Kauno marios

Post Reply
Mangis

Re: Kauno marios

Post by Mangis »

Nuo 8 iki 12 val. ties pazaisliu ant velniuko is 3 kibimu 2 istraukti
Image
Abudu susiviliojo kabliuku su kristalu
P.S. neduokit telefonu zaisti vaikams(tik grize pamatysit, kaip sureguliuoja foto kokybe)
arutis

Re: Kauno marios

Post by arutis »

Per tris valandas turėjau vienintelį kibimą. Parodyt nėra ko, nes jis parodė uodegą eketėje, ko gero buvo rekordinis mano, apie 10 minučių prašiau į viršų... Jau eketėj kablys atsilenkė... :piktas:
Orass
Posts: 321
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Kauno marios

Post by Orass »

Kiek suprantu Karsis ? :)
edmukas
Posts: 245
Joined: 09 May 2009, 07:37
Miestas: Kaunas-Dainava

Re: Kauno marios

Post by edmukas »

arutis koki vala naudoji jai kabliai atsilenke :x
arutis

Re: Kauno marios

Post by arutis »

edmukas wrote:arutis koki vala naudoji jai kabliai atsilenke :x
Norėjai pasakyt, kad valas turėjo trūkti?... ;) Per jėgą nelupau. Būna atvejų kai kabliukas kiaurai neįsikerta, o atsiremia į kaulą tik smaigalys. Čia ko gero ir buvo tas atvejis, o pasikirtęs ešerį buvau, eketėj uodega pamosavo, tai uodega kaip delnas buvo... :shock:
Aurimas

Re: Kauno marios

Post by Aurimas »

Nekimba mariose kazkaip siemet man visai :fuu: . Tik palei kranta tarp degtukiniu papuola ir kepamu.
edmukas
Posts: 245
Joined: 09 May 2009, 07:37
Miestas: Kaunas-Dainava

Re: Kauno marios

Post by edmukas »

augis wrote:galvojau ir as i KM nusigaut, bet is turimom ziniom is kitu saltiniu tai ten nekazkas su kibimu. :fuu: :x
bailys :geras:
HEIjo

Re: Kauno marios

Post by HEIjo »

kibimas normalus,zuvis -ne mielacius,bet.....reik moket .Cia ne bala,kur ileidai ir iskart kala neuzaugos po 50gr. :D
Aurimas

Re: Kauno marios

Post by Aurimas »

Na kur pernai buvo normalus kibimas siemet nei vieno kibimo per tris zvejybas neturejau, tai nelabai pavadinciau normaliu, bet va palei krantus tarp cigaretiniu galima ir tokiu sutikt:
Image
Orass
Posts: 321
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Kauno marios

Post by Orass »

Aurimai tavo sis kuprius ? :) :Yess:
Aurimas

Re: Kauno marios

Post by Aurimas »

taip, sekmadieni pakibo :)
Orass
Posts: 321
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Kauno marios

Post by Orass »

Kiek svere jei ne paslaptis ? beje tas prikolas palei krantus ir seniau veikdavo ;) pvz kimba kimba maziukai, nera tik kuri laika kibimo ir papuola didesnis koks :)
Aurimas

Re: Kauno marios

Post by Aurimas »

Vakar teko pasivedint visa diena ant mariu, tai astuoni kepami ir daug cigaretiniu. Pradzioj galvojau ant kalneliu ieskosiu riebesniu, bet del vejo teko prie kranto greit glaustis.
Orai, anas svere puskili.
Arturka

Re: Kauno marios

Post by Arturka »

:labas:
ties grabuciskem eseriai nenorejo kibt siandien. sedom ant baltos per du zmones gal kokie 10 vnt ziobriuku,plakis ir eserys. pas kitus panasiai, dauguma issiskirste apie 1 val. po 1 val vejas ir lietus dar labiau sustiprejo ,teko baigt zukle ir mum. vandens ant ledo vietomis kokie 7 cm.
Aurimas

Re: Kauno marios

Post by Aurimas »

o sniego jau nera ant ledo?
Arturka

Re: Kauno marios

Post by Arturka »

Aurimas wrote:o sniego jau nera ant ledo?
sniego ner, nebent kose is vandens ir sniego tokia iki kulniuku. nera normaliai kur pasistatyt dezes, ypac kai leidzia deze vandeni kaip pas mane :) pranesa salcius naktimis tai kai sutrauks leda bus :Yess: , jei neprisnigs vel...
HEIjo

Re: Kauno marios

Post by HEIjo »

Vytautas wrote:Ką geriau naudoti gaudant ešerius ant Kauno marių: avižėlę, balansyrių ar velnią? Šiemet pirmą kartą bandau ant KM, bet kol kas nieko, nors sėklius radau, kurie ešeriams patinka, bet kliovio nei vieno nebuvo per tris žvejybas... :x Bandžiau tiek su velniu, tiek su balansyrium, gal šiam savaitgaliui rinktis avižėlę?.. :x
rinkis avizele,varine,tamsinta,kabink tik max 3 matylius
Mangis

Re: Kauno marios

Post by Mangis »

