Pintas valas

Spiningai, ritės, valai, masalai...
Mike
Posts: 80
Joined: 28 Jun 2008, 12:26

Re: Valas

Post by Mike »

Aš velkiavimui Kauno mariose kaip tik dairausi kuo plonesnio ir tvirtesnio, kad nedidelį voblerį kuo giliau pakišti. Aišku, kai gūdžioj Žemaitijoje, be Platelių, visos balos seklios, tai neaktualu.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Valas

Post by valdas. »

vk_ wrote:Kastui suprantama, o kam velkiavimui dar storesnis? :roll:
Velkiai būna, kad kibimas valtį pasuka net, jei kotas ne rankoi o laikikli, ..o jei dar mirtinas kliuvinys ar neduok dieve šamas, o valtis eina pavėjui, pasroviui su banga ant 3km. tai fig sustabdysi tokia mase ant vietos, valties-žveju mase +inercija, mano atveju virs 200kg. valu 10-20lb. :mda: ...be variantu, parsitrauki tik valą, ar geruoju atveju tiesius kablius. Per sezoną kelis kartus taip būna, kad STOP ant vietos, gerai jei kotas rankoi ir atidirbi rankiniu režimu. O jei laikikli, tai net koto nein iš jo išlupti, taip būna iklynijamas-uzgnybiamas, kai linksta ko ne tiese linija nuo pat rankenos.
Rites stabdžio atlaisvinimas nevarijantas, bus daugokai tuščiu, praeitas etapas .
O žuviai valo storis kai ežiukui maikute, pofig, su milimetriniu ir dar storesniu, visiškai baltu, kai pienas, nnn. metu žvejota, dzin balalaika, kibimam pofig, ar plonas ar toks dratas. Juolab žmonės su dovringerineis užskandintuvais velkiauja..tai ten TOookia plyta plaukia prieš masala, kad pagal idėja visos žuvys turėtų skalydamos maut i kita krantą, kur jau ten valo storis kokia tai neigiama įtaką beturės,.. mum vienaip žuvim visai kitaip rodo. Mažiau teorijų reik klausyti.
Pagal teorijas džerkautojams išvis turėtu niekas nekibti ..valas 45-90lb, koks citrininis dar.. pavadelis džerko kai sodininku viela, o žuvim tai..... :x
Esme su kokiu man patogiau apsieiti.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Valas

Post by valdas. »

Mike wrote:Aš velkiavimui Kauno mariose kaip tik dairausi kuo plonesnio ir tvirtesnio, kad nedidelį voblerį kuo giliau pakišti. Aišku, kai gūdžioj Žemaitijoje, be Platelių, visos balos seklios, tai neaktualu.
0.8-1.0
https://ru.aliexpress.com/item/SeaKnigh ... 32258.html
500m.. ir jokiu šurumburum su bekingu pavyniojimais, kai tokia kaina, bekingas nebeaktualu.
Kaina kokybe šio valo :ilike: , pats buvau nustebęs, du sezonai jau darbe, ir ,,NESUPUVO,, kaip nekurie japonai. :mda:
Aišku visada yra galimybe gaut iš china ka tai su niuansais, bet kolkas man to nebuvo, gal, kad perku ne is tarpininko o tiesiai iš SeaKnight Official Store, euriu kitu brangiau bet...



ps. imu vien multikolora-daugiaspalvi, bet jis ir brangesnis čiut .
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Valas

Post by valdas. »

va šis tikrai gan artimas deklaruojamam diametrui, bet jau 4 giju o ne 8, kai monstras8.
https://ru.aliexpress.com/store/product ... ORE_DETAIL
turiu omenį ploniausius 6lb...o toliau ,storiau, kai pas visus, nenusiploninę yra.
koziris40
Posts: 491
Joined: 10 Mar 2014, 22:19
Miestas: Kaunas

Re: Valas

Post by koziris40 »

kainu nelyginau , bet pirkes kast king 9 - SUPER.
emiau is ebay.co.uk - atejo greiciau negu is CN
piatras

Re: Valas

Post by piatras »

Ir vėl siunčiuosi dvi devynkes - 0,15 10lb(microcastui) ir 0,28 30lb(swimbaitui) 8-) :ilike:
koziris40
Posts: 491
Joined: 10 Mar 2014, 22:19
Miestas: Kaunas

Re: Valas

Post by koziris40 »

tai tu tik siandien uzsakei :x
Покупатель Transaction Information
A***.
ES
1 piece
16 Apr 2019 09:48
R***.
LT
1 piece
16 Apr 2019 08:20
O***.
RU
1 piece
16 Apr 2019 05:57
piatras

Re: Pintas valas

Post by piatras »

:geras: :stop: neburk iš barščių... :fuu: jau trys dienos kaip ore, poryt turėsiu 8-)
edmundaxx
Posts: 555
Joined: 17 Jul 2011, 12:47
Miestas: Panevėžys/Marijampolė

