Kauno marios

coximilian

Re: Kauno marios

Post by coximilian »

matyt salajobnikas gavo kavos pakeli ir saldainiu dezute uz istatymo priemima, amt zyvco ji reiktu paleisti
Aqua v.

Re: Kauno marios

Post by Aqua v. »

Nu, tai gal kas turi mitingu organizavimo patirties :) :(
coximilian

Re: Kauno marios

Post by coximilian »

gal tarp musu yra kokiu juristu, kurie galetu padeti sustatyt teisingai peticija,galetumem surinkti parasus, gal kazka nulems
Aurimas

Re: Kauno marios

Post by Aurimas »

Buvau mariu aukstupyje, istraukiau lydeka 2,3kg viena bevelkiaujant, dar trys ant gumos buvo pakibe, bet visos nusipurte, nors ir po dvisaki buvau pamoves prie galvos :(
Aqua v.

Re: Kauno marios

Post by Aqua v. »

buvau snd truputi pastuksent Mariu vagos. Nuo kranto.
Keli pabaksnojimai, vienas padorus eserys starkinio kalibro tvisteri apziojo.
IMG_20131106_192817.JPG
IMG_0377.JPG
IMG_0382.JPG
Mangis

Re: Kauno marios

Post by Mangis »

Vakar velyva ryta ties Arleviskem isileidom valti i marias. Iki pietu neturejom nei vieno kibimo, nors bandem valgomais, nevalgomais dideliais ir mikro guminukais, ivairiusiu dydziu vobleriais, net zieminiu spiningeliu su velniu ir balansyru ir ivairiom blizgutem suvilioti zuvi.
Pasistiprine nutarem stoti ant vagos ir bandyti pasigauti taikios zuvies , kadangi echolotas tik vagoje rode praplaukiancius zuvies burius.
Pirmas kibimas plakio vaikas, o sekanciu 37cm lynas ir dar gal desetkas ivairiausiu demesiu nevertu zuvelioku.
Image.
Vakare saulei leidzentis nutarem pavelkiauti ir 8m gelmeje ant valgomo dydzio voblerio pasikabino 2,4kg lydekaite.
Pakirtus pajauciau gal penkis smugius, o paskui tik svori, kol prisitraukiau iki valties.
Image
I kranta islipom su tamsa, kur musu lauke nemalonus siurprizas (isdauzdas automobilio stiklas ir iskraustytas automoilis).
rimosius

Re: Kauno marios

Post by rimosius »

Mangis wrote: musu lauke nemalonus siurprizas (isdauzdas automobilio stiklas ir iskraustytas automoilis).
Tikrai, kad sukakojo vagys judvieju zvejyba, vien todel niekad nesibazuoju Arlaviskiu pusej :stop: netgi meeto pirmaja diena krante likom, nes tik trise tebuvom :(
User avatar
gedukas
Posts: 719
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Kauno marios

Post by gedukas »

jo,geriau is kruonio he puses ant desinio kanalo kranto,ten ir vaisdo kameros yr jeigu kas,bet ten tik zvejai buna....grazus lysekioks.
Aurimas

Re: Kauno marios

Post by Aurimas »

Uzdarinejau siandien valties sezona mariu aukstupyje. Dzigaujant nei jokio kontakto, bet tik pradejau velkiaut - iskart uzsirove - 2,7kg:
Image
Kadangi teturejau laisva tik pusdieni, tai tik tiek ir tepavyko :)
Mangis

Re: Kauno marios

Post by Mangis »

Pradejom zukle pries pietus ir iskart uzvelkiavom 62cm lydekaite.
Toliau iki vakaro plaukiojom tusciai
Orass
Posts: 321
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Kauno marios

Post by Orass »

Nu ka pagal prognoze matosi jog KM su dienom irgi uztrauks, bus proga vel eseriu pagaudyt :Yess: :ilike:
2po50

Re: Kauno marios

Post by 2po50 »

Siadie visa diena po lasiniais. Ledas skaidrus tvirtas vaiksciok kur nori kiek nori tik rezultatai ne kokie ir dydziai ne kas.
Atidirbta saziningai 1 val. velniukas kita valanda aviza po to melodija is naujo ir taip visa dienele. Normaliu eseriuku tik keletas visa kita susara
Orass
Posts: 321
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Kauno marios

Post by Orass »

