Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

KRAUZAS

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by KRAUZAS »

ir mes su egyda buvom, atvaziavom ant 15val. :oops: :D sakom -ant vakarinio :) bet skvalas sumaise visas musu kortas :piktas: :) ,pabegom :oops: :) laimikiuose po viena nelegalke :oops: egyda dar 3mikro eseriukus pagavo ,didysis tilpo i degtuku dezute :) vakar irgi ne kas, ant vakaro pagavau 5 eserius grazius, o per siena pora nelegalkiu :x :) egyda 3+1gerokai virs kg.ryt rytini tikrinsim :)
Gedcka

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Gedcka »

07-14, vieną balą reikėjo aplankyt ir pasimt kai ką nuo balandžio mėnesio likusio..Kai radau, tikėjausi kažko panašaus. 3mėn. vandenį buvo. Kabliai išrūdiję, žiedeliai dar ne taip, o viela sveika nė kiek nesugedus. Su impregnavimu matosi kas buvo. Apačioj blogai susigėrė, o viršui gerai :x .
Vėliau dar plūdine pabandžiau ką sugaut, tai va tokių raudžių desietką :Yess:
Attachments
2012-07-14 19.03.04.jpg
2012-07-15 12.35.59.jpg
User avatar
Rolandas
Posts: 203
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Rolandas »

Sveiki. Siandien buvau sodyboj, kadangi salia Arinas, tai kaip ne pazvejosiu :) Draugelis is Vilniaus atvare ir 4.45 jau buvom ant vandens. Kibimu kaip pavasari po nersto, bet kas is to, kai kimba tik saudykles po 35-40 cm. Dirbo isskirtinai baltas su melyna nugara guminukas ir rapalinis minnow spoonas. Ant gumos pagavau berots 7 saudykles,kurias iskart paleidau,draugelis 3. Na o lelijynuose rapaliniai suveike,tai parsiveziau namo viena 47 ir viena 55 cm... tai tiek :)
User avatar
Supernatural
Posts: 424
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Supernatural »

Mytas praėjo - užteks gert, reikia pradėt žvejot. :) Šią savaitę atostogauju ir šturmuoju Gudelius. Kiekvieną dieną iki pat sekmadienio (o,taip). Šios dienos planus nuplovė lietus, bet kolega vis tiek spėjo ištraukti 1,4 kg ir kelis mažesnius lydžius, pas mane 2 nelegalai ir ešeriokas.
Gediminas
Posts: 95
Joined: 14 Jun 2010, 20:30
Miestas: Šiauliai-Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Gediminas »

Vakar buvau išlėkęs ešeriukų paieškoti vanduo buvo lygus kaip stiklas ir ešeriai kibo vangiai ir nenoriai ir nedideli, tačiau kabinėjosi lydekaitės, pirmoji 45cm antroji, kuri į kadra nepapuolė irgi panaši keliavo per bortą :) na ir paskutinė 60cm godžiai įrijus mepsą paplūdo kraujais tai teko pasiimti. Visos lydekos sugautos ir ištrauktos be pavadėlių, nes žvejybos tikslas buvo kiek kitoks :)
Attachments
20120801001.jpg
20120802003.jpg
20120802004.jpg
20120802006.jpg
20120801002.jpg
User avatar
Supernatural
Posts: 424
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Supernatural »

Baigėsi atostogos ir Gudelių šturmas. Nieko įspūdingo nepagavom (pora lydekų po 1,4, starkis 1,6 ir daug tik tik legalių ir ne visai lydekaičių, nedideli ešeriukai), bet pažvejojom neblogai, gaudėm tiek ryte, tiek vakare, vien faktas, kad per dieną du kartus reikėjo pūsti valtį, nuteikė labai maloniai (mano tai "Kolibris", o kolegos - "Bushas" kietu dugnu :zvai:). Šiandien uždarymui nusprendžiau atiduoti duoklę plūdinei meškerei ir neapsirikau - per maždaug keturias valandas sugaudžiau ir net truputį viršyjau normą. :oops: Kibo gražios kuojos ir nedideli karšiukai, buvo ir karšis, bet vos iškeltas į vandens paviršių atitrūko. Tai tiek.

