Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

piatras

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by piatras »

Šiandien nuo ryto, puikiu :lyja: lydekiniu oru su bičiuliu Giedrium makalavomės po Kauno rajono kelias parapijas :mda: Daug žadantis buvo tik oras, jis toks ir liko :geras: Didelėj senvagėj Giedrius ant kažkokio "šmikio" pagauna puikų kulinarinį egzempliorių :plojam: :Yess:

Image

:oops: o dėdė bevaikydamas silkes turi tenkintis tik 1:1 paleistuviu... :cry: :geras:

Image

Kiek vėliau patikrinam kiek žemiau besančias dambų imitacijas :D - aš bliū perchą o kolega porą silkikių... :x kol pradeda nesimpatiškai lyt o mes apsidžiaugę kad po 9-os jau nelis, be "lietsargių" :oops: Sėdam į auto ir kyla idėja-fix - kitas nemuno krantas... :D Kadangi pajudėjus ta linkme pamatom kad keltas :Yess: laukia mūsų :plojam: tai po 10minučių mes jau kitam krante :oops: :geras:

Image

ir lekiam į Dubysą... o ten :x aš pelniu šapalo darželinuką, Giedrius vėl ant "šmikio" ravi ešiarius iš kurių vienas papuola :niamniam: :oops: Kibimų dar kažkokių būta, musgaudis prasiyrė prieš srovę, 3 baidaroidai dviejose gialdose - pasroviui... :oops: Apie pirmą pasidarė karštoka gumkialnėse tai rovėm namo. :x Toks štai ir sekmadienis ;)
jackfish

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by jackfish »

Vakar su Aurimu buvom Nemune ten kur registruotis reikia. Nesipleciant galiu pasakyt, kad papuole pora salaciu. Vienas tarp puskilio ir kilo toks, o kitas sakyciau virs poros, gal net netoli triju, nes buvo imites pakankamai. Dar pasikabino lydeka, bei pora sapalu, ko mes ten ir vaziavom ieskot. Vienas apie 45cm, kitas sportininkas, bus truputis virs 30ties. O idomiausias laimikis buvo karsis. Uzkibo ant normalaus guminuko, vedant ir stuksenant dugnu pasroviui. Kale kaip salatis ir dar kota smagiai palankste :) Aurimui maziau nuskilo - lydeka ir salatukas.
Attachments
_MG_3334.JPG
_MG_3336.JPG
1111.jpg
_MG_3342.JPG
User avatar
Rolandas
Posts: 203
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Rolandas »

Sveiki. Si savaitgali, kaip visada, vel sodyboj leidom laika. Si savaitgali meginau vienas tykot lyno. Sestadieni nieko gero. Stiprus vejas i veida, dideles bangos. 2 istraukti ir paleisti, vienas atsikabino. Nors pagal ilgi ir imami buvo, bet paleidau. Gaila tokiu iki 30cm...
Vakare vel nuvariau pasisert ir sian nuo ryto vel vietoj. Oras toks permainingas buvo. Pradzioj bangavo ezeras kaip ir vakar,bet uzejus lietuj visiskai nurimo ir zvejot buvo tikrai komfortiska :) Beto ir kliovas neblogas buvo. Nors lynas tik vienas adoresnis buvo,be jo veiksmo taip pat buvo. 6, tokius tarp 25-30 cm paleidau. Paemiau tik 40-ies cm, bet be jo pasitaike ir trys neblogi karsiokai. Be sios zuvies apturejau biski adrenalino su uzkibusia lydeka ant kukuruzo /dzzyko sumustinio. Jau beveik prie graibsto buvo, bet nepasidave ir paskutinis truktelejimas buvo jos naudai. Is akies tikrai virs 2kg buvo. Su matchu traukti buvo tikrai smagu. :Yess: Taigi per zukles valandas veiksmo buvo. Svarbiausia,kad smulkme nesikabinejo. Tai tiek sikart :)
The attachment IMG_20140518_080237.jpg is no longer available
IMG_20140518_080237.jpg
User avatar
Rolandas
Posts: 203
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Rolandas »

