Venta

TTM

Re: Venta

Post by TTM »

Venta uzsalusi beveik visur. Dabar, atsilus, propersu padaugejo, gali buti , kad ir ledas sraunesnese vietose praplautas, nes sniegas virtes i kose. Bet kokiu atveju verta pabandyt, jei zuvies nepagausit, bent brakonierius pravaikysite. Du jau nugyniau , ties Rekciais su n veliaveliu...
Norbertas

Re: Venta

Post by Norbertas »

TTM wrote:Venta uzsalusi beveik visur. Dabar, atsilus, propersu padaugejo, gali buti , kad ir ledas sraunesnese vietose praplautas, nes sniegas virtes i kose. Bet kokiu atveju verta pabandyt, jei zuvies nepagausit, bent brakonierius pravaikysite. Du jau nugyniau , ties Rekciais su n veliaveliu...
o tai ka jie ten su velevelim lydeku tikisi? vot svolaciai!
TTM

Re: Venta

Post by TTM »

O tai ka dar galima gaudyt su veliavelem??? Veliaveliu koks 15, per 2 zvejus, takeliai sniege praminti nuo eketes iki eketes. Liepiau susirinkt viska.
Norbertas

Re: Venta

Post by Norbertas »

sekmadieni buvau upes apziureti, netoli gilvyziu, net pameginau dzika paplukdinti, bet nieko, tiesa vanduo ne toks aukstas kaip buvo galima tiketis, pavasaris eina pamazu ir patvynio didelio nebuvo o jau ir nebus, tiesa vandens visgi yra nemazai, ir jus murzinas, ir faizdas visgi viliojantis vel isbandyti [drill2.gif] :D
Norbertas

Re: Venta

Post by Norbertas »

kas venta mate siomis dienomis, gal vanduo nukrito bent kiek, o tai praita savaitgali po tu lietu buvo gerokai pakiles :mda:
Amigo

Re: Venta

Post by Amigo »

Pakiles smarkiai, nera dar prasmes zvejoti, vanduo kakava :fuu:
Amigo

Re: Venta

Post by Amigo »

Tai as ka norejau pasakyt ta ir paskiau postu auksciau. Cia jug forumas, paprasyt foto nera draudziama? O pasakyt, kad pagavau tai betkas gali. Foto sumazintu bereikalingu postu skaiciu.
Amigo

Re: Venta

Post by Amigo »

Prie ko cia pavydas? :geras: Tai as tau atgal galiu saut, kad taigi Lietuvis, stumikas knisa prota progai pasitaikius ;)
Wirtualus

Re: Venta

Post by Wirtualus »

Lietuviai mes esam nepatiklus zmones, be to man irgi reik irodymu...Nes velt nesamones apie desimtis ir keliasdesimtis sapalu per zvejyba ir mano babute moketu prie kompo sededama panevezy, ventoje sapalus po 2 kg gaudyt...
Wirtualus

Re: Venta

Post by Wirtualus »

morduzas wrote:tai as ir nesakau kad visi buvo virs kylo. pora didesniu, o kiti 05-08kg. standartiniai ventos
Morduzai tai kur sapalai tavo?
KRAUZAS

Re: Venta

Post by KRAUZAS »

o kur jusu :) muselkos pasekejai ;) :D kazko tylu ,pats laikas butu, o jus su donkem alu maukiat prie balos :x ,ar jau ne lygis, pasidalinti patirtimi su murziais :D o prie pagirunu nesikabinek :) turi ju but ,kaip kitaip ,mes savo nesekmes pateisinsim :oops: :D
Norbertas

Re: Venta

Post by Norbertas »

sia savaite net du vakarus po darbu buvau iki ventos nulekes, tiesa tai buvo pirmadieni ir antradieni, norejos galva pravedinti, vienumoje su gamta pabuti, ir pabuvau...abi dienas prabuvau prie upes po gera valanda, pirmadieni nuvijo uodai, kuriu puolimui nebuvau pasiruoses ir isvis ju tiek nepamenu kada buvau mates, galvojau kad sues gyva...o antradeini jau prisipurskaiu nuo uodu bet tai gelbejo labai mazai, taciau dar lietus uzejo toks kad miskelyje net medziai poskejo nuo perkuno,tekp sprukti...bet visgi abi diena apturejau gera laika, eseriai smaginosi ir dziugino kibimais :D
Amigo

