Aksesuarai(karabinai,segtukai,dezutes ir t.t.)

Spiningai, ritės, valai, masalai...
Vienišius
Posts: 106
Joined: 07 Mar 2012, 14:17
Miestas: Garliava
Location: Kaunas

Re: Aksesuarai(karabinai,segtukai,dezutes ir t.t.)

Post by Vienišius »

Pas mane jau 6 :)
Ir dar keletas parvaziuoja.Todel ir susirupinau.
Šmitas
Posts: 163
Joined: 17 Nov 2013, 19:12
Miestas: Siauliai

Re: Aksesuarai(karabinai,segtukai,dezutes ir t.t.)

Post by Šmitas »

pagaunat ka su tais spinerbaitais, viean turiu..bet kazkaip netikiu as jeis :)
Vienišius
Posts: 106
Joined: 07 Mar 2012, 14:17
Miestas: Garliava
Location: Kaunas

Re: Aksesuarai(karabinai,segtukai,dezutes ir t.t.)

Post by Vienišius »

Tai va ir nusipirkau tam,kad pradet jais gaudyt :)
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aksesuarai(karabinai,segtukai,dezutes ir t.t.)

Post by valdas. »

Spinerbaitas yra geris :Yess:

Jis taip pat, kai kam, nesuprantamas masalas, kaip poperis ar ratlinas-vibralure..Viskas tol kol neuzsikabini, neperpranti..
Bet supratus kur ji panaudot, jis, visus kitus masalus, duotose salygose, padaro sausai..
Siauroka jo specializacija, bet efektyvi kai velnias kelnes..
As jais gaudydavau žolių akyse..kur labai mazai vietos, bet yra gylio..
Tai jis kai propeleris, zemyn, aukstyn, ko ne vienoi vietoi, ale pelaginis ,,dzigas,, :D ....
Taipogi, kur uzliejami krumai, uztvankos su senais kelmynais.. :ilike:
Beje Nemuno uzdambiuos, kur sabakstynas konkretus, po potvinio.. :ilike: Ten ir nugule mano didieji sukuciai, :cry: is dvidesimto karto, issidrasines savo nebaudziamumu, vis tiek ikerti i kelma ar viela.Bet uztat iki to, gali nors dugnu vilkt, per sakas pervertinet, srovei prilaikyt, durniavimui atsparus daiktas....

Tik reik atsimint, kad spinerbaitu yra keletas rusiu..Ir ju paskirtis skirias..
Su vienu lapeliu, pailgu, vidutiniu, universalus.
Su dviem, platesniu ir plonu lapeliu, daugiau skirta sabakstynam, koto jam reik ciut rimtesnio, rites taip pat, jei mesmale..
Su propeleriu, buzeris, berods kazikur buvo uzrasas ant pakuotes..tipo su turbinka, ar turbinom..Tai konkretus pavirsinis, traukiamas tolygiai, su smagia banga..
Beto buna ir miksu, lapeliu, turbinu ir ttt..o dar to ,,kusio,, varijacijos, spalvyngumu kai geju veliava.
O dar yra varijantas be ,,plaukuotuko,, ..su guminukais naudojamas..Va sis, su pvz,, 1nr. lapeliu, :Yess: ir nedicku tvisteriuku..eseriui, kazikoks priesu priesas..Vasara, kai karsta, is esmes, tik jis eseri ir terenka..Gal mano, kad ta lapeli, tas guminukas vaikos ir nepagauna, zodziu, peles kates efektas, bega, kazikas vejas, man taip pat to reik.
As jais pradejes gaudyt esu, buvau, pries kokius 20m. gal dar anksčiau..

Pirmas buvo, kazikoks amerikonas, su sauksto dydzio lapeliu.Rite mano ji laaabai sunkei tepavilko, buldozeris ans konkretus buvo..
Kai ji praradau, kitus dariaus pats, nes pirkt nebuvo kur..ir išvis zukles pard.,tada mazai tebuvo. Išlepintas šiuolaikinis žvejys oi išlepintas..
Gamyba, viskas paprasta ir elementariu, jei ner tikslo i estetizma. Ir dabar, kiekvienas, kas turi nenaudojamu sukriu, per desimt, dvidesimt minuciu gali ji susimeistraut..
Gaminau net pagal uzsakyma i parduotuve,lapelius net sukriu, is velniai zino kur, pardavejas man parupindavo.O tais laikais, musuos tai buvo neregeta prabanga. Bet pasirode, kad nepiniguos laime :oops: o laike praleistame zvejyboi o ne prie darbastalio..