Siandien dar sutemus buvau prie Nevezio, kurio vandens lygis zymiai aukstesnis, nei praeita savaite, bet kranta su ledu
skiria vandens juosta, tai nesiryzau suslapti koju ir nuvaziavau i KM (nors uzlipti imanoma).
Ant mariu jau buvau 8val, apie 9val, susiradau sekliu ir iki 10:40 turejau pora kibimu ant velniuko, bet deje tik vienas realizuotas.
Image,
kuris plaukioja toliau.
P.S. eserys buvo su auskaru
Edvardas

Kauno ešeriai

Post by Edvardas »

Gal kas žino kur rasti kauno mariu "garbilius"?:) Sunkiai gaudosi šiais metais. Keturis kart buvau tik trečias kartas buvo pusėtinas (9 drižašoniai keptinukai 200 - 400 gr.), o šiaip labai liudna liginant su praeitais metais :x . Kaip kapitoniškės? Gal ten kas ką randa? Nuo Rumšų matosi, kad ten lb daug žvejukų :roll:
Mangis

Re: Kauno marios

Post by Mangis »

Vakar su velniu iki 11val. stuksenau kauno mariu dugna.Ryta pradejau prie aiksteles iskisulio, bet tusciai.
Veliau persikeliau prie Pazaislio, tai ant sekliaus turejau pora kibimu is kuriu vieno nepakirtau,
o kitas atsikabino pusiaukeleje, bet turejo buti nedidelis. Salia zvejai porino, kad kaip visada kibo vakar :),
o siandien su avizele kibimo nemate.Mate, kaip vienas zvejas su velniu ant vagos krasto pora eseriu pasigavo.
Veliau snektelejau su kitais zvejais, kurie turejo echolota, tai porino, kad zuvelioku buriau nuo ledo 2m gylyje praplaukia.
Mangis

Re: Kauno marios

Post by Mangis »

Gal kas tikslingai blizgute gaudot KM, ar velniukas i vienus vartus varo?
kokios, kokie zaidimai pasiteisina.Kokie laimikiai?
Aurimas

Re: Kauno marios

Post by Aurimas »

Man asmeniskai tai Kauno mariose masalas Nr.1 yra avizele, kiek bandziau kitaip, vistiek grizdavau prie avizos
ArturasLa

Re: Kauno marios

Post by ArturasLa »

Buvau antradienį vakare už heso, tai kibo tik pūgžliai degtukiniai.
Aurimas

Re: Kauno marios

Post by Aurimas »

Kuomet?
Aqua v.

Re: Kauno marios

Post by Aqua v. »

Upini/voblerini spininga pridaviau Arvydui (kas reiskia, kad spiningui beda rimta nutiko :( ).
Ta proga nutariau padzigaut; Nenune vanduo :fuu: per aukstas, pasukau link
20130528 016.jpg
Zvejojom :) nuo kranto
20130528 3.jpg
Kibimu ikyriu buvo nemazai, prisidave potencialus nepilnametis kaltininkas
20130528 2.jpg
Nuspurte ir kazkas rimtesnio (saikingai),
istrauktas didziausias ~45cm.
20130528 1.jpg
Orass
Posts: 321
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Kauno marios

Post by Orass »

pirmose foto vanduo atitinka aukstupi.. :mda: o toliau iprastas marias :)
Saunuolis :Yess: :ilike:
jackfish

Re: Kauno marios

Post by jackfish »

Kaip kam mariose sekasi? Mes dviese vakar 6 starkius, is kuriu rik vienas imamas. As bandziau and mazesnio guminuko, nes tikejausi ir eserio, bet nei vieno :x
Aqua v.

Re: Kauno marios

Post by Aqua v. »

Buvau sestadieni kituose krastuose, bet girdejau (is starkiautoju), kad bent iki pietu KM buvo visiskas stilis, su nevisai standartine zuvies dislokacija.
Aurimas

Re: Kauno marios

Post by Aurimas »

Buvau sestadieni nuo velyvu pietu iki vakaro, tai tik isplaukus buvo keli kibimai, o veliau i vakara 0. Vakar irgi bandziau diena, bet daugiau plaukiojau nei zvejojau tai isvis jokio kontakto.
Aqua v.

Re: Kauno marios

Post by Aqua v. »

Aurimas kitoj temoj minejo, kazkuri vakara turejom kelis starkiu jaunuoliu kibimus:
20130618 1.jpg
20130618 1.jpg (206.59 KiB) Viewed 6883 times
Tai vakar isplaukiau i platesnius vandenis:
20130619 013.jpg
Buvom ant vandens, kai seni mariu vilkai jau buvo susivynioje meskeres, tai buvo gana erdvu, pasitraukt nepareikalavo net sie :)
20130619 004.jpg
"skipas" truputi velkiautojas :) (Mariose), tai buvau priverstas velkiauti ir as :) , kibo nepasakysi, kad aktyviai, bet tris legalius sukrapsciau, "jaunuoliu" buvo, bet ne ypac daug. (dalis zuvu filmavime ir po jo :blynai: nukentejo :( )
20130619 1.jpg
Post Reply