Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

KRAUZAS

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by KRAUZAS »

siandiena 3,8kg
004.JPG
ir viena dar idesiu :)
003.JPG
labai jau gobsi buvo :) masalas 20cm virs 100g(barbalo)mano arsenale didziausias :)
jordza
Posts: 469
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by jordza »

po bulviakasio nuveziau seimyna i pliaza... Meskeres nepamirsau. Atidariau dar viena dzerka
Attachments
20110904175.jpg
Algimantas
Posts: 56
Joined: 29 Nov 2009, 17:52
Miestas: Stockholm Taurage
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Algimantas »

Buvome ir mes sendien zvejyboje, vejas nemazas, tad toli nesinorejo plaukt, Krauzo patarimu zvejojau dzerkais, bet rezultatai galetu but geresni, nors tiesa viena po trumpos kovos gan nemaza padare zvake tiek ja ir bemaciau. Toks jausmas, kad kazka dar negerai darau, nes zmona zvejojo vartyklemis tai dejo vaizdu, pradejo nuo kilograminiu, o pabaige 3,9kg. Keletas idomesniu foto, visos lydekos paleistos kitam kartui.
Attachments
039.JPG
004.JPG
009.JPG
015.JPG
020.JPG
023.JPG
029.JPG
032.JPG
037.JPG
karalaitis
Posts: 114
Joined: 13 Jun 2010, 08:29
Miestas: Utena

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by karalaitis »

Ima ima po biski, iki uzlyjant siandien ryte drozem su zmona :buckis: (pirma kart pasiemiau i valty :geras: ) ant velkes viena ezeriuka. Per pora valandu du kibimai, maniskei kiline lydekele pasikabino ant rapalos SSR, man uz kokio 100m 2-2,5kg margasone grazuole kale, graziai as ja atsitempiau iki valties bet tespejau pamatyt, kad vos vienu kabliuku uzsikabinusi uz lupos. Pabaiga aiski - prasiverte ir nuejo i gelmes, bet suteike geru emociju :)
umbro

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by umbro »

buvau siandien pirma kart isejes kaip sakant i kiema pametyt,
i paty Panevezio centra,
Nevezys tylejo, o paciame centre esanti Senvage nustebino :shock:
vos ne kiekvienu metimu eserys :shock:
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by triubica »

Ka cia daug gali ir rasyti kai gauni y kaulus pagal kibimus 8-4 :D . Na bet zvejyba manau pasisekus isejo, nors tikejomes ir kokia grazesne issivilioti... Nusprendem kad didziasias imsim velu rudeni po pirmuju salnu, kai jau eis y duobes, nes siandien visi kibimai prie zoliu linijos... Isimtis buvo tik tas "Albinosas" baltumo nenusakomo, kuris pasikabino viduti ezerioko. Nors buvo S-Line ir kazkiek didesne pakirtes, bet zaraza nepanoro y valti lipti :). Zvejyba ir smagiai uzbaigeme, ysegeme abu po lydeka paskutiniu metimu, pabuciavom mes jas ir paprasem kitam kartui tevelius pristatyti mums :D
jordza
Posts: 469
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by jordza »

:labas: buvau mieste galva pravedint, tai vienoj duobej toki gyventoja sutikau
Attachments
20110910177.jpg
Algimantas
Posts: 56
Joined: 29 Nov 2009, 17:52
Miestas: Stockholm Taurage
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Algimantas »

Sveiki, vakar nebuvo laiko, tai sendien idedu vakarykstes ir sendienines zvejybos foto. Zmona kaip visada stebina savo trofejais, vakar vel viena eme 2,8kg., sendien vel 3.380kg. Na ir sendienine zvejyba vainikavo mano pagerintas asmeninis rekordas 8,630kg. 106cm ilgio grazuole,kuri deja neatsigavo ir antradieni susaldyta keliaus i Lietuva ir papuos vieno jurbarkiecio kolekcija. Sis monstriukas sugautas jau plaukiant link namu , kai pradejo truputi lynoti. Patikekit, smagu buvo ja traukt...
Attachments
002.JPG
005.JPG
017.JPG
027.JPG
User avatar
Liveris
Posts: 307
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Liveris »

