Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Locked
Gediminas
Posts: 94
Joined: 14 Jun 2010, 20:30
Miestas: Šiauliai-Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Gediminas »

Šį rytą, bebras, kad nereiktų su manim prasilenkinėti praplaukė ankščiau kol dar valtį pučiaus :D bet paskui vistiek susitikom, bet ten turbūt jau buvo kitas, netyčią išnėręs per pusmetrį nuo mano valties garsiai pliaukštelėjo, ir išnėrė lelijynuose.
apturėjau 6 lydekos kibimus, 4 realizuoti, pirmas buvo ant mikro jam besileidžiant, o antras mikra bekeliant iš vandens :D
buvo dar vienas ešerio kibimas. ir 10:30 žvejyba buvo baigta nes užkepino kaip reikiant.
Attachments
Rytinis saulėtekis
Rytinis saulėtekis
Pirmas laimikis pagautas 48cm
Pirmas laimikis pagautas 48cm
Be abejo ir paleistas.
Be abejo ir paleistas.
Antrasis :D ekspertam klausimas čia kelių metų lydekiukas yra?
Antrasis :D ekspertam klausimas čia kelių metų lydekiukas yra?
Keliauja į savo stichiją
Keliauja į savo stichiją
Trečioji, pagauta ant velkės, sugalvojau praplaukti pasižiūrėti kas pasikeitę nuo praeito apsilankymo tai kodėl neužmetūs vobleriuko ir nepatampius paskui save, 44-45 cm fokeje biški susilenkus trumpesnė atrodo, ir ketvirtoji tiap pat ant velkės tačiau partraukus 50m prie valties ir jau besiruošiant keltį i foto studiją nusipurtė :) ( sutrumpino procedūrą) buvo kaip ir trečioji apie 44-45cm.
Trečioji, pagauta ant velkės, sugalvojau praplaukti pasižiūrėti kas pasikeitę nuo praeito apsilankymo tai kodėl neužmetūs vobleriuko ir nepatampius paskui save, 44-45 cm fokeje biški susilenkus trumpesnė atrodo, ir ketvirtoji tiap pat ant velkės tačiau partraukus 50m prie valties ir jau besiruošiant keltį i foto studiją nusipurtė :) ( sutrumpino procedūrą) buvo kaip ir trečioji apie 44-45cm.
Visos žuvys gyvena toliau :)
Visos žuvys gyvena toliau :)
User avatar
Supernatural
Posts: 418
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Supernatural »

Šiąnakt grįžau kominis apie 2 valandą iš "Kišenės". Pusę penkių keltis į žvejybą. :bloga:
Manau, buvo verta. :)
Attachments
P7230159.JPG
jackfish

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by jackfish »

Buvom su Dariuska iki Nemuno uzsuke auksciau Alytaus. Deja, kibimas siaip sau. Pas mane trys eseriai ir trys lydekos, is kuriu tik viena bus perzengus kilogramo dydi, bei vienas salatis, nevertas demesio (apie 50-tukas), o Dariuska pagavo savo pirmaja ubago lasisa - 63 cm :plojam: bei lydekiukas, sapalaliukas ir eserys.
Attachments
_MG_8301.JPG
Gediminas
Posts: 94
Joined: 14 Jun 2010, 20:30
Miestas: Šiauliai-Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Gediminas »

buvau išlėkęs parelaksinti, lydekų nemačiau, bet ešerių pasitaikė, keletas buvo priglausta. Kiti gyvena toliau :)
Attachments
20110725012.jpg
User avatar
Liveris
Posts: 205
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Liveris »

Na pries savaites poilsi biskeli pasedejom su tevuku ;)
Atvaizd0168_.jpg
Atvaizd0169_.jpg
Svoriai nuo 100g iki 1,5 kg.
Is 10 sugautu 5 plaukioja kitoj kudroj paūgėt :)
Zydrunas73

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Zydrunas73 »

Kažkaip vien Žilvino žinutės.. įterpsiu savo mažajį karštos vasaros nuotykį temai paįvairinti..


