Kastinginiai kotai

Spiningai, ritės, valai, masalai...
Post Reply
Šmitas
Posts: 232
Joined: 17 Nov 2013, 19:12
Miestas: Siauliai

Re: Kastinginiai kotai

Post by Šmitas »

Liko 10 dienu iki isbandymo :)
Attachments
gloomis jbr813.jpg
piatras

Re: Kastinginiai kotai

Post by piatras »

:x Mačiau tik pro tialiką(PL) volkey BFS, nepasirodė rykštė visiška, bet va dėl rezervo sunku ką pasakyt... Jei tik čiubint ir be tvičo gal verta pačiupinėt Pontūno http://www.kibk.lt/categories/2824-pant ... 9-sh764mfc o volkejų tai mačiau tik čia :oops: ->


Youtube


Youtube

P.S. taip įsivaizduoju kad nelabai skiriasi nuo mano "microcasto" :D gal tik ilgiu... :x
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Kastinginiai kotai

Post by valdas. »

Galiu tik viena pasakyt, dažniausiai o tiketina, kad net visada..ranka pavargsta ne del bendro irankio svorio, tradiciniam tvicinge tai gan antraeilis reikalas.Prisiminkim dzerkinga, ner ka net lygint su tradiciniu kastu..
Viskas prasideda, kai pasirenkamas neadekvatus, asmeniskam zvejo stotui kotas, ilgis. Net rankenos forma,pats jos ilgis daug ka lemia..cia visa esme.
Musu daug, visi individualus, o juk dazniausiai ziurim ieskom domimes ka kiti turi naudoja, to ir patys uzsinorim....
Daznai pamirsdami asmeninius niuansus, savo sudejima..
Na kad ir...
Jei dirbant kotu is valties, teks lenkt ranka per alkune, nesamoningai kelt koto virsune auksciau, kad nemust i vandeni, tuo paciu kelsim ir peti aukstyn, tai bus :fuu: ilgai taip nepaatostogausi..Ranka turi laisvai ,,kabot,, zemyn, dirbam tik riesu..ir jokiu kitu raumenu itempimu..Tada gali nors ir 12val. mojuot, greiciau strenos prisibaigs, nei ranka pajusi..
Pats per tai esu perejes, pats gaudziau taip ir su tuom kuo kiti gaudo, giria...O kai tiesiog atsitiktinai, perkant rite gavau dovanu kota.Kuris mano supratimu, vos ne zaislinio ilgio, palei mano ugi..Bet kai paemiau ji prie vandens,, o jerguteliau, koks didziulis skirtumas pasijuto..

Ka norejau pasakyt..bent pas mane tai susiformavo..Pertrumpu kastinginiu kotu nebuna..perilgu pilnos lentynos..
O seip kastinginis, tvicinginis kotas. Jei viskas pagal fensui, neturetu virsyt zmogaus ugio, kuris ji zada naudot..visa kta jau specifika, pagal netradicines zukles salygas, iki bambos ar pas upetaki ir ttt..


ps. palei mane ilgi kotai, ypač amerikonai, atsiradę yra todėl, kad jie ten iš kateriu gaudo, stovi kai ant taburetes virs vandens, o pabandytu pas mus taip is PVC ar pan..sss gautus....
Marka

Re: Kastinginiai kotai

Post by Marka »

aš irgi šiuo metu išgyvenu panašius apmąstymus :x ką, kur, kaip, už kiek, kodėl, ir kol kas esu apsistojęs tiek šituo variantu, baisiai ramybės neduoda kryžiaus LEC modelis, bet iki pavasario laiko dar yra ir gal atsiras galimybė su abiem modeliais prie vandens atsidurti :oops: (matavimo vienetai konvertuoti apytiksliai)
Attachments
gloomis.JPG
edmundaxx
Posts: 555
Joined: 17 Jul 2011, 12:47
Miestas: Panevėžys/Marijampolė

Re: Kastinginiai kotai

Post by edmundaxx »

Siela pradeda virsti kūnu. :D :Yess:
1.jpg
edmundaxx
Posts: 555
Joined: 17 Jul 2011, 12:47
Miestas: Panevėžys/Marijampolė

Re: Kastinginiai kotai

Post by edmundaxx »

Siandien jau ir ant testdraivo buvau :Yess:
The attachment 20150411_125821.jpg is no longer available
The attachment 20150411_125738.jpg is no longer available
20150411_125821.jpg
DaliusM