Šeštadienį teko pasėdėt Kurtuvėnų karpyne, kainos tebera pusdienis 30lt.
Mano žuklės vieta, tarp žolių su pludinuke.
CIMG7987_.JPG
Daug pabegimu inešus į žoles, pabego kokis 10 tai tiksliai.
CIMG7989_.JPG
Didžiausi gražuoliai.
CIMG7990_.JPG
CIMG7991_.JPG
DZY7

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by DZY7 »

Uzvakar Minija srove didoka vanduo brudnokas viena lydeka plius minus 2 kg ir upetakis nedidelis abu zuvinai paleisti :)
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by triubica »

Vakar nusprende, siandien igyvendinom sumanyma... As, mano tevukas ir S-Line apie 2 h lipame y X ezerioka kuriame praeita savaitgali su S-Line pazvejojom smagiai ir lydeliu pagavom keleta... Lipam y valti ir pagalba naujojo varikliuko plaukian link kito kranto, uzsiinkaruojam ir jau po keleto minuciu tevukas traukia pirma nelegale. Nuotaikos kazkiek pakyla, taciau... labai ilgai lauk reikejo kitos dziaugsmo akimirkos. Ilgai tvicinau keiciau voblikus-nieko. Dzerkai S-Line taip pat nekalba. Neprarandam vilties ir zvejinam toliau... Ir sulaukiu issvajotojo kibimo ant Lc pointer 100 uzsikabina vienintele kazkiek didesne lydekaita, veliau tevukai atsikabina nelegale, dar veliau ima eserioka, bei nelegale ir man dar neblogas kibimukas vel ant lc. Gaila taciau ant dzerku S-Line nepaturejo jokio dziaugsmo,tad paleidziam ji y kranta, o mes dar isplaukiam pusvalandukui... Per ta laika viena labai labai maziuke kabinasi neatsispyrus tvico viliojimui ir dar kibimukas tevukai. Labai smagiai praleidom laika. Aciu S-Line kad si karta taip neskriaude manes kaip praeita karta :geras:
Attachments
Picture 009.jpg
Picture 013.jpg
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by triubica »

Kadangi vakar x bala nesugebejo manes nudziuginti ir padovanojo tik viena ribine lydekaite... Siandien nusprendziau tikrinti kita dvieju xx bala :D . Apie 9h jau valtis ant vandens... Pradedam su kolega sukuoti visas ezero pakrantes ieskodami lydeku, taciau... iki 12h ne vieno kibimo :( . Nusprendziam plaukt y ezerioko didziausia duobe, visas ezeras gan negilus 1-2m gylio. o ten jau randama 6m. Na ir ka dedu guma, nes iki to laiko tvicinau... Pirmi metimai ir angresyvus dzigas sudirba is kart, pasikabina nelegale, bet jau smagiau... Toi pacioi duobe pradziginus valandziuke 5kibimai man jau yra, keturios lydekos valtyje nors dydziai nelegalus 4 lydeku, viena 1,5kg trauke. Na kad ir koki tie lydziai bet jau smagiau... Toliau nusprendziam pavelkiaut toi pacioi duobeje, vel valandziuke velkiavimo ir 5 lydekaites kabinasi man ant voblerio kabliu, nors jos visos ir nelegales, taciau smagu kad atradome kur jau jos laikosi... Kibimai velkiaujant ir palei pat dugna, vobleriui kartais net rausiant dugna. Zvejyba visai smagi gavosi. Lydekos visos duobeje, kazkaip lyg ir ankstoka dar joms ten lysti. Mailiaus pilni krantai dar, nu bet matyt jau toi baloi lenda vieta uzsiimti ziemai :D. Foto nebus, nes nelabai ir buvo ka fotografuot, nors kelios ir yra taciau kazko mano blutufas nenori siandien su manim bendrauti :geras:
karsis
Posts: 321
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by karsis »

Savaitgalis Ilgio ezere:
P1070710.JPG
Placiau stai cia :labas:
viewtopic.php?f=12&t=541&p=251573#p251573" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Arnyto
Posts: 51
Joined: 17 Apr 2008, 13:14
Miestas: only Vilnius out of Ukmerge...