Sveiki. Savaitgali su tevuku vel meginom pagaut lyna. Bet be ju kimba ir karsiokai tokie iki 1kg 1m gylyje tarp zoliu :) Labai nesipleciant, geriausias masalas dzykas/kukuruzas. Geriausias kliovas nuo 4 iki 7 ryto. Ilgiau galima ir nesedet. Smulkme visai nekimba ;) Su ta mintim,kad kimba karsiokai, nusprendem, jog reikes darytis rukykla :) Tai va :)

Sestadienio laimikis :)
IMG_20140524_081018.jpg
Sekmadienio laimikis :)
IMG_20140525_094252.jpg
Robertas
Posts: 268
Joined: 07 Feb 2011, 16:54
Miestas: Telšiai - Vilnius
Location: Telše

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Robertas »

Lygiai puse kylo :)
P1060686.JPG
jordza
Posts: 469
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by jordza »

:labas:
po ilgos pertraukos Nery kažką vėl pagavau... senai tokį kibimą turėjau, pirmas tai paliubomu 220V :shock: a po to kažkaip paprastai, nors ir su laituku ... kažkas panašaus į 45-uką, c&r.
20140527_204100.jpg
https://www.facebook.com/photo.php?v=10 ... tif_t=like
jordza
Posts: 469
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by jordza »

:labas: o aš šiandien buvau visai naujam ežere netoli vln pusdienį, ėmiau silkę ant strikepro :-P
Attachments
20140530_131507.jpg
Aisteris
Posts: 704
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Aisteris »

:labas:
Praeita savaite teko aplankyti viena upeli, pavadinimu Šušvė. Su visa nakvyne :yes: Pirma karta gyvenime gaudziau auksles.... :yes: Dar ten sugrysiu, tik su valtike gumine.... :)
Attachments
Cia kibo auksles...
Cia kibo auksles...
Va tokios....
Va tokios....
O va cia, virs akmenuotos uztvankeles "kandziojosi" lydekiukai.
O va cia, virs akmenuotos uztvankeles "kandziojosi" lydekiukai.
Ir cia kandziojosi, ir srove cia jau minimali, ir gylio siek tiek yra...
Ir cia kandziojosi, ir srove cia jau minimali, ir gylio siek tiek yra...
Va tokios kandziojosi...
Va tokios kandziojosi...
Pagavom virsuj, pauget paleidziam apacioj....
Pagavom virsuj, pauget paleidziam apacioj....
Poniskai....
Poniskai....
Ir visai mazikes taikesi ikasti...
Ir visai mazikes taikesi ikasti...
Nakti ciut ne Jonines padarem....
Nakti ciut ne Jonines padarem....
noksas
Posts: 16
Joined: 30 Jul 2013, 18:52
Miestas: Alytus

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by noksas »

Siandien nemune ties Alytumi dvi lydekutes ir bebandant pagauti sapala ant jackall chubby uzkibo salatis 56cm ir 1,430kg
Nuotrauka is tel tai gal nelabai kokybiska bus :mda:
Attachments
20140605_152748.jpg
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by triubica »

Kad ir trumpai, bet visai smagiai pasisedejau su feederiuku, vienam is vietiniu ezerioku.
Attachments
CAM00220.jpg
umbro

Post by umbro »

Peti skauda, ar cia nuo tvicingo ar kur pasitempiau :x su spiningu reik zvejot dantis sukandus, tai teko siais metais pirma karta pludine issitraukt :yes:
Pirma diena bandziau Dinamite pasarus, antra dienia Sensas pasarai, tai dejo Dinamite pasarus i vieta :yes: :)
The attachment SAM_6069.JPG is no longer available
Kitos dienos rytas, 3 val, as jau ant vandens, vaizdai nerealus :ilike: o dar pauksciu garsai :ilike:
tik nuotraukose nesimato viso to grozio, ruko kamuoliai, kaip ilendi, net greiti nuimi kad i kita valti neatsitrenkus :)
The attachment SAM_6071.JPG is no longer available
SAM_6071.JPG
SAM_6069.JPG
SAM_6079.JPG
SAM_6076.JPG
Didziausias, sveriant uz ziaunos 2,8kg, su maiseliu sveriant 2,44kg :x :D
SAM_6077.JPG
Aisteris
Posts: 704
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Aisteris »

