Vobleriai

Spiningai, ritės, valai, masalai...
Robke

Re: Vobleriai

Standartinėparašė Robke » 10 Geg 2017, 07:31

edmundaxx rašė::bloga: Vėl tos kreivarankių kitajicų padielkos :D
Neterškit žvejybinių dėžių šitom gamybinėm atliekom :stop:

:geras: bet yra galimybe, kad ant tu paciu stakliu kai kas gaminta kur ir "made in japan" :geras:

valdas.

Standartinėparašė valdas. » 10 Geg 2017, 08:13

Dar apkalbant tuos prakeiktus plagiatorius.
Tai Kosadaka ION..tai kažkas tokio uz tuos pinigus.
Turiu omenį metimo atstumą, magnetine sistema dirba konkrečiai, stabiliai. Pati darba jo, rolinga-voblinga tiesiog grazu ziuret..ir žuvų reakcija i ji.
Vakar per ,,puga,, jis dare i vienus vartus oi oi kokius grynakraujus, kad net viduriai jų pamėlę nuo kilmingumo..
Pramėtai su kitais ir užkabinus ji, toi pat vietoi bum, sedi :mda:..
Buvo net taip, pramečiau viena vieta su Varunom dvieju spalvu, mat taigeriu, bei tokia pusskaidre, žalia nugara šonas balzganas papilve rausva. Dar pamečiau megabasini vizinina, ta didiji, šviesiai alyviniu violetiniu atspalviu blizganti.. metras po metrą viska iššukavau.
Manau viskas, čia tuščia, keliu inkara, pries tai uzsikabinau ION raudele su tasku..nes žadėjau pasistumti sekliau o jis kaip tik F-ka..
Ir šiaip, metimą kažkaip is lempos padariau, daugiau is automatizmo, tiesiog atsistojau ir kažkaip nejuciom...
Ir ką jus pasakysit bumt ir turiu...O dar įdomiau, antras metimas ir vėl turiu.. va tau ir ,,kinietis,, be titulu..

Beje IONas man pastoviai daro rezultatą, užvakar jis didžiausia lydeka suviliojo, neskaitant dar keliu mažesniu kolegų.Nors jis vandeni būna daugiausiai tada, kai užknisa eksperimentai su kitais ir noris tiesiog sulaukt kibimo.Tai taip pat pasakytina ir apie Inkvizitoriu.
Tad brendas dar ne viskas, ir voblerio kaina dar neviskąs. Net ir kokybes aspektu. Dar nei viena Kosadaka ar StraikPro del techniniu kliūčių, pas mane, netapo invalidais o ju turiu tikrai nemažai, desimtim.
Turiu gal 5-6 Ionus., ant dienu parvaziuos dar Mascot pora, papildymui . Tai jie tiesiog renka žuvį mano kraste..jei taip galima sakyt betkokiu oru, bet kokia diena.
Ir kas svarbiausia, nereik i ji ,, isispirt,, kad perprast..kaip pas japona neretai buna, perpratai vobleri pagausi, neperpratai rukai kampe.
Su Ionu viskas paprasta kai du pirštus..jam bele koks pravedimas yra darbinis.. Gal tik tempą pagal žuvų aktyvumą reik derinti..
Žodžiu ne viskas kas blizga yra auksas ir ne viskas kas rudas yra ..

Robke

Standartinėparašė Robke » 10 Geg 2017, 08:44

:labas: Valdai, ka rekomenduotum is "gamybiniu atlieku" pagal musu viena veikeja :geras: :geras: pavirsinei zuklei (pageidautina ko yr musu el.pardese)? Pernai uzsikabliavau turedamas pora vobleriu ir pora poperiu, reik prasiplest asortimenta.