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Arnyto »

uzpraejusio savaitgalio ataskaita. pirmas maniskis 5kg. uosvio kur foto 5,2kg jo asmeninis rekordas.. viskas ant tos pacios juokingos sistemos su kuria auksles roviau. aisku pavadeli prisiderinau kad nenurautu man visko traukiant...
Attachments
201109101306.jpg
201109101308.jpg
rickalr

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by rickalr »

netoli labanoro siandien ryte 1 karsis 1,150kg kitas 0,795kg ir maziausias 0,4kg kelios raudes ir kuojos,praziopsojau pora geru kibimu,kai tik kur nueini taip kibimas :piktas: nakti 6 silumos :shock: saldytuvo temperatura :D
Stopas

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Stopas »

Antradienį reikėjo su reikalais iki Švenčionių pavažiuoti, tai suaudė su kaimynu minti porai valandų išplaukti paspiningaut :)
Sutvarkėm strigusi valties variklio gazo trosą, užsimetėm valtį ant stogo ir pirmyn... Iš pat pradžių vėlinomes ir laikas skirtas žvejybai tirpo akyse. Kai galų gale jau švietėsi ežeras - dingo kelias iš po ratų. Įsėdom į tokį purvo klaną, kad mašina iškart pasikabino ant dugno :shock: Bandymai stumti, kišti šakas po ratais, traukti nepadėjo. Bandėm ieškoti pagalbos - nesekmingai :( Galų gale prisirišom du trosus skirtus valties tvitinimui ir pakaitom itempinedami tai vieną, tai kitą po centimetrą pradėjom judėti atgal. Taip per kelias valandas iki kaklo išsimurzine, sušalę ir tuo pačiu sukaite, skaudančiom gerklėm naktį grįžom namo. :piktas: Mašinos bamperis nuplėštas, visur kur imanoma pilna purvo, sveikata tragiška, nuotaika..... :fonke:
Vakar vistik važiavom revanšo :) Per keturias valandas prilupom neimamų peiliukų. Gal aštuonis per abu. Ir kaimynas iškrapštė viena 1,5 kg į keptuvę. Nors kekvienas peiliukas ir kainavo sugadintą guminuką, bet bent jau kažkoks rezultatas :yes:
User avatar
Supernatural
Posts: 424
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Supernatural »

Šiandien Gudeliuose... :salta: Vėjas baisulinis ir bangos nemenkos. Kolegai pora, bet abi atsikabino, viena, sakė, turėjo būt nebloga. :) Man – viena ant legalumo ribos. Bandysim rytoj.
Stopas

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Stopas »

Vakar beveik visa dieną teko praleisti druskininkuose. Be darbų, turejau kokias 5 valandas laisvo laiko ir meškerę. Užsukus į žuklės reikmenų parduotuvę ir paklausus kur be Nemuno galima būtų lydekų paieškoti, buvau nukreiptas į kažkokį ežeriuką Lazdijų kriptimi. Susiradau lieptelį. Krantai gan seklus, bet po kokių 10 metrų nuo kranto staigus pagylėjimas gražiai nuauges žolėm. Prie tiltelio matesi kelios visiškai nykštukinės lydekaites, burys ešeriu ir nemažai smulkmės. Po kokių dešimties metimų - smugis. Yra. Bet po kelių sekundžių atleidžia ir išsitraukiu tik gerai apkramtyta guminuką. Daugiau kontakto su žuvim ir neturėjau.... Pasivaikščiojus pakrantem girdėjosi vienas kitas persivertimas nendrynuose. Pats ežeras atrodo gyvas, valtį galima išsinuomoti už 10 Lt, vanduo skaidrus, matosi perspektyvus skardžiai, aiškios žolių linijos ir t.t. Išvažiuojam su pažadu kadanors grįžti rimčiau nusiteikus.
Dar norėjau pažvejoti pačiame mieste esančiame tvenkiny, bet kadangi leidimas 25 Lt, o man buvo like pora valandų, tai pagailėjau pinigų. Kažkaip nustebino savininko pozicija, kad vidury dienos, pliekiant saulei už poros valandų žvejybą nuolaidos padaryti neimanoma.
Šiaip ar taip smagu buvo pažioplinėti nepažystamuose kraštuose.
User avatar
Supernatural
Posts: 424
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Supernatural »