Re: Kastinginiai kotai

Post by DaliusM »

i sona tvicinu nes nepatinka i vandeni dauzyt.. Valdai, treniruotes cia ne prie ko.. Tiesiog kas patinka vienam, nebutinai tinka kitam.. Na patink man ta rudra dauzyt ir ka dabar daryt, ir lydekom patink.. Teks garsiai nebesigirt su savo nukrypimais :oops: :fonke:
edmundaxx
Posts: 555
Joined: 17 Jul 2011, 12:47
Miestas: Panevėžys/Marijampolė

Re: Kastinginiai kotai

Post by edmundaxx »

DaliusM wrote:i sona tvicinu nes nepatinka i vandeni dauzyt..
Išvada tokia, kad kotas tau per ilgas.
DaliusM

Re: Kastinginiai kotai

Post by DaliusM »

Zinau, ale kai toks pasirinkimas 1,7-1,8 m. kotu tai nors vezimu vezk :) Realiai bedos nematau, senai taip pripratau ir jokio diskonforto nematau tame, daznu atveju net ir negaliu i apacia must, nes ir taip dugna aria..
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Kastinginiai kotai

Post by Robke »

:D Edma, as visus dauzau, beje pats puikiai zinai, retai kada pasvelninu, bet pasvelninu, o rudra kaip sakiau, is mano arsenalo pats maziausia pasipriesinima turintis masalas. Nesulyginsi jo net su 100 pointeriu ar pantoonu, nu as nezinau net su kuo jo lengvuma palygint. Beje nelabai ir megstu as su juo gaudyt, kad ner jo "uzsispyrimo" kuri tu kazkur randi :D
Daliau, as i nemusu tik zemyn, bet truputi i sona ipratau, ir dabar turiu 1,9 kota, tai net skirtumo ilgio nuo 1,8 m nepajauciau :D
DaliusM

Re: Kastinginiai kotai

Post by DaliusM »

na mano 2m., pats ugio apie 1,8m. valtis mazos grimzles, tai i apacia tvicint na niekaip, nebent turi pasilipt ant sedyniu, o cia jau siek tiek ekstremalu dviese zvejojant :) Na uz orbita 110 lengviau tvicinamu tikrai nezinau :)
edmundaxx
Posts: 555
Joined: 17 Jul 2011, 12:47
Miestas: Panevėžys/Marijampolė

Re: Kastinginiai kotai

Post by edmundaxx »

Tai tūbose saugiausia ir aptogiausia. :Yess: Darėmės Šiauliuose, 70-80lt.
Robertas
Posts: 292
Joined: 07 Feb 2011, 16:54
Miestas: Telšiai - Vilnius
Location: Telše

Re: Kastinginiai kotai

Post by Robertas »

0120 wrote:kaip tuos vienadalius jūs transportuojat? Tūbas gal kas darėtės?
Pirkau iš Žuklys.lt bene pačią ilgiausią ir didžiausią ne kastinginiui kotui, kastinginiui būtų dar pigiau kainavę. 100 Lt sumokėjau.
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Kastinginiai kotai

Post by Robke »

;) vamzdys kanalizacijos :Yess: ir ilgio kokio nori pasidarysi ir masinoj nebaisu palikt ;)
Robertas
Posts: 292
Joined: 07 Feb 2011, 16:54
Miestas: Telšiai - Vilnius
Location: Telše

Re: Kastinginiai kotai

Post by Robertas »

vaidelis wrote:Sveiki visi. Galvoju atsinaujinti įrankius tvicingui. Ką manot apie tokį komplektą. St.croix lec68 mxf + shimano chronarch ci4+. Masalai max iki25g
aš irgi galvą sukau kažko panašaus ieškodamas, tai dauguma sakė kad ex fasto nereikėtų žiūrėti. Geriau fastas ar regular fastas. Bet žinoma tau spręst :) Sakau tik tai ką man pasakojo žvejai.
ariuginas

Re: Kastinginiai kotai

Post by ariuginas »

Ritė tai gera, patiko, imk :D
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Kastinginiai kotai

Post by Robke »

:D tuba reikalinga tik jei gert zadi zvejoboj :D , as tris vamzdzius turiu ir nenaudoju praktiskai niekad, teoriskai koki karta metuose :roll: , per tiek metu kie zvejoju, o zvejoju nuo pastales :geras:nesulauziau nei vieno spino :roll: Bliaaaaaaaaa, a vdrug prisikarksejau :geras:
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Kastinginiai kotai

Post by valdas. »