Beje Spinerbaitui, geriau letesnis kotas, na ne letesnis, :mda: bet su minkstesne virsune, ar kazikaip taip..
Su kuolu, fastu, bus visiska nesamone, nebent epizodiskai, gi nepirksi spec. koto vien spinerbaitui, kur vienas dezutei guli :D ..nors tokie kotai yra, kad ir pas GL... Visgi spinerbaito darba sekam akim palei koto virsune o ne i ranka..i ranka visada jauti dideli pasipriesinima, o darbas sekamas pagal virsunes itempima, lingavima..
Ir atvirkciai, su visisku ,,slangu,, nekonfortas konkretus, bandyta,..siaubas o ne zvejyba..
Sakyciau, kad klasikiniai dziginiai kotai, kazikas panasaus i teisinga įranki..
Tiesiog pravedant spinerbaita, virsunele koto, turetu linkt po masalu, kad valdymas ir jo darbas butu adekvatus..

Beje permoket uz visokius Mepps ar ttt . spinerbaitus..Apsoliuciai ner prasmes..
Pagal konstruktyva, cia vienas is nedaugelio masalu, kuri nedirbanti tiesiog sunku pagamint..net nezinau, kaip tai turetu gautis.

Bet šiaip, dabar viskas kai modernyn..tai ir spinerbaitai igavo siokiu tokiu tiuninginiu, nauju savybių..
Kaipo viela titanine, nebijanti lankstymosi, bei girdeta, volframo panaudojimas, plius visokie UV. stebuklai..Bet realiai tai tik kova del pirkejo, reklamos kabliukas, realei zuvim tai, dolampocki..


ps. obana kai pratrukau, sena meile nerudyja :D
Aisteris
Posts: 704
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Aksesuarai(karabinai,segtukai,dezutes ir t.t.)

Post by Aisteris »

Obana...! :shock: einu googlint ir ieskot bent paziuret kaip tie spinerbaitai atrodo... :yes: :D
Va pasirodo viena turiu, kazkada ant ezero kranto radau.... :D
piatras

Re: Aksesuarai(karabinai,segtukai,dezutes ir t.t.)

Post by piatras »

Ovkas wrote: nes visi ziuriu tyli. :x
:sveikinu: linkiu ir jums neprarast amo... :oops: ;)
jackfish

Re: Aksesuarai(karabinai,segtukai,dezutes ir t.t.)

Post by jackfish »

Augi, ten muselininku kioskas :)
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aksesuarai(karabinai,segtukai,dezutes ir t.t.)

Post by valdas. »

Arvydas_ri
Posts: 107
Joined: 25 Oct 2015, 21:13
Miestas: Šilalė

Re: Aksesuarai(karabinai,segtukai,dezutes ir t.t.)

Post by Arvydas_ri »

O tai biesams jis tokis reikalingas? Vietoj žiedelio-per didelis.
piatras

Re: Aksesuarai(karabinai,segtukai,dezutes ir t.t.)

Post by piatras »

:mda: jau kad patikimai atrodo... :geras:
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aksesuarai(karabinai,segtukai,dezutes ir t.t.)

Post by valdas. »

Turiu panasaus tipo, tik be tu uzlenkimu i vidu, lygus lenkimas pusziedziu, be jokiu fiksavimo elementu issikisimu, kilpeliu...
Tiesa jie gan nemazi, naudoju velkiavime, berods ir dzerkavau, jo dzerkavau prisimenu..
Na kazikokiu problemu del patvarumo nebuvo. Velkiaujant buvau ikabines velnias zino kur..Tai 40lb. vala, apviniojes apie parankines priemones, per didelius vargus, tiesiog nutraukiau virs pavadzio..
Dabar kaipo nebenaudoju, nes kai be tu ,,usu,, vidiniu, ikabint kaikuriuos voblerius, ypac stora kilpos viela, slapiais susalusiais pirstais, visai ne fensui, tenka net reples paimt..
Tai pagal isvaizda, sprest nelabai butu galima, apie patvaruma..
Nors man tu naujovisku minusas akivaizdus..uz tu useliu, visas brudas kabinesis..Bet is kitos pusers, cia jurine versija, pagal paveiksliukus matos..
Robke
Posts: 789
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Vobleriai

Post by Robke »

:labas: :Yess: gera spinta, vobleriu :D bet kam ji skirta :x , negi grizes is zukles i ja voblerius sukabini, ar tik ziemai kai negaudai :x nu vistiek "pomoemu" beprasmis reikalas :x
Robke
Posts: 789
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Vobleriai

Post by Robke »

:D "....Is dezes i deze kraustineti irgi nesamone...." o tai is dezes i spinta, o po to vel i kita deze jau "samone" :x
edmundaxx
Posts: 372
Joined: 17 Jul 2011, 12:47
Miestas: Panevėžys/Marijampolė

Re: Vobleriai

Post by edmundaxx »

