Buvau ten, žvejojau tą...2017-ųjų metų sezonas

Robertas
Posts: 292
Joined: 07 Feb 2011, 16:54
Miestas: Telšiai - Vilnius
Location: Telše

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2017-ųjų metų sezonas

Post by Robertas »

Pagaliau buvau grįžęs namo į Žemaitėjes Suostini, tai atsižvejojau už visus nenusisekusius savaitgalius Sostinėj :geras: O buvo taip:

Išvariau šeštadienį pabaraidyt su UL po gimtuosius kraštus. Nusprendžiau į naują vietikė nuvykt, kur net doro priejimo niekur nėrą, teko per geras džiungles ilgai ir nuobodžiai brist kol galiausiai pasiekiau upės krantą. Pradėjau žūklę nuo mikro vartiklių. Jau už pirmo posūkio kelis šapaliukus ir kiršliukus pagavau. Po to pabandžiau 0 juodą Aglia su juoda musele užsidėt. Iš kart segė geras smūgis į nagus kuris net išgasdino kažkiek. Geras plačiaburnis pasikabinęs buvo :Yess: Tik gaila kad prie pat graibžto nusipurtė, nespėjau net fotosesijos padaryti :( Na, o toliau vėl keitaluojau masalus, kibo gan neblogai, stabiliai, kol užsidėjau Black fury 0 su geltonais taškiukais. Nežinau kas ten tokio stebuklingo, bet tada ir prasidėjo ŠOU :Yess: :Yess: :Yess: Kiršliai praktiškai kas metimą kabinėjos ir ne kokie susnos o ~26-30 cm. Iš kiekvienos rievikės, iš kiekvieno posūkiuko po 4-6 kiršlius pagavau, jau net nebeskaitau kiek dar nepakirstų buvo ir atsipurčiusių. Net rankos pradėjo šalti nuo pastovaus žuvies nuėmimo nuo kabliuko ir paleidimo atgal :geras:

Visumoj, tą deiną sugaudžiau 12 šapalų, 1 ešerį ir ~ 60 Kiršlių (ties 42 kažkur pamečiau jų tikslų skaičių, bet po to dar kibo ir kibo). Turbūt buvau patekęs į Kiršilų rojų :roll: Tokio rezultato dar nesu turėjęs niekada :shock: O smagiausia, kad ruožas pasiteisino, įspūdžių iki soties, žuvis auga toliau ir jau nekantrauju, kada vėl galėsiu susitikti su skiauterėtaisiais :isveikata: :Yess:
The attachment P1080362.JPG is no longer available
P1080362.JPG
P1080364.JPG
P1080368.JPG
P1080379.JPG
P1080389.JPG
User avatar
Supernatural
Posts: 438
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2017-ųjų metų sezonas

Post by Supernatural »

Šiandien visai smagiai su garbanium Žeimely pažvejojom. Kibimų nemažai. Tiesa, didžiausia tik 1,5 kg, bet nelegalkių vos kelios. Man dar bonusas 2 ešeriai: 400 ir 250.
vyktce

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2017-ųjų metų sezonas

Post by vyktce »

:labas:
Sivakar, su laukiu Arimus prasutinom biski. Pirmam rate kliovas ant Nilsmaster Invincible ir ant Salmo Perh. Tusti. Treciam zaxode laiveli su perchu nusauna, multas zviegia, gerulis uz borto!! laukis pumpuoja, isjungiu begi, pumpuoja, i kai visad:ner ka matuot' nei svert' :piktas:
Nu da pora metu pavelkiausim, jei sveikata leis, i spakainiai pereisim ant UL :D
Photo 12 Salmo Perch, spalva skani saulei svieciant:)
Tai kai faina, kad ne as mamka pra-isau, liuks vakaras buvo!
Attachments
IMG_5295.JPG
Last edited by vyktce on 16 Sep 2017, 21:24, edited 1 time in total.
User avatar
gedukas
Posts: 1161
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2017-ųjų metų sezonas

Post by gedukas »

Ju blia nuo tu salmo vobliku tuos vmc black nikel kablius meskit neatsigrezdami... :fuu: sudu su*** blia,geriau jau vmc balta ilgu kotiu ar koky ownery,tik nea sita gavno :stop:
vyktce

