Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

mark

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by mark »

Kibo ant samapalnos blizges :Yess: ,kibimo daug buvo ir upetakiu grazu buvo nemazai,neptunas atiemie blizge mano .kibimo ir ant vobleriu buvo.
Aqua v.

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Aqua v. »

Sekmadieni su Darium ir Martynu buvom Dzukijos aplankyt.
Issibarstem po ruozus ir likom kas sau miskuose beveik be rysio ( mob. :) )
Vanduo kaip kur, bet pagrinde rudokas. Srove kelia smelio debesis formuodama siu metu duobes, seklumas. Ispradziu viskas atrode itartinai ir kele abejoniu, ar gali zuvis cia maitintis :x

Bet, kibimai prasidejo ir abejones issisklaide.
Kibo daug smulkmes (kaip visada :) )
Is idomesniu mano laimikiu - pora legalu, kuriu vienas 40cm.:
20130428 0001.jpg
ir grazuolis kirslys:
20130428 018.jpg
20130428 022.jpg
nukentejo vienas upetakis, kiti plaukioja toliau.

Martynas ir Darius savo upetakius irgi sugaude, bet as ju trofeju nemaciau :roll: ,
taigi gal patys papasakos :)
Robke
Posts: 789
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Robke »

;) buvau pasitaskyt ir asai. Kibo sapalai kaip isproteje, buvo ir sapaliuku, ir lydeku pora buvo :Yess: Pirmoji, didesne lydeka uzkibo kur net sapalas nestovi, srovej ziaurinej :x galvojau gal koks salatas :x . Striprios, isnerse, bet kirmeletos abi buvo. Mazesnis lydokas zeberklo gaves :( Didysis sapals 45 cm.nesvertas :x (spino visas kamstis 46 cm.) , paleistas, kaip ir visos kitos zuvys. Egyda, kur tau meknes kibo as 4 sapalus pagavau, meknes nei vienos, gal del to kad masalo nemazinau, maziausias buvo Tingo :x
Attachments
2013-04-29 M.sapalai 001.jpg
2013-04-29 M.sapalai 002.jpg
2013-04-29 M.sapalai 003.jpg
2013-04-29 M.sapalai 004.jpg
2013-04-29 M.sapalai 005.jpg
2013-04-29 M.sapalai 006.jpg
2013-04-29 M.sapalai 012.jpg
Vienišius
Posts: 106
Joined: 07 Mar 2012, 14:17
Miestas: Garliava
Location: Kaunas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Vienišius »

Turbut siandien daugelis lydekas medzioja,o as pagaliau issiruosiau upetakiu paieskot.Per pora valandu turejau tik viena kibima,bet realizuot sugebejau.Sezonas pagaliau atidarytas!
Nesvertas ir nematuotas buvo paleistas atgal i upeli.Paleidimo nufotografuot nepavyko-ranku pritrukau.
Attachments
001.jpg
User avatar
Rolandas
Posts: 203
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Rolandas »

Laba diena. Siandien usdieni raplaukiojau Musios ezere. Rezultatas - 2 kibimai, abidvi paleisstuves. Viena 30-ies kita 49 -iu cm. Abidvi plaukioja toliau. Svarbiausia,jog pavyko atsidaryt sezona. Be manes dar buvo virs 10 valciu, bet keik domejausi nieks nieko. Skrituliu irgi nemazai, bet tik pora vertimu maciau.