O aš suprantu minde. :Yess: Nors pats tokios spintos ir neturiu. :D
Paprasčiausiai, jei laiko ir noro pas žmogų yra, jis gali kas kiekvieną žūklę atsirinkti ant ko žvejoti, pagal nuotaiką.
O ir masalai visada bus tvarkingai, savo vietose. :Yess:
Robke
Posts: 789
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Vobleriai

Post by Robke »

:D tai masalam skirta deze ne jiem skirta vieta :D
As suprantu, zmones jaucia kaifa nuo to kai namie "paglosto" masalus kai nezvejoja, siaip is neturejimo ka veikt. Nu bet siaip :x is praktines puses :D
Edma, dirbai -dirbi toki darba ir vobleriu spintos neturi :fuu: :D
edmundaxx
Posts: 372
Joined: 17 Jul 2011, 12:47
Miestas: Panevėžys/Marijampolė

Re: Vobleriai

Post by edmundaxx »

Nes man paglostyt užtenka, apie spintą niekad nepagalvojau dar. :D
Bet savo plastmasiukus glosčiau gal rugsėjį paskutinį kartą :oops: :D
Robke
Posts: 789
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Vobleriai

Post by Robke »

:D yr ka glostyt ir be ju, aniaaa :D ant anu reik zvejot ;)
Robke
Posts: 789
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Vobleriai

Post by Robke »

;) viskas ok, jei tau gerai ir tai tau patinka ;)
Cia visi pas mus zino viena zmoga pas kuri pries kelis metus buvo virs 400 vobleriu, dabar manau- ryskiai daugiau, bet ner pas ji spec spintos ;) as tik savo nuomone pasakiau ;) Niekaip neprisiversciau grizes po zukles i spinta viska sukabint :bloga: :D
Edmundaksai, tik nepradek gumu glostyt :D zmonai laiko visai neliks :D :D
Robke
Posts: 789
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Vobleriai

Post by Robke »

:D nemanau :mda:
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aksesuarai(karabinai,segtukai,dezutes ir t.t.)

Post by valdas. »

Kotas prekiauja kietais riciu deklais.Klaipedoi maciau turi..galima uzsakyt.
Analogiskus turiu, pora desimciu vien. :oops:.. daryti lietuvoi, siauliuos daro..viskas labai net gerai..kietas korpusas, dangtelis su uztrauktuku, haki medziagos, viskas laiko metu metais...
edmundaxx
Posts: 372
Joined: 17 Jul 2011, 12:47
Miestas: Panevėžys/Marijampolė

Re: Aksesuarai(karabinai,segtukai,dezutes ir t.t.)

Post by edmundaxx »

Turėjau ir aš tų dėklų. Viskas su jais ok, saugūs, išvaizdūs, bet... Jei į žvejybą imi 2 rites- gerai, telpa į 1 dėklą. Bet jei reik vežtis 5 rites... Tai tiem dėklam reikia jau atskiros tašės. :D :D
Reziume- už sumuštinių indukus geriau nėra. :stop: Susidedi su ričių medžiaginiais dėkliukais, kad tarpusavy nesantykiautų ir :Yess:
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aksesuarai(karabinai,segtukai,dezutes ir t.t.)

Post by valdas. »

Ten viskas pagal uzsakyma..riciu deklai, tubos..viskas individualiai, pasakai daikto parametrus, kieki ir padaro.
Padaro tikrai kokybiskai..nes pagrinde ten, kiek sake, masinu salonus aptraukineja oda ir pan..Tai kaipo ne is ,,garazo,, diedas su adata siuva.

Siauliskiai zino apie ka as..Deimantas vardu tas zmogus, zukles parduotuvei dirba.
Reik numeri jo man surast, susirast...kazikur turejau.
Jei rasiu, duosiu..
Šiaip as su juo parduotuvei susitinku, tai kaipo to numerio man ir nereik.
Gal kas Is bendravusiu su juom turi numeri ir greiciau rastu, nei as..




ps. galima uzsakyt ir dideli dekla, didelei ar keliom ritem..
jordza
Posts: 469
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Aksesuarai(karabinai,segtukai,dezutes ir t.t.)

Post by jordza »

Gal kas nors naudoja tokio tipo segtukus, kaip atsipiepimai ar patikimi, o keičiant masalus yra hemarojus?
Attachments
segtukas.jpg
segtukas.jpg (49.11 KiB) Viewed 9180 times
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aksesuarai(karabinai,segtukai,dezutes ir t.t.)

Post by valdas. »

https://www.youtube.com/watch?v=RT2Cnpixc70

отводной поводок маленькие хитрости новинка
,,dropsotas- paternosteris,, svarelio modifikacija.
User avatar
Andu
Posts: 490
Joined: 20 Mar 2009, 13:41
Miestas: Kaunas

Re: Aksesuarai(karabinai,segtukai,dezutes ir t.t.)

