Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

KRAUZAS

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by KRAUZAS »

pirmaja grazuole teko paleisti ,esu daves izadus :D ,barbalui :) virs 5kg paleisti :) tai ir paleidau nesveres ir nemataves, skubejau kazkodel :x :D http://www.youtube.com/watch?v=771JsPtedoI
na ir starkiokas aisku http://www.youtube.com/watch?v=771JsPtedoI
zet

Re: Komentarai apie žūkles 2012

Post by zet »

dviese per 2 valandas ant triju kalniuku 13 kibimu. "Svoriai" pasiskirste po kalniukos tolygiai. Ant vieno nuo 700-iki 1000 gramu 5 lydekaites. Ant antro kalniuko nuo 400-600 gramu trys lydekaistes, o antrecio istrauke 2 nelegalkes daugiau net nebandeme. Kalniukai gerokai nutole nuo kranto. Palei krantus 4 valandos ir ne vieno kibimo. Jei bevelkiaujant ir plaukiant namo nebutu griebusi ledkaite, tai tu kalniuku ir butume neatrade. Eme tik aant baltos spalvos ir tik LABAI letai vedant masala. Visad griebe ant stabelejimu. As twichingavau, kolega tik siaip rites rankena suko - vienodai. Ir turejo masalas eiti apie puse metro nuo dugno. Pas mane didelis vobleris, pas kolega miniaturinis - vel jokio skirtumo. Man buvo, kad nepavykus kibimui, po triju sekundziu dasivijus uzkibo. Kai istraukiau kelias, bandziau eksperimentuoti ivariais kitais masalais, spalvom - visokie grazus margus ryzkiai geltoni - nedomio. Tik uzdejus balta i ta pacia vieta metimas - ir sedi.

Reiks rasti kalniuka, kur didesnes sedi, nes iki 1 kg neidomu jas traukti, arba reiks super laiba kota pasiimti, plona vala iki 4 kg pintuka ir gal tada adrenalinas uzkils :) nes kai dar pries savaite valinkso tvenkiniuose uzkibo beveik 3 kg, tai iskart puoliau rites stabi koreguoti.
paklydelis

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by paklydelis »

Taigi isigijau nauja spiningeli,tai kaip be kriksto :D planavau 7val but jau vietoj bt taip gavos kad tik 10val atsiradau prie telkinio :mda: kiek sutikau zveju niekam nei gribst... o as nusistaciau kol nepakrikstysiu naujo pirkinio tol niekur nejsiu.taigi stai mano laimikis is daug vaiksiojimo ir lydeku ieskojimo :geras:
Attachments
Nuotrauka0018.jpg
Orass
Posts: 321
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Orass »

Siandien buvau su draugeliu, ir draugrlio, draugeliu Nevezy :oops: su draugeliu siaip netaip iseme po 2 lynus :Yess:
Maniskiai 44cm ir 36cm Draugelio ~39 ir ~30cm Kibimu turejom nemazai :oops: viena draugelis iki kranto dasitrauke monstriuka.. :Yess: bet anas kabliuka viestiek nutrauke :fuu: ir ne viena kabliuka praradom :oops: :)
P.S foto veliau kai gausiu idesiu :)
KRAUZAS

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by KRAUZAS »

siandiena prasciau ,bet vistiek smagu :) as 2 didesnes, egyda 16st visa zuvi paleidom .kelis irodymus imesiu :) sor uz leksika :) emocijos :x :oops: :)
http://youtu.be/m-4arFlMa8Q
http://youtu.be/YSm5Bd7fK1g
http://youtu.be/gWSm-Xr0drQ
User avatar
Rolandas
Posts: 203
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Rolandas »

Sveiki. Praplaukiojom su tevuku sian pusdieni vienam misko ezeriuky. Vaziavom ten nes bala sekli,tai buvom nusiteike duot vaizdu,bet deja pasirase tik vienas "smalekas"
Nuotr.0043.jpg
Nuotr.0043.jpg (53.4 KiB) Viewed 6691 times
Atsivijimu matem belekiek. Iki valties palydi masala,bet negriebia. Taip ir nesupratom,kodel jos tokios inoringos siandien buvo.
Tai tiek.
umbro

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by umbro »

buvau vakar vakare ir siandien ryte Panevezio mariose pasedet su pludine,
tai va taip ramiai pasedejau ir pauksciuku pasiklausiau :d


Youtube
Last edited by umbro on 27 Apr 2012, 21:51, edited 1 time in total.
Neriux912

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Neriux912 »

