Džerkingas

Spiningai, ritės, valai, masalai...
Post Reply
edmundaxx
Posts: 432
Joined: 17 Jul 2011, 12:47
Miestas: Panevėžys/Marijampolė

Re: Džerkingas

Post by edmundaxx »

Labai išsamus paaiškinimas: kas, kaip, kodėl :isveikata:
Šiaip aš mėgstu labiau kotus į kietumo pusę. Bet kai šitą paėmiau pradžioj :shock: Galvojau, kad vietoj tvoros štankieto geras bus :D Bet kai pabandžiau- 50gr lekia su vėjaliu. :Yess: Man su juo mėtyt mažiau negu tie 50gr nelabai tikslo yra. Geriau 13cm minnoškės negu light jerkiukai. ;) O ir M Legenda galiu 50gr mest, reikalui esant. Jei imsiu jerkus, tai jau kad būtų pliauska normali. :D
Pakolkas tik pajutau, kad man jerkai būna, jog "dingsta". Tymt viena, antra sykį, jei čiut aštriau ir valo nespėji surinkt, jau sekančiu truktelėjimu tik valą patmepi. Jerkas tepęs slidęs jau būna. :D
Ilgesnės rankenos privalumą tame pajutau, kad didelius metant, galima kotą stabiliau pasiimti. Bet darant pravodke, dažnai kažkur galas užsikabina.
User avatar
Andu
Posts: 699
Joined: 20 Mar 2009, 13:41
Miestas: Kaunas

Re: Džerkingas

Post by Andu »

... ne ūgis, bet smūgis :) Jei džerkas "dingsta" glaido metu - tai reiškia kad kerti per stipriai :shock: pvz Busterius, Deviatorius arba Jerksterius pakanka vos bakstelėti ir jie jau eina į šoną. O apie gerus savadarbius medinukus, tai išvis nėra ką šnekėti - atrodo, kad jie patys glaidina :Yess:
User avatar
gedukas
Posts: 847
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Džerkingas

Post by gedukas »

Cia jus kazka netaip buriat....jei po smugio nepajutai dzerko,reiskia jis šove y prieky ir smugis buvo per silpnas...po poros grieztesniu judesiu vel pasigauni dzerko darba,ypac big bandito... ;)
User avatar
gedukas
Posts: 847
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Džerkingas

Post by gedukas »

Siandy kibo tsikri krokai ....gaila kukana pamiršes buvau :D
The attachment 20161015_140555.jpg is no longer available
20161015_140555.jpg
User avatar
Andu
Posts: 699
Joined: 20 Mar 2009, 13:41
Miestas: Kaunas

Re: Džerkingas

Post by Andu »

krakadzylomanai :-P Visko būna - tau tik kabliukas, o man yra pasitaikęs kiauras "Deviatorius", Piatrui - kiauras Zalt Zam... :mda:
User avatar
Andu
Posts: 699
Joined: 20 Mar 2009, 13:41
Miestas: Kaunas

Re: Džerkingas

Post by Andu »

Jerksterio kamštis niekada nebus sandarus :) , bet dėl to jo balansavimas nenukenčia - patikrinta per 2 sezonus :Yess: Nu bet su 4Play tokio bajerio dar neteko matyti... :shock: Išradingi tie kitajozos :geras: Dabar mačiau, kad lenkai jau keikia naują 3D Line Thru Roach - atseit galvos atitrūksta jei į valties bortą jobini :mda: :fuu:
jordza
Posts: 505
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Džerkingas

Post by jordza »

Klasika, ir bile tik dizainas ir kaina tenkina - spakainiai :Yess:
rimosius

Re: Džerkingas

Post by rimosius »

Yra tikrai dabar pakankamai žemo profilio ir ne silpnesnių už bačkutes, ir visai kitaip rankoj guli :Yess: :yes:
User avatar
gedukas
Posts: 847
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Džerkingas

Post by gedukas »

Nori mazos backutes....shimano cardif 201a atrodo kairiai ankai.nes muilines galingesnes zymiai brangesnes...
rimosius

Re: Džerkingas

Post by rimosius »

Aš abstrakčiai, tai iš abu revo toro, daiwa lexa 300 ar 4....
User avatar
Andu
Posts: 699
Joined: 20 Mar 2009, 13:41
Miestas: Kaunas

Re: Džerkingas

Post by Andu »

+ Komodo 364 LX (dydis kaip Lexa 300, Curado 301) :mda:
valdas.
Posts: 2343
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Džerkingas

Post by valdas. »

Kas ner rankoi laikes tu ,,dzerkiniu,, muiliniu, gali ciut nusivilt po primatavimo i ranka. Aisku jei yra iliuzija apie kazika mazo, zgrebno.
Netokios jos ir mazos..
Man backutes, kaikurios, geriau i ranka gula, nei tie anie..
Subjektivu cia biski, bet backute, man, geriau slepias delne, nors tas delnas ir ne lopeta..
User avatar
Andu
Posts: 699
Joined: 20 Mar 2009, 13:41
Miestas: Kaunas

Re: Džerkingas

Post by Andu »

Lexa 300 kiek mažesnė už Curado 301 :Yess: Valdai, šiuolaikinės didelės muilinės dažnai galingesnės už seno kartos bačkutes, o rankoje guli tikrai patogiau... Ir - dažnai sveria mažiau: pvz. muilinės, kaip antai, Abu Garcia Revo Toro "šeštukas", Shimano Curado 300, Daiwa Lexa 300, Okuma Komodo 350 ir 364 - jų svoris 300-320 g, o panašios talpos "bačkos": Abu Garcia RCN 6600, JB 6600, Rocket 6600, Daiwa Ryoga 3000 Shrapnel, Shimano Calcutta 301, Okuma Isis - gerokai sunkesnės, ir... bent jau "dragas" jų gerokai silpnesnis... :mda:
User avatar
gedukas
Posts: 847
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Džerkingas

