Dabar yra 20 Rgs 2014, 10:54

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 613 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Žvejyba Norvegijoje
StandartinėParašytas: 30 Rgs 2008, 23:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

http://WWW.hasvaagbrygge.no
cia adresas kur buvau,jeigu kam idomu galiu papasakoti issamiau.zvejyba jurine iki lasisu 100-200km. 2000kronu laivas savaitei su jo benzinu
http://www.novasol.com/nov/999.nsf/x/ho ... 09&B=1&A=#

Paskutinį kartą redagavo KRAUZAS 23 Bal 2009, 23:50. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: zvejyba norvegijoje
StandartinėParašytas: 01 Spa 2008, 20:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

http://www.juruvilkas.lt/LT/13/Keliones.htm
Ddes kur teikiazukles paslaugas... Tiksliau padeda susrast kur kada ir kaip.... As muset taupau pinigus.... :oops: :cry: :cry: :cry:
Kotai nebe galiu gyvynt be panasaus adrenalino.... :oops: :cry: :cry: :cry: :cry: :oops: :oops: :ateivis:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 01 Spa 2008, 20:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Beja sesiems snukiams valtis ir namas siaures Norway kainuot tik 4900lt..... Uz bendza (valciai) patiems ir nusgaut ten toze patiems... :oops: :oops: :D ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Spa 2008, 19:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

o kiek dienu ta suma,ir koks laivas,kiek benzo ima,pradejai tai ir pabaik viska nuo A iki Z :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Spa 2008, 19:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

http://www.dintur.no/index.php?user=det&pid=123
Jai gerai suprantu veiksmas bus cia.... Liepos menesi. Lietuvos firmele issipirkus. Valtis tik 15 arkliuku jai as gerai suprantu...
As buvau seip jau tai cia... http://www.dintur.no/index.php?user=det&pid=280
Na o pirma nuo antros atstumas nelabai didelis.... :lol: :D :D Taigi man pirmoj vietoj visai nieko buvo... Cia aisku toliau nuo atvyro vandenino, bet didziausia ir inkirtom fiorduose....
P.S.: Tai tik pamastymai (garsiai) bet seip labai noreciau jai tik finansai leis ir darbe neisprotesiu... :) ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Spa 2008, 19:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

ten kur as buvau yra 2 kateriai 5,6m su 40a.g.varikliais iki vandenyno plaukti 5min bet galima ir fiorde gaudyti,kaina tikliai negaliu pasakyti bet kazkur apie 500lt dienai jeigu 3gaudai galima padalinti :)uz nakvyne nezinau kiek moketi bet komfortas garantuotas ,viskas katik irengta ir dar kvepia dazais bei laku :D ten ir krabus gaudem nuo pantono per vakara prigaudem apie 20 ir nakti apie 30 ,tai i namus net parsiveziau ,laiktuviu chebrai :D
http://www.yr.no/place/Norway/Nord-Trøndelag/Flatanger/Hasvåg/

Paskutinį kartą redagavo KRAUZAS 02 Spa 2008, 20:01. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Spa 2008, 19:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Na kur lietuviou firmele siulo tai 4900lt... A jai tiesiai su saviniku bendraut (man anglu nevisiska bet problema) tai gautusi tik 4000lt... Cia jai gerai suprantu viskas savaitei.... ;) Viskas sesiems zmonems.... Valtis... Jai pasmane su matematika viskas tvarkoj tai beveik 5m. Tik 15arkliuku variklis tai daugiau nei juokinga.... Varinejom su 40arkliu irtai perdaug neatrode.... Tik valtis sesiems viena.... :oops: :shock: :shock: Ir dar tapati nedidele... :shock: :shock: :shock: Taigi trys plaukia kiti zuvi valo... :D :shock: :lol: :lol: :lol: :geras: As seip tai mastyciau jai ka tai gal ir :buckis: Jamt kartu... :D Kad nesakytu: "ar blaivas bendt diena buvai... klaustukas klaustukas klaustukas sauktukas :geras:
Keliones islaidos vienai masinai man gaunasi apie 2000 - 2200lt.... Jai neteks grysti lektuvais... :oops: :cry: :shock: :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Spa 2008, 19:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

KRAUZAS rašė:
ten kur as buvau yra 2 kateriai 5,6m su 40a.g.varikliais iki vandenyno plaukti 5min bet galima ir fiorde gaudyti,kaina tikliai negaliu pasakyti bet kazkur apie 500lt dienai jeigu 3gaudai galima padalinti :)

A beja kurioj vietoj buvai ir kiek zmoniu ten telpa in grycia....