:labas:
Tai kagi, su draugu aplankeme Dubysa. Planas buvo toks: penktadieni perpiet draugo zmona su masiniuku mus "ismeta" prie tilto "A", o jau sestadieni vakarop mus pajama prie tilto "B". Nakvyne marsruto viduryje. Oras pasaka, pasileidziam su savo puslem pasroviui, vandens mazai, slenksciai seklus ir issikvepe. Draugas pasileidzia pirmas, mat jis su plude nelabai randa sekliuose kur tu auksliu pasigauti, o as "uzgulu" UL... :yes: Ir labai taupau upe, ta prasme atstuma, nes galvoju kiek cia to plaukimo, o praplaukes gera vieta, pries srove i ja jau nebegrysi. Aisku uzknisa visokie baidarininkai ir kazkokie pripuciami "keltai" ant kuriu prilipe po cielus 10 girtu bliaunanciu ir rekianciu tipeliu. Nuotaika nekokia, nes pasijuntu kaip autostradoje ant vandens, jokios ramybes, tai kur cia zuvi pagausi.... :x :( Bet galiausiai praplaukus visu tu baidarininku finiso baze, isivyrauja ramybe! Pasijuntu nuostabaus grozio upeje, su nuostabiais krantais, tikras gamtos glebys!!! :Yess: Ir pagaliau gaunu smugi i kota ir pirma zuvis valtyje! :Yess: Laimingas neispasakytai!!! Dar kiek paplaukus vel vel metu inkara (dvi suristos plytos :geras: ) ir vel kelintu metimu kazkas is tolo griebia voblika, smagu pries srove su UL is toli pasigalineti ir is leto parsitemti zuvi. Ir vel fotosesija...bet lyg ir kitokia ta zuvis nei pirmoji :x viena tikrai sapalas, o kita labiau i kuoja panasi, gal koks ziobris? :x Pirmi laimikiai upeje, sedziu pasimetes, bet labai laimingas.... :oops: :D Na foto matysit ir gal specai sudeliosit visus taskus ant "I"... :yes: Plaukiu tolyn vis ta upe "betaupydamas" ir gaila palikti nuostabias praplaukiamas vieteles ir pyktis ima ant dingusio ir tolyn nuplaukusio darugo. Jau rodos isties nemazai nuplaukta, rodos jau marsrutas ipusetas ir temti pradeda, o draugo vis "nepaveju".... :( Pykstu, kad ryt nieko nebeliks plaukti! :piktas: :x Ir galiusiai is uz vienos kilpos pamatau dumeli!!! Tai mano "pabegelis" nakciai apsistojes ir jau lauza ikures. Laimikis draugo trys aukslytes, bet uztat ziuriu "prisikalvadosines" neblogai.... :geras: Vieta nakvynei nekazi kas, ruozelis dumbleto slidaus kranto, o aplink dilgynes ir visokie kitokie "kakarykai" :) Kas idomiausiai, kad draugas kaip tikras terminatorius pro tas dilgynes basas tempia malkas glebiais!!! :shock: Na as dar nespejau "prisikalvadosinti" ant tiek, kad basas nerciau i dilgynes :stop: tad soku i bridbacius ir pabaigiu malku atsargu programa. Paryciais gaunam doze lietaus, nelabai smagu..... :( :) Draugelis isigudrina ir prigulti salia lauzo tiesiai ant to dumblo :shock: :geras: Kalvadosas kaip novakainas, nejautra viskam, dilgynem, lietui, basom kojom dumble....pilna anestezija! :fonke: :D :Yess: Viskas, prasvito, soku i valti, palieku draugeli pasipaipaliot ir auksliu "traiskyt" ir jau dabar as pirmas neriu pirmyn, zemyn upe...! :yes: Nuotaika vel nekazin ka po bemieges nakties, juk po lietaus nekimba :D ir moters skambucio sulaukta su palinkejimu sekmes :piktas: tai kur cia tos zuvies bepagaut! :cry: Bet prasisklaido debesys, islenda saulute ir vienoje vietoje bac smugis i kota ir ta pacia sekunde sapalo suolis is vandens!!! :shock: :Yess: Nu jega, nu geras, net issigandau is tikruju, visai