Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

jordza
Posts: 469
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by jordza »

:labas: kadangi kiek pramigau, nusprendžiau padraugauti su margiais. pradėjau 11, pradžia buvo daug žadanti, nes apsiniaukė, bet po valandos braidžiojimo oras pasitaisė ir kepino normaliai.
Tai va, jama pakraščiuose, kur tarp kranto ir žolės ruožas švarios srovės eina. Jama tuose ruožuose, kur srovė turbolentiška, kur teka ramiai -0, ne meluoju, viens matroskinas. Dar jama iš po slėptuvių, po medžiais, iš po šaknų ties paplovimais...
Ant vobliko didesnių pasikėlimai , ant sukrės - mažesni, bet dažniau. Tai atorvalsia normaliai :Yess:
Tik gaila kad bent trys sarokovnikai iš akies nepasikabino normaliai ir tiek aš juos temačiau. Begalė iki 30cm, ir tik kiršlį 31 ir margių 33 nuskriaudžiau, ai ir dar matroskinas, kaip jau sakiau... UL rulez :roll:
Attachments
Nuotr.0075.jpg
Nuotr.0075.jpg (51.14 KiB) Viewed 6822 times
Aqua v.

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Aqua v. »

Teko keleta dieneliu pasisveciuot Memely.
Atiduota duokle seimynai :) - Juru muziejus, Nerija, plezas, ir pns:
20130715 0001.jpg
20130715 0002.jpg
nors viena diena norejosi ir pazvejot "eldorade" :) . Marios nelabai trauke, jura juo labiau. Per paskutinius tris metus jau buvau pilkeriu kilnotoju, dar po keliu metu gal ir pakartosiu.
Nusprendem pralekt kelis mazesnius telkinius, kaip Vilhelmo kanalas, Minija, senvages.
Garsus kanalas ispudzio nepaliko - dirbtinis telkinys, nei upe (dugno ir zuvu rusiu ivairove) nei ezeras. Ieskot lydeku palei zoliu juosta noro nebuvo.
Minijos zemupys jau idomiau, bet irgi nepasirode spiningautoju rojum - eserai ir lydekos, bent man, ne svajoniu laimikiai, ypac vasara. Pasirinkau aisku eserius. Eseriai issisklaide, tik klasikinej 'visu laiku ir tautu' vietoj - po tiltu (tiksliau jo 'apylinkese') radau slaiteli su dryzuociu buriu.
Senvagej sioks toks medziotoju teroras matesi, keli eserai uzkibo, kazkas nukando FC. Zuvies (kazkiek) yra, bet nusibodo tokia zvejyba irgi greit :x
Dauguma eseriu visai mazi, tik vienas jau tikrai padorus, ir kazkiek 'tarpiniu' :)
20130714 0001.jpg
Na vandens pajuri aisku daug, bet kaip ir visur, reikia ziniu, idirbio - tada gali tiketis ir pazvejot gerai.
O atSOSalint ir ten galima :)
Sekanti kart turbut vaziuociau i didesni vandeni ir srove (Nemuna) iskart.
jordza
Posts: 469
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by jordza »

:labas:
Buvau vietinėj upelėj, kėliausi anksti, kliovas buvo apie pusė septynių, paskui ramuma kažkodėltais, trys valtyje, jomų dvigubai tiek, gal mažos. Vienuoliktą išvijo įkyrus, smulkus lietus. Keletas amnestuotų silkiokų:
Untitled.jpg

Youtube


Youtube
Gediminas
Posts: 95
Joined: 14 Jun 2010, 20:30
Miestas: Šiauliai-Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Gediminas »

Na kadangi atostogos, tai vakar variau žvejoti :) kibimas buvo prastas ir daug praradimų. Užkibo pora delninukų ešeriuku ir šis monstras :)
Užkibo per visą metimo ilgį apie 25m, tai su UL ir 0,128 valu buvo ką veikti kol išlaviravau tarp lelijynų, apturėjau gerų emocijų, :Yess: visos žuvys gyvena toliau.
Attachments
46 cm
46 cm
20130722061.jpg
User avatar
Liveris
Posts: 307
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Liveris »

