas

Post by edmundaxx »

O tai būtina tiek suvyniot, kad mazgą įtraukti?
Robke
Posts: 789
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Pintas valas

Post by Robke »

:x na jei pavadi dedi min. metra, o kotas tavo UL, trumpas, tai gaidovas metimas gaunasi :x
User avatar
Andu
Posts: 490
Joined: 20 Mar 2009, 13:41
Miestas: Kaunas

Re: Pintas valas

Post by Andu »

viskas OK - tik mokykitės guru Piatro mazgus rišti. Pas mumi tiek ant džerko, tiek ant UL po 1,5 m ilgio FC pavadis
Robke
Posts: 789
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Pintas valas

Post by Robke »

:x as kazkaip nejauciu poreikio tiem FC pavadziams. Vobleriams ir dzerkams voobsce kam jie :x Sapalui bandziau kazkada, tikrai nepastebejau kad geriau kibtu :D , pora vobleriuku praganiau ir tiek :x Gal gaudant akmenynuose tai ir reikalinga :)
Arvydas_ri
Posts: 107
Joined: 25 Oct 2015, 21:13
Miestas: Šilalė

Re: Pintas valas

Post by Arvydas_ri »

Nu su multiku, man , kaip naujokui, jau keli vobleriukai/slaideriukai būtų praganyti, jei, pastudijavęs čionykščius klondaikus, nebūčiau rišęs metro mono. Aš nenaudoju FC - turiu kokį tai vokišką 0,3 mono, kuris labai paded išsaugoti masaliukus nuo nušovimo. Mazgus laiko be proto gerai.
Metant tas mazgelis nelabai ir jaučias. Jaučias tuo metu, kai prieš metimą parinkinėji darbinį metimo "timbalavimą :) ir/arba ranka patempi valą už masalo išvyniojimo kryptimi. Kažkaip neaiškiai čia subūriau. Po Žalgirio-Neptūno varžybų "gyvai".
O YGK Upgreidą naudoju antrą špūlikę, tai mano įspūdžiai:
- slidus, puikiai metamas valas.
- antrą sezoną gerokai suprastėja laikymas mazgų rišimo vietose.
Post Reply