Valtys

Guminės, PVC, plastikinės, varikliai, echolotai, GPS...
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Valtys

Post by valdas. »

Navigatorius, Buch, Admiral.
Pas juos yra variantu , nedaug, bet yra. Turiu omenį, trancines-kilines versijas.
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Valtys

Post by valdas. »

https://www.youtube.com/watch?v=5YLR2kXX-FQ
Reguliuojamas valties transas
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Valtys

Post by valdas. »

valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Valtys

Post by valdas. »

Tolis wrote:Vis rimčiau svarstau, kad kita valtis bus su ŽSPD. Vien svoris ir surinkimo greitis vilioja.
Tik va dėl pasirinkimo LT prasčiau
http://raketa-boats.ru/
Labai daug atsiliepimu ,teigiamu, apie šias valtis.
Svoris ilgis, balionu dydis, beveik be konkurencijos.
Medžiagos, iš kuriu daro, vienos geriausiu eu. gamintoju.
Vyrai ein visiskai savu keliu nei kiti, kaip ir konstrukciniu atzvilgiu tap ir koncepciniu.
https://www.youtube.com/channel/UCm1URf ... j_g/videos
Visa esme, kaip paimt iki LT..bet prie noro viskas galima.
edmand
Posts: 151
Joined: 07 Dec 2009, 18:20
Miestas: Kaunas

Re: Valtys

Post by edmand »

:labas: ta valtele "Ракета РЛ-300 Эгоист" visai patiktu del mazo svorio. daba turiu Elling-K370 tai jos svoris paruostos apie 27 kg, sunkoka siaip
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Valtys

Post by valdas. »

Robertas
Posts: 268
Joined: 07 Feb 2011, 16:54
Miestas: Telšiai - Vilnius
Location: Telše

Re: Valtys

Post by Robertas »

o kaip jausmas ant tokio pripuciamo dugno stovet? Stabiliau/patogiau nei AirDeck dugno valtys?
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Valtys

Post by valdas. »

Vidaus vandenyse, didžiojoi dali, CE diiidelis dzin.
Kuri medine valtis turi ta CE..o ju tukstanciai plaukioja be numeriu ir su varikliais, ar be.
Gyvosios gamtos apsauga i tai išvis nekreipia demesio, tik laivininkystes i.
O ja vidaus vandenyse, normaliuose iki 500ha.. ar kas yra mates išvis.
O dabar dar ta tvarka nauja, registraciju, TA..tai jiem dar didesnis pofig nusimato.
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Valtys

Post by valdas. »

Del žemo slėgio dugno PVC
Viskas su juom norm, pats nustebęs buvau.
Toks įspūdis, kad ant fanierinio dugno butu patiestas austas kilimas, jaucias toks malonus minimalus minkštumas, bet su stovėjimo stabilumu problemų nematau.
Svarbu ji pripusti tiek kiek numato gamintojas.
As pats, šia vasara, norejau tokios valties, bet be kilio, nes be kilio išvis kai pantonas stovi, net per didele banga kai prikalta + glisas ko ne iš vietos su neditšku motoriuku.
Bet radau tik viena varianta, kurio jau pardavėjas ir nebeturėjo, tik paveiksliukas šope.
Man vienas iš didesniu tokio dugno pliusu, švaros palaikymas kokpite.
Jokiu būgnų po lietaus-purslu, ar purvo, kaip su faneriniu dugnu, nereik išiminėti, nuleidinėti, plauti o paskui vel viska surinkti. Jei to nedarai, po dugnu, tarpe tarp dugno ir pripučiamo kilio, visada dregna ir purvina.
O as kai valti laikau visada pripusta ant priekabos, vasara dar karsta, tai ten atskira biologine sistema ima evoliucianuoti+ faniera ,nors jurine-atseit, bet irgi to nemėgsta.
O su pripučiamu, viskas pofig, kibiras vandens grįžus, pateliūškuoji ir ant traliuko..plius svoris dideles valties mažas, vietoi tradicinio dydzio gali žymiai didesne paimt, su analogišku svoriu ir savybem.
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Valtys

Post by valdas. »

