Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Spiningai, ritės, valai, masalai...
jordza
Posts: 675
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by jordza »

Valdai nepastebėjai, kad postas virš tavęs apie tą patį?
Arvydas_ri
Posts: 146
Joined: 25 Oct 2015, 21:13
Miestas: Šilalė

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by Arvydas_ri »

Rankenėlės tai skirtingos :)
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by valdas. »

jordza wrote:Valdai nepastebėjai, kad postas virš tavęs apie tą patį?
O geras ...
Buna ir taip mat.. senstu.. :oops:



ps. Irmantas86 ... atsiprasu uz dubli.. :isveikata:
karalaitis
Posts: 145
Joined: 13 Jun 2010, 08:29
Miestas: Utena

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by karalaitis »

Update naujam sezonui
karalaitis
Posts: 145
Joined: 13 Jun 2010, 08:29
Miestas: Utena

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by karalaitis »

Pridesiu trumpa komentara is trumpo pabandymo nuo vandens. Savo kuklia patirtim galiu pasakyti, kad meta out off box :shock: per keliolika minuciu nepavyko isprovokuoti barzdu netgi astriais spininginiais metimais (zaidziau su 2 kalodkem), ir distancija pasiekiama nebloga. ps. bandymui neturejau tinkamo kiekio valo, susukau ka radau ~ puse spulios...
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by valdas. »

User avatar
Andu
Posts: 944
Joined: 20 Mar 2009, 13:41
Miestas: Kaunas

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by Andu »

Nu jeigu SV, tai ir Ryogai lengvesnius būgnelius sudėjo? :mda:
piatras

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by piatras »

[kep] Išbandžiau šiandie prie vandens hibridinius šaratus :oops: gal kam reikia "ežiukinių" microballų su 50% nuolaida ? :mda: :D


Youtube
karalaitis
Posts: 145
Joined: 13 Jun 2010, 08:29
Miestas: Utena

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by karalaitis »

koks buvo testas prie vandens ir kaip rezutatai? i kokia rite deta, kokiems masalu svoriams paskirtis ir tt..?
piatras

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by piatras »

karalaitis wrote:koks buvo testas prie vandens ir kaip rezutatai? i kokia rite deta, kokiems masalu svoriams paskirtis ir tt..?
:stop: Kol kas testas buvo tik 3-5g. masalams (>3g vartiklėms, sukrėms iki 5g. ir aišku default masalas rigge 70 :D ) Ritė Core 101 standart špūlė su grafito paseklintoju + castaway #0.6 :oops: Akustiniai ir daktiliniai pojūčiai (nešnekėsim apie ant vandens ištietą ruletę :stop: :geras: ) žymiai teigiamesni nei ežiuko BFS microbals'ų, net standžiau pasodintų raudonose įvorėse :mda: Šiaip tai ežiukiniai BFS pradeda gan greit rezonuot dėl nesurastų priežasčių... :x panašiai kaip BOCA padžiuvę hibridai :mda:
Objektyviai kontrolei reikia eit į pievą su scorpo stock'iniais v/s cu51 hibridais ta pačia špūle... :x
edmundaxx
Posts: 555
Joined: 17 Jul 2011, 12:47
Miestas: Panevėžys/Marijampolė

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by edmundaxx »

Labai į tai panašu. :yes:
Štai ir kitajicų "šedevrai" jau rodo ragiukus :D :D
piatras

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by piatras »

:x kam tie fylmai, kuo silpnesnis brendas - tuo daugiau priežiūros reikia... :sveikinu:
Šmitas
Posts: 232
Joined: 17 Nov 2013, 19:12
Miestas: Siauliai

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by Šmitas »

Gal kokia nuomone ar turit kas?
https://japanlureshop.com/shimano-17-sc ... 14429.html
Isimeciau i krepsiuka jau :) Bus pirmas DC multikas..idomu :)
piatras

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by piatras »

