Benzininiai varikliai

Guminės, PVC, plastikinės, varikliai, echolotai, GPS...
Robke
Posts: 828
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Benzininiai varikliai

Post by Robke »

;) thankjū, ryt matuosiu ;)
User avatar
gedukas
Posts: 847
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Benzininiai varikliai

Post by gedukas »

jei kokie 9 tai kartu ieskosim kokio rasalo ant ziedu uzpilt... :D
Robke
Posts: 828
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Benzininiai varikliai

Post by Robke »

:D as neieskosiu, o paprasciausiai-nepirksiu. A tai 9 jau blogai? Nu varikliuks 06 metu.
saulens555
Posts: 124
Joined: 01 Oct 2014, 21:52
Miestas: kaunas aleksotas

Re: Benzininiai varikliai

Post by saulens555 »

prie 7baru variklis nesikuria...jei sau darai ziedu atlaisvinimo procedura tai geriau ardyt ir sudet naujus ziedus....kiek dares ta procedura ne kart nepaejo,net isemes stumoklius mirkiau visokiuose skysciuose kad isitikint kas veiksmingiau,giariausiai nuplove stumoklius ikaitintas zibalas-100 laipsniu ir 20 min ,keli ziedai atsoko po puse....tai tik mano nuomone o eksperimentuot nieks nedraudzia :)
Robke
Posts: 828
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Benzininiai varikliai

Post by Robke »

:x abiejuose kausuose po 7 lygiai, bet anas ir saltas ir siltas labai gerai kuriasi. Ale nepirksiu, muset prie pabaigos tada jau ans :( gaila.
edmand
Posts: 174
Joined: 07 Dec 2009, 18:20
Miestas: Kaunas

Re: Benzininiai varikliai

Post by edmand »

:labas: da ziurint koks matuoklis. automobilinis rodis zymiai maziau, nes jo santikinai didelis vidinis turis. man ant geri 2T-ko parode apie 5 nors kures ir dirbo gerai
Robke
Posts: 828
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Benzininiai varikliai

Post by Robke »

:shock: voblia, aisku su masininiu matavom, o reik su kokiu?
edmand
Posts: 174
Joined: 07 Dec 2009, 18:20
Miestas: Kaunas

Re: Benzininiai varikliai

Post by edmand »

:labas: as tik maciau tipo tinkama. jis isisuka vietoj zvakes, o automobilinis uzkisa skyle is virsaus ( na toki as turiu nuo anu laiku ). del mazos varikliuko kubaturos zvakes lizdo turis turi didele itaka matavimo rezultatams. maniskiui 4,5 Hp kurio kubatura apie 90cm3 ( 2 cilindrai ) automobilinis parode nepilnai 5 :cry: . net varikli buvau atidares... tik po to pradejau "mastyt" kodel taip gavos...
Robke
Posts: 828
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Benzininiai varikliai

Post by Robke »

:labas: na, matavau su benzininiam motorui skirtu iki 20 bar. kuris isisuka. Pasijamau as ta motoriuka, ryt bandymas ant mano didziosios laives :D Jei trauks panasiai kaip keturtaktis tohatsas mano tai as si pasiliksiu ir parduosiu Tohatsu 9,8 4T ir ta taviski Suza 6 AG, nes tas 8 2T man bus ant abieju valciu ir svoris :Yess:
edmand
Posts: 174
Joined: 07 Dec 2009, 18:20
Miestas: Kaunas

Re: Benzininiai varikliai

Post by edmand »

tai pas tave todel ir 7, pas mane beveik 5... as ir viska issipardaviau ir liko tik Yamaha 5 Hp 2T praktiskai "nuliovas". tai daba belieka tik ant valteles neprasaut kad but maloni pasiiminet
Robke
Posts: 828
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Benzininiai varikliai

Post by Robke »

;) nekalbejai su Vitoliu is tribunos, jis "matraca" nusipirko ;)
vyktce

Re: Benzininiai varikliai

Post by vyktce »

:labas:
Tohatsu ant rankenos guldo.
jordza
Posts: 505
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Benzininiai varikliai

Post by jordza »

Tai tikriausiai apie alkūninio guolius kalbėjo...
Robke
Posts: 828
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Benzininiai varikliai

Post by Robke »

Tukas wrote:Robke, koks svoris tavo naujo pirkinio? Del kompresijos manau viskas gerai pas tave, nes su zmogum vienu snekejau, sake nuliova 4hp matavo, tai 6bar parode :)
:labas: 26 KG, tiek pat kiek Suzukis 4t 6 arkliu. Ryt nesu zmogiui pinigus, nes buvo daves pasibandyt. Varikli droziau intebsyviai Avily tris dienas, vien zo, nereik man tu keturtakciu :D I glisa lipa greiciau nei mano Tohatsas 4T 9,8, sveria jis 37 kg :( Gazas dvitakcio dirba visam diapozone, kai to 9,8 tik truputi daugiau ne puse veiksnus, toliau suk nesukes, naudos ner :fuu: nu gal sraigto reiktu kito :x Beje 6 suzuko tas pats :fuu: As apakes buvau kai pasisodinau dukra su anuke, o greitis sumazejo labai nedaug, tiesa nematavau nes neturiu su kuo :D I glisa soka irgi smagiai. Tad tuoj pardavime bus du matarai :D
User avatar
Supernatural
Posts: 429
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Benzininiai varikliai

Post by Supernatural »

Robke wrote:Tad tuoj pardavime bus du matarai :D
augi, nežiopsok. :D
Robke
Posts: 828
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Benzininiai varikliai