P.s. Jordza :isveikata: tavo sukres super, siandien atsidariau butent ant tavosios :) :isveikata:
User avatar
Supernatural
Posts: 424
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Supernatural »

Sezoną atidariau. 3 kibimai - 2 ištrauktos: viena 1,2 kg, kita nelegalkė. Viskas ant tvičo.
Aisteris
Posts: 704
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Aisteris »

Buvau ir as, Kutiskiu-bandymo tvenkiny, tai is vis "miortva", net kuojikes nepagavau :(
bmw_fane

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by bmw_fane »

as irgi jau atsidariau :) aisku abi iskart paleistos :) beto maciau kad kazkas vel prileido placiakakciu ar kokiu tai cia :) plaukioja pavirsium ir nelabai ko bijo :)
Attachments
DSC_0020.jpg
DSC_0020.jpg (49.42 KiB) Viewed 5683 times
DSC_0027.jpg
DSC_0027.jpg (124.67 KiB) Viewed 5683 times
DSC_0021.jpg
DSC_0021.jpg (67 KiB) Viewed 5683 times
jackfish

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by jackfish »

Priedas prie Lino pasakojimo:
Is tiesu visai neblogai kibo, daug tusciu kibimu, istraukti berods 6, o didiziausias aisku pabego (is akies apie keturiasdesimtukas). Siaip kibimu daugiau sroveje su pagilejimu ar nelygiu dugnu. Ramios duobes praktiskai tuscios, arba ten daug maisto ir jiem neidomus mano vobleriai.

Image
User avatar
Andu
Posts: 490
Joined: 20 Mar 2009, 13:41
Miestas: Kaunas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Andu »

Nu va... šiandien su Egiu aplankėme "sužvėrėjųsių kaimiečių sostinę", t. y. "Akropolį", o jei tiksliau - jo apylinkes, o jei visai tiksliai tai pastovėjome ant apsemtos (kurį laiką) krantinės tarp "Žalgirio arenos" ir geležinkelio tilto. Meškerėmis "šventinome" upių tėvą Nemun, o degtinėle skalavome smegenines. Viso bovo suvartota apie 600 ml ugninio vandens (Egiss turėjo pusę "fliaškutės", paskui dukart bėgo skersai gatvės į "Lukoilą", o pakeliui parodė 2 ar net 3 "fakus" kažkokiam vyriausybiniam kortežui). Vienžo, Egiss snaudė, o mūsų didenybė žvejojo (Egis pasižadėjo pažvejoti rytoj) ir transliavo naujienas apie kintantį vandens lygį tiesiai į Žarsteklių sostinę...
O veiksmas aplink klostėsi itin įdomiai - kiek aukščiau manęs vienas diedukas išlupo 3 standartinius (apie 800 g) karšėkus, dar aukščiau kažkoks nervingas jaunuolis 2 tokius pat nuleido, paskui Egiss padėjo žemiau stovinčiam bičiukui su fyderiu išimti "gerulį-storulį" maždaug apie 2,5 kg svorio karšį... O man - blėėėt, nepaisant gražaus stoto ir gerai sustyguotos 6 m bolonkės kibo viena "bybienė" - 3 "matroskinai", 1 pūgžlys, aukšlė ir visai nebloga apie 300 g kuojūkštė... Na, bet visai sutemus, ir mūsų didenybė teikėsi "atsižymėti" ir ištraukti standartinį 0,8 kg svorio karšio vaiką. Vienžo, plūdinukės sezonas atsidarė taip visai nejučia, ir gana rezultatyviai :) Ypač, jei prisiminti tai, kad gėrėme su Egiu po lygiai, tik va, aš tai turiu bėdą - kiek į mane bepilk, po poros valandų vėl vaikštau blaivas kaip kiaulė, tai ir tenka visus smigusius į vietas išdėlioti... ir vairuoti..... Beliko tik grįžus įvartoti dar kokį 150 ml atšaldytos "Finlandijos" prie žmonikės patiekto itin skanaus kiaulės kūno kiapsniuko, bo kitaip būtų visai nešventė...
Gaila, kad fotkių greičiausiai nebus, nes Egiss jei ką ir fotkino, tai ne mane :) OK, einu dar įsipilsiu...
User avatar
Andu
Posts: 490
Joined: 20 Mar 2009, 13:41
Miestas: Kaunas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Andu »