Eilinis liepos vidurio rytas.
Vakarykščio alaus skonis burnoje, prakaitas jau nenervina, o greičiau vėsina. Kaip surasti “tinkamas vibracijas”, balniukas, zetukai, karennukai, šedukai.. Ne taip lengva pasirinkti, ypač kai kimba “atsitiktiniais tarpais su ilgomis pertraukomis”. Patikrinu ankščiau pasiteisinusius – nieko gero. Bandau “japoniškai” po šakomis pamėtyti.. Ne tai, kad visai nepataikau, bet noras eksperimentuoti nedingsta. Ir po gerų šešių valandų radau tinkamą masalą – storą mažą zetuką. Na bent jau man pasirodė, kad kibimai tapo neatsitiktiniais.. Papietavau, palikau kilograminę lydekaitę “kulinarintis” ir plaukiu tikrinti savo naujos teorijos. Jau po keliolikos minučių nedidelė lydekaitė pasako – “kibus”. Paleidžiu ir plaukiu tikrinti toliau. Ir kažkaip akis užkliuvo už “baltojo bizono”. Iš pirmo žvilgsnio ir dydis ir liežuvėlis panašūs, tad nusprendžiau patikrinti. Ir čia PRASIDĖJO. Keletas metimų. Ištraukiu voblerį iš vandens ir iš paskos parskrenda mažas “kamikadzė”. Žalias kaip varliukas. Maždaug pusė metro virš vandens jis kaip multike sustingo. Pamatė mane, išsigando, suprato, kad iššoko į orą, o gal viskas iš karto. Ore jis sustojo ir į vandenį įkrito švelniai pasakius neelegantiškai, pliaukštelėjo kaip reikalas. Nuotaika gera, juokiuosi garsiai ir po keleto metimų dar vienas lydekiūkštis pasiveja voblerį nepasikerta, apsisuka, dar kartą puola ir nepataikęs greitai dingsta po valtimi. Mėtyti beviltiška – panašu, kad jau suprato. Pradedu mėtyti atsisėdęs, prieš ištrukdamas iš vandens palaikau, kad negąsdinti “vėluojančių”. Ilgai laukti nereikia – lydekutis pasiveja ir jau stovintį vandenyje voblerį griebia ir pasikerta. Po keliolikos minučių kitas kibimas. Dar vienas. Parašau žinutę Žilvinui. .. Kibimai sustoja. Ot ką reiškia girtis. Perplaukiu į kitą krantą – nieko. Dar kažkokie nevispročiai nusprendė pakrantėmis su vandens dviračiu paplaukioti. Greitai plaukiu atgal, tolumoj stebėdamas, kaip jie prasitaško virš dugninių meškerių. Nesigirdėjo, ką jiems žvejai sakė, bet atgal jie grįžo ežero viduriu. Man kibimai atsigauna, gal vistik šitame krante šešėlis tamsesnis, ar žolės tankesnės, bet kimba. Smūgis, pakirtimas ir jaučiu yra. Kažkas spardosi, o nejuda nei kiek. Po keleto minučių supratau, kad stabdžius cypinu aš pats, neatleisdamas įtempimo nustoju sukti, niekas niekur nebėga, bet judesys jaučiasi, nors su meškere pajudinti niekaip neina. Skaudama širdimi tempiu ranka valą jau mintyse nerdamas, kibiausio vasaros voblerio. Ir ištaukiu.. Aplink žoles apsisukusią nedidelę lydekutę. Taip jau sutapo, kad užkibo ir iškarto aplink žoles apsisuko. Na nieko – manau atsigaus. Plaukiu iš lėto link kranto, apturėjęs šešis realizuotus kibimus ir neaišku kiek nepakirstų, nes pirštai jau vos ritę laiko, lydekiūkščiai nors ir maži, bet kaip kala tai net sąnariai braška. Praplaukiu kaimo sodybą. „-Kaaaip kiimba“ – rėkia. „Nieko gero“ – gudrauju. Už dvidešimties metrų – kibimas ir toks, kad meškerė lanku, mažiems gabaritams sureguliuoti stabdžiai žviegia.. Pusantro kilogramo gražuolė puikiausiai papuošia žvejybos pabaigą. Kantrybė ir išradingumas visada pasiteisina.
(Grabštą naudojau kaip fotoaparato priedą, nes kol nufotkini mažą tai paaiškėja, kad į kadrą tik vandens verpetas pateko.. Šypt.)