Post by gedukas »

Miegaliaiblia
20161022_102059.jpg
20161022_102236.jpg
1.8kg.
User avatar
gedukas
Posts: 847
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Džerkingas

Post by gedukas »

Sios dienos nominantai
20161022_140333.jpg
8h ryte turejau ant busterio kokios 1.5kg atsekima paskui dzerka.laike metro atstuma.graziai atseke ir nuplauke sau.daugiau nesidomejo niekuom.poto pagavau ant 12tuko salotiniu pilvu 5m duobej nes sits giluminis.veliau turejau jau rimtesnes tetos kibima ant raudongalvio poros metru gylyje.net kaire ranka nuo knobu nuleke kai liuobe.ir prasuko net gerai priverzta stabdy.paseme keleta metru valo kirtimo metu.is priekio kale nes galvoj radau dvi zymes nuo dantu.. gaila.daugiau nekibo... ;)
User avatar
Andu
Posts: 699
Joined: 20 Mar 2009, 13:41
Miestas: Kaunas

Re: Džerkingas

Post by Andu »

Sveikyjimai :labas: :sveikinu: :Yess: Antrą savaitgalį negaliu niekur ištrūkti :piktas:
jordza
Posts: 505
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Džerkingas

Post by jordza »

:labas: pagaliautojai. Pamaudziau kaimuky ir as malkeles :)
Attachments
20161030_115802.jpg
User avatar
gedukas
Posts: 847
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Džerkingas

Post by gedukas »

Šaunu... :labas: ...as irgi pamaudziau lengvesnius dzerkus kaimuky prie nemuno....
20161030_150610.jpg
atejau prie duobes kur zinojau kad galiu prarast masala tai uzsidejau salmo fatso 10s nes galvoju jei ka nebus gaila prarast.nes kliovo dar nemates ir zaidimas man jo nepatinka.priskandinau normaliai ir po poros patempimu kale palei brovke.patempiau gal metra gera ir atitruko.tikrai ne silke buvo...poto pasidaviau nauju vietu ieskoti bet kliovo daugiau neturejau.prašukavau dar nebandytus keturis tarpudambius...vanduo pakiles koky metra nuo yprasto.bet gerai kad skaidrus ir zoliu nenese...siaip velyva rudeny visada bent man kimba geriausiai vidurdieny ar per pietus.vakarop viskas aprimsta ir kibimo nebuna.
piatras

Re: Džerkingas

Post by piatras »

:D zaceponui visada kimba 15:20 :Yess: :oops:
User avatar
Andu
Posts: 699
Joined: 20 Mar 2009, 13:41
Miestas: Kaunas

Re: Džerkingas

Post by Andu »

Vakar surizikavau - nuvariau į vieną ežeriuką. Nu nekas - žolių daugggggg :piktas: o kliovo - :fuu: Vienas vietinis silkutę ant guminuko šiaip netaip išsikaulino, bet ta buvo tokia, kad iškart grįžo atgal į vandenį...
piatras

Re: Džerkingas

Post by piatras »

:( O aš, po skaudžios netekties :cry: (teatleidžia man maestro) :oops: tuštumą užliejau dviem šitais... :x

Image
User avatar
gedukas
Posts: 847
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Džerkingas

Post by gedukas »

A tai kokiu koteliu ta bajavesny metot...
piatras

Re: Džerkingas

Post by piatras »

:oops: tai kol kas tuo pačiu, "ultralajtiniu" :D
User avatar
gedukas
Posts: 847
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Džerkingas

Post by gedukas »

Fliat....ale jokio patempimo,isejimo,atlydejimo....7h tampymosi ir polnas atsosas...aisku zinojau kad ciklons parein,slegis krent...bet tai yra geriau negu slegis kyla ir giedreja....ka padarysi,belieka turiningai tik vakara damust :isveikata: ...
20161101_103728.jpg
....teisingai sako...zuvedros supazi ant bangu o ne ore,lauk lietaus...tep y buvo ;)
User avatar
gedukas
Posts: 847
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Džerkingas

Post by gedukas »

....jai patinka lėtai...labai lėtai....o man patinka visaip....svarbu jai gerai.... :D
20161112_181326.jpg
piatras

Re: Džerkingas

Post by piatras »

:D kiek čia cėmų ? Pas GoFishą mačiau gerų miakšrų :Yess: ten be 4 "inkariukų" :mda: nu niekaip :D :oops:
User avatar
gedukas
Posts: 847
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Džerkingas

Post by gedukas »

Čia pati didziausia relax guma.virś 20cm tikrai.nematavau...
User avatar
gedukas
Posts: 847
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Džerkingas

Post by gedukas »

Fliat tema mirus visai :piktas: niekas niekur ant nieko....bliapasibaigs sezonas net neprasidejes.. :cry:
piatras

Re: Džerkingas

Post by piatras »

:x aplinka kalta... :D vandens per daug, o šiandien ir krituliuotas skersvėjis :fuu:
User avatar
Andu
Posts: 699
Joined: 20 Mar 2009, 13:41
Miestas: Kaunas

Re: Džerkingas

Post by Andu »

nu mumi dar kažko viliamės - juk ir prie lengvo minuso kažką galima nuveikti :mda: Jei orai leis - savaitgalį kažkur bandysiu, vienžo, būsiu banditas :geras:
Post Reply