Post by Robke »

:labas: As nesakau, kad reikia, as sakau gal sraigte esme, kad variklis, duodant gaza po truputi, gazuojasi tik iki truputi daugiau nei puse rankenos pasukimo, o paskui nebereguoja. Ir taip mano abiem 4 T .O tas dvitaktis gazuojasi iki pat galo. Tai sakau, gal sraigtuose beda, nors kaip dabar pagalvojau-nesamone kaip ir :D
O koks pas tave desimtukas?
Robke
Posts: 828
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Benzininiai varikliai

Post by Robke »

O tai nerandi kokio airdeko?
saulens555
Posts: 124
Joined: 01 Oct 2014, 21:52
Miestas: kaunas aleksotas

Re: Benzininiai varikliai

Post by saulens555 »

augis wrote:Labai butu idomu tada suzinoti tu guoliu susidevejimo priezastis. :x Gal cia saulius kazka galetu nupasakot :x Netikiu, kad tik jie tada susideveje buvo :x
guoliai buna alkuninio galuose ir svaistikliuosejie susidevi del netinkamo tepalo ir kuro santikio ar netinkamo tepalo....neperseniausiai keiciau guolius kaskokiam varikliui ,atveze tik alkunini su stumokliais,kadandi zmogus nenorejo keist svaistikliniu guoliuku tai keitesi trys pagrindiniai,keitimo priezastis -surudyje guoliai ir jam nedaviau jokiu garantiju kad plauks ilgai su surudyjusiais svaistikliniais guoliukais....teko daryt motora kur vietoj guoliuku sudejau bronzines ivores laisvumas tepimui 0,04,jus patikekit kaip tyliai variklis sukosi,ir fosforine bronza ilgiau laiko nei benkoks guolis,ivorem-indeklam reikalingas didesnis tepimas nei guoliams....tai kas liecia dvitakcius variklius o keturtakciose guolis stovi dazniausiai prie smagracio,buna ir jie surudyje jei variklis praguli norvegijos siukslyne bent metus.....prasymas visiems ,jei y varikli patenka kaskiek suraus vandens,nedelsent pasalinkit vandeni is kuro sistemos ir variklio,nes suraus vandens ir kuro misinys varikli per savaite sugadina nepataisomai.
edmand
Posts: 174
Joined: 07 Dec 2009, 18:20
Miestas: Kaunas

Re: Benzininiai varikliai

Post by edmand »

:labas: va va, ir as nerandu man "limpacio" airdeck-o/matraso. nors cia ir ne valciu diskusija, bet kai paminejo Navigator Baltic Air tai ir pasidare idomu kaip tokiu dugnu valtys elgias...
jordza
Posts: 505
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Benzininiai varikliai

Post by jordza »

Ar verta pats turi sau atsakyti (pinigai, papildomas svoris + akumas), o įdėti aišku kad galima tik komplektą turi nusipirkti. Yra tokios komlektacijos standarte kai perki naują. Taip kaip pasirinkti gali vairuoti rumpeliu arba su vairu nuotoliniu būdu, taip ir šiuo atveju ;)
jordza
Posts: 505
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Benzininiai varikliai

Post by jordza »

Na pasauly tokių dalykų yra, tai ir atstovai turėtų apie juos žinoti:
http://www.tohatsu.com.au/content/elect ... dle-models
saulens555
Posts: 124
Joined: 01 Oct 2014, 21:52
Miestas: kaunas aleksotas

Re: Benzininiai varikliai

Post by saulens555 »

kaip imanomo 30 ag rankom uzkurt :x as 20 vos patraukiu o cia 30 :shock: starteris butinas manyciau :)
User avatar
gedukas
Posts: 847
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Benzininiai varikliai

Post by gedukas »

honda oru ausinamas :fuu: ir garsiai birba.belieka suzuki ir yamaha.kury tvarkingesni rasi ta ir jamk ;)
minBOAT

Re: Benzininiai varikliai

Post by minBOAT »

Tukas wrote:Gal kam teko ardyti tokia rankena? Niekaip nesugalvoju kaip ja nuimti, kad prieiti prie mygtuko
Guma šiek tiek priklijuota. Kaitink fenu ir numausi. Gali ryte paskambinti, papasakosiu kaip tai darau
garbanius
Posts: 275
Joined: 05 Apr 2010, 20:03
Miestas: Siauliai-Pakruojis

Re: Benzininiai varikliai

Post by garbanius »

pribrendo reikalas varikli nusipirkt, skaitineju ziurineju bet niekaip galutinai neapsisprendziu
http://www.garantboats.eu/shop/lt/mercury-f6
kaip suprantu i glisa eciau su juo, bet ar pribrendus reikalui eitu su juo pavelkiaut, be papildomu pagalbiniu priemoniu :D
Robke
Posts: 828
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Benzininiai varikliai

Post by Robke »

A ti ko nevelkiaut :mda: , ant maziausiu apsuku jis vos vilksis ;) Daugiau nerimauk del gliso :D Kokia valtis?
garbanius
Posts: 275
Joined: 05 Apr 2010, 20:03
Miestas: Siauliai-Pakruojis

Re: Benzininiai varikliai

Post by garbanius »

320 nedidele :oops:
Robke
Posts: 828
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Benzininiai varikliai

Post by Robke »

:Yess: vienas leksi be problemu, dviese - nelabai :(
User avatar
gedukas
Posts: 847
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Benzininiai varikliai

Post by gedukas »

gedukas ir vienas nelektu... :D
Robke
Posts: 828
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Benzininiai varikliai

Post by Robke »

:D
Post Reply