Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Augustasjj

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Augustasjj »

Buvom siandien su Monika ir šuneliu mieste palei Neri pasivaiksciot, tik dabar grizom :) Zinoma as su spiningeliu rankoj :yes: Licencija buvo nupirkta jau siandien popiet, tai nebuvo kur dingt, kad ir koks tas oras bebutu :D Vaiksciojom ties santaka su Vilnele. Jau po keleto metimu seke atsivijimas, tik deja nesuzinojau kieno, matyt salatis, nes po lietaus dauzesi jie upeje... Po kiek laiko priejo Monika su Moka ir likus keliems metrams iki kranto seke kazkas panaus i kibima, tik si kart ir vandeni sutaske... :x Pradejo isilyti, dar greit apsaudziau kranto linija ir vis ne tusciai, pasirode ciut didesnis uz blizge eseriukas :D :Yess: laikas nors ir buvo slapias, bet praleistas tikrai idomiai :Yess: :labas:
Augustasjj

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Augustasjj »

Siandien nuo 15:00 iki 19:00 vel su spiningu prie Neries, paciam mieste. Marsrutas: nuo gelezinio vilko tilto iki zirmunu tilto ir atgal kita puse. vienoj vietoj neuzsistovejau daugiau 4 metimu. Rezultate 1 greiciausiai lasiszuves isejimas ir trumpas cakt, sublizgejo grazus sonas ir dingo... Na ir griztant lydekele dar pasirode :) Sutikau 3 spiningautojus, kelis pludininkus. Vienas is spiningautoju gyresi, jog uzvakar slaki 5kg istrauke :) vienas pilietis puole pakuotis, nes gavo ziniu, kad gamtosaugininkai vaiksto pakrante ir tikrina, dar 2 pilieciai gave is jo zinia, taip pat pasisalino nuo upes :D gan linksmai atrode, tik juokingos muzikeles truko :D deja nesutikau minetu gamtos sergetoju...
rickalr

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by rickalr »

vakar nery nuo 6 iki 16val.4 karsiai ir 2 ziobriai,bendrai 4.9kg :yes: :Yess:
pastebejau,kad kuo arciau namu,tuo daugiau zuvies :D
Gedcka

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Gedcka »

Vakar dzukijoj pora lydekų, bet teko praleist blogai laiką. Iš pat pradžių, pučiant valtį, susidarė problema. Pumpoj trūko vožtuvo, paskui grįžęs į krantą norėjau išsinešt valtį, o dugnas dumblėtas nieko nematyt, tai į dvi bebro duobes.. Tai telefonas amen..
rickalr

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by rickalr »

siandien skaistis,galima sakyti tuscia :( 1 eseriukas
Augustasjj

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Augustasjj »

Siandien nuo 7:00 iki 12:00 ant vandens su valtele Juodzio ezere, Panevezio raj., visa laika velkiavom. Kolega mane i vienus vartus 3:0... Dvi istrauktos lydekaites, nedickos, 1 eseriukas ir viena nuejus minimum 2kg lydekele :)
User avatar
Supernatural
Posts: 424
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Supernatural »

Vakar buvau Stačiūnuose paspiningaut - 0 kibimų, net skritulistų nėra :zvai: , anksti gal dar. Šiandien bandžiau Švedėj: žvejų milijonas, o rezultatas - riestainio skylė.
Stopas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Stopas »

Siandien pasiplaukiojom savo pelkynuose... Tryse is vienos valties 11 legaliu lydekaiciu. Didziausia ~2 kg. Dar kazkiek nelegalkiu ir eseriuku. Nors oras keitesi pastoviai, skalbe lietus, bet veiksmo ant vandens matesi daug. :) Dar ne ruduo, bet jau tuoj, tuoj :roll:
KRAUZAS

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by KRAUZAS »


Youtube
taip mes ilsejomes prie nemuno :) laimikiuose dar buvo smulkesniu ,bet po tokios nekilo ranka kazko ,,iamzinti,, :D
bmw_fane

