Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

KRAUZAS

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by KRAUZAS »

no comment :) lauksim ka egyda pasakys :)
006.jpg
012.jpg
015.jpg
021.jpg

vienu zodziu truksta zodziu :oops: ne vieno kibimo :x ,cia as apie save :oops: :piktas: :D
bmw_fane

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by bmw_fane »

dar viena siandienos :) maziuke, bet labai grazi :)
Attachments
sita.jpg
sita.jpg (113.21 KiB) Viewed 7029 times
User avatar
gedukas
Posts: 678
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by gedukas »

kuzdejo siandy vidinis balsas-varyk guma pametyt,gana tas kvakles drozt....taigi 20.30h prie combo pasiseke.asmeninis starkio rekordas,3.8kg... :D
201305291093.jpg
Spokis

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Spokis »

Tokie vat laimikiai 6dnio naktineje zvejyboje ;) visi kilograminiai
Attachments
Puse 3h
Puse 3h
Pries 4h
Pries 4h
Puse 5h
Puse 5h
jordza
Posts: 432
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by jordza »

:labas: aš šiandien šturmavau vietinę balą. Kadangi pramiegojau ir išvariau palei 8 nieko doro nesitikėjau, bet... ant dzerko trys, neimamos, testavau naujus ruošinius... ant #4 sukrės dar dvi ant ribos ir galiausiai ant savo #0-1 sukrių kai pradėjau vidurdienį lupti ešerius kaip iš automato, pravedimas ešerys, arba begalė kapojimų į sukrę... tai paskui pasigailėjau kad nerinkau į valtį ant čypsų nuo pradžių :D ir aišku dižiausia žuvis pabėgo... kartu su auskaru, išsitiesinus ul pavadėlio segtuką :piktas: etikmat laikas praleistas puikiai ir nepervargau :oops:
Attachments
IMG_2792.JPG
IMG_2794.JPG
IMG_2795.JPG
IMG_2798.JPG
IMG_2801.JPG
IMG_2804_1.jpg
bmw_fane

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by bmw_fane »

vakar vakaro laimikiai :) ant pludines, masalas sliekas, pries pat sutemstant paeme abu :) keliausi dar ryte anksti, bet tik pora visai neuzaugu lynuku ir kelios kuojos :) viskas kaip visad paleista :)
Attachments
DSC_2874.JPG
DSC_0047.jpg
DSC_0047.jpg (90.13 KiB) Viewed 8575 times
Aisteris
Posts: 632
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Aisteris »

:labas: Ir as buvau zuklej, ir pasigavo sis tas, nors lyno ne... :) Smagiai pasigaude karosu ir karsiuku keletas papuole, panasiu kaip Raimondo. :yes: Nufotkinau...vakar kelesi fotkes, siandien jau nebe.... :x :piktas: :piktas: :piktas: Isdurnesiu musiau..... :( :( :x
Norbertas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Norbertas »

Savaitgalį teko apsilankyti prie nuostabaus Rubikių ežero, grupiokų susitikima ten padarem , ir kol linksmybės neisivažiavo ir visa kompanija nespejo susirinkti spejau dar pasiplaukioti ir spininga pramankstinti. Rezultatas kuklus, bet kaip per toki trumpa laika, tai dziaugiuos kad pavyko atrakinti gauta gimtadienio proga dovanu vebleri, gaila daugiau laiko neberadau zvejybai ;)
;)
Attachments
lydekiokas papozaves ir  vaiku apziuretas su dziugesiu paleistas augti
lydekiokas papozaves ir vaiku apziuretas su dziugesiu paleistas augti
Aqua v.

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Aqua v. »

Pirmadienis, laikas paskaiciuot praeitos sav. "visciukus" :)

Pagerinau kelis savo rekordus:
  • 1. 6 zvejybos per sav. (5 vakarai po 2-3val, ir 1 diena ryte vienoj upej, vakaras kitoj; bet skaitykim 6 zvej.)
  • 2. 11 sal. per diena (legaliu, didz. 2.44kg)
  • 3. 39 sal. per sav. (kokie 80% legalus, visai 'kudikiu" (<1kg pvz) lyg nebuvo)
Yra liudininku, kad [drill2.gif] ne ant bet ko ir ne visiems :).
Fotografavau nedaug, daug buvo kitos veiklos :) ,
bet keli kadrai yra, iskaitant megavimasi :blynai: rezultatais :) ;
beje absoliuti dauguma amnestuota.
2013W23 02.jpg
2013W23 01.jpg
Aqua v.