Reiktu konkretint kai klausiam.
Bet jei kalba apie Лодка Ракета.. tai jie, kiek mačiau ju info. video. Jie savo valčių nestato i parduotuves, neturi dilerinio tinklo.
Viska parduoda tiesiogiai iš savo gamyklos-sandelio, internetu, kur aukščiau nuoroda. Todel ner papildomu tarpiniu siurbeliu, kas atsistoja galutinei kainoi.
Variantas, rašyti laiška jiem ir klausti.
Kitas variantas , adresiuks pas Baltarusius ar Kaliningrade, perki, siunties i..ir parsivezimas savais keliais, be muito.


ps. jei butu kokia žūklės didmena, temoi, manau susitartu su jais, ir padarytu piniga pas mus, gera, bet kaip visada, dažniausiai, kavos gerimas sandeliuke svarbiau nei ka tai daryt nuo nulio.Tiesiog truksta atstovo toi temoi pas mus ir tiek+ kai nėra pasiulos nera ir paklausos.
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Valtys

Post by valdas. »

valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Valtys

Post by valdas. »

Vešti reikia išpakuota preke, kaip naudota daikta, ale buvom žvejot.
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Valtys

Post by valdas. »

Tokiu neužteks, deficitas :D
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Valtys

Post by valdas. »

http://raketa-boats.ru/

Jie parduoda tik tiesiai iš saves, internetu, dilerinio tinklo neturi, i parduotuves nestato...bet eile prie valčiu gan ispudinga, reik laukt užsakius minimum men., kol pagamins tau.Vasara, sezono metu iki triju men. gali buti....fiziskai jie sako, kad nespeja, geometrine progresija paklausa eina.Techniniu galimybiu neturi gamint tiek kiek paklausa auga, kas menesi, taip sakant nespeja su paklausa, nors ir stengias didint apimtis.


https://www.youtube.com/channel/UCm1URf ... j_g/videos

Ši asmeniškai man patraukli.
https://www.youtube.com/watch?v=r5MRMqjKyP0
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Valtys

Post by valdas. »

Tema procese, apmąstyme.
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Valtys

Post by valdas. »

Grindis visai kito tipo-konstrukcijos, ir jų ,,kiliai,, visai skirtingu tipu, kitu principu veikiantis plaukiant.
+ pas juodaja, ner info apie medžiagos, pvc, specifikacijas, kas gamintojas, koks jos svoris-storis, koks vidinis armavimas, iš ko balionai ir iš ko dugnas.
+spalva ne ta.
Bent man tai svarbu...perfekcionistas :oops:
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Valtys

Post by valdas. »

Skandino skandino, nenuskandino..
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... e=emb_logo
Būna ir tokiu geldų.. :D
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Valtys

Post by valdas. »

valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Valtys

Post by valdas. »

Egyda
Posts: 65
Joined: 23 Apr 2012, 18:49
Miestas: Šiauliai

Re: Valtys

Post by Egyda »

:fuu: Stabilumo 0 . Vienam dar dar. Jeigu dviese, sujudėjus galiniam, prieky žvejojantis lekia į vandenį.
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Valtys

Post by valdas. »

Kartais ir šaligatvis būna nestabilus.. :D
O kai aš užaugęs ne ant pvc. tai nesuprantu problemos...Nejau visi taip ir lipa lakstyt valties bortais kai įkirpti , tik įlipę i keta korpusą :( , nejau pvc. irgi taip darot :mda:
Realiai, jei stovesit tokiu pat atstumu nuo borto krašto kai PVC, stovis, buferis bambalio apimtis,..tai stabilumas bus identiškas.
Bet užtat naudingo ploto, visam skarbui, nerealiai daugiau bus nei pvc. nerealiai.
Plaukioju praktiškai kasdien su aliumu, ir matau aplink kaip daugėja kieto korpuso valčiu, tiesiog geometrine progresija. Dar prieš kelis metus buvo retas vaizdas o dabar...
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Valtys

Post by valdas. »

Suku vis ratais apie tokia aš vis..ehhh gal ir dasuksiu kaip nors.. :oops:
https://www.youtube.com/watch?v=oI7JB4eyfA4
RemigijusS
Posts: 38
Joined: 12 Oct 2017, 06:11
Miestas: Vilnius

Re: Valtys

Post by RemigijusS »

Sveikas Valdai, o kuo Maryte nebepatinka?
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Valtys

Post by valdas. »