Kadangi atsiduriau teviškėj tai kaip nepažuklavus :)
Penktadienį po vakarom gryžus iš uostamiesčio, su tėvuku, kol kepamas kugelis, nulekiam prisigaudom "mailiuko" saulazuviu, pavalgom kugelio ir 19.05val jau metam meškeres. Aš dvi dugnines su kukurūzinių granulių pašaru bei kukurūzais, o tėvukas su mailiumi, bando suviliot ešerius ar starkį.
Per dvi žuklės valandas man pasirašo 7 plakiai, norėjo tik kelių sliekelių, o tėvukui 8 ešeriai ant mailiaus.
Vakarinis vaizdelis
2013-07-26 20.05.49_.jpg
Ryte 6.30 val mes vėl mirkom meškeres, tėvukas ir čiumpa dvi dugnines ir vėl abu šeriam dugną su pašaru. Tik šįkartą DEEPEX universalus, keliom saujom skiestu feederiniu jauku. Masalas keli mėšlinukais
Aplanko vietiniai gyventojai.
2013-07-27 08.21.44_.jpg
Žuklę baigiam 9.45val. Einu kelti sietelio lauk iš vandens, o jį vos iškeliu :shock: Pasverus pasirodo jis sveria ~10 kg.
O jame
2013-07-27 10.30.33_.jpg
bei 8 vnt plakioku
2013-07-27 10.30.40_.jpg
Vienas gražus nerealizuotas kibimas, kuris buvo tipinis karpinis, signalizatorius greitai prikibo prie meškerės, kirtimas, ritės stabdis kelis apsisuko apie savo ašį, ir viskas tuo baigėsi.... kadangi kabliukas mažas, to ir reikėjo tikėtis, bet nieko mes dar ten grįšim nekartą ;)

Ačiū už dėmesį.
bmw_fane

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by bmw_fane »

sestadieni sode nauja blizgute pasiteisino:)
Attachments
DSC_0059.jpg
DSC_0059.jpg (126.44 KiB) Viewed 9564 times
User avatar
Rolandas
Posts: 203
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Rolandas »

Sveiki. Pasimeetint deja nepavyko, rad buvau sodyboj. Kaip visada, penktadieni pasiseriau zuklaviete,o sestadieni ryte su tevuku jau sedim ant kranto. Kibimas prastas. Daug lynu "mailiaus" paleidom augti. Vieninteliai normalesni lyniokai vaziavo kartu su mumis. Kas nudziugino, tai auksinis karosas, nes nepamenu,kada esu toki pagaves paskutini karta ir karsiokai uzklyde i metro gyli. Tai tiek.
nuotrauka0341.jpg
Gediminas
Posts: 95
Joined: 14 Jun 2010, 20:30
Miestas: Šiauliai-Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Gediminas »

Vakarykštis žvejybos rezultatas, antra tiek paleista ir dar pora gerų atitrūko, kibimai irgi įdomūs visi ėmimai iš po valties greičiausiai sekdavo iki pat valties tik vobleriukui kylant į viršų griebdavo ir pastebėjimas kad prieš lietu plėšri žuvis išviso nustoja vaikščioti skirtingai negu balta. Nors likus pusvalandžiui iki lietaus ir balta nurimsta.
Attachments
20130731062.jpg
Gediminas
Posts: 95
Joined: 14 Jun 2010, 20:30
Miestas: Šiauliai-Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Gediminas »

Vakarykštis rezultatas, čia didieji, kiti kadro nenusipelnė, visi didieji sukibo ant vieno voblerio kuri veliau praradau :( buvo viena iš normalesnių žvejybų, mažiukų kurie keliavo per bortą buvo be skaičiaus ir faktiškai viskas ant vobleriukų sugaudyta, kažkaip keistą tam telkiniui, net ten sukrė nr. 1 masalas buvo.
Attachments
20130801063.jpg
Gediminas
Posts: 95
Joined: 14 Jun 2010, 20:30
Miestas: Šiauliai-Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Gediminas »