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Aqua v. »

Snd vakare pasiemiau Lornetka-Berkut-20x50, ir ka gi - riboku su meskerem, o ne "pelytem" rankoj :D jau nemazai pamaciau :)

Bet Kaune bent jau upiu vandens pakanka, nori zvejoji su "chebra", nori - vienas. Si kart pasirinkau pastaraji var.
Kiek, kur ir ant ko kibo nevardinsiu, kelkit dundes nuo divanu dar aktyviau, ir patys issiaiskinsit :D
20130611 01.jpg
Gediminas
Posts: 94
Joined: 14 Jun 2010, 20:30
Miestas: Šiauliai-Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Gediminas »

Prisižiūrėjęs kaip kauniečiai vidurį miesto žuvį gaudo sugalvojau ir aš pabandyti. Ir PAVYKO! Pagavau šiemet savo pirmą lydeką, gyvenime pirmą lydeką Vilniaus mieste, pirmą gyvenime lydeką Neryje :) Norėjau nufotkinti, bet telefonas pareiškė, kad atmintis pilna, tai nebekankinau silkutės :) GYVENA toliau mieste :) Sudirbo žaibukas 66 :) Ką galiu pasakyti, žvalgyba pavyko, reiks pradėti viduryje miesto žvejoti :)
Aqua v.

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Aqua v. »

Vakar vakare pagavau turbut pirma savo salati ant "gumos" :) . Smagu kazka naujo :D atrast.
Viso istraukta ....i salaciai :) , dydziai deja neispudingi.
Guma irgi reikia mokytis gaudyt, ir technika, ir ...technologija :) . Daugiau tusciu kibimu, iprastai uzdeta guma (kablys + ceburaska) labai "nutampo", vos ne iki pametimo.
Bet apskritai guma pasirode ziauriai perspektyvi tam tikrom salygiom.
20130613 002.jpg
20130613 005.jpg
o guminuko ir nenufotkinau :)
User avatar
Supernatural
Posts: 418
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Supernatural »

Šiandien nusprendžiau pavaikyt ešerius mikromasalais. Vaikėsi sunkiai: iš pradžių keli mažiukai, paskui dėdės Nekibono valandėlė, tada truputį nelauktas laimikis. Sėkmė nusišypsojo žūklei einant į pabaigą - užkibo neblogas (nesvėriau, bet "iš akies" - 700-800 g) dryžuotis be dryžių, kuris vėliau buvo skaniai iškeptas ir suvartotas. :)
Attachments
Neešerys
Neešerys
P6150086.JPG
Gediminas
Posts: 94
Joined: 14 Jun 2010, 20:30
Miestas: Šiauliai-Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Gediminas »

Aš valandėlei nusprendžiau prasiblaškyti prie upės ir prisiminiau Tacio pasakojima, o štai ir laimikis:
Attachments
20130615039.jpg
20130615040.jpg
20130615041.jpg
20130615047.jpg
o čia dar ir LEDininkų romantikų užmačiau :)
o čia dar ir LEDininkų romantikų užmačiau :)
karsis
Posts: 319
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by karsis »

Karpiu zukles varzybos 2013 , Su arvydeliu likom trecioje vietoje
Daugiau foto cia :
viewtopic.php?f=12&t=546&start=1290
P1090821.JPG
jordza
Posts: 432
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by jordza »

:labas: Su Gediminu aplankėme Elektrėnus. Valtį nusileidom mieste ir varėm ratą iki myto vietos ir atgal kitukrantu ... rytas buvo daug žadantis, bet... rezultate trys lydekiokai valty, vienas ešerius ant testuojamo džerko, dedam pliusą jam :D
IMG_2839 - Copy.JPG
IMG_2843 - Copy.JPG
IMG_2852 - Copy.JPG
Gedas jamė ešerių ant sukrių ir MJ
IMG_2846 - Copy.JPG
Aš ant praeitos savaitės topo vėl neblogai traukiau matroskinus ir raudę :D
IMG_2853 - Copy.JPG
Aqua v.