As naudoju,..ir man.. :Yess:

http://www.tacklewarehouse.com/Rod_Slee ... EEVES.html
http://www.tacklewarehouse.com/Tackle_W ... -TWRC.html

Važioju kelis vien dalius su jais..jokiu problemu.. :ilike:
Šmitas
Posts: 232
Joined: 17 Nov 2013, 19:12
Miestas: Siauliai

Re: Kastinginiai kotai

Post by Šmitas »

Atrodo radau light kotuka jigui castingini , puikiai tiks mano aldebaranui bfs multikui
http://www.majorcraft.co.jp/english/cat ... ode=id/107
VKC-69ML/BFS(1PC) ... teks turbut siustis :shock:
piatras

Re: Kastinginiai kotai

Post by piatras »

:mda: tas iki 1/4 gali kartais apgaut, nesvarbu kad XULas. Tikrą UL čiupinėjau "VGK" Favorite, šitas tai siūlų-siūlas :D http://favorite-fishing.com/synapse-bfs ... 2/?lang=en tik štai ar jigui jis pareis..? :x nebent iki kokių 3g :oops:
Šmitas
Posts: 232
Joined: 17 Nov 2013, 19:12
Miestas: Siauliai

Re: Kastinginiai kotai

Post by Šmitas »

Butent turiu omenyje paskutini modeli:
Length(ft):6’9”・Line(lb):4-14・Lure(oz):1/16-3/8・Action:EX Fast・PRICE(¥):18,300

1,75gr-10,5gr extra fastas..tikslas 5-6gr galvakablis + guma.
edmundaxx
Posts: 555
Joined: 17 Jul 2011, 12:47
Miestas: Panevėžys/Marijampolė

Re: Kastinginiai kotai

Post by edmundaxx »

Garantija, kad jis per galingas tavo svoriam.
piatras

Re: Kastinginiai kotai

Post by piatras »

edmundaxx wrote:Garantija, kad jis per galingas tavo svoriam.
:D :stop: aš net apie pirmą galvoju, nes tie 1/4 tai ~12g turbūt... :mda:
Šmitas
Posts: 232
Joined: 17 Nov 2013, 19:12
Miestas: Siauliai

Re: Kastinginiai kotai

Post by Šmitas »

Jus mane gniuzdot...japonas kiek raso gal tiek ir yra :/ Cia ne st.croix ar gloomis...as pasimetes
edmundaxx
Posts: 555
Joined: 17 Jul 2011, 12:47
Miestas: Panevėžys/Marijampolė

Re: Kastinginiai kotai

Post by edmundaxx »

Šmitas wrote:japonas kiek raso gal tiek ir yra :/ Cia ne st.croix ar gloomis...
Baik šposyt. :D
Pvz. Turiu Varivas Violente iki 6gr, vakar mėčiau 22gr čeburaška + 7cm Relax Kopyto :D
Aišku, 22gr, jau aiškus pereboras, bet 16gr + guma lėkė kaip uoga nesisaugant :D
Šmitas
Posts: 232
Joined: 17 Nov 2013, 19:12
Miestas: Siauliai

Re: Kastinginiai kotai

Post by Šmitas »

o cia tai uzlankstet gerai vyrai...dbr visai pasimetes..
VKC-69XUL/BFS(1PC)
Length(ft):6’9”・Line(lb):3-8・Lure(oz):1/32-1/4・Action:Regular・PRICE(¥):17,500

sitas sakot tiks svoriams iki 10gr (su guma kartu)...akcija reguliar kazin kaip dzigui :/
edmundaxx
Posts: 555
Joined: 17 Jul 2011, 12:47
Miestas: Panevėžys/Marijampolė

Re: Kastinginiai kotai

Post by edmundaxx »

Svoriam, tai tiks tikrai, bet dėl regular džigui, tai aš nelabai sau patenkintas būčiau...
Šmitas
Posts: 232
Joined: 17 Nov 2013, 19:12
Miestas: Siauliai

Re: Kastinginiai kotai

Post by Šmitas »

Length(ft):6’9”・Line(lb):4-14・Lure(oz):1/16-3/8・Action:EX Fast pajiemiau...kita sav parplaukia..pakomentuosiu
DaliusM

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by DaliusM »

Gal netycia ant Lietuvos yra mate kur kelioniniu kotu? kad butu kompaktiskai ir tilptu i bagaza? Is bedos domintu ir paprastas spininginis variantas..
rimosius

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by rimosius »

Anksciau Andriuxx prekiavo daugiadaliais kastinginiais, parasyk jam :yes:
Post Reply