Kadangi atostogos, vakar buvau išlėkęs pažvejoti, pirmą kartą gyvenime ant spinigo pagauta balta žuvis (neskaitant šapalo, nors tiesa sakant nežinau ar šapalas prie baltos žuvies priskiriamas) rezultatas 300g raudsparnė (turbūt) pasirašė ant 0 nr sukrės. Užkibo per visą metimo ilgį apie 25m tai smagu buvo traukti ir gerai priešinios nėrė į žoles reikėjo išlaviruoti tarp lelijų žodžiu buvo smagu. Kibimas išpradžių pasirodė kaip lydekinis nes užgulė spinigą, bet nebuvo lydekai būdingu smūgių, pritraukus prie valties pasirodė kas užkibo. Buvo vienas 300g ešerys pasikabinęs, bet prie valties atsipurtė, na ir 5 prieš saule peršvečiamus ešeriukus pagavau kurie keliavo per bortą. Pastebejimas nors oras buvo labai panašus į užvakarykštį, bet ešeriai visiškai nekibo, ir absoliučiai niekas nesidomėjo vobleriukais ir prieš vakarą visai nustojo žuvis vaikščioti, (nors šis vakaras nebuvo kaip kiti prieš lietų ir panašiai).
Attachments
20130802066.jpg
jordza
Posts: 469
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by jordza »

:labas: atostogauju ir aš, tai vieciniam ežeriuke smaugiau lydokus. kiek pasivėlinęs atsikelti, apie 7 jau skuodžiu vandeniu iki kito galo, bangų nėra tai lekiu su vėju glise :D
kiek pamėtęs prieš žoles, neriu tiesiai į lelijas, ir po gero pusvalandžio kala kilograminė, pritraukiu iki valties, bet ji dar kartą startuoja atgal ir antras džerko kablis įsikabina į leliją ir tiu tiu... o kalė iš kart nusileidus ir džerkui padarius pirmą tipmt, pavadėlis toks po kovos...
IMG_3148_1.jpg
paskui dar vienoj "aky" jaučiu kalimą, kitą pravedimą darau naujau įsigytu masalioku ir gale pravedimo pasikabina ši silkutė
IMG_3150_1.jpg
o gaudau tokiame marmalyne
IMG_3151.JPG
paskui dar iki devintos turiu tokį smūgį "atiduok spiningą", galvoju bus gerulė, alia paskui aš ją glisu parsitraukiu per lelijas :yes:
IMG_3153.JPG
amnestuojam

Youtube

pasimakaluojam dar šen bei ten ir pradeda darytis karšta ir pasirodo saulė, nusiimu.
IMG_3155_1.jpg
User avatar
Liveris
Posts: 307
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Liveris »

Na aš ir su draugu bandėm vėl mano kaimą šturmuot per naktį. Oras pasitaikė nekoks, stiprus vėjas, naktį buvo gan šalta. Bet gerai, kad kibimas buvo gan neblogas, veiskmas vyko visą naktį iki pat ryto. Laikimiai panašiai kaip prieš tai, tik apsivertė kiekiais, prieštai buvo kibiras karosų ir 8 vnt plakiai-karšiai, , o dabar kibiras karšių-plakių, ir pusę kibiro karosų. Plakiai keliavo atgal, karosai į rukyklą.
minBOAT

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by minBOAT »