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Aqua v. »

isvaziavom savaitgaliui i "sodyba", teko ta proga zvejyba is valties ezere prisimint :).
Sestadieni nespetnoj baloj tusciai atidirbom tikrai nemazai valandu ir vietu, dviese uzvelkiavom (bandem jau viska :) ) vienintele lydekute ant kurios echas "pyptelejo" , tiesa dar tinkle radom 4 zuvis :fuu:
Zodziu mailiaus tuntai nepaaiskinamai stovejo gyliuose nuo ~8 iki 15m :shock: , iprastai derlingi (kitas ribokas valtyje gerai zino ta ezera) kalniukai, pakrantes, ilankos - tuscios :( .

Kita diena aplankem jauku "dzukiska" ezeriuka, pamelyniavom, radom pirmas siemet voveruskas:)
20130616 1.jpg
Tik isplaukus nedideli voblika sege :Yess: lydziokas,
skaidram vandeny matem ji puikiai, vertinom kokiem gal 3.5, gal daugiau kg. Bet neiprasta iranga, zvejyba - ir klaida. Nusprendziau, kad jau laikas zuvina "papresinguot", paverziau multiko stabdi, ir sekanciu spurtu mamka isspjove maza trisakiuka is nasru :piktas:
Istraukiau dar viena lydzioka (1-1.5kg.):
20130616 2.jpg
Likusius 97% laiko skyriau dryzuociams ir 0.5-5gr spiningeliui. Ant 2gr galvakablio ir mikrotvisteriuko pritraukiau drasiai ir zenkliai daugiau nei 50vnt eseriuku ir eseriu.
20130616 4.jpg
didziaja dali paleidom, kazkiek iskeliavo i zvejybos draugo rukykla :)
idomu, kad jis twitch'ino tik voblerius, kibo didesni eseriai (aisku reciau), bet lydeku nepasitaike. Turiu savo nuomone, bet gal veliau, ar kitoj temoj ja pasidalinsiu :)

tiesa, cia sio vakaro Kn laimikis:
20130617 002.jpg
Tadas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Tadas »

siandiena nuo puse 5 as vienam prie kaimo esanciam dzukijos tvenkiniu bandziau laime :) zvejybos tikslas buvo eseriai galvojau rimtesniu zuvu pagaut nesiseka siemet tai bent ant tu ranka pamiklinsiu :) bet vos pradejus zvejyba pagaunu keleta eseriuka ir ranka sudrebina galingas smugis ir ant kranto lydeka 1kg 200g :Yess: nu pagalvoju kad gal pagaliau siandiena lydekine diena taigi greita lekiu i savo lydekines vietas kolkas siemet visa pavasari tylejusias ir neprasaunu ;) viso bendras rezultatas 5 lydekos
DSC04603.JPG
paskutine penkta paleidau nes savo reikmem pasigavau :) maziausia lydeka 47cm bet tik 700g svorio o didziausia pati pirmoji. istikro labai jau kudos tos lydekos kaip pirstas nors maisto tam tvenkini ir pilna :x tiesa pagavau dar galybe eseriuku bet jau ju dydis labai nekoks :) visi tokie sprindinukai ir dar apturejau gera lydeko smugi bet nerealizavau jo :) viska iskyrus pirma lydeka sugaudziau ant balto mepps nr 4 o pirma ant 1.5nr pantoon21 sukriukes geltonos :) o zvejyba baigiau 8val. siandiena lydekos laikesi labai toli kibdavo uzmetus per visa metimo atstuma matyt esant siltam vandeniui jos pasitrauke tolyn nuo krantu nors tose vietose kad ir toli nepasakyciau kad yra gilu taigi teigti kad lydekos gilumose negalima :)
reziume pazvejojau siandiena labai neblogai per 3.5valandos turejau galybe kibimu ir smagiai pakovojau su lydekais :)
User avatar
Rolandas
Posts: 200
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Rolandas »

Laba vakara. Trumpai zvejojau si ilgaji savaitgali. Kazkaip labai tingesjosi. Pasiseres sestadieni viena simpatiska vietele prie leliju, sekmadienio ryta jau ten zvejojau. Kibo ivairi smulkme,kuojos,raudeles,eseriukai. Visgi pasiseriau neveltui :) vanduo stipriai burbuliavo ir 6.30 sulaukiau to kibimo,kurio ir laukiau. Jame lynas. Svere 1030g. Daugiau nieko nebuvo. Dingo ir kuojos, ir raudes... Vakare vel pasiseriau ta pacia vieta, bet deja oras susiko visus planus... :( Tai tiek :)
Nuotrauka0042.jpg
Nuotrauka0043.jpg
Gediminas
Posts: 94
Joined: 14 Jun 2010, 20:30
Miestas: Šiauliai-Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Gediminas »