salia valties ta zvake dejo!!! :plojam: Pilnos kelnes laimes!!! :D Tas voblikas letai skestantis, eina visai arti vandens pavirsiaus, tai sapals musiet is apacios atakuoja ir tuo paciu net is vandens issoka! Geras vaizdelis! :Yess: Tokiu smugiu ir suoliu apturejau kokius 10. Super!!! Ir galiausiai prie tokio uzsvirusio medzio virs vandens kaip uzgula anam gale kazkas, tai jau ohoho, be bajeriu su zvakemis :shock: :shock: :shock: Nesa i viena sona, nesa i kita ir ritele paspygcioja ir UL-as perlinkes, bet dasitempiu lig valties, tai po valtim "briedis" bando lyst...nu bet nuvargstam abu. Jau bandau imt ranka, nes graibsto nera, bet niekaip nepaimu, nesuimu :x Bijau to vobleriuko trisakiuku, kad i nagus man neisikabintu, tuo atveju jei jis imant suspurdetu! Taip idomiai isisege, po smakru, o nasrai tusti, tai bandziau kaip sama uz lupos paimti, bet labai storasprandziui nepatiko, issprudo ir nere tolyn nuo valties rite zyzindams zyyyyyyyyyy...... :fonke: :geras: Na bet muset is kokio 5 karto as ji siaip taip isiridenau valtin!!! :plojam: Nu ti ka, laimes pilnos kelnes!!! :zvai: :yeha: Nesusitvarkau vienas ne dorai jo pafotkinti, atsistoti negaliu, netelpa zuvinas i kadra :D Ilgis per dvi mano pedas, svoris matosi fotkej - 1360. Negaliu atsigrozeti zuvinu!!! :D Tam momentui ir draugelis daplaukia iki manes. Dalinuos ispudziais!!! Lietaus ir moters sekmes palinkejimo mitas sugriautas!!! :geras: Na kagi plaukiam toliau..... priplaukiam mini papludymeli su besiturskianciais vietiniais ruoniukais ir ruonikem, pasiteiraujam ar dar toli tiltas! Tai sako jei plaukiat nuo ano tilto, tai dar ne puses atstumo nenuplauket! :shock: Gaunam lengva soka :shock: :shock: :shock: nes kazkur uz 3 - 4 val. pagal susitarima mus turi paimti nuo to tilto "B". Pasirodo dabar per 3 val. turim nuplaukti daugiau nei nuplaukem vakar ir iki dabar kartu sudejus...Tad visom jegom uzgulam irklus ir kabliuojam po devintu prakaitu!!! :yes: Nu cia jau nusikalem konkreciai, isoku issimaudau ir vel "gulu ant irklu". :D Paskambinti, kad vaziuotu veliau negalim, nera rysio, tingisi lipti ant upes skardzio ir gaudyti rysi. Kabliuojam irklais is paskutiniuju :geras: Na galu gale prisikambinam, siek tiek atsipuciam ir vel pirmyn ir galu gale pasiekiam ta tilta. Islipti sunku, prieplaukos jokios, kol issikabaruojam is po tilto su visom valtim ir rakandais, visai nusikalam...varau be jokio miego, kaip konkretus maratonininkas ekstremalas pridurkas.... :geras: Bet as juk neberukau!!! Galiausiai viskas susidelioja gerai, dar net gaunam laukti musu transporto ir belukuriuodamas nuo tilto akimis dar paganau besiganancius sapaliecus... :Yess: Grazi Dubysa, grazi gamta aplink, nuostabi ta musu Lietuvele!!! :Yess: Negalesiu cia nesugryzti kad nors................ :)
Kaip puikūs sleniai sraunos Dubysos,
Miškais lyg rūta kalnai žaliuoja;
O po tuos kalnus sesutes visos
Griaudžiai malonias dainas ringuoja.
...
(Maironis)
Attachments
Nuotrauka1084.jpg
Nuotrauka1099.jpg
Nuotrauka1103.jpg
Nuotrauka1083.jpg
Nuotrauka1075.jpg
Nuotrauka1074.jpg
Nuotrauka1101.jpg
Last edited by Aisteris on 09 Jun 2014, 20:30, edited 1 time in total.
Aisteris
Posts: 704
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Aisteris »

