Elektriniai varikliai ir akumuliatoriai

Guminės, PVC, plastikinės, varikliai, echolotai, GPS...
Egyda
Posts: 65
Joined: 23 Apr 2012, 18:49
Miestas: Šiauliai

Re: Elektriniai varikliai ir akumuliatoriai

Post by Egyda »

Sveikas Aurelijau. Mes su kolega naudojam Minn kota power drive 55lbs su 54 koja, pas kitą kolegą Minn kota terova su tais pačiais domenimis, tai kol kas kas jokių nusiskundimų nėra. Girdėjom kad Moror gaidai dažnai susuka laidą ir jį nutraukia, pas minn kotas tokių problemų nėra. Su kiniečiu eksperimentuoti nedrysčiau, nebent kaina būtų labai juokinga :D
Egyda
Posts: 65
Joined: 23 Apr 2012, 18:49
Miestas: Šiauliai

Re: Elektriniai varikliai ir akumuliatoriai

Post by Egyda »

Taip, Koziri, su gps. Naudojam kaip inkarą.
Arvydas_ri
Posts: 107
Joined: 25 Oct 2015, 21:13
Miestas: Šilalė

Re: Elektriniai varikliai ir akumuliatoriai

Post by Arvydas_ri »

Svoris puikus, kaina dar "puikesnė" :) Su mokesčiais gal bus 800-900
Patiko instrukcijos sakinys: 4. Не позволяйте молотку топтать батарею
edmand
Posts: 151
Joined: 07 Dec 2009, 18:20
Miestas: Kaunas

Re: Elektriniai varikliai ir akumuliatoriai

Post by edmand »

Arvydas_ri
Posts: 107
Joined: 25 Oct 2015, 21:13
Miestas: Šilalė

Re: Elektriniai varikliai ir akumuliatoriai

Post by Arvydas_ri »

Taip. Tik krauna ilgokai. Bet jau treti metai pakraudinėju 110Ah su Ctek 5 ir viskas ok.
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Elektriniai varikliai ir akumuliatoriai

Post by valdas. »

Tradiciškai, kad pagal fenšui.. 100ah reik 10a pakrovejo, pageidautina visiškai automatinio, su keliu lygiu krovimo, savarankiška, programa. Žodžiu ,,protinguolio,,.
Tada viskas vyksta gan priimtinu tempu 6-8 valandos po žūklės ir šimtinis akumas vel pakrautas, su salyga, kad krovima pradedam iškart gryžus nuo vandens.
Aš kai turiu motoriuka 24V. tai reikejo iškarto dvieju 100+100ah. akumuliatoriu, kad butu 12+12
Tad teko įsigyti du normalius pakrovejus, plius dar viena, mazesni, kraut echoloto akumui.
Čia variantas, kai žvejoji ne viena diena iš eiles, ir reik pvz. rytui vel but formoi.
Beje iškarto patartina imt normalu pakroveja, daug laiko ir nervu bus sutaupyta, ir prie ,,ūkio,, taipogi pravers.
Reikalas ganetinai nepigus, bet kai pakeičiau tradiciškai perkamus pakrovėjus, kuo pigiau, ir taip sueis..i gan profesionalu. Pastebėjau, kad akumas ganėtinai ,,šustresnis,, patapo, ir laiko ilgiau, ir krovimas greitesnis.


ps. minkotos pakrovejas :nepatinka:
Tadelis
Posts: 43
Joined: 19 Jul 2011, 07:30
Miestas: Rokiškis
Location: Rokiškis

Re: Elektriniai varikliai ir akumuliatoriai

Post by Tadelis »

5 metai kraunu su ctek 5 ir viskas gerai
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Elektriniai varikliai ir akumuliatoriai

Post by valdas. »

Turiu penkiuke pakroveja,..laaabai ilgai kol pakrauna šimtini.
Jis gyvena su 22a. akumu, echolotui kur.
edmand
Posts: 151
Joined: 07 Dec 2009, 18:20
Miestas: Kaunas