Šeštadienį, sekmadienį ir vakar su Trukeriu gąsdinome salačius, šapalus, ešerius, karšius ir lydekas Neryje. Gal greičiau du pirmieji gąsdino mus :geras: Jų buvo tirštai... O kibimų :mda: Siūlėme mažas sukres, mažus vobleriukus, guminukus. Kibti nelabai norėjo. Turėjau tris salačių kibimus, vieną-šapalo, vieną- lydekos ir gal 9- ešerio. Valdas turėjo kelis ešerio ir vieną lydekos. Labai karštas ir saulėtas oras dėjo mums į minusą. Užtat vietos labai gražios, upė gyva, pilnos žolės įvairios žuvies. Net dvikilograminiai karšiai plaukiojo per 20 cm nuo kranto 50 cm gylyje. Jokių foto nėra :x :) Dabar laukiu lietaus ar bent jau apniukusio dangaus, vėjo. Tada iš ten manęs niekas neišvarys :D Išbandžiau savo naują žaislą UL. Neįsikirtau kur tas UL, jei palaipsniui didindamas sukrių svorį pasiekiau 12 gr ir nepajutau koto perkrovimo. O kotas nuo 0,9 iki 3,54 gr :geras: Kažkokia erezija :x
metaliukas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by metaliukas »

siandien ligi pietu Sesupe siurpinau su spiningu. rezultatas 5 eseriai didziausias 430g , sapalas 47cm, lydekiokas 49cm . nuotrauku nebus :rusas:
minBOAT

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by minBOAT »

[quote="Radzha"]Šiandien ryte po Dubysą pabraidžiojau. Vėl aukšlė ant vartiklės :geras:

Čia didžioji aukšlė- salatis ar ... aukšlė :mda: :D ?
jordza
Posts: 469
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by jordza »

:labas: o aš toliau atostogauju. Šeimyna deginasi, o aš ant vandens. Pirmas išplaukimas viecinėj baloj apie 12 - totalus karštis ir barankos skylė :D
Antras zachodas po dešrelių kepimo pavėsyje apie 16 - iššovė voblikas, kuris gulėjo gal keturis metus (kažkosk iponas, bet nepamenu gal jackson) ... per 10 min porą kibimų, viena ant ribos, kita vos dvigubai didesnė už vobliką :Yess:
Po to greitai gavau pranešimą, kad šeimyna nuo karščio pavargo - teko nusiimti. O ir šeip ant karščio 7 val - ne kas. Dabar svarstom ar rytoj daryti pratęsimą gamtoj... Beje Umbro soriukas, kad neišėjo susitikti...
IMG_3179.JPG
IMG_3180.JPG
User avatar
Arnyto
Posts: 51
Joined: 17 Apr 2008, 13:14
Miestas: only Vilnius out of Ukmerge...

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Arnyto »

ataskaita uz praejusi savaitgali Labanore. gaudem raudes, uosvis ikirto kilini liniuka buvo smagu stebet traukima, po to metemes i eseriu zvejyba ant mailiuko, vakar ryte ventiliacija nesvietiska buvo tai maciau tik vieninteli uzsikirtima lydoko kuris salia valties atsikabino. bet jauduliuko buvo nemazai nes vienas valtyje inkaras paristas vejas nenormaliai kose lydokas uzsikabino uz zoliu ir susimoviau kaip naujokas nes valas atsipalaidavo ir ate...

veziu nepavyko pagauti kaip planavau nieko jie nejo link mesyciu. i buciukus lido keturi. beje viena vaikas rado prie lieptelio issiemem rankomis.

nezinau kas buvo su oru bet slegis kazkoks zemas ir kaip nebutu keistas upelyje jungianciame galuona su isnarais srove nese i priesinga puse nei iprastai. vaizdas buvo labai keistas ir nepaaiskinamas kaip taip gali buti... fotkiu nebuvo ka daryt nes gedingi rezultatai...
Aisteris
Posts: 704
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Aisteris »

Lydekinis oras, lydekinis oras....pasirodo taip! :yes:
Vakarop nuvaziavau eseriuku pagaudyt su UL. Visai aktyvus, vienas kerta, kitas ir tik bac kazkas sunkaus!!! :shock: Gylis nedidelis, spejau ir pamatyt ja, geri pora kilu! Ale kad zioplas as dar spinige :( nu nesitikejau :x Staigiai puoliau stabdi atleist, bet ta sekunde jis zviegtelejo, tai pamaniau visai gerai, daugiau neatleidinesiu...o reikejo! :piktas: Dar ryvokas ir tik pukst....nenukando, o paprasciausiai truko valas.... :cry: Stroftas 0,15, droziamas nuo pavasario, gal kur ir pazeistas jau buvo.... :x Plaukioj lydoks dabar patenkintas, su tepaliniu reinsu zabtuose. :oops:
Norbertas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Norbertas »

aplankiau ir antra kart siu metu atradima, Musos upe, ir mazumele pasibraidziojau, nenusivyliau - eseriai ivairaus dydzio kaip pasiute kimba ;)
Attachments
eseriai.JPG
jordza
Posts: 469
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by jordza »

