Nemuno kilpu parkas

Adas
Posts: 163
Joined: 11 Apr 2008, 13:22
Miestas: Putrišiai

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Adas »

Penktadienį vakare pasidaviau karšių gaudymo psichozei, nieko nesigavo...... :x
Attachments
20140725_204154.jpg
piatras

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by piatras »

:shock: :mda: kas per vialnias, karasijus aureatus...? :x O vandens slidžių tau neapgadino :D :Yess:
Adas
Posts: 163
Joined: 11 Apr 2008, 13:22
Miestas: Putrišiai

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Adas »

Tikriausias Cyprinus carpio :D Didesnis šamelis prieš porą mėnesių lengviau į krantą išlipo :shock:
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Vakar ir mane prikalbino i kilpas nuvaziuot. Is pradziu prasukavau numatoma usorine vieta, bet pasirase tik lydekiukas. Veliau, temstant, pavyko isprovokuot salatuko ispuoli, o jau sutemus ir sukuojant dugna pakabinau sita uz subines ant mazo guminuko. Apskritai zuvies matesi, tarp ju ir vienas kitas usoriaus islindimas.
4.960kg, 79 cm.
Attachments
usas.JPG
Tadas

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Tadas »

grazuolis jackai svekinimai :plojam: kazin as tas vietas zinau :oops:
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Manau, kad apskritai turetum zinot, bet kur tiksliai, prie kokio akmens ar akmenu jis stovi, va cia va klausimas :)
Tadas

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Tadas »

tai cia menka problema nes jie neistveria nepasirode :)
User avatar
Andu
Posts: 490
Joined: 20 Mar 2009, 13:41
Miestas: Kaunas

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Andu »

:labas: sveikinu :Yess: :Yess:
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Galvojau samas is pradziu :)
Barbalas
Posts: 58
Joined: 16 Apr 2008, 21:02
Miestas: šilalė

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Barbalas »

ta zuvis ir daruz subines ,tai turetu buti linksma, :labas: nesu pagaves usorio nes pas mane jo niera , bet ji zinau stipri zuvis ,o tokiu iskreiptu budu tai turetu duotis gerai :D , ju turetu pasigauti manau su tom valgomom gumom, geriau nei ant voblerio ,tik kad nostoliu gali but daug ,o jei ridenti padugne manau turetu geriaukaip vobleri kibt , tik, kad kvapa reiktu nutaikyti, bent as taip pamastau :mda: pamastyk ir busi pirmas :Yess:
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Guma nedidele ir ridineju, o tokie karsciai, mano nuomone, usoriui kaip tik i gera.
O siaip tai ar vienadienes, ar ne, vistiek nieks nekimba. Tik dabar yra pasiteisinimas kodel :D
User avatar
Andu
Posts: 490
Joined: 20 Mar 2009, 13:41
Miestas: Kaunas

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Andu »

Užpernai mano akivaizdoje vienas diedukas Neries viduryje kiek žemiau senamiesčio tilto ant nedidelės gumos su sunkiu galvakabliu (28 g) išlupo 2,5-2,,8 kg ūsorių
Adas
Posts: 163
Joined: 11 Apr 2008, 13:22
Miestas: Putrišiai

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Adas »

Buvau ir aš šeštadienį ryte, na toks ir rytas ten, nuo 8:00 iki 10:00. Rezultate, 8 lydekaitės ir 1 ešeriukas pačiupinėtos, didžiausia 1,8 kg, kibimų dar dvigubai tiek...pasiutę jos ar kas... :mda: :D
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Po savaites atostogu su drauge nutarem pratest jas kilpose iki skvalo. Drauge deginosi, o as daug nevaiksciojau, bet vanduo tikrai nemazai krites, judesio juntamai sumazeje. Nors i vakara siek tiek suaktyvejo. Usoriaus irgi nemaciau. Viena kystelejima , tiesa, regejau, bet negarantuoju :)
Adas
Posts: 163
Joined: 11 Apr 2008, 13:22
Miestas: Putrišiai

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Adas »

Du modeliukus tik išbandžiau, tai: Pontoon Cheerful ir Pointer 65DD, daugiau nespėjau...Sekmadienį jau galvojau iš ryto normaliai nuvažiuosiu, bet kažkaip labai jau :zZz: buvo suėmęs :D Gal šį savaitgalį atsigriebsiu :)
Adas
Posts: 163
Joined: 11 Apr 2008, 13:22
Miestas: Putrišiai

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Adas »

Pasiutimas į pabaigą.... šiandien 7:00-9:30....3 nelegalkės + ešerys + šapaliukas sprindinis. :( Vanduo nekyla...skaidrėja :fuu:
noksas
Posts: 16
Joined: 30 Jul 2013, 18:52
Miestas: Alytus