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by bmw_fane »

po labai ilgos pertraukos pagaliau vel pavyko nuvaziuot pazvejot :) ir dar neprakalbinta vobleri prakalbint :)
Attachments
DSC00100.jpg
jordza
Posts: 469
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by jordza »

:D vo cia taaai lydziakos :Yess:
as savaitgaly irgi tarp darbu buvau uzmerkti meskeres :D
ne tokios ispudingos, bet pora 50-tu ir debesis iki 40, visi kliovai iki isispiginant saulei, t.y. 9:30 - 10 val , vakare nebuvau ... slapinau "guma"
IMG_0369.JPG
IMG_0373.JPG
IMG_0356.JPG

Youtube
Augustasjj

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Augustasjj »

Nuo 16:00 iki 19:00 su spiningu prie Neries, Vilniaus miesto centras. Anei zuvies maciau, anei kibima turejau :D Bet oras pasitaike grazus, tai bent smagiai pasivaiksciojau :yes: :Yess: Na ir nuotyki maciau kaip kolega apturejo... Ikabino blizge jau ne pirma i kazka dugne, tampo ir vienaip ir kitaip, niekaip neatkabina. Sako ,,Nu va, dar viena blizge dugne paliksiu...", ant tu zodziu tik spiningas staigiai pora kartu stipriai susiriecia ir valas laisvas... Kolega surenka vala, o gale atlinkus spynele :cry: Zodziu zuvis apsimete kelmu, visus isdure ir nuplauke kur buvo suplanavus :D :D
Egyda
Posts: 65
Joined: 23 Apr 2012, 18:49
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Egyda »

Šiandien buvau Šiauliovkėj. Pagavau 6 lydekiokus. 5 užkibo velkiaujant ir tik 1 mėtant. Vanduo mutnas, ne džerkinis. Ant džerko pagavau 2, bet irgi velkiaujant. Didžiausia buvo 1.7kg, o mažiausia apie 0.5kg (visos gyvena toliau). Fotkiu nebus, nes nėra ką fotkinti.
Gediminas
Posts: 95
Joined: 14 Jun 2010, 20:30
Miestas: Šiauliai-Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Gediminas »

Vakar buvo pavykę biški išlėkti pažvejoti, nors prognozavo be lietaus, tačiau lijo gal 4 kartus, pirmas etapas buvo pats linksmiausias, bet jo nepabūgus neilgai trukus ir nustojo, ir vėjas aprimo. Vandens temperatūra apie 10 laipsnių, baltą žuvį jau echolotas piešia būriais, varlės jau nelabai aktyvios trinas pakrantėse, tai jau arba jau lenda į vandenį arba greitai pradės lysti. Rezultatas šis monstras 50cm :D dar neblogas ešerys atsipurtė prie valties ir dar kažkoks lydekiųkštis ant gumos gantų žymes paliko, bet tas prisilietimas buvai baisia atsargus. Dar padariau išvadą, kad nors 0,1 power pro valas ir užstorintas mano žvejybos salygom jis per plonas, palikau 4 gumas kelmuose ir nepavyko nei atšauti, nei išrauti apiplaukus kelmą. Dar pavyko įamžinti ryškią vaivorikštę, tačiau skaičiuotuvo kokybė to grožio neperteikia.
P.S. Temsta 19:15 gal kam pravers susiorientuoti kada reikia plaukti į krantą ir pakuotis šmutkes :)
Attachments
20121011023.jpg
20121011024.jpg
20121011025.jpg
Tadelis
Posts: 43
Joined: 19 Jul 2011, 07:30
Miestas: Rokiškis
Location: Rokiškis

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Tadelis »

O aš tai šiandien uždariau vėžiavimo sezoną,paskutinę dieną nelabai kokie rezultatai bet svarbu kad kai atidarai reikia ir uždaryti sezoną :-P
pagauta 105 vnt. per abu.
Dabar laukia lydekos.............. :isveikata:
Robertas
Posts: 268
Joined: 07 Feb 2011, 16:54
Miestas: Telšiai - Vilnius
Location: Telše