Nu va, šiandien apie 14.00 vėl buvau ant krantinės. Vanduo dar aukštesnis nei vakar - kai atėjau buvo per sprindį nuo turėklo skersinuko, bet per 15 min. pakilo maždaug 30-40 cm ir taip laikėsi iki kokių 19.30.
Visą pusdienį prasėdėjau vienas kaip pirštas, ir stebėjau aplink visuotinio smurto protrūkius - salačiai, ešeriai, lydekos, gal net ir starkiai kolektyviai užsiiminėjo masiniu aukšlių genocidu 1-2 m atstumu nuo turėklų. O paskui jiems į pagalbą atskrido keletas kragų - vaizdelis nepakartojamas: iš apačios šalvis pūūkšt, aukšlės lekia fontanais į viršų, čia pat priplaukia kragas ir viršaus tik pysssssst, paskui neria ir išlenda iš vandens su aukšle snape, po to kažkas taip lydekiškai-starkiškai užveja aukšlių būrį kranto link, pradeda jas vaikytis tarp turėklų, o iš viršaus du kragai, beveik kaip luftwaffe "štukos" iš viršaus tik plest, vėl neria, vėl išlenda su aukšlėm snapuose... Vienžo, smurtas visuotinis - ir kur žiūri visokios kontrolierės su Jezusmarija Povilioniene priešakyje? :pikta: :twisted: O vėlaiu Nemuno viduryje pora tokių "kiaulinų" išsivertė...
Paskui vanduo pradėjo kristi. Pirmą žuvį - standartinį karšėką ištraukiau apie 18,00 - o tada ir pradėjo rinktis publika :-P Vienas kitas karšis šalia, nedidelės kuojytės, "matroskinai"... Bet tik pradėjo kristi vanduo, atsirado stipresnė atbulinė srovė prie kranto - ir prasidėjo... "Antoške, karšį išimk..." Antoškė skraidino savo subinę aptrauktą bridkelnėm maždaug 300 m ruože nuo vieno iki kito :geras: Apie aštuonias užkabinau antrą karšėką - na ir didvyriškai bandžiau parsivesti jį pro turėklų tarpelį kaip ir pirmąjį, betttttttttttttttttt - blėėėėėėėėėėėėėėėėėėtttt :twisted: :piktas: :cry: turėklo skersinukas jau beveik išlindęs iš vandens, karšis ant jo "užlipęs" pasimuistė, užkliuvo ir ... mano mylima, jau kadaise prieš 7 metus Dr. Arvydaso lopyta 6 m ilgio "Temptation" neatlaikė ir triokštelėjo... :cry: Bet karšį vis tiek išsitraukiau :shock: 8-) Taigi, gresia apsilankymas "Dabratamas's Rod Surgery Clinic"... :x Polllnyj pistėėėėcc... Bet nuo durnumo vaistų nėrrrr...
Beje, šiandien karšių kibimų buvo gerokai daugiau nei vakar - kiek pastebėjau, buvo ištraukta 12-15 karšių (kartu su maniškiais), bet visi standartiniai - 0,7 -0,9 kg... Tiesa, vakar gaudžiau 4 g plūde, o šiandien jau reikėjo 6 gramų..
jordza
Posts: 469
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by jordza »

:labas: atsidariau ir aš su džerku :D
Attachments
SAM_4552_1.jpg
Aisteris
Posts: 704
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Aisteris »

Kuojos kibo puikiai! Vienodai tiek ant slieko, tiek ant kukuruzo. :yes: Gaila skubejau kasio ziuret, toks puikus vakaras ir zuvis aktyvi, norejos vakarop ir kokio lyno patykot... :mda: :D
Tadas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Tadas »