Viskas Lietuvoj prie trisdešimt laipsnių karščio dieną. Žvejyba baigta apie 20:00..
Attachments
rytas.jpg
japoniskai.jpg
zetukas.jpg
bizonas1.jpg
bizonas2.jpg
bizonas3.jpg
Algimantas
Posts: 53
Joined: 29 Nov 2009, 17:52
Miestas: Stockholm Taurage
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Algimantas »

Kadangi neišeina sudalyvaut meete,, tai zvejojome kitam krante. Kaip visada žmona mane apgaude, idedu jos sugauta lydeka 4,3kg savo nedesiu, nenoriu apsijuokt, bet tikiuosi sugaut ka nors ispudingesnio ir aš, laiku kol Krauzas atsius džerkni komplekta. Paskutinej nuotraukoj matosi, kaip sužalota ši lydeka, nesuprantu kas jas taip sužaloja, taip pat sužalota lydeka buvo sugaves ir Krauzas.
Attachments
027.JPG
029.JPG
031.JPG
Gediminas
Posts: 94
Joined: 14 Jun 2010, 20:30
Miestas: Šiauliai-Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Gediminas »

Šiandien kadangi mane pakeliui pavežė žvejoti gavau prisitaikyti prie sąlygų ir žvejybą pradėjau ganėtinai vėlai, tik 7h išplaukiau.
Attachments
Picture 012.jpg
Pirmasis šiandienos laimikis ir jo paleidimas
Pirmasis šiandienos laimikis ir jo paleidimas
Peiliukai, jų pagavau šiandien 4, be abejo visi buvo paleisti, kiti net nepanoro fotkintis.
Peiliukai, jų pagavau šiandien 4, be abejo visi buvo paleisti, kiti net nepanoro fotkintis.
Picture 015.jpg
Picture 016.jpg
Picture 017.jpg
Picture 019.jpg
Šiuos 2 gražuolius prigriebiau mokslo tikslam, nustatyti kodėl jų pilvai tokie išsipūtę.
Šiuos 2 gražuolius prigriebiau mokslo tikslam, nustatyti kodėl jų pilvai tokie išsipūtę.
Ir vieno iš jų skrandyje radau štai ką.
Ir vieno iš jų skrandyje radau štai ką.
User avatar
Rolandas
Posts: 203
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Rolandas »

Sveiki. Kadangi atostogauju sia savaite, tai atsirado galimybe nuvaziuot prie Arino keliom dienom. Ten pusbrolis sedi jau nuo sekmadienio su seimyna tad gera vieta buvo garantuota, nors kibimas ir neipatingas. Antradienio nakti pusbrikas istrauke 2 lynus su pludinuke. Vienas 800g, kitas 700g. Apsidziaugiau juos pamates ir pagalvojau laiku atvaziavau :Yess: Bet nieko gero nebuvo. Mano donkes tylejo praktiskai visas 3 dienas. Net smulkme nekibo kazkodel, tai gerai, kad turejau atsargini varianta- valti ir spiningus. Isplaukes ant vakarinio kliovo antradieni pirmu metimu pakrikstyjau is BMW fanes pirkta ( buvusi Jordzos) shimano catana UL. Ant Abu garcia Reflex sukres pasirase 50 - inis kepsniukas :plojam: :Yess: Jausmas neapsakytas traukti tokia zuvyte UL vytele :Yess: Tai buvo apskritai pirmas mano bandymas su UL ir man patiko :Yess:
Daugiau kibimu tadien nebuvo tai nusprendziau, kad plauksiu treciadieni ryte i placiuosius vandenis, nes dar nera teke spiningauti Arine. Na ir treciadieni man vel pasiseke. sikart ant Aglia long +1 sukres pasirase sprindinis eseriokas ir 47cm lydekaite ir velgi ant UL :Yess: :Yess: :Yess:
Na grizes sedau prie pludinukes ir tik sianakt pavyko pagauti pirma karsioka. Dydis neispudingas,vet svarbu veiksmas atsirado. Tai per sia nakti ir ryta viso 9 karsiokai tarp 300-500g. ir visi tik ant pludinukes.
Tai tiek. Foto nera ,nes visi jau nekarta mate tokio dydzio zuvis :isveikata:
Zydrunas73