Juozas 70

Standartinėparašė Juozas 70 » 10 Geg 2017, 09:13

Valdai cia kitas kinieciu sarasas http://chinabaits.ru kitur ant vieno voblerio yra ir po 5 ar daugiau nuorodu. pigiai, brangiai, kas nores ras ko nori. :)

edmundaxx

Standartinėparašė edmundaxx » 10 Geg 2017, 09:14

Atliekos, ir kitaip nezadu vadint :D :D
Jei Valdui Orbitai negaudo :x tai maziausias rodiklis, kad jam kitajicai super duper :D

Robke

Standartinėparašė Robke » 10 Geg 2017, 10:04

Kad tu ant ju nezvejoji, nieko nesi pagaves tai ko cia purslojiesi, beje pats pirkai tsujoku :bloga:

edmundaxx

Standartinėparašė edmundaxx » 10 Geg 2017, 11:19

Tsuyoki ar kosadaka, tai darrrr nieko baisaus. :yes: Bet cia kalba eina apie isvis sklepinius sedevrus...
Lydekiniu neturiu ir neturesiu nei vieno jokio Tsuyokio ar panasaus :stop:
Nemuno dambom puost gerai ir Tsuyokiai , sapaliniai :D

Robke

Standartinėparašė Robke » 10 Geg 2017, 15:30

:geras: o tai, jaunuoli, cia su kuo susije tokie krastutinumai :geras: , tipo vpadlu ant brangaus koto, rites, valo pigu vobleri kabint, nes kitu priezasciu tai kaip ir ner. Nes vobleriai gaudantys, patikrinti. Nesveiki kazkokie principai tavo :fuu: Ai-dar ne lygis pries xebra :geras: :geras: :geras:

edmundaxx

Standartinėparašė edmundaxx » 10 Geg 2017, 16:57

O kas juos jau taip patikrino? Valdas? :oops: jam Orbitas negaudo, tai negalima nieko sprest ir apie kitajicu geruma, nes man tai daugiau kaip reklama atrodo. :D
Kai prisiskaitai, kiek neatitinka pludrumas, leidzia vandeni, nestabiliai dirba vienodo modelio, tai nei minties nebuna japonu dezes smardint kazkokiom atliekom. :D

RaimondasJ

Standartinėparašė RaimondasJ » 10 Geg 2017, 17:09

Na nereikia taip jau peikti masalo, net nesuteikus jam sanso :)) as pvz ant pabandymo (suteikiau galimybe itikint), praeita rudeni pasiemiau 1 duo realis 100 kopija (is ali), mat tiger spalvinimo. Ir ka jus manot ? ta diena zvejojau masalais iki 100mm, tai prabandziau orbit 80, mazaji megasika, khamsima, tyla.. o galiausiai uzsidejau realis kopija, apturejau viena idomiausiu zvejybu rudeni, pora h ir 14 lydeku valtyje (aisku ne monstru, max 1.7kg) ir dar keli atsivejimai. kitose zvejybose vel naudodavau ji, tai gedos nepadare, tai reiskias nebuvo atsitiktinumas. Tai nuo to laiko patikejau, kad gali buti ir pigiu geru daiktu :) aisku kiekvienam savo, cia turbut kaip visada suveikia tas tikejimas, jei tiki masalu, tai ir turesi rezultata.

Robke

Standartinėparašė Robke » 10 Geg 2017, 17:13

edmundaxx rašė:O kas juos jau taip patikrino? Valdas? :oops: jam Orbitas negaudo, tai negalima nieko sprest ir apie kitajicu geruma, nes man tai daugiau kaip reklama atrodo. :D
Kai prisiskaitai, kiek neatitinka pludrumas, leidzia vandeni, nestabiliai dirba vienodo modelio, tai nei minties nebuna japonu dezes smardint kazkokiom atliekom. :D

:fuu: ka tu cia svaigsti :fuu: nu man rudra negaudo :D tsujokai, rapalos yozuriai pasmirde gaudo :x
"Kai prisiskaitai"- va cia jau arciau tiesos :geras: Man gaudo ir japonai ir kinieciai, o tu cia nersi tik prisiskaites :fuu:

Juozas 70

Standartinėparašė Juozas 70 » 10 Geg 2017, 18:12

Atleiskit vaikinai, bet kai kas is jusu turi tik viena dieva - ,,brendas". as kaip bedievis, perku kas prieinama ir tai nebutinai turi buti 20EU kaina. bet manau, abi nuomones turi teise gyventi, tai kiekvieno pasirinkimas. :sveikinu: video pamastymui: https://www.youtube.com/watch?v=9Yq59eDaNKs

Robke

Standartinėparašė Robke » 10 Geg 2017, 18:27

:D jei Edma suprastu ruskai, reiktu jam bent jau nuo 10:00 min pazet :D

piatras

Standartinėparašė piatras » 10 Geg 2017, 19:11

:D Aš galiu 17 minučių net liankiškai pasakot, kodėl aš nežiūriu rusų "sensėjų" :geras: bet bandysiu trumpiau - todėl rusiškos lydekos žymiai alkanesnės, nes jų koncentracija 1kub.metre nepalyginamai didesnė... ;) Taip kad jų aksiomas mums įrodinėt neverta :D O šiaip šis linksmas filosofas teisus... [kep]

valdas.