siandiena buvau vienoi baloi pamegint lyna koki suviliot tai nuo 4 iki 9val 5 sugavau gaila tik kad visi maziukai :( bet pats procesas geras buvo :Yess: smagi ta lynu zvejyba kad ir tik tokie kimba. 4 pagavau ant mesliniu slieku kuoksto 1 ant naktinio slieko jaukinau lynu jauku su daug kapotu slieku.
stai pirmas lynukas ir jo paleidimas
DSC03900.JPG
http://www.youtube.com/watch?v=_-kxxxSPIrw
va ir paskutinis raudonakis ir taip pat jo paleidimas :Yess:
DSC03911.JPG
http://www.youtube.com/watch?v=JsHYULq6mGo
visus amnestavau ;) ir turiu visus sufilmaves bet niekam neydomu taspats per tapati :) smagi zvejyba buvo grazus rytas geras oras ;) ir zinoma nuostabus lyno kibimas ;)
User avatar
Supernatural
Posts: 424
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Supernatural »

Šiandien ryte antrą ar trečią kartą gyvenime bandžiau šapalą spiningu suviliot. Naujoko (o gal apuoko :) ) sėkmė nenuvylė: vienas ~700 g, keli maženi ir šis gražuolis, kurio paprašiau papuozuot - 47 cm, 1,6 kg.
Attachments
P5050082.JPG
User avatar
Rolandas
Posts: 203
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Rolandas »

Sveiki. Kadangi savaitgali darbavomes sklype, tai ir visi meskeriojimo rakandai vaziavo kartu. sestadieni pasidarbeve, siandien su tevuku isplaukem i Krakavo ezera. Rezultate 9 piktos lydekaites valtyje, bet tik viena imama. Tevukas mane apdejo 6:3, bet mano didziausia buvo :) dar buvo begale kibimu atsivijimu iki valties ir keli nusipurtymai. Dominavo 2 masalai, tevuko meps aglia long sukre 2nr ir mano, Jordzos gaminta sukre :Yess: :Yess: :Yess:

p.s. beveik visos istrauktos lydekaites "apaugusios" delem...
p.p.s. pasiemem tik imama lydekaite (47), likusios auga toliau.

tai tiek. foto ner, nes nebuvo nieko ispudingo.
tai tiek.
Tadas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Tadas »

buvau ir as ir uzvakar ir vakar ir siandien vienam tvenkinuke lynu pabaidyt :)
taigi uzvakar nuo 18.00 iki 21.30 prasedejau ant lynuku ir neturejau nei kibimo :x net timptelejimo nemaciau :x nors ir viska isbandziau ir jaukinau jau pasiteisinusiu jauku bet 0 visiskas :x bet as atkaklus :D
taigi vakar 4.00 as vel tenpat jaukinu viska susiruosiu ir tik vos pradejus matyti plude prasideda pirmieji kibimai :Yess: taigi iki 7.30 pagaunu 4lynus du is ju va tokie :)
DSC03995.JPG
mazesnysis 600g su kapeikom didesnysis 700g su kapeikom ir dar du maziukai amnestuoti ;)
pagaunu dar dvi tokias visai nieko raudes :Yess:
DSC03991.JPG
DSC03997.JPG
jas abi paleidziu. dar viena lydekaite jau prie pat ranku dasitraukus ateme is manes kabliuka :( ir dar 4 kibimus pramazinau :( kazko liudna vakar buvo su realizacija :( bet visvien neblogai visai pazvejojau ;) jaukinau jauku lynas karosas su kokia 40 ipjaustytu slieku i jauka tikrai sureagavo raudes :D nes kaip pagavau tai ju gerkles buvo pilnos prikimstos jauko :) o gaudziau ir ant kuoksto meslinuku sleku ir ant naktinio slieko bet visdelto pastebejau tendencija kad naktini slieka mieliau renkasi rimtesnes zuvys o kuoksta meslinuku tai tik vaiku darzelis :) vakar mano ykyrumas visdelto dave rezultatu :D
o siandiena tai nieko gero :fuu: vos prasvitus 3 lyno kibimai tai du delninukus pagavau paleidau o vienas siektiek stambesnis palei kranta atsikabino tiesa dar viena vat tokia lydekute pagavau
DSC04001.JPG
ant kranto visdelto ateme ji mano kabliuka :D o kadangi yrijus buvo iki subines tai as jos nekankinau su kabliuku taip ir paleidau.o daugiau nebuvo nei kibimo :fuu: tik prisiziurejau kaip raudes su karosais nersia geru vaizdu parode :Yess:
rickalr