Išaugau.. :D
RemigijusS
Posts: 38
Joined: 12 Oct 2017, 06:11
Miestas: Vilnius

Re: Valtys

Post by RemigijusS »

Tai kad ir sita gera delfina turi, tik kad platesne, girdejau dabar lyg ir pagrinda dar ant 10 cm praplatino
edmundaxx
Posts: 372
Joined: 17 Jul 2011, 12:47
Miestas: Panevėžys/Marijampolė

Re: Valtys

Post by edmundaxx »

Turiu sita :Yess: Marytei net salia neleisciau prisisvartuot :D :D Nesulyginamos geldos. ;)
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Valtys

Post by valdas. »

Windboto minusas tik vienas, tai svoris.
Tam pačiam ,,judrumui,, reiks juntamai galingesnio variklio nei pas Marine.
Visgi + pusantro šimto kurtai kg. viršaus+ didesnis plotis bei grimzda..
Marine todėl ir populiarios, svoris ir +9.9ag. ir greitis +-40km. o jei galingiau, tai kai ,,pablūdus taburete,, skrieja, tuoi imi graibytis kurčia liemene neskęstanti arčiausiai guli.. :D :D
Na ir dar neabejotinas pliusas, vienas kieme gali ja nešiotis kilnotis, vartytis.Su Winbotu tik kranas padėti gali.. :D
+ aliumas dar pas Maryte krutesnis, nors tai gan pofig.Winbotas storiu tai ima.
edmundaxx
Posts: 372
Joined: 17 Jul 2011, 12:47
Miestas: Panevėžys/Marijampolė

Re: Valtys

Post by edmundaxx »

Marine populiarios? Siemet dar nei vienos nemaciau. Zvejojau zemupy, Kauno ir Kupiskio mariose. Uztad Windboat liaudis ima isskete rankas... Suo metu jei uzsisakysi, gausi vasario menesi.
Nusipirkus aliumka ir galvot apie jos nesiojima kieme... Priekabos sias laikais yra. Man nei karto nebuvo kilus mintis ar poreikis ja po kiema pasinesiot :geras: man net variklio nebus minties nukelt be pirkimo/pardavimo sutarties :D
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Valtys

Post by valdas. »

Ne vien kieme, kartai reik ir iki vandens, dviese, panešt kiektai, nes bešansu kitaip nuleisti, privažiuot ..pabandyk Winbotu tai išlaušt :D ..o tai reišias -80-90% telkiniu.
O Marine, mano kraštuos, ima lyst gan reguliarei...tikėkimės ne mano įtaka tame :D ..nes daug kas atein paglostyt, kol prasilenkiam įleidžiant.
Man minusas Marine... jei nori daiktadežiu, reik pačiam jas įsidėti. O aš kai tinginys.. :oops:
Dėl vien tos priežasties ir žiūriu i tokias su daiktadežem, butu komplekte, Marines net nesvarstyčiau keisti.O darytis pačiam, vien laiko man gaila.
Pirmas mano variantas keitimui butu Brema laivelis, vien dėl Medžiagų panaudotu jo gamyboi, na aišku tai ir kainoi stosis. Bet ten užsakymas tai.., ilgiau nei Wimbotu gausis.. :( :mda: noras net praeit gali :D


ps. 20ag.+ Marine 445. +- iki 53-55km. vienam, ant lygaus vandens...na jei kam tai aktualu.
ps.ps. https://www.chalon-nautic.com/marque-brema,14.htm
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Valtys

Post by valdas. »

ps.. blin, kokias kuro žarnas kas naudojat.
Aš antra jau per mėnesį, paskutine pirkta valčiu centre ale tikrai ,,specializuota,,, nepatenkintas...tirpdo jas mano benzas kotai :( .. nors rašo, kad ale specialei benzui jos :mda:
Valtis pastovei benzinu smirda, galai kur jungias su kriauše ir stucereis ,išminkšteja ima virs ale juoda ,,žalatina,, ..nieko nesuprantu :x
Užveržėjei galu geri, su varžtu užveržiami, bet ką tu ten užspausi, jei išpradžiu šlanga kieta o po naudojimo, kai ,,šaltiena,,.
Nebežinau nei i kokius parametrus bežiūrėti, kaip bepirktis.
Post Reply