PS: o visgi savaitė žvejybos yra be galo mažai...
User avatar
Liveris
Posts: 307
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Liveris »

Kadangi pastarosios dvi savaitės buvo gan karštos, tai per atostogas laimkiai nekokie.
Vienas rytas 6val su tėvukujau sėdim ūkininko kūdroje. Orelis pasaka.
2012-07-26 07.03.23_.jpg
Kimba tik nedičkos kuojos. Lynas nepasirodo. Pasiėmęs 6 kukūrūzus keliauji į mažajį prūdeli tikrinti paršiukų, kuriuos suleidom prieš du metus.
Lipam ant lieptelio.
2012-07-26 07.54.10_.jpg
vaizdas iš kitos pusės.
2012-07-26 07.54.17_.jpg
Veiksmas prasideda, tik imetam ir iškart traukiam tokius paeiliui 6 vnt :)
2012-07-26 07.55.13_.jpg
Paleidus atgal visas išsišiepęs važiuoju namo.

Po kelių dienų sutvarkius kaimyno duotą siečiuką einu į kūdra gaudyt mailiaus ešeriam :)
2012-08-01 17.41.45_.jpg
2012-08-01 17.37.14_.jpg
Vakare visi laimikiai neverti fotosesijos. Delniniai ešeriukai, ir 2 nedideli starkiukai, iš kurių vienas tik perkeliavo pas ūkininką.

Kitą rytą, 6 val su tėvuku jau sėdim su dugninėm.
Oras vėl pasaka.
2012-08-02 07.30.14_.jpg
Kabinėjasi delniniai plakiukai.
Tėvukas šaukia greit nešk sietuką. Pribėgu sako kišk ten, ir po kelių akimirkų ištraukiu šitokį kudros gyventoją.
2012-08-02 08.13.36_.jpg
Žuklės pabaigoj papuola tamsusis žuveliokas kuris svėrė 960g.
2012-08-02 10.08.20_.jpg
ir plakiokai kurų buvo ~40vnt, keliavo pas ūkininką tvenkinin.
2012-08-02 10.06.57_.jpg
Kaip per 3 val žuklės manau normaliai.
Šiam kartui tiek ;)
rickalr

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by rickalr »

vakar vakare 3110kg. lydekas ant skritulio,pavargau kol istraukiau,stipri pasitaike :Yess: siandien ryte toje pacioje vietoje 2480kg kita,buvo praraijusi lyniuka apie 200gr,ir visvien ciupo vobleri :yes: 1 unguriukas,1 karsis ir eseriuku daug...
viena is sekmingiausiu zukliu man kaip pradedanciajam spiningautojui :Yess:
tiesa siandien pagavau 5 metimu :D
coximilian

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by coximilian »

Gryzau katik is tvenkinio X marijampoles rajone, lydeku kibimu turejau nesuskaiciuojamai daug, nes gaudziau masalais su apsaugom nuo zoliu, nes tvenkinys praktiskai visas apzeles ir daug kliuviniu, o maximalus gylis kaikur tik 2m, i kranta isprasiau 3 nelegales, zvejota pora h, nuotrauku deja nedariau nes pagal dabartinius istatymus vaiku fotografuoti negalima :D
User avatar
Rolandas
Posts: 203
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Rolandas »

Sveiki. Teko savaitele pasedet prie Arino su palapinem. Siaip kibimu nepasigirsiu. spiningaujant sprindiniai eseriokai arba neuzaugos lydekaites, donkes isvis tylejo,o pasitesino tik pludine ir tai tik pasiserus viena vieta ir ja jaukinant kasdien. Kibo ir grazios raudes ir neblogos kuojos. Pasitaike keli puskarsiai, bet sauniausia zuvis lynas. rekordo nepagerinau, bet siemet su pludinuke tai didziausia zuvis. Lygiai 1,1 kg. kita diena dar teko pagaut mazesni viena 700g.
sunus pozuoja
sunus pozuoja
Cia as ir lynas 1,1kg
Cia as ir lynas 1,1kg
Aqua v.

