Vobleriai

Spiningai, ritės, valai, masalai...
piatras

Vobleriai

Standartinėparašė piatras » 11 Bal 2008, 08:06

Informacinis langas

Voblerių enciklopedija (rus.): http://www.youtube.com/results?search_q ... 0%B2+&aq=f

Tadas

Re: Voblerei

Standartinėparašė Tadas » 13 Bal 2008, 21:36

pasakysiu as uz jy :oops: :) KRAUZAS bent jau man sake kad ilgaliezuviai prasti butcheriai neskrenda visai ir jis ant ju nepagauna ;) o pasak jo trumpaliezuviai tai liuks :roll:

koldun'as

Standartinėparašė koldun'as » 13 Bal 2008, 21:44

taigi as jo ir klausiu, ar imanoma liezuvi trumpint, ir kas is to iseitu ;)

piatras

Standartinėparašė piatras » 13 Bal 2008, 21:53

alkanas rašė:taigi as jo ir klausiu, ar imanoma liezuvi trumpint, ir kas is to iseitu ;)

Asmeniškai trumpinau normaliems Hornetukams, nes smigdavo į dumblą net traukiant pasroviui (na čia pas mane). Šiek tiek sumažėjo tas smigimas ir agresyvumas nenukentėjo. Pielavau iš ilgio ir pločio.

Robke

Standartinėparašė Robke » 14 Bal 2008, 07:08

Piatrai,man seniau kazkas rase,kad minnow tai tvicinginis vobleris :roll: ,o tai tu salacius gaudysi tvicinguodamas :roll: ,nes as pora yozuri turiu(minnow),tai paprastai traukiami jie nichriena nedirba :D

piatras

Standartinėparašė piatras » 14 Bal 2008, 14:27

Robke rašė:Piatrai,man seniau kazkas rase,kad minnow tai tvicinginis vobleris :roll: ,o tai tu salacius gaudysi tvicinguodamas :roll: ,nes as pora yozuri turiu(minnow),tai paprastai traukiami jie nichriena nedirba :D

Konkrečiau, kokie minnow? Pasikartosiu, jei visą dieną brūžintum su L-Minnow44 (būtent) tai vakare jau šaukštas sunkiai laikytųsi rankoj (dešinėj) nuo vibracijos :lol: Grynai twičinginiai yra 3DMinnowir dar kai kurie.. :roll: Salačiai eina visaip, pernai pagrinde tvičingu (pasroviui sunkiau kitaip įjudint), o dabar pavasarį jei šapaliniais labai nešpėtnai veikia neilgi patraukimai (apie 20cm.) su "ūsikais" ar be jų :mrgreen:

piatras

Re: Vobleriai

Standartinėparašė piatras » 19 Bal 2008, 20:25

Čia būtų rebusas visko mačiusiems ir ne. Antrą kartą užkliūna už akių man šis masalas ir kaip su kuo jis "valgomas" :roll: :?: :?: :?:
Paveikslėlis
http://www.japanprofishing.com/

Barbalas

Standartinėparašė Barbalas » 19 Bal 2008, 20:37

aš tokį varijantą kažkada galvojau daryti gaudyti salačiams,kol jų buvo senais laikais,būčiau daressunkų ir skestantį ,kad eitų toli užmesti,o liežuvėlį deti kaip čia kad iškeltų į paviršių,o gal ir čia kažkas panašaus. :roll:

vital vilnius

Standartinėparašė vital vilnius » 19 Bal 2008, 20:49

Piatrai jokiu cia rebusu,sitas masala pavirsutines,rusai jau senai isbande ja,sako kad gan nebluogai is zoles vilioja "zabos" ;)
p.s. as noriu tokie paimti bandimui ant lietuvisku "zabu"
o gaudoma su jo taip
http://www.youtube.com/watch?v=JRu0nnJPEOo

piatras

Standartinėparašė piatras » 19 Bal 2008, 21:45

pishius rašė:tai mano nepavertisnsit voblu, ar niekas su tokiais dar negaude? :(

Normaliai, pats įsivertinsi "galvomis" :!: Normaliu poperiu nesu dar nieko pagavęs :cry: voblikai, jei nemune, tai duobėms zonduoti :roll:

vital vilnius

Standartinėparašė vital vilnius » 19 Bal 2008, 21:50

pishius rašė:tai mano nepavertisnsit voblu, ar niekas su tokiais dar negaude? :(

nepergivenk,tavo yo-zuri(eigu neklistu :roll: )poperi valgis vasara lidei baluose kaip reike,o kaip del nemuno nezinau,labai toli nuo manes :mrgreen:

Tadas

Standartinėparašė Tadas » 12 Geg 2008, 17:15

gal kas esate gaude su situ vobleriu http://www.river2seausa.com/t/humbug.html rimsa man jy padovanojo ir as jy jau nemazai ismeginau ir bandziau tvincinguot pimpsinguot ir visaip kitaip ;) man sitas vobleris patinka ;) tiktai ydomu isgirst butu jusu komentarus apie sy voblery kaip kur ir ka tikslingiausia ant jo gaudyt?? :roll:

Tadas

Standartinėparašė Tadas » 12 Geg 2008, 17:30

35F ;) 3,5cm

vital vilnius

Standartinėparašė vital vilnius » 12 Geg 2008, 17:56

Tadas rašė:35F ;) 3,5cm

a turejau tokie ;) ,asariukai,upetakiukai ir sapaliuka valgo ja gan neblogai ;)

Tadas

Standartinėparašė Tadas » 12 Geg 2008, 18:05

bet tu gaudei su juo pagrinde tvincingu??? as kaip meginau tvincinguot ir paprastai traukt tai taip tiesiai sviesiai pasakius man jis graziau dirba paprastai traukiamas :) nors is manes toks ir tvincingistas bet patampius man kazkaip neypatingai graziai atrode :) o kaip paprastai trauki tai dirba tokia grazia didele amplitude tik ydomu ar tokia amplitude patiks zuvinam :) as jy galvoju gerai pritaikyt galesiu sesupei :) nes sitas vobleriukas sekliai aina tai jy pavyks pratraukt virs zoliu 8-)

vital vilnius

Standartinėparašė vital vilnius » 12 Geg 2008, 18:30

Tadas rašė:bet tu gaudei su juo pagrinde tvincingu??? as kaip meginau tvincinguot ir paprastai traukt tai taip tiesiai sviesiai pasakius man jis graziau dirba paprastai traukiamas :) nors is manes toks ir tvincingistas bet patampius man kazkaip neypatingai graziai atrode :) o kaip paprastai trauki tai dirba tokia grazia didele amplitude tik ydomu ar tokia amplitude patiks zuvinam :) as jy galvoju gerai pritaikyt galesiu sesupei :) nes sitas vobleriukas sekliai aina tai jy pavyks pratraukt virs zoliu 8-)

ne paprastas pravedimas,tada dar nezinojau kas tas tvicingas :D neblogai upetakei ant jo kabinasi,bet nelabai dideli 8-)

KRAUZAS

Standartinėparašė KRAUZAS » 12 Geg 2008, 19:57

siandiena pasvalyje radau pora voliuku vienas tai zinomas ,,skumbre,, ne viena zuvina esu su juo pagaves, palaidojau o dabar ziuriu ogi yra :) na ir is barbalo temos pagaliukas :D nezinau ka su juom reikes gaudyti :) ,bet labai jau sapaline spalva :D ,neislaike nervas ir paemiau :)Paveikslėlis
Paveikslėlis
Last edited by KRAUZAS on 12 Geg 2008, 20:12, edited 1 time in total.

vital vilnius

Standartinėparašė vital vilnius » 12 Geg 2008, 20:16

Krauzai
tas karlosonas turetu balose kur gilis nedidelis ir daug zoles sudirbti ant "zabu", gal pasakisi "vas is das" kontora sito "karlosono"?

zhaltys

Standartinėparašė zhaltys » 13 Geg 2008, 07:44

vital vilnius rašė:Krauzai
tas karlosonas turetu balose kur gilis nedidelis ir daug zoles sudirbti ant "zabu", gal pasakisi "vas is das" kontora sito "karlosono"?

pagal spalvinimą spėju kad AISĖ? pataikiau?

KRAUZAS

Standartinėparašė KRAUZAS » 13 Geg 2008, 21:41

pagal spalvinimą spėju kad AISĖ? pataikiau?

tiesiai i 10 :D dar yra viena pabaisa :) dvinaris su gumikemis ant uodegos turiu viena,antro pabijojau pirkti ,kad neapkaltintumet, kad esu voblu supirkejas :D

Robke

Standartinėparašė Robke » 14 Geg 2008, 06:53

KRAUZAI,o ta skumbre tai kieno klaustukas gamybos?