Re: Elektriniai varikliai ir akumuliatoriai

Post by edmand »

:labas: sumasciau atsisakyt benzino ir pradejau ieskot gero/pigaus elektrinio... nusiziurejau Haswing Protruar 1.0 HP ale popigiai pasitaike 2.0 HP 24V. cia gavos is serijos "sandelio ispardavimas", idomu, kad jie nesiorientavo ju kainoj, man tai labai tiko/patiko. daba mastau ar ji pasilikt ar bandyt pamainyt i 1.0 HP. gal kas is forumieciu naudojat sita brenda, uztarsit geru/blogu zodziu :D
Attachments
002.JPG
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Elektriniai varikliai ir akumuliatoriai

Post by valdas. »

Aš naudoju toki, kartais, kai žūklė keliese, arba audra kieme o žvejot reikia..o šiaip turiu ir kitokiu elektriniu, vienam niurgdytis.

Minusai,. jam reik dviejų akumu, ir reik daryt jungti, kad gautus 24V.
Antras minusas, jei yra DIIIIDELIS žolėtumas, didelis sraigtas linkęs rinkt veleną.
Pliusai, pro įprastus Minkotas, pravarai kaip pro stovinčius :D
Beto pats valdymas labai patogus.
Ir nesigailiu, kad turiu...beto pirkau taipogi ne kaip visi mirtingi, už kurtai -50% :D tad skustis butu nepadoru.


ps. 100A+100A.. jo akumo variantas :D ;)
edmand
Posts: 151
Joined: 07 Dec 2009, 18:20
Miestas: Kaunas

Re: Elektriniai varikliai ir akumuliatoriai

Post by edmand »

as ir susigundziau, nes mokejau tik 20% :D . tei del viso pikto 2 paemiau ( is skupumo ). vat ir galvoju, kad akuma tada teks paciam darytis 24V, noris lengvesnio. o siaip tai ieskojau 12V pigiau, o gavos taip... :D . as tai pagrinde Kauno mariose, na galvoju toks ir Nemune parstums namo... o akumu manau man uzteks kokiu 56 + 56 licio
Robke
Posts: 789
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Elektriniai varikliai ir akumuliatoriai

Post by Robke »

:labas: :D Edmundai, tai uz kiek sakei % man parduosi ta antra :x nebepamenu :D . Aš rimtai, jei kaaaa ;)
edmand
Posts: 151
Joined: 07 Dec 2009, 18:20
Miestas: Kaunas

Re: Elektriniai varikliai ir akumuliatoriai

Post by edmand »

:D :D :D
Robke
Posts: 789
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Elektriniai varikliai ir akumuliatoriai

Post by Robke »

As rimtai, man parduok uz 50 % ;) tau taviskis darmai atsieis :isveikata:
edmand
Posts: 151
Joined: 07 Dec 2009, 18:20
Miestas: Kaunas

Re: Elektriniai varikliai ir akumuliatoriai

Post by edmand »

:D as rytoj bandysiu su vienu tartis del pamainymo i akuma, jei neiseis tada mastysiu apie pardavima uz 50% kaina... ;)
edmand
Posts: 151
Joined: 07 Dec 2009, 18:20
Miestas: Kaunas

Re: Elektriniai varikliai ir akumuliatoriai

Post by edmand »

:labas: siandien jau pardavejai praso grazint variklius, z per pigiai atidave..., bet sakau man ta kaina gera... ziuresim, sake siulis man kazka kaip cia viska sulygint :D
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Elektriniai varikliai ir akumuliatoriai

Post by valdas. »