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Zydrunas73 »

raudonilapeliai.jpg
Dar neprasidėjus savaitgaliui, jau kelis kartus mintyse parinkau masalus, pakeičiau ir vėl grįžau prie pradinio pasirinkimo. Žadintuvas nustatytas 4:00. Pusę keturių pabundu ir supratęs, kad niekaip nesugebėsiu pasikelti perstatau 5:00. Suskambėjus pakeičiu laiką į 6:00. Šiaip ne taip devintą valandą išsikrapštau. Nusitempiu spiningus, išsemiu valtį ir maždaug nuo dešimtos pradedu normaliai žvejoti. Prieš akis pasirinkimas – ar rinktis saulėtą krantą su daugiau bangų, ar šešėlį su ramiu vandeniu. Patikrinu vieną saulėtą vietelę įvairiais masalais ir persikeliu „šešėlin“. Nuojauta neapgavo. Vis tik instinktyvus jausmas nuo senovės žvejams ir medžiotojams padėdavo – stengiuosi juo pasitikėti kuo dažniau. Keletas metimų neseniai dovanotais „zamais“ ir eilinį kartą paaiškėja, kad gamykliniai pralaimi prieš rankų darbo.. Šypt. Nedidelė lydekutė susivilioja zetuku, bet įkrenta į valtį kol stengiuosi fotografuoti, tad be fotosesijos keliauja per bortą. Nuotaika puiki, kažkokią dainelę niūniuodamas uždedu prieš dvi savaites pasiteisinusį „baltąjį bizoną“. Keletas metimų ir vėl yra.
lydekute2.jpg
Kolkas nelegalios, bet nuotaika visai gera. „Bizoną“ periodiškai vaikosi ešeriukai, vieną befotografuojant sugeba su laisvu trišakiu į pirštą įkabinti. Keičiu zetukus.
eseriukas.jpg
eseriukas2.jpg
Yra dar viena. Šį kartą jau didesnė. Nuotaika tiesiog spindinti. Mėtau, dainuoju pats sau. Dar viena.. Jeeee..
lydekute.jpg
„Esu daug matęs daug regėjęs... bet pasigirti nemėgėjas...“. Geras motyvas, senas, bet geras. Praplaukiu keliasdešimt skritulių. Iš visų tik vienas „verstas“. Dar linksmiau. Tolumoje matau poilsiautojus intensyviai spiningu nuo tiltelio ravi žoles. Pagarba darbo liaudžiai – chi chi.. Praktiškai jo akyse kibimas. Kažkaip keistai eina, butų lyg ir lydeka, bet judesiai staigesni. Gražuolis 35 cm ešerys intensyviai kovodamas, iš išorės užsikabinęs už graibšto, garbingai kovą pralaimi. (Kaip vėliau paaiškėjo 520 gramų).
eserys35cm.jpg
Poilsiautojas nuo tiltelio nulekia į valtį ir pradeda ratais plaukiodamas ravėti žolės platesniu diapazonu. Patikrinu ežero galą ir plaukdamas atgal mėginu pavelkiauti. Paleidžiu tris kotus, kad sąžinė ramesnė ant vieno „zamas“, ant kitų zetai. Pora šimtų metrų ir jaučiu kibimą. Pajutau iš pradžių su koja kuria laikiau prispaustą kotą. Kažkaip net nenustebino, kad kibimas ant zeto. Kadangi plaukiau prieš stiprų vėją, tai traukdamas matau kaip du valai greitai dingsta po valtimi. Ištraukiu lydekutę, kol ji apie voblerį vynioja grabštą, greitai traukiu kitus kotus. Pasisekė, niekas niekur „beveik nesusipynė“. Kibimai kaip ir baigėsi, o gal tiesiog jau noras namo stipriai padidėjo, jau gerokai po 16:00, reikia juk ir pavalgyti kartais.. Šypt.. Puiki žvejyba gavosi, ir išsimiegojau, ir pažvejojau.
vejas.jpg
rimosius