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2017-ųjų metų sezonas

Post by vyktce »

:labas:
Cinkuoti VMC nepavede :)
IMG_5334.JPG
Si vakar prasukom keturis ratukus. Anksti temsta.
Pirmam rate pastebejau, kad termoklynas nusileido iki 10 metru, o zuvinai iki 6-8 metru. Pakeitem " gilesnius" voblerius. Du kliovai. Pirmas ant laivo tuscias,antras teisingas :yes:
Xrap magnum 20 pedu. Spalvos kodo nepamenu..
Paleidimo i laisve video neuzsikrauna :(
Raso, kad fails yra invalids..
IMG_5335.JPG
Robertas
Posts: 292
Joined: 07 Feb 2011, 16:54
Miestas: Telšiai - Vilnius
Location: Telše

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2017-ųjų metų sezonas

Post by Robertas »

Aplankiau Masčio pakrantes su jigu :D Ešeriai labai gerai kibo, pasitaikę ir visai nemažų, matomai buvo labai jau alkani. Na ir bonusa dar lydeka pagavau (maniau, kad anam gale jau geras starkis pasikabinęs, nes smugis buvo ohohho koks :shock: ). Žodžiu, nuo kranto rezultatai daug geresni nei, kad savaitgali su valtimi buvau išplaukęs :D
The attachment P1080401.JPG is no longer available
The attachment 20171003_174425.jpg is no longer available
20171003_174425.jpg
KRAUZAS

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2017-ųjų metų sezonas

Post by KRAUZAS »

1.14m.
1.14m.
Barbaliukas įkalė eilinį lydoka . nesverta paleista atgalios. Šaunu!
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2017-ųjų metų sezonas

Post by Robke »

:Yess:Atsibuda zemaitis, buva prisnūdys biski su tom muselom visokiom :D :Yess:
vyktce

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2017-ųjų metų sezonas

Post by vyktce »

:labas:
Širyt per tris valandžikes prasivilkam per ežera. Du kliovai, viena užsikirta :yes:
Užvakar smulkmės debesis rode virš gileusių duobių, a šende žuvų būrei keite vietas.
Gyliuose mažiau 7 metru echalots givybes neruode, kai Karakumose :x
I viel an šartreza užkiba, tik šende an šešiuoliktuka :)
IMG_5581[1].JPG
Žmonai pasakeu, ka lydeks pac iššuoka iš valties :D
vyktce

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2017-ųjų metų sezonas

Post by vyktce »

:labas:
Šiandien apžuvinom du voblerius x rap magnum 14 cm ir clacking magnum 16 cm.
Kliovai 10 ir 11 val.
Teko palaviruoti tarp valčiu ir skrituliu. Pirmus tris skritulius nuo velkės atpainiojau, sekančiu valai patys nusipjovė :x
IMG_5605.JPG
IMG_5614.JPG
User avatar
Supernatural
Posts: 438
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2017-ųjų metų sezonas

Post by Supernatural »

Tęsiam atviro vandens sezoną. 2 kg.
Camera HDR Studio - 1513679216457.jpg
koziris40
Posts: 491
Joined: 10 Mar 2014, 22:19
Miestas: Kaunas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2017-ųjų metų sezonas

Post by koziris40 »

ir Tave su balandžio 1 :geras:
User avatar
Supernatural
Posts: 438
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2017-ųjų metų sezonas

Post by Supernatural »

sauliusss wrote:Šiandien pagaliau gaudau upėtakius. Kimba kaip velniai. Negaliu daug pasakoti - lyja. Visiems gero Velykinio kibimo. :-)
Aš vakar gaudžiau. Vaikščiodamas nusiplūkiau kaip pašto arklys, vandens mažokai, gyvybės 0. :cry: Gaila, bet ne balandžio 1-osios pokštas.
garbanius
Posts: 299
Joined: 05 Apr 2010, 20:03
Miestas: Siauliai-Pakruojis

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2017-ųjų metų sezonas

Post by garbanius »

Čia pernai gaudet :-P :D
Locked