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Spa 2008, 20:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Na bet as apakes: vos nevisos vietos jau ispirktos... :shock: :shock: :shock: Pasaulis rybacint susirenka in Norway.... Laisvu vietu yra tik ziema iki balandzio pabaigos ir dar keliose vietose rugpjuti kitu metu maciau..... :shock: :shock: :shock:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Spa 2008, 20:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

nuorodas imeciau kambariai po 2 lovas, o kaina tuoj suzinosiu.yra ir kempingas namukai ant ratu nebezinau kaip jie vadinasi :oops: :D vaziuoti nuo siauliu 1200km iki vietos vaziuojant econom class :D galima savo benza veztis ,cigaretes po 3blokus ir snapso(prezentams),viskas gaunasi apie 500lt sutaupai :D jeigu ant 3 jau 1500.vaziuojant su dujomis is viso pigiau grybo :D zinau 3 koloneles kur galima prisipilti kuro kas 400km o dujos ten kainuoja nepatikesit bet 2,75lt :shock: :D jokiu firmu tik dikariom :D ,jeigu nera kur deti pinigu siuskit man ,as rasi kur padeti :D salia apie 30km yra dar viena baze ten rimtesne, (daugiau zveju is viso pasaulio)o ten kur as buvau dykyne visame pusiasalyje pastoviai gyvena tik 30zmoniu galima nukaifuoti nuo tylos :D veliau dapildysiu rasini :D

Paskutinį kartą redagavo KRAUZAS 02 Spa 2008, 20:26. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Spa 2008, 20:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

KRAUZAS rašė:
nuorodas imeciau kambariai po 2 lovas, o kaina tuoj suzinosiu.yra ir kempingas namukai ant ratu nebezinau kaip jie vadinasi :oops: :D vaziuoti nuo siauliu 1200km iki vietos vaziuojant econom class :D galima savo benza veztis ,cigaretes po 3blokus ir snapso(prezentams),viskas gaunasi apie 500lt sutaupai :D jeigu ant 3 jau 1500.vaziuojant su dujomis is viso pigiau grybo :D zinau 3 koloneles kur galima prisipilti kuro kas 400km o dujos ten kainuoja nepatikesit bet 2,75lt :shock: :D jokiu firmu tik dikariom :D ,jeigu nera kur deti pinigu siuskit man ,as rasi kur padeti :D veliau dapildysiu rasini :D

Tik 1200km... :shock: Mes tai 2000 varem... As ir skaiciavau ant 2000 plius per suomija ant ju kainomis bendzo nes savo duok dieve in vienu galo kad pakakt... A duju tai ten kotai nemaciau.... :shock:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Spa 2008, 20:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

galima vaziuoti ir 2500 bet kam :) jeigu uotu negaudai tai jokio tikslo :roll: visa pakrante vienodai zuvinga dydis zuvies apytiksliai +-1-2kg koks skirtumas kokio sunkumo kibira traukti ar pilna ar puspilni :D vot jeigu uzsiimti uotais tada kitas reikalas,bet manau kad be buvusio ir gaudziusio juos .nekazka ir pagausi is pirmo karto ,labai daug niuansu,net rusai profai sportininkai sako ,kad uotas-labiausiai nenuspejama zuvis

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Spa 2008, 20:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

KRAUZAS rašė:
galima vaziuoti ir 2500 bet kam :) jeigu uotu negaudai tai jokio tikslo :roll: visa pakrante vienodai zuvinga dydis zuvies apytiksliai +-1-2kg koks skirtumas kokio sunkumo kibira traukti ar pilna ar puspilni :D vot jeigu uzsiimti uotais tada kitas reikalas,bet manau kad be buvusio ir gaudziusio juos .nekazka ir pagausi is pirmo karto ,labai daug niuansu,net rusai profai sportininkai sako ,kad uotas-labiausiai nenuspejama zuvis

Uotai daiktas geras.... :D A girdejai vietiniu legenda kaip reik uotus gaudyt?
Na jai nori ryte pagaut tai nakti reik su :buckis: grazei elgtis... Tadu ryte kibs... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :shock:
Kodel tai ytariu kad norvegus tai procedurai vieni uotai ir traukia... :geras: :geras: :geras:
P.S.: mes is penkiolikos zmoniu neivienas uoto nepagavom... Pleksniu tai gaudem... As buvau specas... :oops: :oops: :lol: Nes jos netoli uosto kibo kur jura nesisiubavo stipriai.... :oops: :oops: :oops: :P