Re: Venta

Post by Amigo »

Ant spiningo gaudei? :)
Norbertas

Re: Venta

Post by Norbertas »

Amigo wrote:Ant spiningo gaudei? :)
aga,spiningu, siandien vel buvau, sykart su ausra abu nuvaziavom ir ji pagavo pirma gyvenime lydekaite :Yess: nesvarbu kad maza, ir paleista augti toliau, uztat jai emociju buvo daug ir geru :D
buvau biski kitose naujose vietose, ne visur upe patiko, sekli daug zoliu...bet pora eseriuku ir peiliuku linksmumui apturejau ir as ;)
tiesa uodai zudikai - tebepjauna :D
Amigo

Re: Venta

Post by Amigo »

Na reiks bridkelnes isimest i masina ir nulekt po darbu paziuret kaip ten kas toje Ventoje :) Aciu uz info :labas: Ir svekinimais Ausrai su pirmu laimikiu :Yess:
autukas

Re: Venta

Post by autukas »

:irkl: :irkl: :irkl: :irkl: :irkl: :irkl: :irkl:
Baidaristai šniūrais eina, klausinėja kaip sekasi :mda: ir dar sėkmės palinki :geras: :geras: :geras:
Amigo

Re: Venta

Post by Amigo »

O kur dar Ventoj vietu randi pazvejoti? As buvau ana savaite, tai tik uztvankoje pameciau ir dar keliuose vietuose, daugiau priejimu neradau, viskas uzzele :x
autukas

Re: Venta

Post by autukas »

Aha aš bridau su museline :roll:
Norbertas

Re: Venta

Post by Norbertas »

o be britkelniu, nuo kranto dar kurnors kanors galima padaryti, gali prieiti, pametyti spiningiuka? ;)
Amigo

Re: Venta

Post by Amigo »

Yra tu vietu uztenka ir guminius pasiimt :) Tiek, kad per 2h pametydamas apeisi viska ir baigsis zvejyba.
Norbertas

Re: Venta

Post by Norbertas »

Amigo wrote:Yra tu vietu uztenka ir guminius pasiimt :) Tiek, kad per 2h pametydamas apeisi viska ir baigsis zvejyba.
bet jei vakare po darbu tos dvi valandos yra sociai ;)
tik va as nezinau daugiau tu vietu, visad vaziuodavau cia link gilvyciu bet ten jau speju bus sunkiai su zvejyba per dilgelynus ant kranto ir zolynus vandenyje :D
autukas

Re: Venta

Post by autukas »

Norbertas wrote:...... per dilgelynus ant kranto ir zolynus vandenyje :D
Tai kad daugumoj visur taip, jei vandenyje mažiau žolės, tai krantais trijų metrų meldai ir dilgėlės :(
Gedcka

Re: Venta

Post by Gedcka »

"Per nerštą žiobrių pelekai tampa raudoni ar oranžiniai, nugara pajuoduoja, pilvo vidurys parausta, patinų kūnas ir galva pasidengia baltomis karpomis." http://lt.wikipedia.org/wiki/Paprastasis_%C5%BEiobris
Gedcka

Re: Venta

Post by Gedcka »

Tai labai gerai, kad žinote. Pamaniau, padėsiu išsiaiškint kodėl tokios spalvos pelekai :mda:
Nenoriu pyktis :labas:
User avatar
Supernatural
Posts: 424
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Venta

Post by Supernatural »

Kuršėnuose į Ventos upę tekėjo fekalijos
www.GRYNAS.lt
2012 m. liepos 8 d. 19:17
Spausdinti Spausdinti Informuoti redakciją Informuoti redakciją Komentarai Komentarai (7)
Kuršėnuose į Ventos upę tekėjo fekalijos
GRYNAS.lt nuotr.

Ekoliginė katastrofa Kuršėnuose – lietaus vandeniui perpildžius nuotėkų siurblinę į Ventos upę kelias valandas plūdo miestelio fekalijos. Kokia žala padaryta gamtai, neaišku, tačiau patys kuršėniškiai spėja, kad šią vasarą Ventoje nebesimaudys, praneša LNK Žinios.