Ir dalis laimikiu foto....
Attachments
Nuotrauka1065.jpg
Nuotrauka1069.jpg
Nuotrauka1070.jpg
Nuotrauka1082.jpg
Nuotrauka1081.jpg
Nuotrauka1072.jpg
Nuotrauka1096.jpg
Nuotrauka1095.jpg
Nuotrauka1098.jpg
Nuotrauka1100.jpg
Aisteris
Posts: 704
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Aisteris »

Ir Dubysos briedis....per dvi mano pedas..... :D
Attachments
Nuotrauka1085.jpg
Nuotrauka1087.jpg
Nuotrauka1094.jpg
Nuotrauka1093.jpg
Nuotrauka1092.jpg
User avatar
Rolandas
Posts: 203
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Rolandas »

Sveiki. Savaitgali su tevuku vel zvejojom. Daug nesipleciant:
sestadienis
2014-06-07.jpg
sekmadienis
2014-06-08.jpg
P.s. pradejom rukykla meistrauti ;)
User avatar
Rolandas
Posts: 203
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Rolandas »

Sveiki. Sestadieni biski pramiegojom. Tevuko vieta buvo uzimta,o as sedau i savaja. Rezultatas kaip visada geras :)
Pludine, kukuruzas su dzyku. Gylis apie metra.
Laimikis:
IMG_20140614_092133.jpg
Procesas:
IMG_20140614_171928.jpg
Rezultatas:
IMG_20140614_172247.jpg
P.s. rukinom pirma karta. Ant laukines obels saku. Spalva gal ir ne parduotuvine ir sikart druskos kiek per mazai, bet skonis fantastika :) Kita karta darysiu isklotines :)

P.s. Siandien i zukle neisvarem. Pernelyg sunku buvo po tevu gimtadieniu sventimo :)
umbro

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by umbro »

Dar vienas rekordas siais metais :plojam:

Eserys 0,920kg 40cm
The attachment SAM_6102.JPG is no longer available
Daugiau buvo ir tokiu
The attachment SAM_6106.JPG is no longer available
ir tokiu
SAM_6106.JPG
ir dar visokiu :yes: visos paleistos atgal ;)

O sitas keliaus i orkaite :niamniam:
SAM_6109.JPG
umbro

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by umbro »

Buvom ir mes dar biskiuka pasitreniruot varzybom :yes:
Vakarinio rezultatai:

tokiu dideliu nepapuole kaip ana karta, bet vistiek labai smagu tokius traukt, didziausais 760g :plojam:
Viso 7 vnt, vobleris 12cm :yes:

Ir pora lydekeliu papuole ~ 1,5 kg
SAM_6113.JPG
SAM_6117.JPG
SAM_6131.JPG
SAM_6133.JPG
Ir kelios foto nuo kranto:
SAM_6137.JPG
SAM_6141.JPG
SAM_6145.JPG
umbro

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by umbro »

Visos zuvys paleistos :yes:


Youtube



Youtube
Aisteris
Posts: 704
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Aisteris »