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Spa 2008, 20:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

teisingai rašai kad nėra ko trenktis , nes jei žuvis kibs tai gali kaip aš per 20min ant sistemos po keturias penkias skumbres per vieną traukimą, o giliausiai nuleidau 10 metrų , tai sugavau 67 skumbres,o kai nekimba tai liūdna nors echalotas rodo žuvies iki kaklo , bet nenori ir nors tu ką, yra ten žuvies net baisu , pamatytumėt ka per akraną rodo , per penkis metrus nuo dugno vien žuvis ,o jis pypsi be perstojo , tai kitą sykį nei neimiau kad nenervotų :D , bet yra zonų kur plauki šimtą metrų ir nieko , bet tai nereiškia kad niera žuvies , nes tokiose vietose kur yra dugninė žuvis pagavome uotų ir langės , tai yra jūros lydekos :yes:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Spa 2008, 21:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

man kelione ,neskaitant maisto ka isidejom lietuvoje, kainavo: bilietas i abi puses 190lt +180lt masina i viena puse,nes vaziavom 2 (zmona nesiskaito :) )tai ir gavosi taip (kelto islaidos) ,400lt kuras(su savo baku nuvaziavau iki vietos 80l benzo ir 40l duju,lietuvoje ima daugiau :) ) ir ten isleidau apie 500lt ,bet buvau as ten 2 savaites :shock: :D daugiau namuose isleidziu masalams ,per tiek laiko :D aisku valgem viska saldyta ir rukyta -sudyta(lasinius),mergos sriubas vire ,kasdiena saslykai su steikais(nusibodo :D ) ,kruopikiu buvau nusivezes :D ,badu nemiriau tikrai, zuvi galu gale valgem, krabus, na vienu zodziu gyvenau tikrai gerai ,viso islaidu buvo apie 3000lt kartu su zmona,blizgiu ir kitu masalu padejau apie 500lt (labai daug voblu gaudant lasisa),bet tik dabar susimasciau kiek viskas kainavo ,skolintis nereikejo :) galima sakyti susimetem algas ir isvarem,jokie pinigai neatstos to ka patyriau ten zukleje ir ne tik ,grizau truputi filosofas :D filosofine ta norvegija :roll: :) ,jeigu megsti gamta ir nesi vagis (ten niekas nieko nerakina ,nei namu nei valciu nei masinu) reikia butinai ten pabuvoti,nezinau koki menesi as vaziuosiu bet tikrai vaziuosiu :) taupytis nesitaupau ,bet masalus po truputi perkuosi ,pamates,kad gali tikti ten :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Spa 2008, 21:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Na tris stukosperdu tai laaabai mazai... :shock: :shock: As kai paskaiciuoju tai ant dvieju gaunas perpus daugiau... :shock: :shock: :shock: A varyt tai juodai noriu... Nors vilku kauk.... :oops: :oops: :oops: :cry: Kai ten pagaudai tai cia kazkaip net nelabai idomu.... :oops: :oops: :oops: :cry: Gamta tai kerinti ir atsiauri bet zukle tai viska atstoja. As galvoju kad reiktu apie birzelio pabaiga varyt >>> mano antra puse peda.... :D :D :D :lol: :lol: Jai tik vasaru atostogos a as jai tenpat tai isvaldzios kaip nebuti gausiu atostogas... :shock: :lol: :oops: :P
P.S.: Beja a jus patys radot ta vieta ar lietuvoje kurioj nors agenturoj pirkot?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Spa 2008, 00:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

