Žvejyba Airijoje

Arvis&UKpike

Re: Žvejyba Airijoje

Post by Arvis&UKpike »

orass :Yess: degima prilaiko [drill2.gif]
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Žvejyba Airijoje

Post by Orass »

Nu reikia papildyti tema :yes: taigi cia pereito savaitgalio sekanti neplanuota beveik zvejyba buvo.. tai vazaivom prekintis bet gryztant stabtelejom 15-ai minuciu prie didesnes upes, tai teko tik 3 eserius, ir maciau pora dideliu upetakiu bet anie nekreipe demesio cia vienas is eseriuku :)
Attachments
P1010696.JPG
P1010695.JPG
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Žvejyba Airijoje

Post by Orass »

Ir ketviradieni buvau bet 3 kibimai ir visi atsipurte :) o siandien, teko is pacio ryto pagaut tik 1 upetakiuka, o gal ir maza slakiuka, kazkaip ilgokas buvo nei ypprastas upetakis plius gelsva galva bei nugara :mda:
Bet is pacio ankstyvo ryto, ir 2 eseriukus mazus pagaves buvau, o kolega nepagalvojes nepasiemes botu buvo, tai suslapo kojas ir teko gryzt :)
Attachments
P1010697.JPG
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Žvejyba Airijoje

Post by Orass »

O paskui gryzus dar visgi rytas buvo, tai variau antru kart :Yess:
tai tokioj sraunumoj, pagavau jau tikra Rudajy :Yess: :ilike:
Veliau turejau 2-ieju dideliu upetakiu isejimus is sleptuviu bet vienas per sona kirto ir nepasikirto kitas nespejo pagriebt.. :mda:
o va galui, parodyt viena vietele isejo tyliai priselint.. nors is tolo bandziau juos pagaut, bet demesio i masalus nekreipe :)
Attachments
P1010702.JPG
P1010700.JPG
P1010701.JPG
P1010699.JPG
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Žvejyba Airijoje

Post by Orass »

Jop ten vien margiai, kitur dar daugiau maciau :) bet va ko nekimba neaisku.. matyt ne tokia buka zuvis kokia ja laiko :)
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Žvejyba Airijoje

Post by Orass »

Ten visi margiai :yes: yra tam upely tokia uztvankele, kur persoka tik upetakiai ir lasisos, o foto daryta auksciau uztvankeles ;)
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Žvejyba Airijoje

Post by Orass »

Nu va per ryta gerai nulijo, tai po darbo su kolega varem upetakiu :) tai 3-1 mano naudai Kolega pagavo pirmaji gyvenime :yes: visi Legalus buvo :Yess:
Maniskiai, pirmasis 34,5cm, antras 30cm, trecias 35cm.. tik nesuprantu kodel foto kokybe prasta gavos, nors isejo sufokusuot.. nu bet tiek to.. zodziu su treciu geriausia, jau baiginejom zukle, sakau einu cia dar i viena duobike pora metimu padarysiu, pirmas metimas keli pasukimai, smugis ir zvakes :Yess: :ilike: zodziu nors ir trumpa zukle bet fantastiko :Yess: :ilike:
Attachments
P1010704.JPG
P1010703.JPG
P1010705.JPG
P1010709.JPG
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Žvejyba Airijoje

Post by Orass »

Ilgokai teko laukt.. :oops: dbr ligtais pagal prognozes ziurejau tai dar tureciau spet sezona uzdaryt :)
O seip viena smagiausiu zuvu man kur kas smagiau traukt nei koki esery, :Yess:
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Žvejyba Airijoje

Post by Orass »

Siandien istraukt pavyko 2 tik.. vienas legalus tik :)
Attachments
P1010710.JPG
Tadas

Re: Žvejyba Airijoje

Post by Tadas »

sito ypatingai grazios spalvos :Yess: saunuolis Orass ;)
User avatar
ZILVA von jurasemia
Posts: 458
Joined: 22 Feb 2010, 15:16
Miestas: Heydekrug

Re: Žvejyba Airijoje

Post by ZILVA von jurasemia »