Nusprendziau ir as siandien pakiurksoti su meskere, oras grazus, saulute sviecia, deja zuvytes masaliukus ignoravo, siaip taip cigaretes dydzio eseriuka isprasiau ir viskas. Ismegintas praktiskai visas mano arsenalas, dviejuose raseiniu krasto tvenkiniuose, taciau nei brakst. tiesa, ant rapalos DHJ- 12-uko kepstelejo lydelis, taciau pakirst dorai nepavyko ir pasipurtes ramiai nuvinguriavo savais keliais. tikiuosi kitam savaitgaliui sekme ateis ir i mano kiema :)
bmw_fane

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by bmw_fane »

siandien sode atsidariau su lydekom :) smagu, nes nusipirkau nauja vobleri ir ant jo dvi pagavau per pirmaja zvejyba :) buvo du seniai, netoli kurie zvejojo su plude, tai jiem niekas nekibo, tai sako reik eit ir mum spininga atsinest :D abi uzkibo vidury dienos, kai buvo pats karstumas :)
Attachments
DSC_1143.jpg
DSC_1153.jpg
KRAUZAS

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by KRAUZAS »

vakarykstis pasiplaukiojimas :) egyda 13st. nuo 0,5 iki 2kg+ viena grazia nuleido,pavede kabliukai :piktas: :) na ir tas grazuolis ant barbalinio :shock: :D http://youtu.be/r1eeOzI5A7Io maniskiai rezultatai kuklesni, bet pagavau ir as :oops: :) masalai -egydos daryti vobleriai :Yess: :)
User avatar
Rolandas
Posts: 203
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Rolandas »

Laba vakara. Plaukiojau ir as siandien pusdieni su draugeliu netoli Vievio. Bendroj sumoj i valti isikelem 8 margasones. Bet tik 4 buvo imamos. Taikiai pasidalinom po 2 :oops:
Kolegos 2X47-48, mano 50 ir 55 cm...
2012-04-29 12.08.07.jpg
p.s. sios dienos didziausia :)
dar eseriai buvo pridare nuostoliu,bet is vandens ju istraukti nepavyko.

Tai tiek siam kartui :)
Arturka

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Arturka »

sestadieni zvejota Lankesos tvenkinyje netoli setos. bandziau spiningu, lydekos visos zolese maudosi dar,neisnersusios ir paliktos ramybeje. ant pludines ir dziko auksles netradiskai didelio dydzio smagiai kabinejos. auksles iskeptos prie :isveikata:
vakar teko zemaitijoje pabuvot tai viename upelyje su spinu is akies: 0.5 ir 1 kg lydekaites, eserys 300 gr ir kirslys apie 25 cm, viskas gyvena toliau. visos zuvytes ant Jaxon tingo. nera fotkiu -neturiu su kuom kolkas, nors nera ir ka fotkint ;)
User avatar
Supernatural
Posts: 424
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Supernatural »

Nedarbo dieną dirbau Gudeliuose. Vieną lydekaitę apie kg pavyko išprašyt, o daugiau nė kibimo. Vėjas :shock: :piktas: [salta.gif]
Neriux912

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Neriux912 »

Nors ir koks didziulis vejas bebutu, nusprendziau nulekt uzmerkt meskere i sujainiu tvenkini, buvo pora atsivijimu su spinu, bet taip niekas ir negrebe, taigis, griebiau plude i rankas, ilindau i meldus na ir lupt viena kuoja po kitos, nei vienos didesnes, visos iki 100g, tad teko atkabinet ir vandenin. Masalui naudojau miltu tesla, be paskaninimu, be jauko. nors ir nepagavau nieko rimciau(greiciausiai nemoku zvejot), bet praleidau smagiai laisvadieni.
Taacis

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Taacis »

Ant kranto buvau apie 8.30. iki 10.30 buvau jau pasigaves 32, 31 ir 29, bei keleta sprindiniu, viskas vobleriukais (vis dar test draivas Rimoshiaus shpulei- rezultatas- Dorado Stick 4cm- metasi jau su dideliu nervu- kaipsakoma reikia visam susitelkt y metima, o ir tikslumas jau nekoks- bet va gryzhes pazhiurejau- tai anas berods 1,5 g yra :shock: ). Tada pasipyle baidarastai. Iki 12 val pasigavau dar viena 30. Pabridau dar, bet jau tik viena sprindiny per pora val tepagavau- tai ejau link auto.
Visi forieliai gyvena toliau...
P.S.: jau kazkaip ir ant lydeku reiktu pereit, bet nekyla noras- kaifuoju upetakius multiplikatoriaudamas :-P
jordza
Posts: 469
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by jordza »

:labas:
o as nedarbo diena, siek tiek padirbejes prie ukia, nuvaziavau prasiblaskyti:
Attachments
IMG_1188.jpg
User avatar
Rolandas
Posts: 203
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Rolandas »