Buvau iš aš savaitgalį žvejoti :) Žvejota buvo vakare ir ryte, kibimas buvo prastas, bet kažkas pavyko įdomesni egzemplioriai čia :)
Attachments
32-33 cm ešeriukas :)
32-33 cm ešeriukas :)
46 cm
46 cm
20130622051.jpg
Na ir rytiniai laimikiai.
Na ir rytiniai laimikiai.
52 cm
52 cm
20130623056.jpg
20130623057.jpg
Robke
Posts: 747
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Robke »

:labas: Ahoi, vienam ezerioke ir as bandziau pazuvaut keleta tušinuku sugavau ant vobleriu ir gumos ir viena kiapsniuka :D Nauji irankiai apzuvinti :plojam: Kiapsnys nesvertas ir nematuotas apie 3 kg manau.
Attachments
001.JPG
bmw_fane

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by bmw_fane »

buvau sode vakar, tai pries pat sutemstant pagavau ta didesni lynuka, ant pludines ant slieko :) o ryte, keleta kuojikiu ir maziuka lynuka- ant dugnines :) sliekus ir dzikus pirma kart pirkau is lukoil :D visos zuvys gyvena toliau :)
Attachments
DSC_2912.jpg
DSC_0055.jpg
DSC_0055.jpg (95.8 KiB) Viewed 8569 times
DSC_0056.jpg
DSC_0056.jpg (101.07 KiB) Viewed 8569 times
User avatar
gedukas
Posts: 678
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by gedukas »

siandien popietinis pasisedejimas su seimyna kapitoniskese.. :D
201306301152.jpg
201306301164.jpg
201306301165.jpg
lietaus negavom... ;)
User avatar
Rolandas
Posts: 200
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Rolandas »

Sveiki. Penktadieni vel nuveziau seimyna i sodyba. Siaip netaip pavyko su zmona susitart del rytines zukles,mat sestadieni i vestuviu puota turejom lekt. SIkart vel nusprendziau pasisert vel ant lyno,o sestadieni is pat ryto sest zvejot. Tevukas prisiprase i kompanija taip pat,nes senai lynu tykojo :)
Taigi sestadieni apie 3.30 jau prie vandens :) Kazkaip nesimate rausimo pasertose vietose, bet pavirsiuje zuvis judejo. Pradzioj kabinejosi delnines raudes, o apie 5h pirmas lynas krante. poto dar vienas,tada tevukui kibimas, man dar vienas, tevukui dar pora, vel man... viso pagavom 10 lynu :shock: 3 nelegalius paleidom, 7 pasiemem, bet aisku kaip visada didziausi nutruksta. man 2 geri i kemsyna kaip ilindo,tai valas neatlaike. Svarbiausia kad tuo momentu nuo pirmo lyno pagavimo prasidejo rausimas ir visos kitos zuvys is ten dingo. tiesiog sedejom ir laukem lyno. Del laiko stokos zukle baigem 8.30, nes turejau gristi i Vilniu, i vestuves. Net tevukui siuliau likti dar zvejot, bet atsisake argumentuodamas jog uzteks. kibo geriausiai ant kukuruzo\dziko sumustiako. Sikart tevuka apdejau 4:3 :) sikart foto nedariau,nes dydziai neispudingi. Visi lynai kaip vienas, mazdaug po 500-600g. Nors ir dydziai neispudingi,bet likom patenkinti :) su tevuku priejom isvados,kad gal ir visa diena butu kibe,nes lynai tose vietose laikesi ir isvaziuojant, rause ir rause dumbla. kazkaip rezgu minti artimiausia savaitgali vel ten grist, bet sedet per visa nakti :) gal ateis ir didesni.