:mda: :x DC tai ir africoj DC, bet tos plačios špūlės... :x nu niekad manęs nežavėjo ir aš jų nebandęs :oops: Žiūriu, kad net Daiwa išleido tatulą CT su normalia 22mm pločio špūle, one 27 kaip anksčiau... :mda: tegu ir su TWS'ais abi :D
piatras

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by piatras »

:D "Būčiau" pakomentavęs, ale :x koks tikslas :oops: :D
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by valdas. »

Jamk ir nesiparink..paskui papasakosi, kas ir kaip..nepatiks uz 30eu. parduosi, nusipirksi kita. Cia tik kelio pradžia.
piatras

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by piatras »

išstumiamas pavaros kaištis ir fse dela... :D
zaceponas
Posts: 185
Joined: 19 Nov 2008, 20:38
Miestas: Kaunas

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by zaceponas »

:: Gal kas zino,kur tokia saibute gaut?gal metosi pas ka ?nuo abuskes.siustis ner kada
Attachments
PhotoNote_WP_20170509_17_08_43_Pro (2)_0608.jpg
piatras

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by piatras »

pofik ta šaibukė, pasidaryt reikia inox-inę ar latūninę ;) Ji tik kad žvaigždė į rankeną neįsiremtų...
zaceponas
Posts: 185
Joined: 19 Nov 2008, 20:38
Miestas: Kaunas

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by zaceponas »

Nezinau kokio storio.ten rankena aliumine(man atrodo), be saibutes greit ismals.
piatras

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by piatras »

:sveikinu: nu tas tai tiesa, špižynių rankenų nebūna :oops: , bet 1mm rimtos neržaveikos pakaktų :mda: bet toks įtarimas kad kai kam jau atėjo laikas atsinaujint "autoparką" :oops: :D
User avatar
gedukas
Posts: 1161
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by gedukas »

nelimpa tik chirurgine nerudeika ir dar yrankiai is senu servyzu rusku... :D
DaliusM

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by DaliusM »

Parvažiavo naujas žaisliukas, daugelyje apžvalgų giriamas Daiwa Zillion 1016shl sw tw, kai pamačiau su 7.3 perdavimu neatsilaikiau.. [gamer3.gif] Iš pirmo žvilgnsnio tai ko ir tikėjaus, solidi rituke, sukasi kai šveicariškas laikrodukas, ne ka prasčiau, o gal net švelniau nei steez`as 103. Dydis mažesnis nei Zillionu 1516, todėl į ranką gulasi labai gerai. Nedidelė 34mm špūlė :Yess: turėtų tik špūlkės nuo steezo, galės pamėgint su ray studio ka šis zillas gali.. :) Laukiu nesulaukiu, kada galės išbandyti, bet nuojauta sako, kad dar vienas shimanas į kamputį bus padėtas :cry: :cry:

Image

Na ir japonai savam stiliui, su dovanom.. :D

Image
User avatar
Andu
Posts: 944
Joined: 20 Mar 2009, 13:41
Miestas: Kaunas

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by Andu »

:labas: :Yess:
DaliusM

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by DaliusM »

:Yess:
Vynioju ant visu castinginiu dabar sunline 5 braid, pagal kaina ir kokybę man labai priimtinas variantas :Yess: laukiu dabar ir šitai turi #2 pareiti. Koki vala vyniojai? kiek maždaug sutilpo?
piatras

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by piatras »

valdas. wrote:... šiandien supratau, kad jos as tiesiog normaliai nenaudosiu...
piatras wrote:manau kad nieko žavingesnio kaip AE74 nesukurs :x [kep] ABU niekaip nesiseka aplenkt laiko... :D nors patikimumas niekad nebuvo dugne :yes:
:D :sveikinu: :oops: :D
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by valdas. »