Tadas wrote:sito ypatingai grazios spalvos :Yess: saunuolis Orass ;)
išties gražus spalvinimas , bet šiaip tai sakyčiau , kad ir nedideli bet atsišėrę upietuškos , riebuliai tokie :Yess:
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Žvejyba Airijoje

Post by Orass »

Tai ir man tie Geltoni, bei Rudi grazus :Yess: o Balti nelabai :D
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Žvejyba Airijoje

Post by Orass »

Songokas wrote:tie balti maziau pavalge :D o tiksliau tai nelagalus, kaip is foto matyti ;) . ar as klystu sioje vietoje? :roll:
beje, Orass, upetakius galima pas jus namo imti? :roll:
Songokai klysti, cia upetakiu ne viena rusis :yes:
Beabejo galima isigijus licennzija :Yess: ir galima net 4 vnt 10coliu, kas yra apie 26cm :yes: o pas mane imami min 28cm..
ir ziurint pagal galimybes, kada noriu pasiimu,
Ir Songokai neuzduok keistu klausimu, nebent koks abugelis tau pasiule pasiiinformuot :x
nes manau sekant tema nuo 1-o puslapio turetu but aisku :)
KRAUZAS

Re: Žvejyba Airijoje

Post by KRAUZAS »

o kur muselininko zvejybos :piktas: :D kas cia dabar :piktas: vien murziai prie upes ;) :D sauniai gaudai :Yess: :labas:
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Žvejyba Airijoje

Post by Orass »

apie museline meetev papasakosiu :yes:
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Žvejyba Airijoje

Post by Orass »

Siandien su Svogeriu ir Broliu buvom i zukle isleke pamegint kazka pagaut :) tai pasiseke tik man, viena atsivijo, bande ir pult bet.. o antra treciamete pavyko istraukt, nupaveiksluot ir paleist :D
Attachments
2013-11-03 12.45.31.jpg
2013-11-03 12.45.41.jpg
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Žvejyba Airijoje

Post by Orass »

Siandien buvom tryse pazvejot kiek ilgiau nei valandele, butume ilgiau, bet valciu sargas isvaziaves buvo, tai teko laukt kol grys.. :(
Tai pradziai velkiavom, veliau dzigo ememes, pirmasis atsidariau as su standartiniu :) o paskui viena rudenini apie puskili istraukiau, draugelis irgi toki pat, abu po 32cm buvo, ir dar po standartini su broliu pagavo, ir dar viena rimta trumpai palaikiau.. :mda: nors nesitikejau nieko, bet pavyko pagaut ir zukles kirmina numarint :D
Tiesa, gaudziau tokiom gumom kurias buvau nusipirkes, bet nepanaudodavau, pasiteisino - ir labai gerai :Yess:
Attachments
2013-11-16 15.03.56.jpg
2013-11-16 15.38.12.jpg
2013-11-16 15.54.39.jpg
Arvis&UKpike

Re: Žvejyba Airijoje

Post by Arvis&UKpike »

kaip visada :Yess:
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Žvejyba Airijoje

Post by Orass »

Tai gal kita kart iseis ilgiau, ir tai jei varysim :mda: nes kitaip teks laukt kovo 15-os :(
Arijas

Re: Žvejyba Airijoje

Post by Arijas »

:Yess: Gaila Anglijoj nėra tokio klubo. Daili lydeka :)
Ovidijus

Re: Žvejyba Airijoje

Post by Ovidijus »

Arijas wrote::Yess: Gaila Anglijoj nėra tokio klubo. Daili lydeka :)
Man rodos, kad jei norėtų tai ir būtų tik nieks nesiryžta pradiniam žingsniui. :x Arba nieks neketina ilgėliau užsibūti UK, kad pradėtų steigti tą klubą. :)
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Žvejyba Airijoje

Post by Orass »

Nu ka vakar sezono atidarymas buvo, tai i pavakre radus pora laisvu valandu nulekiau i upeli, tai 4 viso pagavau. O siandien buvau ilgesniam laikui tai 9 pagavau. Fotika dar kazkaip sudauziau.. tai kazkurias foto ikelsiu.. :yes: o dbr varau pirkt kito fotiko. :D
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Žvejyba Airijoje