Tai kagi, po pasibastymu upemis, si karta nutariau surengti karsiu medziokle "savam" ezeriuke. Uzseriau 3 kg. virtu zirniu, 6m. gylyje, pazymeta taska jau is vakaro. Nakti krante be lauzo siurbciojant alu, buvo ziauriai salta.... :shock: Visa laime, kad ta naktis trumpa, net nebesutemsta visiskai. Taigi, svintatnt as jau uzsertame taske ir belaukiant pirmo rudojo, kazka sone benetydamas spinigu buvau gero ir idomaus uzkinkes, deja pusiaukeleje ta zuvis X pasake atiaaaa......! :D
Kazkas ten pamenu labai jau "purslojos" ant ezeriuko plakiu ir dievagojosi daugiau kojos nekelti link sio ezeriuko :geras: o as tai gaudyciau ir gaudyciau plakius is paskutines foto, pats tas i rukykla!!! :Yess: :isveikata: :niamniam:
Attachments
Nuotrauka1139.jpg
Nuotrauka1141.jpg
Nuotrauka1142.jpg
Plakiai.....
Plakiai.....
User avatar
gedukas
Posts: 719
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by gedukas »

siandy nuo ankstyvaus ryto iki pietu pramosikavau su malkikem skias..po 8h 15min apturejau gero lydoko kibima ant savadarbes lydekaites 18cm,paliko gilias duobes voblike,net pramuse visa fasada vobliko ir iki gryno medzio,manau gerai impregnavojau..neprigers,veliau ansavadarbio busterio kale zolinuke palei valty,o po10h 15min,ant naujai pirkto jerk light komplektelio yvyko krikstas,kuris turbus yspudingiausias koky turejau lydeku zuklej...vobla cormoran 12.5cm,eina pavirsium,kur griebe buvo 2.5m gylis...per bangeles negalejau ymatyti pacio dzerko,bet pagal vala sekiau akim...lydeka kale issokdama puse korpuso is apacios,poto nere gilyn,ir pritraukus prie valties padare net tris zvakes su pilnu kuno isejimu...gerai,kad kabliai gerai ismige buvo y apatiny gomury.su lengvu kotuku emociju apipet,rituke pasaka...zuvinas 77cm,3.14kg....amnestuota :ilike:
201406261741.jpg
User avatar
Rolandas
Posts: 203
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Rolandas »

Sveiki. Savaitgali vel visko zvejojau.kibo sikart nelabai. Sestadieni vienas kilograminis karsiokas.
IMG_20140621_204317.jpg
Sekmadieni oras dar prastesnis ir isvis tuscia. Pirmadienis jamiau spininga. Tai papuolė keli eseriokai. Didziausias 440g.
IMG_20140623_085928.jpg
Kiti mazesni kažkokie melsvi :)
IMG_20140623_093038.jpg
Antradieni oras dar prastesnis. Plaukiojau tik 3 valandas,o tada užlijo. Uzvelkiavau eserioka apie 300g. ant Osko lydekos.
IMG_20140624_082134.jpg
Dar vienas ant sukres pasirašė. Ir dar viena silke amnestavau.

Sikart tiek.
P.s. pavargau rasyt su tarpsnokliu.
P.s.s. kompas sugedęs. :)
jordza
Posts: 469
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by jordza »

:labas: buvau ir aš su bernais iš čeburėkų krašto pažvejot...
šeštadienio vakaras, rekordas ant mikriko 590g
šeštadienio vakaras, rekordas ant mikriko 590g
Sekmadienio rytas, nematuota, nesverta ant gumos
Sekmadienio rytas, nematuota, nesverta ant gumos
Sekmadienis, diena. Linkėjimai Edmundaxui už voblerioką...
Sekmadienis, diena. Linkėjimai Edmundaxui už voblerioką...
Šeštadionio vakars
Šeštadionio vakars
didžiausios kaip visada pabėga... :piktas:
User avatar
Liveris
Posts: 307
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Liveris »