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by rickalr »

pagaliau radau laiko pirma karta siais metais pazvejoti,nes ziema laiko nebuvo :piktas:
zvejojau ten kur pernai uzdariau sezona su savo rekordine 5530 gr.lydeka poledinej zuklej berods gruodzio 28 diena.
uzdarymas buvo puikus,atidarymas irgi,tik,kad mazesnes zuvys,pagavau 3 lydekas,2 nusipurte ir 1 eseri,kolega irgi 3vnt.as pagavau ant voblerio,ant sukres meps aglia long ir ant kibs vartykles,ant gumos uzkibusios nusipurte,vienu zodziu kibo ant visko.zvejojom nuo 6 iki 11 val,nes po to darbai ir karsta sedet valtyje.
tiesa atvaziavus beveik iki zvejybos vietos prisiminem,kad varikli garaze palikom :geras: tad teko truputi keisti zvejybos vieta,bat gal tai buvo tik i gera :D
KRAUZAS

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by KRAUZAS »

Sveiki,buvom pamedžiot lydekų su Egyda :isveikata: ,pagavom po 7legalias :plojam: :plojam: . Egyda 4 pagavo ant žerku,likusias ant voblerių, o aš visas ant voblerių.

Viena papuolė Didesnė
:shock:
Attachments
004.JPG
KRAUZAS

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by KRAUZAS »

sveiki,
buvau siandiena sapalo pabandyt ,pora ant voblikes ir apie 10ant muses,dar pagavau pora eseriuku,ant sukres , ant muses raudsparne ,visai smagu buvo :Yess: :)
001.JPG
o cia bachuriukas gobsuolis :) vobla 10cm
002.JPG
005.JPG
Tadas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Tadas »

siandiena vel meginau lynukus gaudyt tai labai liudnai :fuu: kibimu buvo bet kazkaip prasta su realizacija :fuu: 4 kibimu nepataikiau o viena lynuka neyskaitini pagavau. o draugas taip pat keliu nepakirto o vienas geras nuejo nes ilindo i krumus :(
siandiena man pasiteisino medaus kvapas visi kibimai ant kvepintu sliekuciu :Yess: bet tik tiek kad labai atsargiai eme :x
Tadas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Tadas »

siandiena kaip ir kiekviena diena vaziuoju kazkur tai pasisedet :) siandiena aplankiau viena karosprudi bet zvejybos pradzia labai liudna buvo :( nuo 4 iki 8 du kibimai vienas man nerealizuotas o kitas draugui bet jam monstriukas buvo kazkoks pasikabines kaip paeme tai plauke ir nuplauke su kabliu su viskuo :) o nuo 8 viskas prasidejo nuo rotanu :) ps.pirma syky gyvenime rotana pagavau :Yess:
20130516_071606.jpg
o veliau pasirode ir tokie karosikai :Yess:
20130516_073824.jpg
visai smagiai jie kibo sau su kaikokiu payvairinimu (rotanu) kibo palei zoles ant sliekuciu kuoksto pasiserus jauku lynas,karosas nemazai kibimu nepataikem bet siektiek zuvu sugaudem iki 10val. ;) didziausias karosas 350g ;)
mudvieju su draugu bendras laimikis nes dejom i viena sietka ;) mano gal siektiek didesni :oops:
20130516_101358.jpg
visai nieko pazvejojau kaip po visos savaite beveik bevaisiu zvejybu :oops:
P21
Posts: 69
Joined: 22 Mar 2013, 17:27
Miestas: Kaunas
Location: Kaunas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by P21 »