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Aqua v. »

Sia sav. tris vakarus praleidau prie triju v.telkiniu (cia faktiskai ispudingiausia, ka apie sias zvejybas galiu pasakyt :D)

Nemunas:
  • keli eseriukai, vienas netgi jau eserys galima sakyt :)
20120814 001.jpg
Neris:
  • eseriuku daugiau (bet tik eseriuku)
20120815 01.jpg
  • plius "pod-zerechas"
20120815 020.jpg
Nevezis:
  • eseriukai/eseriai
20120816 01.jpg
  • plius "paleistuve" jau gana sportiska :)
20120816 014.jpg
paklydelis

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by paklydelis »

Deja be foto bet gal nepyksit :x garliavos tvenkinys renktasi karosu zvejybai,nuvaziuota labai anksti pasiserta taciau kibimo nei vieno.Taciau buvo bagazinej spiningelis ant zivco trys kibimai,dvi lydekos krante 1,5 kg ir kita virs 2 kg tai tiek :labas:
KRAUZAS

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by KRAUZAS »

siandiena visiska nekiba,po pora silkuciu :x ,egyda dar eseriuku prigaude, o man pasiseke :) 76cm 3,56kg ant legendinio jackalo 128 mat tiger
Attachments
012.JPG
Orass
Posts: 321
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Orass »

Na kartais ivyksta visokiu ivairenybiu, taip man ir atsitiko, netiketai gavau gavau dovanu isvyka i vandenyna gaudyt rykliu. Deja per 8 zvejus nepagavom ne 1 ryklio, o kibimus turejo 3 latviai visus realizavo, ant visu kormoranai.. Vienas kormoranas sveikas buvo paleistas, kitiems... :( :( dar 1 latvis ne to kad ta pauksti paemus ismete i vandeni.. teisiog i nosi norejos kalt.. bet ka padarysi.. o seip mano ispudziai nu butu :D tai skumbriu pagavau N.. na maniau mes mesim i bendra katila, ir paskui dalinsimes ( na musu 4 lietuviai) ir keturi (latviai) na tipo mes i savo jie i savo, bet vienas is musu gaude tik sau, tai laisva deze rades ten ir meciau zuvis :) nu primusiau tu skumbriu ~40, kitu neziurejau, ir judejom ant rykliu.. per ta laika latviai issidorojo savo zuvi filikemis.. o kas nagliausia buvo kad atvykus i vieta, masalui zuvi is mano taros kabino ir mete.. kansofkej, pasake eik i sona, o mes cia zvejosim, ir ta dezute su mano zuvim kaip ir anie pasisavino.. tai tada teko pagauta zuvi det pas kita drauga, susitariau kad paskui pasiimsiu kazkiek.. :) tai rykliu nekibimo metu dar pagaudziau skumbriu siek tiek, dar kazkokiu panasiu i skumbres, maniau kad ten tunai, bet ne :) na o paskui mane paeme "jurlige" kuri laika "pasheriau zuvis" :bloga: :bloga: ir po to nuvariau i kajute pamiegot.. :D na kol miegojau pasigaude bsk visi :) na atsikeles vel variau i darba, :Yess: buvom uztaike tokia vietele su skumbrem, :Yess: tik gaila jog sistemos mano is kabliu like buvo 2, kazkas nutrauke kol kimarinau :piktas: :D bet uzteko ir tu dvieju nes skumbres imdavo net masalui nenusileidus :D buvau paleides ir ~10m ir tai uzkibo dvi :D nu ir panasei vien as ~20 pagavau :)
Vienas is musu pagavo egzotikos, :d kazkoki panasu i juru esery zuvi nu bet ne tas eserys buvo, ir dar toki kaip zilvos kazkur spalvinimu toks melynas ir spalvotas :D dar as kakzokiu neaiskiu didelem akim pagaves buvau, forma i menkes uznese.. :D na o gryztant dar kapitonas sustojo vienoje vietoje kur papuola tokie kaip menkes, nepamenu pavadinimo.. bet per 10 min du paemiau vienas ~1,2kg kitas apie kg , trecia didesni pagabines buvau ir atsikabino.. :mda: na o tie latviai uzpavydeje buvo.. :mda: kazkodel aniems nekibo.. :x na pagaudem ir plaukem lauk.. tiesa.. kas keisciausia tas dvi kai menkes tik vienintelis ir pagavau.. :x :x na ir po biski teko gryzt namo :( na o gryzinejant latviai "dasidarinejo" zuvi, o mes tik seip plaukem, bangos buvo uzkile iki ~3m+/- tai gryzimas irgi gerulis buvo.. :D na bet kad zeuriausia buvo.. tai krc ishsidarinejo tie ta zuvi.. (na as jau pas pazystama buvau apsidraudes) tai kiek stebejau likusia smulkia zuvi kiram ismete.. o tas kuris "konfiskavo" mano tara su zuvim.. ishsivale, ir kai ant galo jam liko dvi zuvys, ir tingejo davalyt, sako imt cia tavo.. ir imete mums i tara.. tai smagu is ~40 atgavau tik 2.. :D na bet neesme.. gryztant sakem susitarsim del zuvies, tai taip ir buvo :) pasiemiau tas dvi "menkes" ir skumbriu pasirinkau apie 3kg. nu man jos buvo per akis.. :)
P.S tos "menkes" gaila papuole tik 2.. viena iskart paruosiau, taintiesiog pristu apsilaizymas :niamniam: :niamniam: o is dali skumbriu paruosiau siek tiek troskintas, ir pastebejau jog skumbre :niamniam: taip pat nerali zuvis :Yess: :Yess:
na aisku ryt/veliau kaip isheis sudesiu biski foto.. bet berods bus tik su skumbrem, ir seip pafotkintos, nes po jurliges :bloga: ir foto nesinorejo :bloga: :(
Nu tei tiek.. :oops: :D
User avatar
Rolandas
Posts: 203
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Rolandas »