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by rimosius »

Kadangi Stirniu ezere mano jerkai tyli, tai teko su zieminiu spiningeliu nuo katinu gintis, pora valandu-60vnt. :oops: :x :D
Attachments
2011.08.10 009.jpg
Algimantas
Posts: 53
Joined: 29 Nov 2009, 17:52
Miestas: Stockholm Taurage
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Algimantas »

Pirmi bandymai žvejot džerkais ir pirmosios lydekos.
Attachments
154.JPG
152.JPG
Wirtualus

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Wirtualus »

Savaitgalio ataskaita. Penktadienio ir sestadienio naktis su broliu (Mixas) ir Greitizzz(buvo tik penktadienio nakti) praleidome visu mylimame Arimaiciu ezere...Po darbu lekiame, kraunames, perkame :isveikata: ir lekiame i vieta...Nuvaziave randame musu mylima vieta uzimta, bet ilgiau padiskutavus su ten stovyklaut besiruosianciom merginom, susitariam :buckis: , kad jos mums leis zvejoti, jei mes.........leisim joms maudytis :roll: Na su broliu ilgai pagalvoje (max 2sek.) sutinkame...Na ka kol pasiruosem, kol pasiserem ir 22 atejo...Sedom ant donkiu ir laukiam...Antras permetimas ir takst karsis apie 0.5 kg jau rukykloje sedi, pradzia optimistiska as sypsausi, brolis sypsosi, merginos fotografuojasi su laimikiu :isveikata: Na toliau prasideda tikras darbas, meskeres permetinejamos, keiciamos sistemos, bandomi brolio visokie gyviai baisuliniai, bet rezultatas nulinis...Va taip ir praejo pirma naktis su daug darbo ir nuliniu rezultatu...Bet kompanija tikrai smagi pasitaike :party: Ryte kiausiniene, puodelis kavos, 50 g viskio ir i patalus grozio miego :zZz: Ikyriai skamba zadintuvas...Na ir vel pasiserimas....Pavadeliu persirisimas ir pradedam...ziuret kaip merginos maudosi :D Graziai ir svariai merginos nusimaude ir pradedam savo pasirodyma mes....Pirmi metimai, pirmi rubliniai plakiai...Valandai dedam meskeres einam kavos gert pas :buckis: Isgere kavos vel griztam i savo stebejimo bokstelius, vel traukiam isprotejusi kukuruza, gyvatini raudonsoni, veriam viska ir metam i tamsoje paskendusi ezera...Kibimo ispudingo nera bet karsiai kimba...2 val nakties kimba retai, bet vis tiek kimba...Taip ramiai besedint pasigirsta ir kaimynu riksmai, klyksmai, kurie buvo gal koki 30 metru nuo musu ir duslus dunktelejimas i vandeni...Na o tada prasidejo pasorodymas: vanduo sproginejo, dege, ruko :fuu: Chebra sugalvojo, kad labai smagu butu fejerverka susprogdinti vandeny, o fejerverko gan dydelio buta...Tokiu issigimeliu dar neteko matyti...Pasiziurejus vandens ir ugnies pasirodyma stojo tyla...Stojo ir kliovas, kuris ta nakti ir nebesugrizo...Na rite paziureje i savo liudna vaizdeli, kuris buvo zuvies laikimo tinkleliuose...Pasiunte buckius kompanijonems kraunames daiktelius namo, bet pasake ezerui ir :buckis: , kad mes dar grysim siemet cia :plojam: :plojam: :plojam: :plojam:
P.s. ir as ten buvau alu midu geriau, burnoj nieko neturejau :oops:
User avatar
Rolandas
Posts: 203
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Rolandas »

Sveiki. Trumpai apie savaitgalio zvejyba. Buvom su seimom ant Galuono. Tai zvejojom is valties. Pasiserus galima prilupt graziu kuoju ir raudziu,o jei pasiseka ir kazka rimtesnio. Man pasiseke ir istraukiau lyna 1030g. Isties smagu buvo ji traukt tarp leliju. Ir nesvarbus buvo lietus,kkuriam nebuvau pasiruoses. Tai tiek. Foto yra, bet jos dar negavau. Tai tiek. :)
User avatar
Liveris
Posts: 205
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Liveris »