Sveiki. Siandien nuvezes zmona su vaikais i kaima,sokau i masina ir nelekiau iki Salcininkeliu tvenkinio. Pirmas kartas ten. Plaukiojau nuo 12 iki 19. Apie 17 jau norejau vyniotis ir uzbaninti ta bala ( kaip ir daugeli toj pusej), sulaukiau pirmo kibimo.
nuotrauka0140.jpeg
52 cm valtyje. nepraejus 5 minutem dar vienas kibimas,bet pati atsikabino pakeliui link valties.Nuotaika atsirado pagavus lydekaite,bet tuo paciu ir dingo,kai prie nendriu pamaciau pora lavoniuku (eserioko apie 200g ir karosiuko) tai ir nezinau ar dar grisiu tenainas. kita syki reiks, matyt, i meeto vieta vaziuot pasitreniruot meetui :) tai tiek :)
Arturka

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Arturka »

vakar pikniko metu ziobris netoli 500 gr ant matyliaus ir keletas kuoju.Neris ties jonava.
KRAUZAS

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by KRAUZAS »

tik dabar prisedau prie kompo ,tai idesiu sventines lydekaites :) ,kibo aisku sunkiai, bet ner ko noret tokiu oru ,saule visa diena ,vejas - nelaike inkaras +vanduo mutnas ,egyda 5neuzaugas, as neskaiciavau :) ,bet po viena 60cm pagavom :oops: :) masalai voblos ,egyda didesne pagavo ant savo jerkiuko :)
Attachments
002.JPG
003.JPG
Gedcka

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Gedcka »

Sveiki, seniai čia berašiau. Po vakarykštės žvejybos, dar neatsigaunu... Nuėjęs link ežerėlio, prigriebiau porą guminukų ir savadarbius. Pirmą uždėjau džerką, nes norėjau pažiūrėti kaip dirba, o dirba jis nuostabiai. Prie kranto, jau bekeliant masalą, atėjo banga, pagalvojau vėjas gal pūstelėjo stipriau, bet ant prikolo sustabdžiau. Ir ką manot? Griebė iš po kojų, tokia, kad mano galva būtų tilpus jai į gerklę. Visu gražumu ją mačiau. Gaila, o gaila, kad nepagriebė :piktas: . I neponial kodėl. Pramėtęs geras 20min., užsidėjau guminuką, ir švystelėjau šalia tos vietos, kur man griebė ta pabaisa. :twisted: . Pratraukiau kokius 10m., ir, kad trenks per kotą, jog vos neišmečiau iš rankų meškerės. Galvojau, kad man jau šaize bus, nieko nepadarysiu, nes valo bemažai liko, 4 žvakes padarė, ačiū Dievui neišspjovė. Bet gal po 20min traukimo, ir varginimo, aprimo ta lydeka. Traukiu, traukiu, dasitraukiu aš ją, pasimuisto kažkiek, ir ieškau graibšto. "Nu i na.....i",- nusikeikiu, palikau už 50m. Nėra, ką daryt, bandau siekt sprandą, įtempęs laikau kotą (guminukas ne per geriausiai įsisegęs jai į burną, po tiek bandymų išspjaut), aha radau, tiesiu nykštį, link kitos žiaunos, vos vos apėmęs aš jos sprandą, keliu ir traukiu link kranto. Tik lydis žiūrau žiojas, bus negerai!, įspaudęs kiek galiu laikau aš jos sprandą. Jau vos ne metu ant kranto, o ji kad šnai iš rankų kaip gyvatė į vandenį. Jau be pradedu rėkt, žiūrau jos uodega kyšo, galva matyt į dugną kažkiek įsmigo, ir nebėga, pavargus. Nėra nieko daugiau ką bedaryt, griebiu uodegą, spaudžiu kiek eina, bandau įsmeigt guminuką į nugarą, jei kelsiu pabėgs tikrai, o daugiau nieko negalėjau padaryt, nesminga nifiga! :piktas: . Nu ką, meldžiuosi Dievo pagalbos, kad iškelčiau už uodegos, keliu ir... Kaip kitaip jei nepabėgs [gamer3.gif] [gamer3.gif] [gamer3.gif] . Spiegiau, rėkiau, kol užkimau... :fonke: :cry:
Pagal dydį tai kažkur apie metrą, o svoris tai, net bijau spėt, 7-9kg. Spėju, juoksitės, o ką man daryt? Bandžiau įrodyt, kad nemeluodavau anksčiau, tai ir vėl nei foto, nei įrodymų. Kas belieka, laukt kito savaitgalio ir vėl bandyt, tą mano, galbūt, gyvenimo žuvį, sugauti :cry: :isveikata:
Algimantas
Posts: 56
Joined: 29 Nov 2009, 17:52
Miestas: Stockholm Taurage
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Algimantas »