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Robertas »

2012-10-12 Laimikiai nestebujlingi, per pusdienį tik pora kibimų ir teturėjau, dar mačiau kai viena lydeka persekiojo voblerį, bet taip ir nesusigundė iki galo :( Lydekų svoriai 600-700g nepamenu kuri čia didesnė buvo.
The attachment P1010450.JPG is no longer available
The attachment P1010451.JPG is no longer available
2012-10-14 Oras tikrai ne stebuklingas, gan stiprus vėjas ir jau artėjantis lietus nelabai gundė išbėgt pamėtyt spiningą, bet kadangi į kaimą teko važiuot, nusprendžiau įsimest meškerę ir kokiai valandikei išeit paspiningaut. Pirmo kibimo nereikėjo ilgai laukti, pamėčius kokį 10min jau turėjau tos dienos pirmąjį laimikį. Tikrai ne didžiausias 700g , bet pradžiai nuteikė neblogai, tikėjausi, kad dar paims tą dieną kasnors didesnio. Atmėčiau dar kokią valandikę ir nei kibimo nieko nebeturėjau, o oras vis prastėjo ir prastėjo, jau po biški ėjau link namų, ir sustojau paskutinėj senai užmirštoj vietoj, kur kažkada 3,1 Kg lydį buvau sugavęs. Iš pradžių apmėčiau viršutinius vandens sluoksnius su mažai neriančiu vobleriu bet nieko. Oras dar labiau surpastėjo, pradėjo jau normaliai lyti ir šalta darytis. Galvoju užsidėsiu giliau neriantį voblerį, ir padarysiu keletą metimų. Antru metimu gavau smūgį į nagus kaip priklauso. Iškart supratau, kad čia ne peiliukas koks, o jau normalesnis lydis. Po 4 žvakių ir šiek tiek pasitampymo lydeka krante :) Svoris: 2,22 Kg. Šia smagia gaida ir užbaigiau savaitgalį :icon_rolleyes: Tai tiek šiam kartui ;)
P1010450.JPG
P1010451.JPG
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by triubica »

Su tevuku bandem viena is tvenkiniu. Man 5 kibimai ant dzerko, bet tik dvi fotografuotis norejo :)
Attachments
DSCN0163.JPG
DSCN0164.JPG
User avatar
Supernatural
Posts: 424
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Supernatural »

Neseniai grįžom iš Merguvos. Aš 2 (2,2 ir 1,2), kolega 3 (1,7, 1,3 ir 1,2) margašones. Pailsėjau fantastiškai.
romasm

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by romasm »

Savaitgalį aplankiau gimtinės (Skuodo r. Mosėdžio) vandenis, nieko įspūdingo, bet laikas smagiai praleistas. Užsikabino viena apie 800 gr. lydekiokė 8-)
Attachments
20121020_.jpg
zilvesiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by zilvesiauliai »

;) na as ir idesiu sios dienos isvarkta laimiki,sudirbo tik aises blizge,2kg lydekiukstis
Attachments
20121023118.jpg
KRAUZAS

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by KRAUZAS »

praeita savaitgali badem ir vel nemuna, bet tusciai, tik sitas nelegalas papuole :D kelios silkes per 2dienas :piktas: :) su egyda sestadieni bandem atsidaryt rudeni su jerkais :) galima sakyti sekmingai ,as viena 80cm egyda 2 legalias silkes ant voblu ir 2 lydekus ant jerko vienas nuejo panasus i manisk,i o kita istraukem pasidziaugem apie 5-6kg pakabinom ant kukano (nebuvo kada fotkinti nes drefavom),kai tik pradejom plaukti fyst... ir nutruko kukanas :shock: :piktas: :) zuvies gaila :oops: :x :)
Attachments
021.JPG
028.JPG
Robke
Posts: 789
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Robke »

:shock: Edmundaxas buvo zvejot :D
User avatar
Arnyto
Posts: 51
Joined: 17 Apr 2008, 13:14
Miestas: only Vilnius out of Ukmerge...