Vėl Gudeliai. Ir šiandien ne kažką: per du žmones trys nelegalės, dvi apie kg ir vienas ešerys ~400 g. Visos žuvys ant vartyklių.
jordza
Posts: 469
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by jordza »

vienas jomas (atiduok spininga - 220V :piktas: ) is ryto - nerealizuotas,
antras jomas (efektingas isejimas is gilumos... bet lupos krasteliu uz paskutinio trisakio) jau tik vakarop ir dasitraukus prie valties tiu tiu palei 2-3 (kazkam ant vandens pamelavau kad sugavau :oops: )
trecias - "greituoju budu" jau pacioj pabaigoj .
IMG_3665_1.jpg
atidariau du naujus dzerkius :plojam:
ne pagal paskirti naudodamas sukiajai artilerijai atidariau ir savaitgalio jurai nupirkta kota :D
KRAUZAS

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by KRAUZAS »

si savaitgali gudeliai :mda: :) ,tomai :labas: :D gerai, kad nesusimatem :D labai jau didelis ezeras :D mums geriau sekesi :oops: ,vakar 3,7 ir 2,5 (maniskes ),egydai buvo uzkibes vienas zuvinas ,segtuka istiesino :x ,o siandiena prasciau ,tusciu kibimu ir nuejimu diena :piktas: visos kibo uzdarom burnom ,matyt :) kibimu be skaiciaus pakirstu gal 30% :shock: patys apake kaip sitaip imanoma ,bet visada buna pirmas kartas :D mazosios dar kibo o didesniu buvo tik 3 visos nusipurte :) rezultate 3 lydekaites virs 1 kg viskas su jerkais :labas:
User avatar
Supernatural
Posts: 424
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Supernatural »

Turiu įtarimą, kad mačiau jumis, bent jau man taip pasirodė. Dviese buvot valty? Su benzu? Dar lygtai parašiutą mėtėt ir paskutiniai likot, kai visi kiti tepė slidės? :)
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by triubica »

Prisiduosiu ir as tada is tos pacios zvejybos ;) . Keletas minuciu po 9h jau pakuojames daigtus i valti ir ruosemes nuplukdyti mano tevuka i vieciuke kur jis pandys vilioti karsius. Iskraustom tevuka ant kranto, plaukiam su S-Line margasoniu ieskoti. Pirmas sustojimas ir man dzigaujant nestiprus smugis, taciau tuscia. Kiek paplauke pamatome gan graziai ir ilga ylankele, nusprendziam ten apsizvalgyti, keli metimai ir S-Line jau kovoja su 48cm lydzioku kuris nenoredamas pasiduoti padaro grazia zvake islegdamas su visu dzerku, taciau nepasiseka jam ir jis jau valtyje :). Plaukiam toliau... Vel matau kad ylankele, sakau cia turi but kazkas, pirmas metimas ir S-Line vel vekasi dzerko dydzio margasone. Man nerimas ima pakolkas 2-0 gaunu :( , bet nieko yra buve ir blogiau :D susikaupiu ir jau kitoi ylankele tvico judesiai sugundo lydzioka, nuotaika pakyla, gryzinejam y dar viena ylankele kur zinojom, kad gan nemazai gylio yra. Sukuojam pasirinkta vieta, na ir smugis man per nagus 50cm lydekiokas valtyje... 2-2 :D. Zvejybai link pabaigos dar vienoje ylankeleje S-Line sega didziausia tos dienos margasone 1,2kg. Tuo ir baigesi musu rimtesni kibimai, nors dar iki to ir veliau buvo bet nerimti toki. Visi kibimai prie zoliu linijos ir ylankelese. Dar pastebejome, kad praktiskai visi kibimai buvo tada kai buvo gan nemazas vejas ir tai giedra tai apsiniauke, o kai visiskai apsiniauke ir nustojo pust vejas kibimai pasikeite. Zvejyba tikrai smagi gavosi, aciu S-Line kad pasikviete. Nusprendem mes dar ten sugryzti ir ne karta :Yess:
Attachments
Picture 007.jpg
Picture 013.jpg
Picture 012.jpg
bmw_fane