:labas: o aš, kol vaikai šventė draugo gimtadienį, pasimakalavau durpingoj baloj. Pradžioj bandžiau voblikus, bet po keliu atsargių grybštelėjimų užsidėjau gumą ir tada keičiau tik jos dydį, ir aiškų mikrikus...Sugavau kelis dryžius...
Išvada viena- ešeriams reiks pirkt mikrojiginį kotelį :oops: oj smagiau jie kala...
IMG_3251.JPG
piatras

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by piatras »

:mda: 7:00 išvarėm dviese truputį žemyn kairiu krantu. Pirmas sustojimas upėje, prie tariamų dambų su neblogais silkių štabęliais :D Rezultatas po vieną ešerį ir Giedriaus monster džiakas :shock: :geras:

Image

:mda: Po poros valadų bastymosi, varom į stovintį Pavilkijo vandenį, bet ir ten, nežiūrint kad visokia žuvis juda, nelabai kas kimba... vėl po ešeriuką, Giedrius mazuronio lydeką ~40cm., o aš tokio pat statuso salačiaus nano embrioną :oops: ne didesnį kaip 30 cm. bet palei dugną ir ant cikados :mda: :x Apie 12v. done-gone :D Nemune vanduo kažkoks mutnas, įtariu kad ŠR vėjas sunešė visą žydintį marių kaką prie heso ir... :bloga:
rickalr

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by rickalr »

savaitgali buvau moletu rajone,netoli labanoro vienam ezeriuke.
7,5kg zuvies per 2 dienas :Yess: ne daznai taip pagaunu,2 lydekos per ganetinai trumpa laika,pirma sestadieni vakare gal is 5 metimo 1kg ant voblerio imituojancio raude,kita ant gyvos zuveles sekmadieni 12 val dienos 1,5kg.kita zuvis karsiai,nedideli,bet kibimas grazus ir geras,pora vnt apie 1kg,kiti mazesni.
Norbertas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Norbertas »

katik gryzome is saunios isvykos panemunes keliu,apziurint pilis, iki ventes rago, dar kart isitikinom kokia Lietuva grazi ;)
o kadangi pusiaukeles nakvyne buvo suplanuota prie Nemuno, pasirinkome vieta daug kam puikiai pazystama, ir Plaskiu uzkardoje issieme leidimus 19 val jau buvau su spiningu rankose. Neilgai trukus turbut 20 min intervale apturejau tris kibimus - nelegalke lydekaite, sapalas 0.9 kg ir lydeka 2.2 kg ir daugiau nurimo nutilo... :D
ryte pakilau su saule,pora geru valandu paspiningavau, bet pirmo kibimo teko palaukti, visgi pagavau 3 eserius ir maziukas salaciuka. Tad stai kaip sauniai tesiasi atostogos ;)
Attachments
DSC_0075.JPG
DSC_0095.JPG
umbro

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by umbro »

dar truputi,
karoso traukimas,
pries tai vienas nukale 0,10mm pavadeli :piktas:
tai uzsistorinau iki 0,12mm


Youtube


vienas is apdovanojimu

Youtube
Tadas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Tadas »

Vakar ryte buvau nuejes pasivaikscios sergenu karijero pakrantem tai apejau visa karijera isbandziau kalna blizgiu bet nei kibimo :x sutikti zvejai tiek su pludinem tiek su dugninem visiskai tusti :x apie 9.30 galvoju padarau paskutinius metimus ir einu namo bet mano meppsa 4nr black fury sekmingai suvalge lydekaite 1kg 50g :) buna kartais ir taip kad jau apimtas nevilties pagauni :) :) foto nebus nes nieko yspudingo vasara daug tokiu prigaudziau bet fotkint nera visai ka :x
minBOAT