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by noksas »

Sienien kilpose istrauktos trys nelegalios ir si 62,5cm :)
Attachments
20140923_140601.jpg
Adas
Posts: 163
Joined: 11 Apr 2008, 13:22
Miestas: Putrišiai

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Adas »

Pirmi šių metų linkėjimai iš kilpų...
Attachments
20150516_203111.jpg
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Nu ka, ir as si savaitgali dariau atidaryma kilpose. Gaudziau nuo ausros iki pietu. Is ryto nors ir negausiai, bet viena kita zuvis pasirodydavo, taciau nekibo. Bandziau salati medziot, bet pasiseke sugauti tik pervaziavus i kita vieta - sapalyna. O kai islindo saule, isprasiau ir viena sapala netoli keturiasdesimties ir dar viena timptelejima turejau, plius pora idomiu kibimu pelei dugna. Toj vietoj mates vaiksciojo stambesnes zuvys, o uzgilinus vobleri, kazkas vis svelniai baksteldavo po kelis kartus is eiles pries pat vobleriui ilekiant i akmenuota sekliu :x
Attachments
Sapalas.JPG
Salatis.JPG
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Gali buti ir salaciai, nes toj vietoj vienas kitas pasirodydavo padrikai. Kadangi atsisedes zolese gaudziau, nes su mikriku siek tiek zaidziau, tai vienas salatis man viena mailiuka vos i kranta neismete :)
noksas
Posts: 16
Joined: 30 Jul 2013, 18:52
Miestas: Alytus

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by noksas »

Praejusio penktadienio laimikis 57cm ir didesne atlenkus sapalinio vobleriuko trisaki atitruko
Attachments
20150605_184154.jpg
noksas
Posts: 16
Joined: 30 Jul 2013, 18:52
Miestas: Alytus

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by noksas »

Pas mane spiningas iki 25gr ir 1.98m ir zauberis 4000. Siaip salaciai siautejo bet kaip susitare visi kitam ktrante nei as buvau, o sapalu nemaciau nors ir bandziau ju suvilioti.
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Buvau ir as prie Nemuno kilpu paziuret ar veiksmo yra, bet persistengiau, nes is taip aukstai nieko nesimato :D
Attachments
Nemuno kilpos.jpg
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Pas mane valo tik 100m :cry: :D
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Kad nuotraukose grazesnis atrodyciau ;) :D
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Buvom uzpraita savaite po darbo, tai kibimus turejom tik pilnai sutemus. Su vietiniu snekejom, tai sake labai gerai sapalai ant dugniniu kimba, o plesri zuvis buvo sukilus pavasari, vasaros pradzioje. Maciau usorius kelis, salatukus, ir siaip neindentifikuotu stambesniu zuvu pasirodydavo, bet kekibo.
edmundaxx
Posts: 372
Joined: 17 Jul 2011, 12:47
Miestas: Panevėžys/Marijampolė

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by edmundaxx »

Link Birštono ten populiarus toks žvejybos būdas. Užsiplaukia prieš srovę, pasileidžia ir daužo. Ale vertikalus džigavimas... Bet kokie ten pas juos masalai, turbūt nelabai džigavimą primintų :D
Adas
Posts: 163
Joined: 11 Apr 2008, 13:22
Miestas: Putrišiai

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Adas »

Kadangi du mėnesius prie nemuno nebuvau, tai beveik pradėjau tikėt jumis, kad ten visiška nekiba, bet meluojat stipriai. Buvau šiandien 17:00-21:00, 8 žuvys pačiupinėtos, vienas nerealizuotas kibimas ( greičiausiai šapalas), dar pora nepavyko į graibštą įvairuot ir panašu, kad didžiausia mano lydeka bandė susikaut su manim bet nurijo 25cm pavadį su mėgiamiausiu lucky craftu, išsivertimas buvo galingas :shock:
Taip kad neskleiskit erezijų :geras: ;)
Attachments
38cm
38cm
36cm
36cm
jackfish

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by jackfish »

Yra tos zuvies, tik ne visuose ruozuose vienodai ;)
Adas
Posts: 163
Joined: 11 Apr 2008, 13:22
Miestas: Putrišiai

Re: Nemuno kilpu parkas

Post by Adas »

Pointeriukas 65 DD, spalva nežinau ar labai kažką lemia, buvo visas nuskustas :D Žuvys valgė be išimties visos :niamniam: Paskutinioji buvo per riebi matyt :fonke: Kažkaip nesitikėjau prie tokio žemo vandens krokodilą sutikti :cry:
Post Reply