nieko nepirkom vaziavom pas zmonos sese,ji ten dirba,gyvenom pas ja ir vazinejom aplink jos kaima visur zvejodami toliausiai 200km nuo miestelio, o zmona lauke su vakariene prie langelio :D bet ji nesiskundzia ,patiko ir jai atostogos :) ,gaudziau visas dienas be isimties jei ne ryte tai vakare,jei ne fiorde tai ezere,zodziu isbandziau viska kur tik imanoma buvo uzmesti,kibo visur ,gal ne tokia didele kokiu norejosi mbet pagavom dviese 15 rusiu zuvis neskaitant krabu ir visu dydziu ir rusiu zvaigzdziu :D tai gyvenimas nekainavo ,prie vandenyno irgi niekas nekainavo nes ta poilsiaviete turi mano svogeris norvegas mat ego :D baisesnio svogerio neisivaizduoju :D ,tik per savo nagluma isplaukem i vandenyna ,neturint teisiu tu negali plaukioti tokiu kateriu ,o jiems istatymas yra negincyjamas dalykas,valties negalejo (nenorejo)surasti per 2 savaites .dabar vaziuosiu tik su savo valtim ir varikliu ,tada jau, dejau as ant visu norvegu :) ,jie geri zmones ir nuosirdus ,bet paslaugu stengiasi nedaryti ir patys nepraso,pigiau nusipirkti (jiems ):D gyvensiu pas ji kempinge ir zvejosiu gal rasiu koki sraunu itekejima i fiorda tai ir lasosiu tada pagausiu,gal :D viska jau suplanavau tik nezinau tikslios datos kada vaziuosiu,buvau nuo 06.01 iki 06.12 noretusi kitu laiku, nes ten, kai vasara trumpa, tai labai greitai viskas keiciasi,zuvis su kiekviena savaite vis kita ,barbalas kai buvo rudeni ,negalejo per skumbre pramusti vandens ,tokiu bajeriu as nenoriu ,bet , pabandyti kitaip kazka zvejoti, gal kita zuvi ,labai noriu upetakiu dideliu ezere pagauti ten jie is vandenyno sukyla i ezerus monstriniai iki 20kg,maziuku juriniu pagavau bet ne tas norisi trofejaus :D ryt suzinosiu kainas pragyvenymo su laivu jo fazendoje :) parasysiu ,buvo lietuviai 6 pas ji tai galesiu pasakyti tikslia kaina(po blatu)realios kainos nezinau reikia jo pacio klausti :) bet mums jos ir nereikia ,mes juk turim blata :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 12 Spa 2008, 13:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

tai va suzinojau kaina. 6 zmones savaite nakvyne kainuoja 7000kronu,dar reiketu nuomotis valtis ,dienai, maciau kaip muso i kasa 1200kronu (su gidu):shock: :) ,geriau kad turetu kas is keliaujanciu jurines teises,nes norvego (gido),alga tikrai nemaza ir jeigu ir jam moketi tada gaunasi gana brangu,jeigu kam idomu rasykit i pm duosiu Skype adresa galesit su paciu norvegu tartis ir deretis(angliskai kalba jis) ,arba per mane as uzmokescio uz tai neimsiu :) bet geriau aisku paciam kalbeti ,nebus sugedusio telefono :D ,kaip sutarsit taip ir turesit :) ten zvejyba tikrai smagi ir vejas netoks baisus ,yra salos is abieju pusiu ,jeigu stiprus vejas,o dazniausiai jis toks ir yra :D galima ieskoti uzuovejos prie salu :roll: nesu patyres jureivis, taip kad ,galiu ir klysti :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Spa 2008, 16:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Vat idomu ar but norinciu kitu vasaru i Norvegu saure pasduot menkiu palupt.... Kolkas norec derint daa liepos pirmai pusei, vienai savaitei. Namelio nuomos, namelio isvalymo ir valties nuomos kaina ten apie 5000lt sesiems zmnems.... Na du tikrai yra a vot like tai.... :x :oops: :P Aisku, reik dar ten ir nusbastyt.... Tai jaika laukiu pasisakymu.... Gal ka domintu klaustukas sauktukas sauktukas :D 8-)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Spa 2008, 06:10 
Kodel butent menkiu? Menkiu jug ir pas mus pagauna kam i norvus vaziuot, beja 6-7kg menke pas mus taip pat nera retenybe.
Asmeniskai as tikrai pasirasau tokiam turne, kiek zinau ir Martynas svajoja apie kazka panasaus, o ir 100% rastume ir daugiau prijaucianciu siai idejai.
Tik pastebejimas, mano durna galva - butu idomiau a'le krauzo tourne po upes nei po jura braidziot, i jura jug ir cia galim nulekti.
Jai atsirastu pakankamai norinciu gal net autobusa is vienos kontoros atmiciau 2-3 savaitem, nereiktu sukt galvos kur numigt, galima butu bastytis iki pazaliavimo, - na cia paskutinis pazadas buvo siek tiek i prieki bet manau tai realu.

Paskutinį kartą redagavo Tukaz 01 Lap 2008, 23:24. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų

StandartinėParašytas: 27 Spa 2008, 06:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Na man tai prireike egzotikos: dideeeliu menkiu, otu, juros eseriu saidu... Na noris kazko tokio.... Beto en ziaurei grazi gamta... ;) :oops: :oops: :yes: O speju upiu ir ezeru pakrantei irgi daug kur yra.... ;) :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Spa 2008, 06:42 
Vienu zo as uz sita avantiura ir tikrai vaziuoju, galvok kur ir kada ;)
Rasim manau ir daugiau norinciu, bent jau as is savo chebros dar kokius 6-10 lengvai surinksiu, dar forumiecius dadek, visas taboras gausis, kizdiec menkem ;)