:mda: :D

Kai namie tu multu nnn. ir ne tik ju, tai taip ir gaunas.
Buvo dilema šiandien ryta, turiu vel nauja rite..ligonis, ką jau čia slėpti :oops: .
Ir žiūriu, kad neturiu kieto dėklo jai, ner kaip i žūklę vestis..ju pas mane kelios dešimtis tikriausiai.. turiu omenį dėklų ritem, netuščiu suprantama :oops:
Tai kilo dilema..kuri dėklą atimt ir is ko, uzsisakinet dar viena, dėklą- dėžutę, ner upo visai. Nes ir taip jau jau tiek, kad ...tai poranka kliuvo tam, kas tiesiog manau neturi dideliu šansų sudalyvauti daugiadienėse pramogose.,
O kas labiausiai man neitinka tai jos dydis...suvokiau, kad nemegztų mažų multu.
Prie prudo su draugais kai bandem..tai vienam ji ok, nes jo delnas mažas, o kitam jau geriau kažkas didesnio, man analogiška situacija..
Pas mane delnas specifinis i ji geriausiai gula backutes, ar senieji masyvieji zilikai..ar tiesiog jau ipratimas kai prigimimas prilipo, įaugo i kraują ir tiek..
O su tom šiuolaikinėm kompakt ričių versijom as vis nesusidraugauju..
Ne taip ir viskas, nepatogu, ner ka apimt i ka isikibti.
Del tos priezasties ir Scorpiona 101XT pardaviau ir net Aldebarana BFS..
Dabar tik suvokiau kodėl jos nelipo, ar net dubliavos su didziosiom.
Man multas turi but metalo gabalas, kad butu rankoi svorio centras Rioga-Calcuta -C4...
Kai geriau pagalvojau, net lengvesnio nei 200 g. multo nenoreciau jau.
Kažikas matyt su manim ne taip..regresija evoliucine kažikokia šviečiąs ..visi, kad tik lengvyn a as ...net mesmales pas mane metai is metu tik sunkėja didėja, kai pas kitus tik lengvėja ir mažėja... :mda:


ps. o ta ABUske tai zaciotnas aparatas :Yess: estetam ..tik galėtų but kiektai didesne palei mane 38mm aukščio rite, ne ne man tai tikrai. Matyt teks nukreipt zvilgsni i senaja Revo MGX...ji bent normalaus dydzio yra. ne ,,japoniskam,,. o Swdiskam delnui kurta.
piatras

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by piatras »

:x nesvarbu kiek klasių baigėte, bet pabandykit dar kartą šiek tiek lietuviškiau parašyt :D nes dabar tai nė priežasties, ne klausimo neužsičiuopia :fuu: o dar sakydavo kad piatras užuominom rašo :oops: :geras:
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by valdas. »

Gudriai čia minti susukot.. :D

Jei visgi tema...multas valas..
As valus perku Aliexprese ir man ok.
Nematau prasmes permoket čia už kita lipduką ant pakuotes.

Mano megiamiausi.
https://ru.aliexpress.com/store/product ... 0.0.OItFsg
https://ru.aliexpress.com/item/SeaKnigh ... 4.9.sXy0kV
Kokybe esu patenkintas. Poseidonas jau ne pirma sezoną drožiamas,SeaKnight 8X pirma ..jokiu numanomu nusidėvėjimų nesimato, nei darbiniam gale nei patvarume ant tempimo.Valai tikrai ne ploksti. O už tokia kaina ji gali viniot kur tik nori, kiek tik nori..jokiu paviniojimu, bekingu ar pan.
2-2,5 lb.
Ir jokiu problemų.
Virve yra virve. Stakles ja pina o ne žmonės. o medžiaga naudojama kaip pas daugeli dinema , tad permoket uz garsu varda, prasmes tai.
Bet cia kalba apie tvirtus storokus valus..
Su plonais is Alx. nesu susidūręs, nieko nežinau..bet skaičiau, kad yra tikrai geru, bet pavadinimu nežinau.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by valdas. »

Oi atsiprasau..galvoi vienas rasau kita..
Taip 30lb multui pts tas :ilike:
Cia as tu Alexsiniu numeracija (ale jp.zymejimas) parasiau...suklydau atsiprasau, gerai, kad nurodet konfuza.
Nuo aušros žvejota, grįžus taip ir gavos, smegenys suveike matyt savaip .
Post Reply