Sveiki, pagaliau ir man su sunum pavyko atsidaryt šiu metu spiningavimo sezona. Oras tai nekoks buvo, didelis vejas trukde išplaukt, tad žvejojome uostelyje kur laikom valti. Veiksmas vyko nuo ryto 9 iki 11, paskui visiška tyla. Sunus pagavo 2,5kg, o man teko truputi didesne 3,5kg. Lauksim sekančio savaitgalio, gal kiek ašils orai ir vanduo bus šiltesnis, tad ir žvejyba sekmingesne.
Attachments
P5060002.JPG
P5060005.JPG
P5060007.JPG
jordza
Posts: 469
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by jordza »

:labas: dar neisbraukiam, bet kad didelis minusas yra, tai faktas, vien nelegalkes
SAM_1109.JPG
Robertas
Posts: 268
Joined: 07 Feb 2011, 16:54
Miestas: Telšiai - Vilnius
Location: Telše

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Robertas »

Avidas pakrikštytas :)
P1000523.JPG
Stopas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Stopas »

Vakar šukavom sėklų ežerą Molėtų rajone. Apie 7 ryto jau ant vandens. Kolegos dviese patraukia į šiaurinę dalį, aš su savo ufimka suplanavęs lįsti į mažas įlankėles ir žolynus.
20120408470.jpg
Per pusvalandį pirmas kibimas ant susimeistrauto voblerio ir guminuko hibrido. 2,4 kg
20120408466.jpg
Išlindus saulei išprašau vieną nelegalkę, po pietų vieną 1,3 kepsniuką.
20120408478.jpg
Kolėgoms kabinėjasi mažos silkės, kad ir ką bedarytų. Per dieną dviese atskaito moralūs 10-čiai peiliukų.
Na o aš beplaukiodamas palei nendrių linijas dar ir prisirenku plūdininkų išmėtytų žaislų
20120409482.jpg
gilgamesas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by gilgamesas »

:labas: Siandien su Gedimimu. Jam siemet pirma zvejyba, man - antra. Tai atsidare gal is kokio penkto metimo su sapaliecu 38 cm.
20120511089.jpg

ir po foto sesijos buvo amnestuotas.
20120511090.jpg
Tada seke ilga kelione per bruzgynus ramesniu vietu beieskant ir sausi bandymai pagauti margasones. Po to Gediminas pabande su mano calzante pametyti... ir ka Jus manot?
Ogi stai kas pasiciupo sukre ir nenorejo atiduoti. Is pradziu jis pasidziauge UL teikiamu adrenalinu tokia zuvele traukti, o po to ir man dave pasidziaugti, po keletos valo paprasymu ir keliu minuciu pavargo ir parejo krantan :). 60 cm, 1.6 kg.
20120511093.jpg
amnestija
20120511094.jpg
Po to jau mano UL kaip uzsuktas pradejo imti viena zuvi po kitos. (ant Gedimino sukres)
20120511096.jpg
46 cm, ir kazkas jaja neseniai buvo paragaves.
20120511095.jpg
Paleidom, gal isgyvens.
20120511097.jpg
Gediminas dar dryziu pagavo
20120511098.jpg
Po iskart vel paleistuve 44cm
20120511101.jpg
Po to paskambino mama :pikta: ir greitai lekem i namus.

zodziu zvejyba uzskaitom, pasikrikstyjom ir pakrikstyjom irankius. Visus zuvinus amnestavom. Smagiai praleidom laika gamtoj, graziose vietose. :Yess:
jordza
Posts: 469
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by jordza »

:D nuo ryto nieko nesigavo del oro, tai priespiet plesrunus pakeite pus "petelnes" :D :niamniam:
Egyda
Posts: 65
Joined: 23 Apr 2012, 18:49
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Egyda »

Sveiki :labas: čia keletas vaizdelių iš praeito savaitgalio (2012 05 05). Su Krauzu tada žvejojom atskirai, o tik dabar gavau medžiagą. :) Visas laimikis: 5 maždaug tokios pat lydekos ir vienas starkis. Visos sėkmingai gyvena toliau :D


Youtube


Youtube
User avatar
Supernatural
Posts: 424
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Supernatural »

1,8 kg. Ir dar kelios smulkesnės. Smagiai šiandien pažvejojom, tik vėjo galėjo nebūt.
Attachments
P5130200.jpg
KRAUZAS

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by KRAUZAS »

sestadienis :shock: sekmadienis seip sau :) ,vienas is idomesniu savaitgaliu :roll: :) pradesiu nuo egydos, svorius galiu sumaisyti, nes savo nelabai pamenu :) o kito, tai tuo labiau :oops: :) pirmoji virs 3 antroji virs 2
007.JPG
008.JPG
maniske 5 ir 8,5
010.JPG
012.JPG
Locked