Kadangi 28 diena yra tėvuko gimtadienis, tad teko pabuvot teviškėj, o jeigu jau teviškėje, tai kaip šeštadienio rytas be žuklės.
Ir taip šeštadienio rytas, mes 6 val jau prie vandens (Viliotės tv.). Maišomi pašarai, renkamas arsenalas.
2014-06-28 10.20.53.jpg
Pirmas kibimas po 10 užmetus meškeres. Ir taip pastoviai iki 7.15 val, paskui biškeli aprimsta ir nuo 9 val kibimai beperstojo. Kartais kibimas sekdavo, nes nespėjus uždet beždžionėlės.
Šeįtadienio kaltininkas :) 64 m. į žuklės pabaigą.
2014-06-28 10.21.31.jpg
2014-06-28 10.21.17.jpg
Žuklę baigėme ~10.30 val. per tą laiką surinkome 12,28kg.
Nelabai aiskiai matosi.
Nelabai aiskiai matosi.
Ir didieji keliausiantys į rukyklą. Du didieji karosai 850 ir 800g.
2014-06-28 12.51.37.jpg
Gedcka

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Gedcka »

Laužau stereotipus 8-) Lijo ištisai ir šalta buvo. Vandenį šilčiau.. :D
Attachments
2014-06-30 22.00.40.jpg
User avatar
gedukas
Posts: 719
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by gedukas »

visdelto pasiryzau dar padzerkaut siandy,nors vanduo jau syla ir giedras rytas gero nezada....todel jau 5h ryto as mosikavau ir maciau kaip balta zuvis is po nakties visokias siuksles rankioja pavirsiuje,lynas koks 1kg salia valties kaip koks delfinas visa kuna parode.6h ryto apturejau kibima ant savadarbio giluminio busterio,pavyko ykelt y valty lydekioka,nedickas,virs kilo,bet zaizda ne vien nuo voblos jos kune palei uodega pamaciau
201407031747.jpg
201407031748.jpg
ne lydekos tai darbas...streles pavyko isvengti vargselei,55cm,1.14kg,paleista ir tegul gyvena,nusipelne...vis laukiau kur tas zadetas pietvakariu vejas,kai giedra geriau,kad banguotu.veliau gera kibima turejau ant snieginio karasiko savadarbio,gerai uzpurte,bet...kol stilius pradejau plaukiot,ieskot nauju ydomiu vietu..tik 8h prasidejo zadetas vejas,gryzau y vieta,kur iseina pasimaitint lydekos is gyliu ir apie 10h apturejau gera kalima ant giluminio savadarbio kuojos imitacija..du kartus gerai timtelejo,bet per stipru veja ir islenkta vala gerai pakirst nepavyko...ups.reik baigt tas lydekas vaikytis,syla orai,reik ant karsio ar lyno sest,nu su kvakle samo saboj...ka gali zinot,gal uz savaites vel atsals... :D
User avatar
Supernatural
Posts: 424
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Supernatural »

Šiandien išbandžiau naują upę. Pagavau kelis šapaliukus ir kelis kiršliukus (pirmieji kiršliai gyvenime). Vienas kiršlys visai neblogas - 35 cm ir ~500 g. Nuotraukų nebus, nes fotoaparatas paskelbė boikotą. :piktas:
User avatar
Rolandas
Posts: 203
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Rolandas »

Sveiki. Taigi, eilinis savaitgalis sodyboj. Penktadieni vakare atlekiam. Jamu seimyna (zemuogaut), pasara (nes reik pasisert rytuj kelias vietas). Pagal pirmini plana, ryte turejo cannibalas i svecius atlekt pazvejot. Bet viskas gavosi visiskai ne pagal plana. Vietas paseriau, surinkau visas siuksles "parsas:
The attachment IMG_20140704_214327.jpg is no longer available
Grizau pas seimyna zemuogiu pavalgyt:
The attachment IMG_20140704_214730.jpg is no longer available
Ir tik,ziuriu, fyst pro miskus nezinia is kur atvaro pasatas, islipa tryse su visa manta ir varo i mano jau pasertas vietas su naciovke sedet :piktas: :piktas: :piktas:
Taigi pirminis planas zlugo,tad teko Giedriui skambint ir nuliudint,kadangi plano B neturejau sugalvojes.