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Arnyto »

siandie molietuos gera diena atmetem visais masalais irgi atsosonas juodas. toks jausmas kaip butumem heso backoj anei nieko... vejas baisus salta br.. lauksim matyt daba jau ledas...:)
tundra

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by tundra »

tas pats UK 4val. spiningas is valties 1 paleistuve :x
Wirtualus

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Wirtualus »

Vakar startuojam 14 val X baloje... 4 lydekai ir vienas eserys...
Attachments
20121104656.jpg
User avatar
Rolandas
Posts: 203
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Rolandas »

Sveiki. Siandien su draugeliu prasimakalavom vienam Dzukijos ezeriuke. Pirma karta ten nuvaziavom. Bala patiko. Negyli, nedidele. Deja pasiseke tik draugeliui. viena 60- ine pasirase ant clckin cranko... Tai tiek ziniu. Reiks dar grizt siemet ten...
Wirtualus

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Wirtualus »

Sestadieni nuo 9 iki 13 val plaukiota Dubuliu uztvankoje, Panevezio raj. Ir ko tik neisbandem ir kaip tik nebandem niekas nenorejo kibt :( Plaukiant i kranta buvo uzdeta ilgai gulinti ir retai naudojama Jura blizge :) Ir tik uzmetus smugis ir lydeka netempianti 1 kg isikelem i valti :) Tai buvo vienintelis kibimas...
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by triubica »

Koks laisvadienis be zvejybos :) Susitariam su S-Line kad bandysim reins. Duodu jam misija sugalvoti kur :) . Na ir stai apie puse 11 jau mes prie tvenkinio. Trumpas pasitarimas kaip geriau cia siandien butu ir issiskiriam. Pora metimu ir eseriokas pas mane krante, parodau kolegai, tas be didesniu komentaru nusisuka ir zvejoja toliau. Istraukiu ir antra. Ziuriu ir S-Line salia atsirado :x .Pasitraukiu ciut i sona ir pasidalinu vieta, :stop: bet ne zuvimi. Eseriokai man seka vienas po kito, o kolega niekaip neatranda tinkamos spalvos ir tik viena kita istraukia. Atsirenkam rukinamus, o visus kitus grazinam atgal is kur jie atkeliavo. Apturejus lydekos kibima ir nunesus maniski kibuji reins, pradejau ir as keisti masalus ir tik keletas susigunde kitokiom spalvomis nei pries tai gaudziau. Reziume labai smagiai praleista valandziuke, masalas dirbo tiktai vienas. Pabaigoje zukles nusprendem kad ten sugrisim dar, galbut ne tik su mikro masalais, bet ir dzerkais :)
Attachments
Picture 002.jpg
KRAUZAS

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by KRAUZAS »

praeita savaitgali,sestadieni tusciai egyda zemupyje ziurejo potvyni :) as ir tusciai :x :oops: :) ,sekmadieni atsiemem,pagavom stukom vienodai ,bet egydai visos netoli kg mano netoli 0,5kg :oops: :shock: :D viso 17vnt ,viena pasitaike fotogeniska ;) :)
Attachments
001.JPG
jordza
Posts: 469
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by jordza »

:labas: prisiziurejes jusu eseriu ir as uzsinorejau dryziaus , nuvariau su mikrocastu ten, kur visi karosu lauke su pludinem :D ... turejau laiko tik iki pietu, tai per daug nelaksciau paupiu, kur grybsteldavo sustodavau ilgam, keitinedamas gumu spalvas siap ne taip penkis simtgraminius sukrapsciau, mazu net nebuva...keli nusipurte pagrindinis kliovas apie 10val
Locked