Savaitgalio ataskaita.
Sekmadienio vakarą apdirbęs kaimo darbus 20val prie vandens.
Saulė greitai pasiekia horizontą.
CIMG7948_.JPG
Žvejota iki 22val, laimikis sprindiniai plakiukai ~25vnt, kurie keliavo į kitą privatų prūdą paūgėti.
Sekmadienio rytą ~6,30val su tėvuku jau prie vandens. Pasitinka nemenkas rūkas. Tėvukas su plūdinėm, toli numetęs nemato plūdžių. Aš su donkėm sedžiu laimingas.
CIMG7957_.JPG
Kokie laiko pasirodo dienos šildytoja.
CIMG7954_.JPG
kibimas kaip iš vakaro, vos spėji imest jau valą tampo, net nespėjus uždėt beždžionėlės.
Laimikiai, 17vnt fanierinukų vėl keliauja į kitą prūdą paūgėt, 6 karosiukia dar į kitą prūdą, o didesnieji ant uošvienės stalo.
CIMG7962_.JPG
KRAUZAS

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by KRAUZAS »

buvau sveciuose pas barbala, tai atidarinejom rudenini sezona :) man pasiseke ,pagavau kelis peilius ir starkiuka 3,18kg , o barbaliukas tures nueiti pas kalvi, atsikoduoti :) arba nenorejo uzgauti svecio ,tycia negaude :D
Attachments
003.JPG
karsis
Posts: 319
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by karsis »

trumpa musu zukles ataskaita viewtopic.php?f=12&t=541&p=246211#p246211" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Rolandas
Posts: 203
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Rolandas »

Rolandas wrote:Sveiki. Trumpai apie savaitgalio zvejyba. Buvom su seimom ant Galuono. Tai zvejojom is valties. Pasiserus galima prilupt graziu kuoju ir raudziu,o jei pasiseka ir kazka rimtesnio. Man pasiseke ir istraukiau lyna 1030g. Isties smagu buvo ji traukt tarp leliju. Ir nesvarbus buvo lietus,kkuriam nebuvau pasiruoses. Tai tiek. Foto yra, bet jos dar negavau. Tai tiek. :)
DSC07531.JPG
praeito savaitgalio kilograminis grazuolis :Yess:
Algimantas
Posts: 53
Joined: 29 Nov 2009, 17:52
Miestas: Stockholm Taurage
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Algimantas »

Pgaliau sulaukem išsvajotosios žvejybos, 6val. ryto mes jau prie valties,bet teko paplušet kol po lietingu dienu išsememe vandeni. Bandžiau džerkaut, bet nekaip sekesi, keli nerealizuoti kibimai, ko gero truksta dar patirties ir šiaip oras buvo permainingas gal del to. Žmonai sekesi geriau, pagavo puskilogramini ešeri, tad čiupau ir aš spininga ir neapsirikau, turejau neapsakoma malonuma ištraukt 1.300kg ešeri. Keletas foto iš šios žvejybos. Kiti laimikiai manau neverti demesio.
Attachments
P8210002.JPG
P8210003.JPG
P8210020.JPG
P8210032.JPG
Norbertas

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Norbertas »

siandien popiet paplaukiojau aplink savo tilciuka "siauliu juroje" ;) tai cia verciausias pozuoti, dar turejau kelete nerelizuotu, uodega nugnybo :D
Attachments
siandien ispudingiausias
siandien ispudingiausias
Aika

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Aika »