Marko

Standartinėparašė Marko » 14 Geg 2008, 18:27

Kokius Rapalinius voblikus siandien Kreves gale Kawne maciau... :shock: :shock: :shock: :shock: Tipo tiuninguotas chad rapas... :shock: :shock: :shock: 33.6lt ir tavo. Reiks jamt kai rite mano namo grys... :shock: :shock: :shock: :oops:

Tukaz

Standartinėparašė Tukaz » 14 Geg 2008, 18:50

Atvaziavo Rapalos patranku mesa ar kaip Vital sake "rasxodnyj materijal' :lol:
Kaip uz 3-6lt uz vieneta i kelmus kabint tiks ;) Jankiai uzstabde siunta, paskui lietuviai dar uzstabde
tai keliavo 3 savaites :piktas:

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Ir pabaigai, pardavejas su jumoru - ir kazkodel sugalvojo kad as pasiryzes utilizuoti
slamsta is jo sandeliu mokedamas uz papildoma siuntimo svori ir turi ;)
Gal kas atpazins kas ce per sedevrai :) nes kaip jis pats sake - idejau nes dezej reikejo uzpildyt laisva vieta ;)
ipalavimu jokiu nebuvo sitiems. Vienam net matomai dazu neuzteko - nusidazyk pats vadinasi :lol:

Paveikslėlis

Kai bus laiko Imesiu korejieciu, kineiciu ir amerikieciu fotkes ;)

Tukaz

Standartinėparašė Tukaz » 14 Geg 2008, 19:03

Marko rašė:Bln, tie arkliniai man kotai visai nieko... :shock: :shock: :shock: :oops: :oops: :oops: :D 8-)

Atejo dar siuntos kelios yra ir deep diveriu velkiavimui 18-24cm ir seip kruva visokio slamsto naudojamo.
Darysim uzsakyma greit nes chebra jau triuksmauja kad vobleriu reikia, uzsakymas bus korejieciu kinieciu ir amerikieciu gamybos vobleriams,
imesiu i skelbimus nuoroda is kur rinktis galima bus pasikooperuot jai tik noras bus, Voblerio kaina ten svyruoja 7-9lt orientacine. Situ rapalos buciau gyvenime nepirkes bet basei jau gera kaina buyout'as padetas buvo, nepavyko praeit pro sali nepaclickinus ;)

Xrapas

Standartinėparašė Xrapas » 14 Geg 2008, 20:58

Tukaz rašė:...Gal kas atpazins kas ce per sedevrai :) ...

Latvių Salmo savo kataloge šituos vadina taip:
1. V5223 12cm/24 gr. spalva L20
2. V5223 12cm/24 gr. spalva L45
Greičiausiai made in china, nes tokius pat modelius esu matęs ir pas kitus gamintojus.
3. Lucky John Deep Minnow 13cm/15 gr. spalva 24F
Metalo nepažįstu :roll:
ta balta spalva, beje, visai nieko. Su tokio spalvinimo, tik kito modelio- V5215 vobleriu jau kelios lydekos "susipažino" :yes:

KRAUZAS

Standartinėparašė KRAUZAS » 15 Geg 2008, 21:40

Rimsa rašė:Va situos ruosiuosi imt Sventosios sapalam.Kaip nuomone .Kurie butu tinkamiausi.

garantuoju kad jaxonas ir tiny tiks jeigu damesi iki ten kur reikia ,bandyk skumbre ji tikrai kibi bet sventojoje sapalai kaprizingi,sunku kazka patarti,nusipirk jaxon tingo 3cm

Rimsa

Standartinėparašė Rimsa » 15 Geg 2008, 21:45

O kaip Salmo karkvabaliai.Ar nebandes tokiais gaudyt klaustukas Ir dydis tip -top kaip tikro vabalo.Rusai ant Yozuri gerai sapalus gaudo.Ypac ant to su melyno su oranzine papilve.

KRAUZAS

Standartinėparašė KRAUZAS » 15 Geg 2008, 22:11

tai tie tiny ir yra salmo tikrai geri tik neskrenda zarazos :) zurikai man nekibus o alexai labai panasus i kibius jeigu jie nesirauna i dugna garantija kad kibus, reikes robkes pamoku :) jis labai idomiai gaudo ir svarbiausia rezultatyviai, mano pagauti visi sapalai siemet ,jo stiliumi :) ir manau kad sventojoje reikes tikrai mazu voblu ,nes ten kur as gaudziau siemet visada dedavom min 4cm o siemet max 3,5cm kazkas ne taip su sapalais siemet ,ir dar viena smulkmena :) turiu toki itarima kad sapalas turi nersti ant dienu ,galit ant otsosiano papulti :)

Robke

Standartinėparašė Robke » 16 Geg 2008, 05:58

Tai as visa ta negausu laimiki ir sugaudziau ant jaxon tingo ;) ,tik viena sapala ant salmo tiny.Siaip po keleta metimu padariau su beveik visu savo skurdziu arsenalu :D :D
Tomai nebus visisko otsosiano,nes jau kirslius galima gaudyt 8-) 8-),jei as juos buciau gaudes,tai tikrai buciau prigliaudes nemazai.O KIRSLIAI KIMBA BUTENT TAVO METODU 8-) ;) ;)

jordza

Standartinėparašė jordza » 16 Geg 2008, 22:11

strike pro po susidūrimo su salaciu ant +-40cm
Paveikslėlis

Grįžti į “Spiningautojams”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečiai(ių)