Post by Andu »

valdas. wrote:https://www.youtube.com/watch?v=RT2Cnpixc70

отводной поводок маленькие хитрости новинка
,,dropsotas- paternosteris,, svarelio modifikacija.
Valdai, ar tau nenusibodo visą šitą beraščių tarybinių "samodielkinų" marazmą platinti? Idėja - gal ir nėra bloga, bet išpildymas, tai, pardon, - anginos operavimas per subinę :mda: :shock: Viskas pagrįsta principu "солнце, воздух, онанизм - укрепляют организм" :geras: Tai ką jis ilgai masturbuoja iš lašelinės vamzdelio gabalo yra seniai gaminama ir karpininkų naudojama - priklausomai nuo formos ir ilgio, vienos tų tos silikoninių apsaugų
anti tangle sleeves 3cm (1).jpg
anti tangle sleeves 3cm (1).jpg (46.23 KiB) Viewed 10044 times
vadinamos "rig sleeve", ilgesnės - "antitangle rig sleeve", kreivos, lenktos - "line aligner sleeve". Vien Prologic (niekuo neypatinga karpinės įrangos gamintoja, kurios produkcijos Lietuvoje - prišikta) gamina šitų smulkmenėlių kelių dydžių modelius - kiekvienoje parduotuvėje, kur prekiaujama karpininkams skirtais daiktais jų rasi.
line aligner sleeve (1).jpg
line aligner sleeve (1).jpg (38.2 KiB) Viewed 10044 times
micro rig sleeve.jpg
micro rig sleeve.jpg (56.01 KiB) Viewed 10044 times
...o gal pats laikas mokytis kalbų? :oops:
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aksesuarai(karabinai,segtukai,dezutes ir t.t.)

Post by valdas. »

Nereiktu taip jau nuvertinti tuos beraščius ,,tarybinius,, samodielkinus , skraidančius i kosmosa su savo samodielkom...kabutes specialiai perkėliau.
Nebūtumėt pamatęs to ką pamatėte, neūbtumėt juk sumastę ieškoti paveikslėlių su karpininkų tais pricindalais, kad patvirtinti savo požiūrio kampa i šia problema. Čia tik būdas pasakyti, man tai neaktualu, man tai nepatinka.
Nors tie pribambasai karpininku visai ne tam juk ir skirti, prigimtis ju ne ta is saves. Ar visgi būtumėt sumastę juos tam pritaikyti be pasalines idėjos ?, Jei taip, pagarba mano jum už tai..tik kodel tuom nesumastet pasidalinti čia anksčiau.

As bent i tautybe-kalba žiūriu čiut kitaip..
Is ten as tikrai esu daugiau gero gavęs nei blogo. Turiu omenį žinių bagažą žūklės tematika.
Ir manau dauguma tokioi amžiaus grupei kai mes, yra daug ko gero pasisėmė is tu kraštų.

Butu tame video, koks japonas ta gumele dantimis tempęs , burtu ta sistemėlę savaip, su kokiu tai madingu silikono vamzdeliu nuo japonisko kokio tai brendo , ką jie ir daro labai dažnai.. manau ,kad šio pokalbio nebūtų visai iskile..ar visgi butu ?..
Tad manau, slieku ieškome ne tam patvorį mes abudu.
Randam įdomia, aktualia info dalinamės, tam sis forumas ir egzistuoja..geras blogas sprendimas, diskutuojame..
Bet kai diskusija prasideda..,,Valdai, ar tau nenusibodo visą šitą beraščių tarybinių "samodielkinų" marazmą platinti?,, apie ka begalima kalba :x

Be pykčių jei ką :isveikata: ...pavargęs esu po darbo, mintis ciut veliąs... bet piktintis vien, kad nepatinka rusakalbei žmonės, su savo ,,priciudais,, palengvinančiais žvejo dale,,.. sutikit čiut nesąžininga visgi, čia ne jų problema, ir net ne mano, o kai kieno kito .
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aksesuarai(karabinai,segtukai,dezutes ir t.t.)

Post by valdas. »

:ilike:
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aksesuarai(karabinai,segtukai,dezutes ir t.t.)

Post by valdas. »

Beje tas šviesus aišku..o tas juods, kiek suprantu is tos pacios operos.
User avatar
Andu
Posts: 490
Joined: 20 Mar 2009, 13:41
Miestas: Kaunas

Re: Aksesuarai(karabinai,segtukai,dezutes ir t.t.)

Post by Andu »

:Yess: Žaneli, idėja liuks, bet tai tinka tik ploniems pavadėliams? Beje, o plonų silikoninių vamzdelių - tokie kur naudojami plūdėms fiksuoti (turiu tokio porą metrų kadaise nusipirkęs) ar plonesnio karpinio "anti tangle tube" - karpyti nebandei? Tiesiog nereiketų mauti kelių karoliukų - atsikirpai gabalą ir viskas... Ar silikonas per minkštas?
Post Reply