Vakar, 2011.08.22 Dargaiciai nuo 6 ryto iki 15val, tikslas buvo karsis :roll:

dugnine tylejo, pavyko viena plaki ir viena puskarsi istraukt :( perejus ant pludines, vaizdas pasitaise siek tiek, kibo daug, bet mazi zuveliokai :) ant galo, vienas lynukas apie 200-300 gramu uzsikabino - stipri zuvis :)

visi gyvena toliau :Yess:
KRAUZAS

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by KRAUZAS »

savaitgali buvau siesiku ezere ,vanduo neskaidrus ,vejas su lietumi ,tai pagaut labai nesitikejau ,bet isplaukes sulaukiau vieno kibimo o po valandeles uzkibo si 2.32kg. barbalo ,,sypsena,, prarijo iki glandu :shock: :) ir psio :x :) ilgai negaudziau nes buvau pakviestas vistik i baliu :) ,bet tarp saslyko ir deserto :D spejau nuramint dusia :) sekancia diena 3val zvejybos ne barkst :x :)
Attachments
DSC00130.JPG
Gedcka

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Gedcka »

Nu i nafik... Šiandien žvejyba tai nekokia buvo. Praeitais metais jei kas prisimenat buvau prisižadėjęs pagaut starkį. Tai vat tik rugpjūtį prisiminiau :geras: . Ir šiandien pagaliau pavyko iš dalies.
Nuainu į savo įlankėlę ežero, kuriame iš vietinių geriausiai starkiai kimba. Nu tai ir bandžiau laimę. Kaip žinoma starkis mėgsta akmeningą dugną, tai ten toks ir buvo. Ir kiek pamenu, tai man kurie bekibę starkiai tai tik pačiam krante. Nu tai ką metu guminuką 0,5m gylyje už 5 metrų nuo manęs. Pasuku ritės rankenėlę tik būūūm per meškerę staigiai kertu, jaučiu, kad yra ir nežmoniškos jėgos. Pasižiūrau anam gale, o ten starkis vartaliojasi į šonus kaip išprotėjęs, bet diduma tai afigiena :shock: , staiga šauna į gylį stabdį atlaisvinęs, nors, kad ir kiek paveržiu vistiek važiuoja jis į gylį. Tada kai jau galvojau, kad luš meškerė, nes visa sulinkus buvo tai jau galvojau šaize ir teko vėl stabdį atleist. Ir... [gamer3.gif] :bumm: nuėjo.. Jop tararai tariu sau, ir nervai plyšta per smegenis nuo tokios nesėkmės. Jau galvojau nebereikės stengtis taip žiauriai, ir savo pažadą pamiršt, bet kaip yra, taip yra.. :fonke: :cry: O to sezono neliko tiek ir daug savaitė..
skwazi
Posts: 270
Joined: 11 Apr 2008, 06:54
Miestas: Siauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by skwazi »

mixas wrote:Skwazi nuli.
Melas! :D Skvazi 1 sprindini eseri jeme :geras:
Aisteris
Posts: 632
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Aisteris »

Kazkodel tik su Palangos fotkem kartu islindo ir vasaros pradzioj pagauti lynai! :x Na kaip sakoma geriau veliau, negu niekada.... :yes:
Attachments
vasariniai lynai.jpg
Stai kur jie gyvena!
Stai kur jie gyvena!
Zydrunas73

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Zydrunas73 »

Kartais iš mažų rudeninių savaitinių atostogų lieka tik epizodai. Kiek kibimų buvo.. Nepamenu, bet ranką skauda iki šiol, nors jau praėjo kelios dienos.. Na jei gerai paskaičiavus.. Trečiadienį penkios, gal šešios. Ketvirtadienį septynios, neskaičiuojant pasprukusių. Penktadienį kažkas atsitiko ir visą rytą teko ieškoti naujų metodų, bet dvi „pasirašė“. Gal tai susiję su tuo, kad ketvirtadienį ryte lydekos „užmušė Ryobi applause“? O gal dėl to, kad visą ketvirtadienį pamėčius su 3000 Spro Nova ji vakare su giliu gailesčiu atsisakė suktis? Na bet argi gali būti geresnė ritės „mirtis“ - nei su lydeka kitame valo gale? .. Šeštadienis, naujų metodų ieškojimas, dvi pabėgo, trys užkibo, bet metodas atrastas, jo patikrinimas bus sekmadienį.. Sekmadienį penki realizuoti kibimai, ranka nebelaiko „Abu C3“, pirštai atsilenkinėja, reakcija nebe ta , tad pabėgusių geriau neprisiminti, žvakės iki šiol akyse stovi.. Bet ką čia rašinėti skaudančiu riešu.. Nuotraukų chaotiškumas daug geriau parodo, kaip viskas buvo, juo labiau, kad tie vaizdai periodiškai akyse praplaukia.. vobleris pusmetrio gylyje tik „zur zur zur..“ lydeka iš niekur tik „fauuu“ – su purslais užkimba.. pakirtimas, žvakė.... pyyyyyypt pyyyyyyypt.. Ne atostogos – karas kažkoks, dvi ritės užpjautos, ranka sukandžiota, marškiniai kruvini.. (sudėtinga mėtyti kai kraujas per rankeną teka).. Na palaukit gražuolės – susitiksim dar.. Šypt.. Ech gerai buvo..