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by minBOAT »

:labas:
Trukerio "mokytojas"- tipo aš :geras: :geras: :D apžuvino Nokso parduotus du vobleriukus Red Rag. Buvo dviejų spalvinimų. Ant šviesaus raudonakio pasikabino šapalas, ant tamsaus kaštoninio- paleistuvė lydekaitė. Trūko jai kokių 6 cm iki patekimo į Trukerio terbą :)
Vanduo Neryje žemas. Prieš srovę upe prabridau gal 400 m. Krantu eiti buvo neįmanoma- vieni brūzgynai. Kibimų praktiškai tik du ir buvo. Mačiau 3 salačių atakas. Ir tai per pusę dienos :shock: :mda: Nekiba :x
Tiksliau mudu nemokame gaudyti :D
jordza
Posts: 469
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by jordza »

:labas:
vakar įvyko čeburekų krašto neoficialus mini mytas nevisai čeburėkų krašte :D O kur? manu atspėsite patys...
WP_20130901_004.jpg
Labai smarkiai neišsiplėsdamas parašysiu, kad jaunuolis (edmundax'as) padėjo visus mus į vietą, anot umbro "su savo tom nesamonėm" (tvičinginiai vobleriai), man pasisekė, kad jis buvo mano ekipaže ir negaliu ant jo pykti :D 80cm ir 3,1kg ir dar viena apie 1kg.
aš ant džerko ėmiau viena nelegalkę ir vieną iki kg
WP_20130901_007.jpg
Apie pietus išlindo saulė ir prasidėjo labai geras bangavimas, tada teko vykdyti gelbėjimo operacija "pasiek kitą krantą su elektra" :geras: dėkui Arturiokui ir jo "arkliukams"

Youtube

Anoj pusėj, ties pakrante atradome vietą su ešeriokais, kurie griebė kaip iš patrankos, vienas po kito, bet maži...
Sekmadienio iškyla užskaitau :Yess: tai tiek, kol kas .
edmundaxx
Posts: 372
Joined: 17 Jul 2011, 12:47
Miestas: Panevėžys/Marijampolė

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by edmundaxx »

Ir mes su jordza buvom ten pat. :D
WP_20130901_002.jpg
Mano naparnykas pagavo pora va tokių>>
WP_20130901_007.jpg
Aš 1 tokią kaip pas naparnyką ir 1 torpedą 3.1kg. :D Bet manęs niekas nepaveikslavo. :D :D
Tadas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Tadas »

vakar is ryto vienam dzukijos tvenkinuke 3 valandas pramojavau spiningu bet rezultatai tikrai ne stebuklingi :fuu: ant mepps luxoso su uzdetu kuno pagavau tris puskilinukes kurios toliau auga viena turejau dar kibima nerealizuota ant zalsvai baltos gumos ir viena ant nuotraukoi matomo meppso pagavau 1kg 100g
DSC05653.JPG
bet jau rudenine ne tokia kaip budavo vasara atsiganius kaip reikalas :roll: ir reikalu buvo dar per zoles ja parsitraukt :roll:
jordza
Posts: 469
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by jordza »

:labas: :D
Euforijai atslūgus, bei susirinkus, nors ir ne visą vaizdinę medžiagą, susukau filmuką apie savo vieną iš įgyvendintų svajonių, lydeka 1m+ ant savos gamybos nedažyto nupjautasnukio džerko 13cm :D kotas jaxon xt-pro iki 80g, ritė abu 5501c3 UC, valas sufix 832 80lb, pavadėlis cabelas vielos apie 0,66mm ilgis apie 30cm, ištraukta kažkur gal per 3min.

Youtube

p.s. kažkur autorių teisės nukarosino garso takelį :D ...
Locked