Į viršų

StandartinėParašytas: 27 Spa 2008, 07:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

As vaziuociau, bet ne i jura, man ten juroj nera dideles egzotikos, juk ir cia menkiu, otu pagaunam :x vat i upe ar ezera(juose ir lasiakus gaudo) tai 100% varau [respect.gif]

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Spa 2008, 07:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Nu vsio jasno: jamam vieta arti upiu ir ezeru. Bus laisve rinktis: kas i upes a kas in jura.... :D Man tai labiausiai noretusi pabandyt pavelkiaut juroi >> pajieskot ispudingu dydziu.... ;) :D Na paskutini syk mano svajoniu zuvis nuo manes pabego: uz kibo, pasitampem a poto kablys atsilenke..... :piktas: :piktas: :piktas: Ir tas pasitampem tai tiesiogine to zodzio prasme: kazi ar as buc sugebejasja erjega in valti invilkt >>> ji mane vandenynan vilko... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :D 8-)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Spa 2008, 14:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Jei viskas gerai ir nieko tokio neatsitiks,as noreciau bet su jakcfichu po upes noreciau,beje jei su autobusu daugiau rozu, nebrangu gautusi isvis,reikia susizinot kaip su licenzijom ir pirmyn,as uz sita avantiura :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Spa 2008, 17:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

http://viskaszvejams.lt/content/view/30/
Vienas is variantu. Tenka pastaruoju metu karts nuo karto su vienu is ju pazvejoti, sake ir lasiaku ezeriniu kazkokiu pagaudavo.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 27 Spa 2008, 21:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

marens rašė:
Jei viskas gerai ir nieko tokio neatsitiks,as noreciau bet su jakcfichu po upes noreciau,beje jei su autobusu daugiau rozu, nebrangu gautusi isvis,reikia susizinot kaip su licenzijom ir pirmyn,as uz sita avantiura :D

Licendzija vidaus vandenyse berods savaitei apie 100lt kastavoja... ;)
P.S.: licendziju jurai niekas kazkodel neprase.... :lol: 8-)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 28 Spa 2008, 10:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Seip mano svajoniu kelione atrodytu panasei taip:
http://www.dintur.no/index.php?user=det&pid=148
Na aisku, varijacijos tatema galimos... Ir tai turet vykti okia liepa.... :D 8-) :oops:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 28 Spa 2008, 18:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

lasisos licenzija norgeje kainuoja dienai: pagavai -paleisk 400kr pagavai-suvalgiai :D 300kr.leidziama paimti 1 zuvi,sezonas prasideda nuo 06.01,upiu yra tikrai daug tik ne visose yra zuvies,ka raso reklaminiuose lankstinukuose ,apgaule,vietinis is kart pasake ,,ten nera cia yra,,ten irgi ne viskas gerai su sia zuvimi,norint gastroliuoti reikia vaziuoti be opiu ir jautriu patogumams koliegu :D nes gyvenimo salygos gali buti sunkios,jeigu kas turi pinigu irgi turi vaziuoti atskirai ,nuo tu kurie neturi :D nes turtingas visada nores miegoti kempinge (kuriu yra tikrai daug, kaina irgi gana padori ,ta prasme nedidele)jeigu vaziuoti savaitei po upes gaunasi 7*150lt licenzijos ,kilometrazas tikrai bus nemazas apie 3000-4000km su dizeliu po ~ 7lt, miegas kempinge ~50lt,daug zmogu irgi negali vaziuoti :D nes nepasidalinsit zvejybos vietomis ir bus sunku sutarti del taktikos ,visu siu niuansu neuzmirskite pries pradedami organizuotis ,upes ten ne tokios kaip pas mus ,kur yra lasosius ten ir pavesine su suoliukais, o kur jo nera gali drozti nors ir visa menesi,viskas jau atrasta iki musu :D yra ir kitu niuansu ,jeigu bus kam idomu klauskit ka zinosiu ta isduosiu :D gaudziau 2 upese kuriose spino reikia min. M o geriau MH gal yra dar rimtesniu upiu nezinau ,ezeruose reikia gaudyti veliau nei mes buvom t,y.06.10 vasara jie aktyvesni tie upetakiai ,bet neverta su jais vargti geriau kokia siaura protaka (fiordas -upe,jura-fiordas)zonduoti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Lap 2008, 21:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Nu vot durnas klausymas; Kiek is musu REALIAI galetu ir noretu sau lesti paaukot apie pora stukeliu kelionei i Norway didliu menkiu ir seip egzotikos pasiziurret.... :P :x ;) Grait prispazystat.... :geras: :geras: :geras:

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 613 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007