Tiesiog Danza Kuduro
1.jpg
1.jpg (48.16 KiB) Viewed 8611 times
2.jpg
2.jpg (70.15 KiB) Viewed 8608 times
3.jpg
3.jpg (38.66 KiB) Viewed 8609 times
4.jpg
4.jpg (64.97 KiB) Viewed 8603 times
5.jpg
5.jpg (43.58 KiB) Viewed 8603 times
DZY7

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by DZY7 »

Sveiki :labas: Snd buvau nulekes iki veivirzos upetakiu bet pamates upeli perbrides kelis krumynus apsisukau ir ejau atgal.
Galvoju namo dar nelaikas lekiau i Minija sapalu paieskoti. Minijoj vanduo jau krites normaliai nebera toks aukstas tik va kad brudnas tebera. Na ir pradejau ieskot zuvies. Pradzioj keletas sapaliuku vijosi ir is savo topines vieteles vienas didesnis jau norejo griebti bet mane pamate ir dume praplauke. Aisku paskui jau nebekibo toje vietoje. Einu toliau dar gavau per nagus nuo mazu sapaliuku bet matyt yozuris 44 per didelis jiem buvo siandien :D Temstant be zuvies gryztu i savo vietele ir metau gal koks 5 tas metimas is toli ir smugio nepajauciau jokio nes uzkibo lydeka. Na ir smagumas traukti is toli dideleje sroveje. Siandien kaip zinodamas buvau uzsidejes pavadeli. Taip tai nededu :geras: Lydeka apie 1.5kg. Fotiko neturejau tad nuotrauku nebus sorry :x Lydeka paleista gyvena toliau 8-)
p.s trbt to plono pavadelio pasibaide tie storabambiai :D
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by triubica »

Turejau pati geriausia savaitgali (na neskaitant to kai isvis pirma zuvi pagavau) :geras: . Pirmoji proga rimciau isbandyti naujausia pirkini - castingini komplektuka. Nors aisku iki supratimo kaip dirbi vobleriais dar toli toli man, bet pirmieji laimikiai ir neisdildomi yspudziai, kai matai savo tampoma vobleriuka kuri veliau griebia lydeka iskilusi nuo dugno ar is kokiu zoliu islindus. Pirmieji laimikiai castingu ir mintys kad negrysiu daugiau prie senesnio spiningavimo budo :D. Tolimesnes mintys - dzerkai :Yess:
Attachments
20110827(001).jpg
20110827(002).jpg
IMG_3655.jpg
Algimantas
Posts: 53
Joined: 29 Nov 2009, 17:52
Miestas: Stockholm Taurage
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Algimantas »

Sveiki, vakar truputi padauginau besvesdamas lietuviu pergale pries turkus, tad i zvejyba issiruosem tik po pietu, bet vistiek nebuvo sveikatos dzerkus metyt, tai zvejojau spiningu. Per pora valandu pavyko pagaut 4 lydekas, jauciasi, kad ruduo, labai jau stiprios ne taip kaip pavasari. Keletas foto.
,
Attachments
062.JPG
065.JPG
075.JPG
081.JPG
KRAUZAS

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by KRAUZAS »

vakar egyda 3kg
001.JPG
siandiena maniskes 2 ir 3kg egyda graziu eseriu pagavo
Attachments
002.JPG
004.JPG
Locked