Sveiki. Savaitgalis vel sodyboj, o jei sodyboj tai ir zukle Arine. Jau 5.30 buvau ant vandens ir jau ne pirmas. Po manes tikra flotile sturmavo ezera. Ant ranku pirstu neuztektu suskaiciuot. Pradzioj praplaukiau per zinomas vietas,bet nieko, tada lindau i lelijas,o ten tik 2 paleistuves po 42-43 cm. ant rapalinio minnow spoon ir dar keli netaiklus bandymai jamt. O tada ilgas plaukimas i neisbandyta idomu sekliu vidury ezero. Tai paliko nebloga ispudi jis. Pagavau kelis grazesnius eserius ir siaip konkurentai netusciai ten pramete. Reiks grizt ten vel. Tai tiek. Sikart be foto :)

P.s. sekliuje sukre uzsikabino uz valo "svetimo". Parsitemiau ji su "puokste" zoliu, o ten vobla isisukus :) Osko Pike 14 cm :) idemiai apziurejau,tai dantu zymiu nemazai. Matyt gera,vobla,nes turiu Osko eseriuka,tai tikrai dirbantis :)
rimosius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by rimosius »

Stai ir Augis su laimikiu.
Attachments
2012.08.23 004.jpg
Tadas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Tadas »

vakar nuo pietu iki siandien pietu sedejom kauno mariose ties kapitoniskem per para laiko 6 karpiai tokie nepilnai kilogramo keletas gal ir kilograma tems ir kokie 5 kilogramai delniniu karosu :) seip zvejyba tai is 10 balu kokie 8 kibimu buvo nemazai du karpius didelius leidom viena siandien tikrai didely buvau ykabines laikiau laikiau uzkirtes bet nusipjove vala i dreisenas :piktas: kabliuku palikta kalnas tos dreisenos :twisted: plonas pavadelis greit ir lengvai nusitrina i jas ir nutruksta o ant kiek storesnio kibimu nulis. beja dar beveik visa zvejyba nei zinojom nei kiek mest nei kaip gaudyt bet zvejybos pabaigoi vienas vietinis pamoke kaip reikia kita karta rezultatai turetu but dar geresni :Yess: nes vietos tikrai patiko ir zuvies yra :Yess:
User avatar
Supernatural
Posts: 424
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Supernatural »