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by bmw_fane »

siandien ir as buvau zvejot, bet eilini karta nieko nepagavau...tik viena lydekaite pries mano akis puole guminuka, bet, kerepla, nepataike, man buvo liudniau, nei jai paciai, kad ataka nepavyko :D o taip tai... kudroj ten kazkas vyko:pliuskenos, males kazkas, bet slieko nenorejo :( tai gryzdama dar pro berzyna prasukau, keleta lepsioku radau, vienas labai mazas ir fainas buvo :D
Attachments
Nuotrauka0185.jpg
Nuotrauka0186.jpg
Nuotrauka0190.jpg
Nuotrauka0187.jpg
Norbertas

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Norbertas »

Truputi paveluotai bet geriau veliau nei niekada!
Sekmadieni pirma kart gyvenime buvau as su drauge upetakiu zvejyboje, i kuria nusiveze grupiokas, zvejojome minijos zemupyje ;)
Ispudziai nauji ir tikrai geri, po tokio fizinio kruvio brendant per paupio zolynus dar dabar jauciu raumenis ir sanarius :D
Attachments
Grazios karaliskos zuvys! Musu laimikiai-drauge karjera spiningu pradejo nuo upetakio!
Grazios karaliskos zuvys! Musu laimikiai-drauge karjera spiningu pradejo nuo upetakio!
Pirmas, kad ir maziukas, mano upetakis
Pirmas, kad ir maziukas, mano upetakis
bmw_fane

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by bmw_fane »

siandien buvom su teciu karsiu zvejot, bent jau toks buvo planas, atvyke pamatem kad reikiamoje vietoje jau sedi dedelis, na tai isikureme netoliese nes nelabai buvo is ko rinktis....veiksmas vyksta kauno mariose :) pasidalinom po dvi meskeres, davem starta draugiskom varzybom ir susimetem dugnines :) tai rezultate du plakiukai kuriuos pagavau as ir trys kriaukles per abu :D :mda: paskui dar atejo vienas zvejys, tai per visus buvo 11meskeriu o laimikiai tie du plakiukai(kuriu, beje, net kliovo nemaciau, tiesiog permetinejau meskeres ir ziuriu yra) :) pakilo vejas, mum atsibodo ir apie 13val susipakavom jau namo, vienas zvejys liko, tai gal kazak ir pagavo dar :)
Attachments
Nuotrauka0198.jpg
mano tetis
mano tetis
as:D
as:D
tokius du slamsciukus pagavau tik...
tokius du slamsciukus pagavau tik...
rimosius

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by rimosius »

Nuo 7-16val. dviese bandem sugaut plesruna Kauno mariose, iszvalgyta didele teritorija, bet rezultatas sis 1 matroskinas, belieka pasidziaugt puikiai praleistu laiku :Yess:
Attachments
2011.09.30 001.jpg
2011.09.30 002.jpg
jordza
Posts: 469
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by jordza »

As tai buvau po darbo pamakaluot su dzerkais,
pirmu metumu, dar nuo kranto, jamu pirma...
Copy of 20110930181.jpg
jau skambinu umbro pakalaust a dar zvejot, ar jau namo ruostis :D bet anas nekelia
isedes valtin antru sutojimu metant svytuokle jamu antra ant to paties,pirma kart isosovusio :plojam:
Copy of 20110930182.jpg
Copy of 20110930183.jpg
po to turiu dar kelis grybstelejimus, bet tusciai, po to bandziau didesnes malkas -0
Algimantas
Posts: 56
Joined: 29 Nov 2009, 17:52
Miestas: Stockholm Taurage
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Algimantas »

Turejom galimybe vakare pažvejot, deja oras visai ne žvejybai skirtas, sauleta, vandens skaidrumas minimum 2 metrai, o dar musu ylankoje jau visa savaite kaip ruonis apsigyveno, tad ir kažka pagaut mažai šansu buvo. Šendienos laimikiai tik viena lydeka ir žmonos pagautas ešerys, ryt bandysim vel, gal geriau seksis.
Attachments
005.JPG
010.JPG
User avatar
Denas
Posts: 144
Joined: 11 Apr 2008, 15:45
Miestas: Kaunas. A.Sanciai

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Denas »

Sendien kauno marias bandziau perpras nuo kranto :x Partizanai labai neaktivus seip netaip desetka isejo isprasit :oops:
Attachments
IMG_4970.JPG
IMG_4969.JPG
IMG_4968.JPG
Locked