Standartinėparašė valdas. » 10 Geg 2017, 19:23

edmundaxx rašė:Atliekos, ir kitaip nezadu vadint :D :D
Jei Valdui Orbitai negaudo :x tai maziausias rodiklis, kad jam kitajicai super duper :D

Neman vienam Orbitas negaudo :oops:
Ir tikėjimas tuo klausimu jau pablėsęs, nors turiu tris Orbitus orginalius, ne kiniecius :stop: ..maniau pramušiu...kol kas viskas procese, bet..
O jo klonas, StraikPro inkvizitorius man iškart i ranka gule. Ir pernai ansai is vis buvo ,,brakonierskas,, masalas mano telkiniuose.
Net gailiuosi, kad kai kam ji pasiūliau..maniau mėsininkai jau atgyvena pas mus, deja ..

O kas be ko turiu tikrai geru, kibiu japonu..
Megabasinis ITO iššauna pastoviai stambiom žuvimi, DUO Realisai visi stabiliai daro rezultata, su Vizinais berods susidraugavau jau, nors turiu amerikoniska kopija kuri tikrai graziau vaiksto nei orginalas, taipogi gerai dirba. Varunos karts nuo karto issauna, nors ju klonas nuo Kosadakos Flesas issauna dazniau, bet cia gal mano rankos jau tokios.
Asura super ant eserio ir peiliu per nekiba.
O va su Rudrom vos ne kai su Orbitu..geriau kiektai us orbita, bet Montera visais galais mano rankose geriau gaudo..negaudytu netureciau apie 10, o gal jau ir daugiau ju vienetu, kai orginalus uz ta pacia suma penkis galėjau turet..
Tad nevienareikšmiška taip viskas..
Last edited by valdas. on 10 Geg 2017, 19:33, edited 1 time in total.

edmundaxx

Standartinėparašė edmundaxx » 10 Geg 2017, 19:29

Valdai, tai ir yra TIKĖJIMO problema. :D Arba tiesiog, kai tu jo nemėgsti, tai net ir nesistengi kažkokį pravedimą su juo įvaldyti. :mda: Nors jis gaudo belenkaip besimakaluodamas. ;)

valdas.

Standartinėparašė valdas. » 10 Geg 2017, 19:45

Robke rašė::labas: Valdai, ka rekomenduotum is "gamybiniu atlieku" pagal musu viena veikeja :geras: :geras: pavirsinei zuklei (pageidautina ko yr musu el.pardese)? Pernai uzsikabliavau turedamas pora vobleriu ir pora poperiu, reik prasiplest asortimenta.

Jei butu situacija, kad tegelėčiau i žūklę paimti tik viena, paimčiau šį, ir kitu neprisiminčiau.
Nors skirtingu gamintoju gal net pora dešimčių įvairių guli, bet sis kai Kalašnikovas, bent mano rankose, na ir brolio dar.
.
https://www.eastackle.com/c-2517-storm- ... opper.aspx

Dar ant Rapalinio esu virs 5kg. isprases dantytaja..taipogi patiko darbas, bet jis kitaip dirba nei tas Storminis.
Rapalinis daugiau horizontaliai guli ir bulksi labai garsiai, kai kada to labai reik, kai dušna ir aplink tiesiog velena plaukia..
O storminis, jis kai pludele, snukutis rausvas virsui o kunas link gugno pasvires. Gali ji net palinguot vienoi vietoi..buna tokiu dienu kai tai daro rezultata.Ir vietu kur erdves pora metru jau gerai jei yra. Ten jis valdo..pora bulku, matai banga, ji sustojo o tu ji tik palinguoji ir gauni purslu fontana.. :niamniam:

Robke

Standartinėparašė Robke » 10 Geg 2017, 20:04

:labas: aciu ;) bandysiu ieskot :isveikata:

GeneroL

Standartinėparašė GeneroL » 11 Geg 2017, 09:58

valdas. rašė: Jei butu situacija, kad tegelėčiau i žūklę paimti tik viena, paimčiau šį, ir kitu neprisiminčiau.
Nors skirtingu gamintoju gal net pora dešimčių įvairių guli, bet sis kai Kalašnikovas, bent mano rankose, na ir brolio dar.
.
https://www.eastackle.com/c-2517-storm- ... opper.aspx

Dar ant Rapalinio esu virs 5kg. isprases dantytaja..taipogi patiko darbas, bet jis kitaip dirba nei tas Storminis.
Rapalinis daugiau horizontaliai guli ir bulksi labai garsiai, kai kada to labai reik, kai dušna ir aplink tiesiog velena plaukia..
O storminis, jis kai pludele, snukutis rausvas virsui o kunas link gugno pasvires. Gali ji net palinguot vienoi vietoi..buna tokiu dienu kai tai daro rezultata.Ir vietu kur erdves pora metru jau gerai jei yra. Ten jis valdo..pora bulku, matai banga, ji sustojo o tu ji tik palinguoji ir gauni purslu fontana.. :niamniam:

O kur tokio galima isigyt, Nes ziuriu dar cia siuntimas 6baksai :mda: gal yra kur is kinu puslapiu ar kitur ? :D
Norėciau ir as pabandyt poperius, niekad nebandes, reiktu pora isigyt ir pabandyt :) Vieną Valdas jau uzrodė gal dar koki kas rekomenduotumėt :)

koziris40

Standartinėparašė koziris40 » 11 Geg 2017, 11:20

koziris40

Standartinėparašė koziris40 » 11 Geg 2017, 11:26

GeneroL

Standartinėparašė GeneroL » 11 Geg 2017, 11:48

Dėkavoju :labas:

valdas.

Standartinėparašė valdas. » 11 Geg 2017, 18:58

Prie to paties..
http://www.ownerhooks.com/zipnziggy.htm :ilike:
Gal net ne viena dešimtis o net ne viena smitinė kibimu apturėta ant šios ,,sasyskos,,..
Labai paprastas valdymas,pats viska daro.Su mesmale metas kai kuklelė.
Bet jis gan nedidelis ir gal kiek lengvokas kastui, jei kam svarbu sis aspektas.
Bet visais kitais atvejais tikrai galiu ji tik pagirti, net raudonsparniu nevienas ant jo ištrauktas.
Jei lysti i kastingą va sis yra didesnis skrajūnas.
http://www.ownerhooks.com/tangodancer115.htm
Bet pirmasis man daugiau maloniu atsiminimu turi įskiepijąs.

Pirkti jie labai senei 10-15m. atgal..veiksmas lietuvoje.Juos vezdavo Klaipedoi AISE.

MariusNr1

Standartinėparašė MariusNr1 » 11 Geg 2017, 22:49

http://www.ebay.com/itm/112386305483?_t ... EBIDX%3AIT arba yo zuriko 3d poperis...megabaso antraxas irgi :Yess:

Owis

Standartinėparašė Owis » 15 Geg 2017, 10:00

Man kolkas Nr1 tai ---> http://www.rapala.lt/MASALAI/Vobleriai/ ... -vg-1.html nu nerealiai gražiai bulksi o burbulai belekokio gražumo :Yess: kažkaip kitu gamintoju net nebesinori imt gaudo visa vasara tiek lydekas tiek ešerius. 8-)

Haima

Standartinėparašė Haima » 15 Geg 2017, 19:47

valdas. rašė:Dar apkalbant tuos prakeiktus plagiatorius...

Gal galima detaliau apie kokį Kosadaka ION modelį XL ar XS kalba eina, taip pat apie kokį dydį 90, 110 ar 130? Gal darbinius spalvinimus būtų galima išskirti. Tas pats klausimas su Strike Pro Inquisitor dydžiu būtų.

Edit exmundaxx: necituok pilno ekrano paklodžių. ;)

valdas.

