Rites

Kotai, ritės, valai, signalizatoriai, šėryklėlės, svareliai, naudingi priedai
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Rites

Post by valdas. »

Nu ne, tarnaus dar 15m...ale kotu kruva, reik ir riciu prie ju, kruvos.. :D
Tiesiog kiekvienam kotui aš įpratęs parinkti rite, taip fideri, taip spininge..
Va ant laitinio spidmasterio iki 70..,,beje fantastika o ne kotas, vakar pakabinau viena monstriuka tai :niamniam: ...,, as uzdejau Stradika FI 2500...kolkasa ok..bet noris ciut didesnes..ieskosim, matuosim..
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Rites

Post by valdas. »

Sendien daviau pagaut viena zuvele juo kolegai...vos atemiau.. :fonke: :D


Esme..JU NEBEGAMINA..jei yra poreiktis, dar galima rast, bet vis vien reik paieskot ir i kaina tada jau nebeziurima....
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Rites

Post by valdas. »

Gal kam pravers, ..Jei yra poreikis sunkiam fideriui rinktis rite, rekomenduoju. :ilike:
http://www.nordfishing77.at/r-o-l-l-e-n ... esser.html
Buvo proga paciupint :niamniam: palygint su mano turimom, tiesa pasakius nusivyliau savo ritem, kai panaudojau sia..meciau didele serykla su pasaru, savo svoris 45g, plius apie 40- 50g pasaro..
Liudnas vaizdas su KITOM RITEM 4000 ismieros..

Kita rite pas mane guls si..jau ijungtas taupimo rezimas..
:oops:


ps. beje tas sopas kur rite imeciau :ilike: operatyvus, greitas pristatymas..plius visada gaunu dovanu, paskutini kart dovanos kaina 30EU.. :shock: :ilike:
Aika

Re: Rites

Post by Aika »

Galiu Valdui tik pritarti, neviena rite ir kota pirkes, tikrai geras austru shopas :)
minimukas

Re: Rites

Post by minimukas »

kita kart prieš pirkdamas klausk :D su kokio užmetimo kotu gaudysi, kur žvejosi? nes su tokia karpius gaudyt ar jūroj :D
edmukas
Posts: 245
Joined: 09 May 2009, 07:37
Miestas: Kaunas-Dainava

Re: Rites

Post by edmukas »

laikyt gi nereikes tau jos :D
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Rites

Post by valdas. »

edmukas
Posts: 245
Joined: 09 May 2009, 07:37
Miestas: Kaunas-Dainava

Re: Rites

Post by edmukas »

Tadas

Re: Rites

Post by Tadas »

perkeliu čia:
rimosius wrote:Nepaskubėk Tadai :stop: tai sunkūs griozdai :fuu: ir momento stabdys pastoviai įjungtas :(
Supernaturalas turi, bet ar džiaugiasi :x
aš noriu tokia rimtą rite sunkiai dugninei Nemune nusipirkt :), kad bent vieną rimtą meškerę šamui susikomplektuočiau (o ir būtų į jūrą galima kada pasiimt) :) nežinau vieną turim tokią 20 m senumo tokia mėsmalė, bet ta galia ir lengvumas sukant net ją ir labai apkrovus įspūdingas :) mano ecusimos pavargsta labai nuo tokių žvejybų su dideliais svoriais pastoviai užneštais valais ir pnš. Tai gal nemanau, kad tai blogas variantas? gal ne vietoj diskutuojam tik
rimosius

Re: Rites

Post by rimosius »

O, dabar aišku, tik tokiems darbams jos tinkamos :yes:
Tadas

Re: Rites

Post by Tadas »

nors man vienas žvejas labai rekomendavo tokiai zvejybai pirkt kokia tai backute (multika) sake uzsimeta zymiai toliau su storu valu o ir jega didesne tai db net nezinau
User avatar
gedukas
Posts: 719
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Rites

Post by gedukas »