Kadangi šiandien beveik nėra vėjo, nusprendžiau išmėginti laimę Rėkyvoje. Laimė buvo pikta ir parodė špygą - vienas neūžauga dryžuotis.
User avatar
Liveris
Posts: 307
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Liveris »

Nesenai iš "miego klinikų". Oras nelabai vykęs žuvis vaikščiojo tik iki 7-8 val. paskui štilis. rezultatai vienas karpiukas ir daug karosų. Kitiem ir panašiai. Žmonių nuo ryto buvo 14 vnt.
edmundaxx
Posts: 372
Joined: 17 Jul 2011, 12:47
Miestas: Panevėžys/Marijampolė

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by edmundaxx »

Taigi savaitgalį buvau pažvejot prie Nemuno. Iškart atsiprašau, kad jokių foto nebėra. :oops:
Man žvejyba nenusisekė: 2 lydekutės (1.1kg ir 700g) ir starkėkas 800g. Netoliese, už 7km, buvo kitas mūsų ekipažas atvažiavęs. Jiem sekėsi :Yess: sakė per 8m tiek Nemune nėra prispiningavę. :x Gaudėm praktiškai tose pačiose vietose, bet vieniem ėjo, o mum ne. :( Taigi vieno žvejo režultatas: 7 lydekos, 7 starkiai ir 1 salatis. Starkių didesnių negu kilogramas nebuvo. Lydekos pasitaikė 3 smagios: 3.6kg, 4.2kg ir 5.1kg. Salatis taip pat geras: 2.5kg. Taip pat tas pats žvejys buvo pasikabinęs ir monstrą, kaip visi manom, kad tai vėl šamas. Plaukė apie pora šimtų metrų link jo, bet... nuo dugno neatlupo. Tiesa, dar jis sugebėjo ištraukt ir valą, kurio anam galė spurdėjo pora kilograminių šamukų. Vienu žodžiu- jis pagavo visko, ko norėjo. :D

Buvo ir linksmoji 7dienio dalis. :geras: Mes buvo 2 mašinom. Sakau susimetam viską ir varo pas tuos, kur už 7km žvejoja, nereikės patiem plaukiot pirmyn atgal. Nu viską greitai susimetėm, aš į savo Espace, kkitas vairuotojas į tėvo Sharaną, o tėvas su kateriu plaukt. Blemba, važiuoju ir galvoju, kaip mes dasigausim iki tos jų stovyklavietės... :D Ten buvę prieš ~4m, jau tada buvo problematiška pravažiuot... Nu bet sakau bandom. :geras: Įsuku į keliuką, pavažiuoju gal kokius 20m ir pasikabinu ant dugno, nei iš vietos. :D Išlipo paeinu atgal, žiūrau tėvo Sharano net langai dumblini, tas irgi sėdi. :geras: Skambinu tėvui, sakau plauk pas Arvyda (tas kur prigaudė daug), prašyk, kad su džipu ištrauktų. O tas be 15h nelipa į krantą, nu ką, einu pas gyventoją prašyt, kad su traktorium ištrauktų. O dilgėlynai iki pažastų, lietus lyja, nu visas smagu komplektas. Pas gyventoją nieko nėra, tenka laukt kol kolegos parplauks į krantą ir ištrauks su džipu. Sulaukėm mes jų, sėdam 4iese ir važiuojam įkalintų išlaisvint. Tik privažiavom mašinas ir pyst džipas sėdo. :shock: Sako- nublia, dar savo Monterey niekur pasodinęs nebuvau niekad. :geras: Davai visokių šakų kirst, kišt po ratais. Nu šiaip ne taip išvadavom džipą, o jau paskui lengvai mūsų likusias įkalintas jis ištempė. :D Tada vėl varėm atgal, iš klur atvarę, kad pasikraut katerį. :D

Tai vablia, ir pažvejojom ir nuotykių apturėjom. :labas:
Arijas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Arijas »