Na ka as siandiena ir atsidariau Kariere:) Dvi lydekaites viena normatyvus telpanti kita saudykle ir eseriokas piktas :D Didzioji lydeka svorio netikrinau pagauta ant Pontoon 21 Greedy Guts , Rapala CountDown MD o eseriokas ant sukres 0 dydzio :) :Yess:
Attachments
20130517_114601.jpg
20130517_134045.jpg
Tokie vaizdai nelabai gerai nuteike pries zvejyba :(
Tokie vaizdai nelabai gerai nuteike pries zvejyba :(
Tadas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Tadas »

siandiena ryte viename dzukijos tvenkiniu bandziau ir as atsidaryt bet normaliai nepavyko :fuu: nieko nefotografavau nes nebuvo ka :( apie 6.00 pasikabino viena paleistuve ant melyno guminuko bet ir ta prisitraukus atsikabino ir apie 8.00 vienas eseriukas ant salotinio mepps aglia ir viskas :( tiesa dar turejau viena gera smugi ir suplesyta i skutus guminuka :( cia gal buvo kiek rimtesne bet kabliu astrumo net nepajuto. taigi siemet taip nesekmingai man su tom zuvim :( nieko rimtesnio kaip ner taip ner nos zvejot varau i savaite po 5 kartu :( prastas man pavasaris ant tu nervu rytoi reiks megint bent karosiuku paplest :)
Aqua v.

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Aqua v. »

Tvarkiausi fotiko kortele,
gal kazkas is zvejubu bus idomu ir kitiems zvejams :)

Negiu migracija nedidukam upely:
20130430.jpg
Pakaunes upelis - po ir virs vandens
20130502.jpg
Susipazinimas su Nevezio intaku. Molynas be sroves. Sutikta sernu, suopiu (~)
20130503.jpg
iskrapstytas net ir sapalas (pirmas siemet)
20130503 1.jpg
Sventoji po potvynio, su sapalais
20130506.jpg
ziobrininkai issikrove nereikalingas siuksles :piktas:
20130506 1.jpg
Kauno apylinkes, daug graziu vietu, deja like pagrinde tik upetakiukai (ir verslininku cia neapkaltinsi :fuu: )
20130507.jpg
20130507 1.jpg
Pirma zvejyba siemet Neryje (o cia pernai zvejota gal net Sv. zvejo :) )
20130509.jpg
Sapaliukai, saudykles, eseriukai, uztai zole zalia, saule silta...
20130515.jpg
Aqua v.

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Aqua v. »

Eiline zvalgyba pradeta neispasakyt grozio upelyje,
baigta Nemune :) , kur pagauta bent jau eseriokai keli
20130516.jpg
Pasiruosiau mikro masaliuku. Pirma diena sunervino mazdaug 2% rezultatyvumas (kibimu n+50).
Sekanti zvejyba - jau visai smagi. Kotuka pasilenvinau nuo a'la 0-10 iki 0.5-5. Plius patirtis :D , ir zvejyba jau daug linksmesne.
20130518.jpg
User avatar
Liveris
Posts: 307
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Liveris »

Na kadangi vos eilinį savaitgalį kaime, tai vėl šeštadienį ryte suskambus žadintuvui 6 val, keliuosi ir pedinų į mašiną. 6.30 val aš jau ant tvenkinio kranto ir dėlioju meškerykočius kol pašarai brinksta.
Sėdim laukiam
2013-05-18 07.36.09.jpg
oras geras, šilta.
Pirmas atsidaro sprindinis ešeriukas ant jigo, paskui sujuda ir pludinė, kurios gale toks pat sprindinis lynukas. Po lynuko seka dar keli. Dugninė ir apie save prabyla, kurios gale suspurda plakis.
pražvejojau 3 val, laimikiai: 3 plakiai, 2 karosiukai, 6 lynukai ir 10 ešeriukų.
Žuvys amnestuotos, išskyrus ešeriukus, kurie keliauja katinui, bei kiemo sargiui.