Gera backute tokiam reikalui kainuos ZYMIAI brangiau negu mesmale kokio 6000-7000 dydzio is tu pigesniu po 40e....jei nori rimtos rites samui tai faktas,kad ji turi but metaline.tokia dar ir vaikam liks pasidziaugt....daiwa opus bull,pen spinfisher,pen sargus ir ttt.visos kainuoja apie 100e ir daugiau...jei pirksi multa castinginy,backute,taip jis irgi tarnaus,nes metalinis,ir atlaiko apkrovas,bet po keletos ar keliolikos paravozu pagrindine pavara padils normaliai,o tai sudaro puse rites kainos.gali ir atbulines eigos guolis saibom iseit,nieks nedaro jeginiu juriniu multiku su tokiu guoliu,chrapavikas stovi.....as vietoj taves imciau kokia 7000 dydzio mesmale iki 40e ir poto daryciau isvadas jau pagaves sama,arba ziurek devetu su metaliniu korpusu skelbimuose,kad ir aplausse 6000.....ir perdavimas,kad butu iki 5.0:1 o dar geriau koks 4.3:1..... :labas:
Tadas

Re: Rites

Post by Tadas »

Ačiū Gedukai padėjai apsiprest galutinai ;) imsiu penn :) to pigesnio s.... turiu pakankamai o penn visada man tiks ne tik šamų žūklei, bet kokiai sunkesnei dugninei
User avatar
gedukas
Posts: 719
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Rites

Post by gedukas »

as tai jau pasiruoses
201607132898.jpg
:D belieka tik kibimo sulaukt...bet cia tik su valtim tokiai artilerijai uzvezinet ;)
Tadas

Re: Rites

Post by Tadas »

kodėl manau, kad tik su valtim užvežinėt? manai neužmesi kokių 200g?
User avatar
gedukas
Posts: 719
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Rites

Post by gedukas »

cia nea castinginis multas,o jurine lebiotke.. :D
rimosius

Re: Rites

Post by rimosius »

Aš nei vienos iš išvardintu nesirinkčiau, imčiau ryobi ecusimą 4000 arba 5000 :yes:
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Rites

Post by valdas. »

valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Rites

Post by valdas. »

valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Rites

Post by valdas. »

Einamiausi modeliai net labai buna, kad net uz didesnius pinigus negausi..
Va pvz. kol radau isigyt 15Twina 3000HGM.. tai buvo reikalu..Kaip ir 15TW. 4000PG, kuri teko is Austrijos parsibogint su laukimu kol ras, neber tiesiog :mda: :x .Net pas japona sopuos, visi kiti modeliai yra o tu kurie populeriausi, protingiausiai padaryti jau neber ir nebezada turet.
pvz. https://japanlureshop.com/reel/shimano/ ... power.html
Normalios kontoros bent rodo, kad nebeturi..nenormalios kaip pvz. lietuvos, tik paveiksliukais prekiauja. Net didmena ju nebeturi o jiem mat pofig. :mda:
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Rites

Post by valdas. »

Ryobi Arctica 4000
Ryobi Applause 4000
Ryobi Oasys 4000
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Rites

Post by valdas. »

skirias ir ne i zauberio puse..turiu omeni jei ziuret is ilgaamziskumo puses...bet applauzui reik ciut dadet ranka, taip sakant pratiunint..viena guoli, esmini, reik isidet ir bus labai net geras variantas.
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Rites

Post by valdas. »

bet jei jau ziuris i zauberio kainos lentyna, tada be konkurencijos
https://www.nordfishing77.at/shimano-na ... -2017-5708
sis varijantas 4000 ismieroje, su maziausiu perdavimo varijantu, koki tik galima gauti.
Edmis

Re: Rites

Post by Edmis »

O kuom,Valdai, prasciau Daiwa Ninja rites??? Manau tik pliusu daugiau: du bugneliai,kaina mazesne,gerai kloja vala.Fydersportininku patikrinta rite.Kaipo ir be nusiskundimu....
Tiesa,tokspat perdavimas,kaip ant Nasci,tik pas 3 dydi eina,bet jis ir atitinka 4 Shimano dydi.
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Rites

Post by valdas. »