Post by Orass »

Nu zodziu 2-ieju dienu laimikiai :)
Dar buvau 29cm pagaves bet fotiko ekranas suduzes buvo.. tai kaip pradziai gerai :) visi auga toliau :yes:
Ir siandien idomus dalykas buvo vienoj vietoj nedicka pagavau, biski i aki jam kliuvo.. paraudusia ir pakeidau, po poros metimu i priesinga puse, istraukiu ta paty su pamusta akim.. :D Ar tai alkanas, ar tai pikts buvo nezinau :D
Attachments
Sitas ~25 sestadieninis :)
Sitas ~25 sestadieninis :)
Pirmasis sezono ~20cm leidau paciam nusipurtyt :)
Pirmasis sezono ~20cm leidau paciam nusipurtyt :)
P1010801.JPG
Sitas ~27 Sekmadienio.
Sitas ~27 Sekmadienio.
Irgi Sekamdienio. :)
Irgi Sekamdienio. :)
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Žvejyba Airijoje

Post by Orass »

Siandien 3 30-ukus ir vienas ~24cm :) Vel visi auga toliau :ilike:

Youtube


Youtube
Attachments
2014-03-17 13.31.28.jpg
2014-03-17 13.30.50.jpg
2014-03-17 14.06.30.jpg
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Žvejyba Airijoje

Post by Orass »

Nea cia ne naujas fotikas... krc telefonu cia.. o fotiko ejau pirkt - ir tesco nera.. :x isieskujau 3 kart - nera nors anksciau budave.. tai sy sestadieni fotika pirkt reikes.. kaip tik i miesto centra reiks eit tai po to gal ir i zukle :)
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Žvejyba Airijoje

Post by Orass »

Nu va su nauju fotiku :smile:
Attachments
DSCN0009.JPG
DSCN0007.JPG
DSCN0006.JPG
DSCN0008.JPG
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Žvejyba Airijoje

Post by Orass »

Pereita sekamadieni buvau mazesniame upelyje, nes didziajam per daug mutnas vanduo buvo po lietaus, tai nauja sezono rekorda pagerinau, 15vnt per zukle rankose pabuvo :Yess: bet nedidukai visi buvo, pagrinde ~22cm tik. Vienas normalesnis tepapuole :)
Attachments
DSCN0013.JPG
DSCN0011.JPG
DSCN0012.JPG
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Žvejyba Airijoje

Post by Orass »

Siandien pagerinti rekordo nepavyko, bet vel 15 vnt per zukle :) tik sy kart didesni, pagrinde ~25cm didesnieji 27-30cm.
Attachments
DSCN0015.JPG
DSCN0014.JPG
DSCN0016.JPG
DSCN0018.JPG
DSCN0020.JPG
Orass
Posts: 543
Joined: 12 Mar 2010, 08:50
Miestas: Kaunas.Aukstieji Sanciai

Re: Žvejyba Airijoje

Post by Orass »

Siandien buvom tryse dideleje upeje, gaudem pludemis ir ant negyvos zuveles, tai su pludem kuojytes gaudem nedideles, ir paskui geras momentas buvo, traukiant kuoja, is gylio isnere lydeka ~ 3kg ir griebe mano kuoja, tik nepagriebe normaliai, dar po poros istrauktu, vel ta pati situacija, ir teko biskik pakovot, kol paleido is nasru :D paskui persimetem lydekines arciau, ir neilgai laukus draugui kibimas, ir ta kur graibe mano kuojas uzkibo, na neuzilgo istrauke ja, pasverem - 4kg lygiai, ir paleidom atgal, paskui man kibimas buvo, buvau pasidares sistema su 0,28mm valu, tai pakirtau, tik ciut prilaikiau ir nutrauke.. o stukele gera turejo but. :mda: paskui uzdejau pinto valo pavadeli, bet kibimui neturejau, o draugui paskui dar peiliukas maziukas uzkibo. ir temstant normalesne kuoja pagavau, tai foto tik kuojos ir lydekos. ikelsiu veliau.
Post Reply