Ryte pirmasis eserys atsikabino.. toliau tik sita pagavau.. kas keisciausia ant avizos.. maniau jau rekordini eseri traukiu.. :D
Attachments
P1010737.JPG
P1010738.JPG
Deivis
Posts: 476
Joined: 11 Apr 2008, 07:44
Miestas: Kaunas

Re: Kauno marios

Post by Deivis »

Beda ta kad visus eserius jau isgaudiai,todel ir nekimba :D
Orass
Posts: 321
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Kauno marios

Post by Orass »

stebuklai :oops: :D o eseriai kazkur pasitrauke bus... teks kitur ieskot kita savaite.. arba varyt kur iddesniu papuola bet ir "donkes" uzmerkt :D Plotkiu maciau pagauna :)
Orass
Posts: 321
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Kauno marios

Post by Orass »

Seip na taip pirmaji pavyko istraukt.. antras mazesnis prie pat ledo atsikabino.. paskui dar panasu i pirmaji o gal ir didesni ~metra patraukiau ir atsikabino.. :piktas: nu ir link pabaigos ant pludinukes ziuriu kibimas ir tas pauole aisku atgalios keliavo.. bet buvo periodas.. nueinu prie vienu meskereliu ten matyliai nukapoti, pakeiciu - palaukiu kibimo ner - einu prie kitu patikrinu - i ten nukapoti (i taip pirmyn atgal..) :geras: tai normaliai nei eseriu nei baltos neisejo pagaudyt.. :)
na bent jau vietas pasijaukinau :D
Attachments
P1010775.JPG
Orass
Posts: 321
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Kauno marios

Post by Orass »

Zodziu nesekmingai snd diena prasidejo, pramiegojau, po to kol apsisprendziau kad riek lekt pazvejot buvo kiek po 11.. tai grbiai ant ledo buvau ~12 biciulio Augio deka :Yess: :labas: nes sask pasibaige.. :geras: tai pradziai eidamas stabtelejau vienoje vietoje kur vakar macia jog plotkiu pagave buvo pora zveju, tai pameginau - ir akurat pagavau.. :Yess: :D pasku ejau ieksot vakaryksciu ekeciu.. lyg ir vietoj buvau bet ekeciu niekaip neradau.. (net maisiuka buvau i ekete ikises kad lengviau rast, tai ir to neradau... :piktas: :D ) vaiksciojau ratais kaip koks durnelis, zodziu ka kiti pagalvot turejo tai neaisku :geras: paskui pasikeikes, ilga laika tiesiog pamaniau grysiu ten kur pagavau plotkute, nu ir neuzilgo suradau ta ekete, iskart dar kelias isgreziau ir uzjaukinau.. :ilike: tai kol merkiau meskreles turejau ant kitu kibimu, nespedavau dabegt pakirst :piktas: bet paksui pagavau ir eseriuka viena, kitas eme bet abu kart nepakirtau.. gal koks didesnis buvo :x nur iseip galima sakyt zukle pradejau gal ~13:20 tai iki 17+ keleta istraukt pavyko, ir dar gana daug nepakirstu, per ziopluma :D
Attachments
P1010777.JPG
triubica

Re: Kauno marios

Post by triubica »

Netingek taip ir toliau :Yess: Tik vienas toks pamastymas is mano puses... Mesk tu tas kitas meskereles i sona ir gaudyk vienu metu su viena, manau ir laimikiu daugiau bus nei cia kaip sakai begioji nuo vienos prie kitos ir nespeji pakirtinet...
Deivis
Posts: 476
Joined: 11 Apr 2008, 07:44
Miestas: Kaunas

Re: Kauno marios

Post by Deivis »

Nieko ryt varom kartu ,as nelakstau :D pasedesiu as prie tu meskeriu paziureim kas ten kur gyvena :D
Orass
Posts: 321
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Kauno marios

Post by Orass »

tai pas mane toks mariu kirminas.. egzistuoja.. negaliu vienoj vietoj sedet.. labiau traukia ant eseriu.. todel nei seip nei taip :D nes jei balta nekimba, ieskau eseriu.. o kai gryztu kas buna palikta ant baltos visur matyliai nukapoti lieka.. :D
Orass
Posts: 321
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Kauno marios

Post by Orass »