Siandien Sesupeje, pora lydekaiciu, pora sapaliuku po 300-400 gramu ir sis grazuolis :) Tik kazkodel manau, kad cia ne sapalas, o mekne, gal galit kas patvirtinti arba paneigti mano nuomone? :)
Attachments
48 cm ir 1,7 kg :)
48 cm ir 1,7 kg :)
KRAUZAS

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by KRAUZAS »

siandiena tik prisedau :) tai idesiu savaitgalio-iu :) foto,aisku, kad nekibo :) ,bet mes juos ikyrumu :)
Attachments
004.JPG
005.JPG
2,2kg
2,2kg
User avatar
Arnyto
Posts: 51
Joined: 17 Apr 2008, 13:14
Miestas: only Vilnius out of Ukmerge...

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Arnyto »

Vakar su uosviu buvom labanore. As emiau tris lydekas ketvirta emiau su gyva zuvele salimais kur uosvis raudes gaude. Betraukiant viena gerule is apacios bande vytis lydokas tai zinodamas kad zaba toli savo vietu nelekia isprasiau su bajavesne raude prisirises. Svoris lydoko buvo 1.1kg. Ispudziu buvo belenkiek kai su pludine laksciau po nendres kol islupojom ;) foto nedariau nebuvo labai ka bet isoudziu ir nuotaika super... Apkrikstyjau savo nauja glumi ;) super gerai nujama smugius kaifas traukt.
jordza
Posts: 469
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by jordza »

:labas: buvau ezere nuo pat ryto :D , ant dzerko. pirmas kliovas apie dvi, o paskui dar vakarop keletas jomu, valty trys silkes, kazkokios nedavalgiusios :x pilnatis gal irgi veikia ... visos ant nesenai atidaryto zaliuko
,
IMG_0208.jpg
IMG_0210.jpg
ekipiruote :)
ekipiruote :)
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by triubica »

Kiek netiketai siandien su S-Line plaukiojome viename x tvenkinyje :) is pradziu bandziau dzerkai tai viena nelegalke ir dar jomas neblogas buvo. Veliau emiau lengvesne ekipuote ir moviau ant kablio Reins gumas. Iskrapstau siaip ne taip 3 eseriokus ir pora silkuciu, paleidu S-Line i kranta nes jam jau laikas, o as dar isplaukiu. Pagaunu dar seseta eserioku ir tuo baigiu zukle :)
Gediminas
Posts: 95
Joined: 14 Jun 2010, 20:30
Miestas: Šiauliai-Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Gediminas »

Buvau vakar truputį pasimėgauti puikiu vasarišku oru :) Pailsėjau puikiai, pavyko dar ir lydekėlę 51cm suvilioti ir 4 ešeriokus, kurie kadro nebuvo verti :)
Attachments
20120911017.jpg
20120911018.jpg
20120911019.jpg
KRAUZAS

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by KRAUZAS »

prasideda rudenelis ir barbalelis sujudo 5,5kg. 89cm :) , ne ant beleko o ant poperio :shock: :) pavydziu visom spalvom :oops: :D
Attachments
001.jpg
rickalr

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by rickalr »

uzvakar neryje 0 :piktas: kaimynas 6 karsius :shock: galvoju zvejoti nemoku ar ka :x bet vakar as 4 ikirtau nuo 13val iki 18 val,svoriai tokie;1.330kg 1.050kg 0.780kg ir 0.670kg.smagu buvo :Yess: nery zuvies dar yra ;)
User avatar
Supernatural
Posts: 424
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Supernatural »

Šiandien Gudeliai pagaliau padovanojo rimtesnį laimikį - 5,7 kg. Priklausytų ilgesnį rašinėlį brūkštelt, bet dar sunkiai mintys dėliojasi. :)
Attachments
Lydeka.jpg
mark

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by mark »

:labas: uzdariau upetakiu sezona, savo miegstamiausiam upeliui. kibo gerai 5 liegalai ,pagavau ant sukries. vanduo labai zemas,upetakiu nuotrauku nedariau tik sita padara nufotkinau.
Locked