Pas Ninja yra kvailu konstrukciniu sprendimu, kurie man nepatinka. Ir šiaip pas pigias daiwas :mda: na man Riobi Ecusima įdomesnis variantas butu.
Bet nesigilinant, dar ir ne tokiom nuomirom fideristai gaudo, Cobrom, Goldensataris ir pan. ir jiems ok. žuvis kimba.
Kiekvienas renkąs pagal save, kišenę, estetika, bei tiesiog brendomanija.
O kas be ko, Ninjos kaina tokia, kad jau vis vien kokia tai rite..dviejų normalesniu vobleriu kainos ritei ner ką beprikisti, tegu gyvena.
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Rites

Post by valdas. »

Nemazesne nei 4000..galima ir 5000.
Bei su perdavimu maks 4,8:1

Visa esme, uz kiek..
Robertas
Posts: 268
Joined: 07 Feb 2011, 16:54
Miestas: Telšiai - Vilnius
Location: Telše

Re: Rites

Post by Robertas »

Valdai, o kokias pats rites ant feederiu naudoji jei ne paslaptis? :)
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Rites

Post by valdas. »

Robertas wrote:Valdai, o kokias pats rites ant feederiu naudoji jei ne paslaptis? :)
Na jei jau paklausei.. :D
Viskas pagal kotą, telkini.
Pas mane kotu, nesakysiu geriau kiek.. :oops: :D

Del ričių.
Ant lengvu trumpu 2,40m.. stovi Ryobi Excijos dvi, bei applauzai du..
Ant ciut sunkesniu ilgesniu..Shimano Ultegros dvi , bei Shimano Airo Spin Fa.. aisku ismieros 4000
Dabar dar pareina uz labai nebloga kaina va tokios dvi.
https://www.anglingdirect.co.uk/shimano-aero-match-reel
Buvo akcijike -60% tai nesusilaikiau kotai..bus viena man viena brolis paims.
O kas auksciau Twinais aprengta 4000 PG serija.
Buvo dar rimta Ultegra 4500..bet iskeliavo pas kita seimininka kartu su labai geru kotu, komplekte..biski net gailiuos atidaves..Bet kai du metus nenaudojai, tai..

Va taip ir gyvenam is vienu nuostoliu.
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Rites

Post by valdas. »

Dom wrote:siaip galvociau apie 70 euru
https://www.youtube.com/watch?v=lys0ZBsdNa4
Daiwa Ninja
Uz 50-55eu. galima pilnai.

Dydis arba 3012, arba iskart 4000..Priklauso kokio ilgio kotas, kokio diametro ziedas pirmas nuo rites.
Beje, dydzio nesibaidom..dydis fideri tik i nauda.
Edmis

Re: Rites

Post by Edmis »

valdas. wrote:....
Del ričių.
Ant lengvu trumpu 2,40m.. stovi Ryobi Excijos dvi, bei applauzai du..
Ant ciut sunkesniu ilgesniu..Shimano Ultegros dvi , bei Shimano Airo Spin Fa.. aisku ismieros 4000
......
Valdai,kalbama apie rites dugnei! Spiningus kolkas pamirsk :)
Ir ka tu gaudai(kur?),su tais fyderiniais spiningais?!?!?!?
p.s. Aplausse,Excia,Zauber,Ecusima-visos geros,bet jau atgyvenusios-baisiai letos,jei ziureti is sio laikmecio,kai viskas ant "greicio" eina.
Kad prasciau miegotum(ir dar pinigu isleistum)-pasnairuok i Shimano Ultegra 5500 CI4+(virs 1m.surinkimas,trys spules,ant visu po pora komplektu seklintoju)
valdas. wrote:....
....shimano-aero-match-reel
...
Nepatiko man Aero.Bandziau,kiek pamenu,kelios bedos su ja: nenuslysta valas i vedikli(tikrai prisimenu), kartais meta kilpas(gal mostas ....) ir dar kazkas buvo,kas nepatiko(lyg ir valo maziau susukdavo,nei deklaruota gamintojo)
Post Reply