P.s. viso dziaugsmo vos neaptemde kiauras tinklelis zuviai. Paciam jo dugne, po Joniniu atsiradusi pazdaug 10cm skyle. Teks lopyti :)
Tai tiek :)
Stopas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Stopas »

Pagaliau ir as viena kita silke savaitgali sukrapsciau :)


Youtube
Gedcka

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Gedcka »

Tikro prūdo(mūsų) gyventojai - didžiausi savo rūšies :D , trūksta tik lydekėlės ir karoso su lynu didžiausių.. Mekšras jau gražiai nuaugęs, pamenu anksčiau koks tik buvo, kas met vis didesnis, vis tas pats užkimba, turbūt tebėra tik vienas ir užaugęs toks.. :(
Attachments
IMG_0486.jpg
Čia dabar, atkreipkit dėmesį, kad kelmas atsuktas horizantalia puse - ilgesne
Čia dabar, atkreipkit dėmesį, kad kelmas atsuktas horizantalia puse - ilgesne
čia 2010m. nuotrauka.
čia 2010m. nuotrauka.
jordza
Posts: 432
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by jordza »

:labas: buvau vietinėj baloj kaime, iki pietų keturi jomai, trys valtyje.
Drumstas vanduo, tai su vienu nedažytu savadarbiu drožiau...
Attachments
Nuotr.0066.jpg
Nuotr.0066.jpg (47.32 KiB) Viewed 7530 times
Nuotr.0067.jpg
Nuotr.0067.jpg (56.55 KiB) Viewed 7530 times
Nuotr.0069.jpg
Nuotr.0069.jpg (39.96 KiB) Viewed 7530 times
User avatar
Rolandas
Posts: 200
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Rolandas »

Sveiki. Eilinis savaitgalis sodyboje. Ir vel penktadieni paseriama vieta,o sestadieni ryte jau su tevuku sedim ir gaudom lynus. Po kurio laiko pasijungia ir Ryckalr. Kas liecia kliova,tai tikras kosmosas. Su tevu pagavom bendroj sumoj apie 25, bet maziausius, nepasiekusius 30cm leidom atgal. Reziume, beveik 9kg per abu graziu lynu, viso 15 vnt pajamem. Plius kelios raudes. Jei ir papuole pora mazesniu nei 30cm lynu,tai tik del to,jo buvo iki pazastu uzryje masala. O dirbo geriausiai kukuruzo/dzyko sumustiakas.
Nuotrauka0265.jpg
Del tokio kliovo nusprendem sest i ta pacia vieta nakciai. Taigi apie 20h mes jau vietoj. Tevukui iskart nuotaika sugadino i jo paserta vieta atplaukusi didele nendriu sala... Mano zuklaviete taip pat pasikoregavo, nes ta sala atitruko is tos vietos kur as zvejojau :)
Taigi naktines zukles reziume: is 11 lynu pajemiau tik 4,nes kabinejosi pagrinde tokie tarp 20-25cm like keturi buvo virs 30cm. Tevukui naktis buvo tuscia, bet reikalai pasitaise prasidejus rytiniam kliovu, tad bendroj sumoj iki 7 ryto (kai baiges dzykai) pajamem 10 lynu, visi virs 30cm drasiai. 7 h pavarge baigem zukle.

Tai tokia vat gavosi kosmine lynu zukle si savaitgali. Gal tai buvo musu metu lynu zukle,nezinia, bet da grisim ten :)
Aqua v.

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Aqua v. »

Savaitgali padarem vaiku darzeli Rimvydo poilsiavietej :) :
20130706 0002.jpg
buvau perspetas, kad ezeras "nukostas", rimtu trofeju tiketis sunku, ir apskritai - i sita "zvejyba" meskeriu galima ir neimt :D
Tai nusprendziau imti kitu kampu - tikslinga mikro trofeju zvejyba :) :
20130706 0001.jpg
zvejojau va cia:
20130706 037.jpg
Na, o rimciau pazvejot galima ir namie :) ,
vakar vakare bedzigaujant:
20130709 0001.jpg
apie 2kg.
User avatar
Liveris
Posts: 205
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Liveris »

Kadangi taip susiklostė, kad savaitgaliį atsiduriau pas tėvus, tai po susitikimo su pusbroliu dar spejom pasedet vakare prie tvenkinuko. Laimikiai kalnas raudžių, bei vienas perleistas karpiukas iš rezervuaro į didijį telkinį.
2013-07-13 20.39.51.jpg
2013-07-13 20.40.13.jpg
Ryte 06.05 mes jau prie kito tvenkinio.
2013-07-14 06.48.54.jpg
Gaile ši kartą nepasitaikė didesnių karosų, karpių ar karšių, bet veiksmas vyko iki kazkur 8.20 val, paskui pasikeitė vėjas ir prasidėjo štilius.
2013-07-14 09.22.11.jpg
Šitie iškeliavo malonint uosvienės širdį ;)
2013-07-14 09.48.59.jpg
Locked