Standartinėparašė valdas. » 15 Geg 2017, 21:52

Kosadaka ION berods 90-110- 130.. XS - man to per akis i 1,5m. be problemu uzsigilina nors jie ir F..didesni kiek tai giliau net gal iki 1,80m.. mažesni atvirkštinė progresija, ciut sekliau.
Del spalvų..
Kai vobleris darbinis, geras, pavykęs, spalva visgi daugiau žvejui sugundyti ji įsigyti, nei realiai ką reiškią žūklėje..
Cia pas mane toks supratimas.
Turiu ne viena jų spalvinimą, tai skirtumo nepastebėjau, turiu omeni, kad žuvis renkąs kuria tai daugiau uz kitas .. Koki metai ant tokio ir kimba.

Ir dar del žodžio 110 Flesh kosadakinis- Varunos interpretacija.. beje išoriškai beveik neįmanoma atskirti nuo originalo.
Pas mane keletas varunu SP...plaukiančios neturiu, tad gal ko nežinau.
Bet Flesh110, tegu nesupyksta ,, originalų,, fanai,. Fleshas visa galva stovi aukščiau už Varuna judesiu įvairumu, rolingu, voblingu, valdymo lengvumu.
Bet kaip minejau pas mane varunos SP.. tai gal plaukianti varuna yra kitokia.
O va SPska.. su Kosadakine F. interpretacija, tiesiog net konkuruoti negali, turiu omenį, mano suvokimu, tai ka Fleshka išdarinėja net ne tvicinan o tik bakstelint..net koto nereik kokio tai ipatinko .

Užvakar dar keturius Flash užsisakem is latviu. :oops:

Del Inkvizitoriaus, analogiška situacija..spalva dzin, gaudo belekuri.
Del dydzio 110... tik, kad šiemet jų kažkodėl, pagal mane, neužsivežė didmena :x ..Nes kai platino savo produkcija jie po parduotuves, buvau trijuose taskuos Inkvizitoriu užsiprašęs..tai nei vienas negavo.. :mda:
O vat visokio ,,sssss,, tai pilni aruodai pas didmena.. :mda: o pvz inkvizitoriaus ar tai Monteru 110 neveža .. :x nemoka jie pinigo daryt oi nemoka.
https://almarijas.lt/vobleriai-strike-pro

ps. maziausius ION.. labai net teigiamai apkalba eseriautojai..atseit niekuo nuo originalo kibumu nenusileidžia..bet as tokiu nesu turtėjas tai tik viskas is serijos VBS..

valdas.

Standartinėparašė valdas. » 15 Geg 2017, 22:38

Susinervavęs, ka tik , daviau uždirbti Ukrainai.. :piktas:
http://www.ebay.com/itm/STRIKE-PRO-MONT ... 2314199399
Abu tigriniai mano.. 8-)

aras
Kontaktai:

Standartinėparašė aras » 16 Geg 2017, 07:33

Savaitgalį nenorėjo lydekos ėsti nei rudros, nei rerange, nei realiso išovė tik šviežiai įsigyta kosadaka flash 130f, kaip brolis apibūdino vokietijos vėliavos spalvinimo. Pradžiai gan skeptiškai žiūrėjau, kad plaukiantis, bet darant trumpesnes pauzes buvo įžuvintas 3 trimis lydekomis per 15 min. :D
Prikabinti failai
kosadaka.jpg

valdas.

Standartinėparašė valdas. » 16 Geg 2017, 18:53

Konkrečiai su šia spalva ir šiuo modeliu :Yess: , mano brolis paėmęs pirma karta casta i rankas, mane apgaudė ko ne dvigubai.. :oops: kol as išsidirbinėjau su savo teorijomis ir pravedimais. Maniau, naujoko sėkmes faktorius, bet ne taip paprasta viskas.
Pirktas ans buvo Gariunuos, šiaip is lempos, už simboline suma...
Beje pas ji ant pakuotes buvo UV žymėjimas, ką tai duoda :mda: fig žino ...ale kažikoks ultravioletas nuo jo turi atsispindėti, ar kažikas pan.. nesigilinau. Bet gal tai ką ir duoda, nes sis modelis konkrečiai su šia spalva gan stabiliai daro rezultatą, tiesa lydekos ne didžiausios ant jo koleikas kabinos.
Bent per karstas vasaros dienas, kur vanduo skaidrus, daug žolės, jis be dėmesio nelieka.

Grįžti į “Spiningautojams”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečiai(ių)