Su akumu nenusimažink :stop: ...čia visgi du arkliai, jie srebia tikrai ne kai kokia minkota su 00... kumeliuku- poniu.
Du šimtinei akumai, pilnu tempimu, apie valanda kelio... taip sakant ne laboratorinėmis salygomis.
Jei pušku pušku su pirmu tregždaliu greičio tada reikalas kitas...bet kai turi 2Ag.. negi plauksi kai su 30lb.. :D
O šiaip, ant puses greičio, ganetinai, užtenka, galima gyventi visa diena, nevelkiaujant....neišdeginsi iki dugno, bet čia variante 100+100A ir žukle nuo taško iki taško su pertraukomis.
User avatar
Supernatural
Posts: 424
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Elektriniai varikliai ir akumuliatoriai

Post by Supernatural »

edmand, ar negeriau buvo nusipirkt kokį 2,5 / 3 AG dvitaktį benziniuką? Svertų mažiau nei vienas 100 A akūmas. :)
edmand
Posts: 151
Joined: 07 Dec 2009, 18:20
Miestas: Kaunas

Re: Elektriniai varikliai ir akumuliatoriai

Post by edmand »

:labas: as va pardaviau H 2.3, domina naujos technologijos... :D . o siaip tai galvojami 2 variantai: parduodu ir perkuosi 12V 1Hp tos firmos varikliuka arba renkuosi Lifepo4 bloka 24V. nors mano valtelei pakaktu 1 varianto. o jei atvirai tai as tokio visai nenorejau/neieskojau, tiesiog laiku pamaciau skelbima, laiku spejau davaziuot ir paciupt, po to pardavimai ten buvo uzblokuoti. jie labai noretu, kad as jiems grazinciau ta virkli, bet as atsakiau, kad jiems pretenziju jokiu neturiu... :D
edmand
Posts: 151
Joined: 07 Dec 2009, 18:20
Miestas: Kaunas

Re: Elektriniai varikliai ir akumuliatoriai

Post by edmand »

Valdai, gal testavai sita motoriuka prie kokios maziausios itampos jis dar neblogai dirba ant vandens. garaze be apkrovos jis da sukosi prie 15, zemiau suveikia apsauga
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Elektriniai varikliai ir akumuliatoriai

Post by valdas. »

Ne, nebuvo poreikio o ir kam...kai reik jegos plaukiu su juom, kai nereik arba minkota 45 arba kitas Hoswinga 30lb.. o jei visai šakes su oru tada benzas. Dar priklauso kuria valti imu.
O šiaip 30lb. dažniausiai panaudotinas pas mane. Beje jis, subjektyviai, man, gerokai įdomesnis ir praktiškesnis už analogiška minkota, turiu kaip palyginti.
Dabar aš kaži ar bepirkčiau minkota, belekokia..Hoswing ,palei mane, tehnologiškai, o ir praktiškai įdomesni varikliai nei minkota.

ps. pamiršau,..yra ir 1ag., hosvingas 12V..pas broli dabar...laimingas,., lengvutis o jegos kai pas kumeli, ir valgo nedaug, ,,avižu,, 80A, užtenka. :D
edmand
Posts: 151
Joined: 07 Dec 2009, 18:20
Miestas: Kaunas

Re: Elektriniai varikliai ir akumuliatoriai

Post by edmand »

as ir to H P 1.0 Ag norejau... ir da noriu..., tiesiog taip gavos :D
edmand
Posts: 151
Joined: 07 Dec 2009, 18:20
Miestas: Kaunas

Re: Elektriniai varikliai ir akumuliatoriai

Post by edmand »