Šeštadienį tenka paplušėt prie statybų, tai sekmadienį suskambus žadintuvui 6 val, dar voliojuosi lovoje ir mastui ką daryti: važiuoti ar nevažiuoti. Apmastymas trunka 40 min :) Žvejybos alkis nugali, ir mes jau su tėvuku 7.15 val sėdim ant kranto.
Viena meškerė kaip visad su kuokštu sliekų keliauja lynui, o su kita gaudomos kuojos.
Lynas pasirodo gan greitai (tokia telkinio speciifka, kad pradeda kibti 7-7.30val)
2013-05-19 07.56.37.jpg
Kuojos ir pabunda, skaudamos kukur0zais.
Netrukus po elilinės kuojos, pakerta kažką rimtesnio, spėjam, kad lynas, tačiau pasirodo netikėtas nemenkas karpiokas :)
2013-05-19 08.10.57.jpg
Karpiokas iškart po foto sesijos keliauja atgal, nes jie ten ir buvo leidžiami, kad džiugintu žvejus po keletos metų.
Išlindus saulutei, pasirodo ir didžios raudės.
Reziume per 2 valandas su tėvuku prigaudėm 4.3 kg kuojų ir raudžių, kurios džiugints uošvienės stalą.

Šiam kartui tiek.
Ačiū už dėmesį
Iki sekančio :)
KRAUZAS

Re: Komentarai apie žūkles 2013

Post by KRAUZAS »

siandiena :)
Attachments
003.jpg
User avatar
Rolandas
Posts: 203
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by Rolandas »

Sveiki. Vel savaitgalis ir vel sodyboj. Kaip visada spiningai ir kai visada vietines balos. Bet sikart i ekipaza prisiprase zmona :) Sestadieni jau 5.30 ant vandens buvom,bet kai prasidejo lietus, tai isbuvom tik pora valandu. Per ta laika valtyje 5 silkes ir 3 eseriukai. Visos zuvys plaukioja toliau. Man dirbo isskirtinai baltai melynas RELAXAS, zmonai AGLIA LONG 1+ sukriuke. O cia pora epizodu:
Nuotrauka0139.jpg
Nuotrauka0140.jpg
Savo silkiu nefotkinau,nes ner ka rodyt.

P.s. Tevukas Arine su pludinuke graziu raudziu pagavo ir aprupino vakariene :)

Na o siandien jau kitoj baloj meginau laime,tik vienas, nes zmonos visi virsutiniai rubai sestadieni permirko.
Pagal pagautu lydeku kieki tai buvo rekordine zukle, blogiausia,kad visos saudykles buvo tarp 30-40 cm. I valti isikeliau 11 "vaiku" ir pora eseriuku, pradzioj dar skaiciavau kibimus,atsipurtymus po vandeniu, bet greit nusimusiau. Ju tikrai virs 20 buvo. Dirbo tik toks pat kaip ir sestadieni, baltai melynas RELAXAS. Blogiausia,kad daugiau tokiu neturiu,nes lydziu dantys juos tiesiog sumale.
Siandien isvis nieko nefotkinau,nes tos silkes visiem matytos. Tai tiek ziniu.

P.s. Artimiausia savaitgali sioj baloj meginsiu lynus gaudyt,jau nusiziurejau viecike.
P.s.s. Tevukas is vakaro pasiseres vakarykste vieta Arine, siandien nesulauke kibimo isvis...
bmw_fane

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2013-ųjų metų sezonas.

Post by bmw_fane »

buvau pries pora dienu zuvaut, ant to pacio mylimiausio vobliko abi :) aisku abi paleistos atgal, tik likau nesuprasta aplinkiniu zveju :x
Attachments
sita kazkiek jau rimtesne buvo:)
sita kazkiek jau rimtesne buvo:)
DSC_0033.jpg
Locked