Pats :piktas: ir susierzines rytui sugalvojau plana C. Eserio temoj gvildenau klausima apie Eserinius ezerus,tad 4 atsikele su tevuku, jamem valti ir kas bus tas. Visai netoli uz 10 km tyvuliuoja Eserinis ezeras:
IMG_20140704_214327.jpg
Kad ir uzpelkejes aplink,bet valti pavyksta nuleisti be didesnio vargo. Pirmi metimai ir musu masalus prisiveja sprindiniai matroskinai. Tada pavyksta ir istraukt:
IMG_20140704_214730.jpg
Vejo nera dreifuojam... Jau netoli krantas,metimas,smugis... Kazkas rimtesnio. Mano laitukas susilenkes. Varzovas priesinasi, megina list po valtim. Galvoju ir sakau tevukui, matyt lydeka. Jamk graibsta,nes pavadelio nededu ant eserio... Jeigu ka,pasaugosi. Ir tik prisitruakiu arciau,ziuriu :shock: :shock: :shock: ESERYS :shock: :shock: :shock: tokio rankose nelaikes! Tevukas po juo graibsta ir dickis jau valtyje :Yess:
IMG_20140705_045726.jpg
Kad pagerinau Joniniu rekorda (440g.) jau iskart supratau. Pamatuoju. 45 cm. Sodyboj pasveriu 1.01 kg. :Yess: Sunku bus dabar pagerinti si rekorda :)
IMG_20140705_071250.jpg
Po sio eserio daugiau rimtesiu egzemplioriu nepasitaike. vien tik sprindinukai. Visiem taikem amnestija :) Bet sudomino kazkokiu zuvu isejimai. Labai rimtai jie atrode. Dar nustebino krante sedinti kompanija su uzmesta karpine iranga. Tad spejam,kad tai netoks jau ir eserinis ezeras. Butinai ten dar grisiu,kai bus ne tokia sutra.
O cia rukynimo procesas. Is saldiklio istraukem visas zuvies atsargas ir eksperimentavom, kas skanesnis :) Eserys, lynas ar sapalas :)
IMG_20140705_052743.jpg
Sestadienio popiete sove i galva planas D. Jamt valti ir varyt su nakvyne ten kur turejom varyt sestadieni ryte.Tevukas pasirase,nors poto gailejosi,nes susalo. Daug nesipleciant. Pludine is valties 13 zuvu, kiek daugiau nei 7 kg. Dali uzsaldem, kita dali paruosem rukynimui:
IMG_20140706_174645.jpg
Ir rezultatas:
IMG_20140706_191829.jpg
Tai tiek,siam kartui. Skanaus :) :isveikata:
piatras

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by piatras »

Teko sudalyvaut grupės myte Rubikių "Ajerynėj"


Youtube


:oops: Penktadienio vakare tik nuo liepto pamosavau truputį (šlovė ozirisui kad pavėjui dar :piktas: ) :x Šeštadienis "prašvito" nelabai anksti :oops: :D nuėjau pasitikrint pusiausvyrą ant liepto :mda: - silkė apgraužta uodega...

Image

:x o ant kito liepto tik

Image

Supratęs kad lieptai jau "nelinguoja" šokau porai valandų į medinukę be inkaro ir landžiojau po užuovėjas, paskiau bandžiau ir ant vėjo... :fuu: bet rezultatas tik šis embrijonas :oops: :geras:

Image
bmw_fane

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by bmw_fane »

siandien sode pagauta keletas eseriuku ir kuojukiu katinui pietum :) ir sitas karosikas, bet jis buvo paleistas atgal nes katinui truputi per daug pasirode :)
Attachments
DSC_0022.JPG
DSC_0020.JPG
Locked