Nosį riečianti smarvė ir didele srove iš nuotėkų siurblinės nuo kalno tiesiai į Ventos upę besiveržiančios nuotėkos. Tokį vaizdą išvydo Kuršėnuose gyvenanti Alma Valančiūnienė. Ryte moteris darbavosi darže ir išgirdo šniokštimą.

„Labai išsigandau ir tuojau nubėgau pažiūrėti. Tikrai, matau, ką matau. Parlėkiau, pasakiau vyrui ir bandėme skambinti visoms tarnyboms, kad atvažiuotų ir išjungtų, nes matome, kad visas vanduo su fekalijomis eina į mūsų gimtą Ventos upę“, - pasakojo moteris.

Avarinės darbuotojai į ekologinės nelaimės vietą atvyko tik po poros valandų. Jie sustabdė nuostėkų tekėjimą, tačiau darbininkams išvykus po dvidešimties minučių fekalijos ir vėl išsiveržė.

Gyventojai stebisi, kaip praėjusį rudenį Europos Sąjungos lėšomis įrengtoje siurblinėje galėjo kažkas sugesti ir sukelti tokią nelaimę. Upę teršiančiomis nuotėkomis kuršėniškiai skundžiasi po kiekvieno didesnio lietaus.

„Aš taip ir girdėjau, kad vandens ir lietaus nuotėkos visos suvestos kartu į kanalizacijos siurblinę, bet aš to patvirtinti negaliu“, - sakė A. Valančiūnienė.

Budintis įmonės „Kuršėnų vandenys“ darbuotojas susiklosčiusią situaciją komentuoti atsisakė – neva jis yra vienas teritorijoje ir negali palikti darbo vietos.

Kiek laiko tiksliai į upę bėgo nuotėkos su fekalijomis ir ar buvo iškviesti aplinkosaugininkai, kurie turi įvertinti gamtai padarytą žalą, jis taip pat atsakyti negalėjo.
Norbertas

Re: Venta

Post by Norbertas »

baisu, zemiau kursenu vet kaip rusu laikais... :piktas:
Norbertas

Re: Venta

Post by Norbertas »

cia kurioj vietoj ventoje buvai? ir tiesa kaip venta zemiau kursenu po tos nelaimes su nuotekom, nesijaucia kokiu negeru padariniu? as vis zadu palekt ten auksciau prie ventos i savo pazystamas vietas cia link gilvyciu kazin kaip ten vanduo zoles vandenyje ir ant kranto ;)
Amigo

Re: Venta

Post by Amigo »

Na va, vakar po darbu nulekiau patikrinti kas upelyje gyvena. Vanduo upeje pakiles, is Kursenu nesa sienus :D Uztvankoje normaliai nepazvejosi, nes per pakilusi vandeni, nera normaliu priejimu, nebent tik su bridkelnem. Pora priejimu radau, treciu metimu ant sukres uzkibo keliu simtu gramu peiliukas, kuris keliavo atgal paaugti. Dar keleta minuciu pameciau ir nutariau, kad reiktu aplankyti savo X vietele. Nuvaziaves pamaciau, kad privaziavimas prie X vietos uztvertas (pavasari dar buvo galima ramiai privaziuoti), tai teko auto nusimest prie uztverimo. Prie vandens sutikau dar keleta zveju, kurie sedejo su pludinukem, raudeles gaude. O as nuosaliau paejes vel dedu sukre ir skanuoju vandeni. Kibimu 0, bet matau kad mailius pavirsiumi sokineja, skias kazkas juos gano. Uzsidedu rysku geltona guminuka ir pirmu metimu kazkas jau uzsedo. Kotas mano 180cm, liaunas gana toks (pirkau grynai Ventai ir eseriams), tai taip maloniai pasilankste nuo zuvies pasipriesinimo [drill2.gif] . Parsitraukiu link saves ir matau lydekaite 2200g apie 69cm :Yess: . Tuom zukle ir pabaigiau, kepsniukas suejo vakarienei :) Kas idomiausias, kad lydeka jau pilna ikru :mda:

Image
Amigo

Re: Venta

Post by Amigo »

Wirtualus

Re: Venta

Post by Wirtualus »

Saunuolis Petrai...Tu tikras didVYRYS ne kiekvienas sugeba pagauti zuvi ten kur jos nera... :Yess:
Post Reply