:labas: skirta Valdui, bet gal idomu ir kitiems :D
vat uzejo noras pasiskaitinet apie sita Haswing Protruar 2.0 24V 110Lbs. tai gamintojas raso, kad sis modelis buvo kurtas japonu uzsakymu darbui sunkesnese salygose: buksiravimas, plaukimas srauniomis upemis su kliuviniais sraigtams, pries stipru veja. tam variklio blokas turi letinanti reduktoriu, max sukiai tik 1000 aps/min, sraigtas padidinto diametro antikavitacinis su apsauga nuo uzkirtimo. kas man patiko tai jiems buvo atliktas ilgaamziskumo testas: pilna galia 1400 val, kas atitinka 12600 km ( tiek negyvensiu... ). pagal galinguma ant veleno jie ji lygina su 3 HP benzu. daba sitas modelis eina nauju pavadinimu Haswing Protruar G 3.0. pasikeite tik koja, paprastas vamzdis ir spalva juoda. uzsienio forumuose vertina labiau senesni modeli ( kaip pas mus ).
Reziume - man jau jo gaila, viena pasiliksiu sau... :D
edmand
Posts: 151
Joined: 07 Dec 2009, 18:20
Miestas: Kaunas

Re: Elektriniai varikliai ir akumuliatoriai

Post by edmand »

:labas: po uzsitesusio pardavimo/keitimo varikliukas Haswing Protruar 2.0 liko pas mane tai teko paciam dasibaigti si projekta. akuma pasidariau is LG E42 celiu. teoriniai parametrai: 25,9V, 84Ah, 2100Wh, 14kg. siandien pabandziau Kauno mariose.
https://youtu.be/oRdqhj81Z3o
nereik man to benzo...
User avatar
Andu
Posts: 490
Joined: 20 Mar 2009, 13:41
Miestas: Kaunas

Re: Elektriniai varikliai ir akumuliatoriai

Post by Andu »

:labas: :sveikinu: :Yess: :Yess:
edmand
Posts: 151
Joined: 07 Dec 2009, 18:20
Miestas: Kaunas

Re: Elektriniai varikliai ir akumuliatoriai

Post by edmand »

:labas: va is tokiu rinkau
https://www.skelbiu.lt/skelbimai/ld-3-7 ... 48383.html
na paskui is Aliexpress atsisiunciau BMS, prietaisiuka itampai ir talpai, da laukiu uzdedamo keitikliuko is 26V i 12 kad uzmaitint echolota ir pompa valties priputimui. na viskas viename...
edmand
Posts: 151
Joined: 07 Dec 2009, 18:20
Miestas: Kaunas

Re: Elektriniai varikliai ir akumuliatoriai

Post by edmand »

:labas: blyn buciau geriau LIDL-e pasiemes drele ir kibira akumu, o daba uzsiemiau su visokiais Haswing-ais ir licio baterijom... :D :D
edmand
Posts: 151
Joined: 07 Dec 2009, 18:20
Miestas: Kaunas

Re: Elektriniai varikliai ir akumuliatoriai

Post by edmand »

:labas: idomiai cia tie kinieciai tuos HP skaiciuoja... maniskis Haswing Protuar 2.0 ir 110 lbs yra 1200W ir raso, kad atitinka 2 Hp, ji pakeites modelis supaprastejo koja ir spalva vietoj baltos juoda, vadinas jau Haswing Protuar G 110 lbs ir atitinka 3 Hp, Protuar 1.0 jau 2 Hp... kibo kinieciu arkliai naujos kartos silpnesni :( . su greiciu tai pas mane gavos taip, kad leciausias apie 2,9 km/h, lengvas plaukimas 6 - 6,4. virs 8 valtis pradeda pries save stumti kaip buldozeris banga ir imama is akumo srove jau auga neproporcingai. max greitis gavos 8,7 km/h. tas pats kaip su Honda 2.3. sroves nepavyko gerai ismatuot, nes maniskes reples kazko nuolatine matuoja nestabiliai ( siaip visos jos tam netinka ). parsisiunciau is Ali. prietaisiuka su U, A, W ir Wh matavimu tai bandysiu pilniau pasitestuot ( cia del saves :D )
edmand
Posts: 151
Joined: 07 Dec 2009, 18:20
Miestas: Kaunas

Re: Elektriniai varikliai ir akumuliatoriai

Post by edmand »

:labas: zinau :D
Post Reply