Nu va siandien tryse ant KM, dar neprasvitus atvarem su Doviu iki vietos, ir po biski judejom link "tasko" taigi neuzilgo rade vietas, pradejome jaukintis, uzmerkem meskereliu, pirmaja zuvi pavyko suvilioti man 1 kuojyte, :) paskui dovis atsidare su 285gr eseriu :Yess:
Image
Veliau, dar pagavau pora kuojyciu, ir dovis pagavo kuojyte :) na ir neuzilgo prie musu prisijunge Deivis :)
Image
na ir begaudant kuti laika, galvoju reik eit su balansyru pazaist.. uzdejau toki nemenka, berods 5cm "starkiui".. nu ir gaudziau gaudziau kol vienoj eketej bumt kalimas kertu yra :Yess: pirma mintis starkis :D bet neuzilgo seip ne taip iskeliu iskeliu :Yess:
Image
Image
Image
na o paskui kibimo nesulauke nukeliavom iki kitos vietos.. tenais bandem jaukint.. ir viena balalaika kol imerkes buvau sau jauka ruosiu.. ziuriu sargelis kylt.. as pribegu speju pakirst.. ir "sedi" kazkas rimto.. :D po biski neskubant istraukiau kuoja ~450gr(pamirsau kiek sake.. :oops: ) , o maniau jau karsi traukiu koki :D bet tai buvo paksutine zuvis.. gryztant vienoj eketej dar pakirtes buvau gal esery, ir viskas toliau isvaremnamo, nes kibimas lbj silpnas.. :)
cia dienos laimikis :)
Image
Image
P.S sitas eserys naujas mano asmeninis rekordas :)
piatras

Re: Kauno marios

Post by piatras »

:ilike: nais džiob :D Jei kada "nutrianks žaibas" eisiu pas orassą mokintis... :oops: :D
Orass
Posts: 321
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Kauno marios

Post by Orass »

nu baikit Piatrai, cia tas eserys buvo sekmes reikalas ir tiek :)
zaceponas
Posts: 119
Joined: 19 Nov 2008, 20:38
Miestas: Kaunas

Re: Kauno marios

Post by zaceponas »

Reikia ciongo.ir ledui kaput
jordza
Posts: 469
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Kauno marios

Post by jordza »

Vakar aplankytos KM. Taikinys starkis. Dėkui Aurimui už kompaniją. Tai antras bandymas man apskritai, sakyčiau visai neblogas rezas, gal 5 ar 6 išprašyti iki valties, tikriausiai tiek pat dar tuščių kibimų tik dydžiai visai nedžiugino ... tik du perlipę 40cm :x kolegai panašiai... pakilus bangai teko ieškoti užuovėjos. ryškesnė mažesnė guma buvo rezultatyvesnė.. sugauta ir ant valgomos tiek ant klasikines "kanopos", 7cm gumoms tiko 20g galvakabliai, mikrikams - nu 6 iki 10g. diduma sugaudyta ant vagos krašto viršuje 8-11m ir tik keli 5-8m...
p.s. ryte kolegoms neužvedant mercurio paskolinau dvi žvakes ... tai noriu perduoti, kad mes jų sutartoje vietoje neradome :mda: "parsas:
Attachments
20140615_090712.jpg
rimosius

Re: Kauno marios

Post by rimosius »

Dziaukis Gintuk , kad dar automobili radai :yes: :D :oops:
jordza
Posts: 469
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Kauno marios

Post by jordza »

Daug gi ten mašinų susirenka, mano nėra jokia išskirtinė, ir su priekabom labai daug... dažnai dingsta?
Nustebau pabaigoj: prie kranto eina pora, mato kad mes gryžtam, sako-turit žuvies parduoti :shock: ne ant tų užsirovė, mes tiek nepagaunam :geras:
jackfish

Re: Kauno marios

Post by jackfish »

Tu gal nematei TV Pagalbos? :x Ten gi apsimetantys inspektoriai, iesko to kur su maisu unguriu pabego :D
KRAUZAS

Re: Kauno marios

Post by KRAUZAS »

sveiki,koks pasaras tinka kauno mariose i karmuske, dekui uz atsakyma :) labai reikia :) :)
edmukas
Posts: 245
Joined: 09 May 2009, 07:37
Miestas: Kaunas-Dainava

Re: Kauno marios

Post by edmukas »

raudonas traperis... nu kaip nekurie kalba, bet jai nekimba tai niekam, jai kimba tai bet kurio pasaru, bele karmuske pilna :Yess:
Last edited by edmukas on 29 Jun 2014, 15:16, edited 3 times in total.
Post Reply