Re: Pintas valas

Post by edmundaxx »

O tai koks tas ypatingas turėtų būt?
Su aukso dulkėm ar visų vaivorykštės spalvų?
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pintas valas

Post by valdas. »

RaimondasJ wrote:Sveiki. Koks jums siuo metu geriausias valas kastingui, metant voblerius 11-13cm? Castaway nepasirode kaskuom ypatingas, bandziau dabar dragon viena, bet ir nepatiko.
https://ru.aliexpress.com/item/SeaKnigh ... 32258.html
https://ru.aliexpress.com/item/SeaKnigh ... 9.128523.0
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pintas valas

Post by valdas. »

As naudoju 2.0 nr. 30lb.
Kastinge valo storis turi antvirkčia efektą nei mes prate, kuo storesnis tuo toliau mesi, aiškų viskas proto ribose.
Beto išsisprendžia dar tokie niuansai kaip barzduku mažėjimas-neįsipjauna del storio vijos tarp vijų, eliminuojąs masalu nušovimai iki nulio. .
Žodžiu plonintis kastinge, nėra prasmės.
Beje šis valas ilgaamžis pats iš saves, po neviena sezoną gali nekeisti jo ,,nepuva,,, bei nelinkęs pūkuotis, dilti,... slidus , apvalus, minkštas..
As naudoju viem multikolora-daugiaspalvi, perku ta iš pirmos nuorodos po puse kilometro, taip pigiau ir patogiau..va ir dabar guli keturios babinos, dvi nuvyniotos, dvi naujos.
Turiu ir 1.0nr. bet jis man, asmeniškai kastingui plonokas, bet čia man.
O šiaip del storio, as jau nnn. metu i ta skaičių nebekreipiu jokio dėmesio..perėjau i LB. žymėjimą...tai yra perku išlaikymą o ne diametrą. Taip daug sąžiningiau ir tiksliau gaunąs...net lietuvoi parduotuvei, jei reik valo, prašau ne stori o lb. taip pripratau.




ps. muitas prasideda nuo 22eu.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pintas valas

Post by valdas. »

Man su 2 ,0. rereidzeris trylikinis 2,5m. kabina dugna,..realiai tik ant 3m. eina normaliai pravest.
jordza
Posts: 675
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Pintas valas

Post by jordza »

:labas: aš naudoju tą spalvotą 20lb ant lašiaus žieminė ir rudeninė pernai - dėl užmetimo gal ir norėtūsi ka būtų plonesnis, bet dėl laikymo nusiskundimų neturiu... ant zacepo trūksta 0,41 seesame flurikas, o ne pintalas :mda:
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pintas valas

Post by valdas. »

Ovkas wrote:Valdai ar bandei tą spalvotą 20 LBS ?
https://ru.aliexpress.com/item/SeaKnigh ... 9.128523.0

Įdomu kaip jo laikymas, nes visa kita :Yess:
Taip turiu, naudoju su iki 10cm. balvonkem, kastinge.
Norm,..bet as mėgstu storesni.
Šiaip tai labai geras valas tokioi kainoi, nesu mates geresnio už tokius pinigus, net dvigubai brangesni gali jam nusileisti kaikuriu savybiu.
koziris40
Posts: 491
Joined: 10 Mar 2014, 22:19
Miestas: Kaunas

Re: Pintas valas

Post by koziris40 »

dek 1,0 - ir bus tau laime :yes:
garbanius
Posts: 299
Joined: 05 Apr 2010, 20:03
Miestas: Siauliai-Pakruojis

Re: Pintas valas

Post by garbanius »

as UL naudoju sita, jau antra spule esu labai patenkintas
https://ru.aliexpress.com/item/16-New-S ... 33edON7fUa
vk_
Posts: 78
Joined: 28 Jul 2009, 13:23
Miestas: Aukštaitija

Re: Pintas valas

Post by vk_ »

O jo realus storis kokie 0.2 mm?
koziris40
Posts: 491
Joined: 10 Mar 2014, 22:19
Miestas: Kaunas

Re: Pintas valas

Post by koziris40 »

nebeatkasu , ka Ovkai pirkai keturkampio ?:) "parsas:
User avatar
Andu
Posts: 944
Joined: 20 Mar 2009, 13:41
Miestas: Kaunas

Re: Pintas valas

Post by Andu »

...reikėjo "devynkę" jamti - ta tikrai apvali :Yess:
piatras

Re: Pintas valas

Post by piatras »

:mda: kaži a gėjai nesikabinės...? :x
:geras: :geras: :geras: PE SSx9
IMG_20200225_204906.jpg
IMG_20200225_204813.jpg
User avatar
Andu
Posts: 944
Joined: 20 Mar 2009, 13:41
Miestas: Kaunas

Re: Pintas valas

Post by Andu »

:Yess: Apvalus, gal praslys? :geras:
Tolis
Posts: 175
Joined: 24 Nov 2015, 20:13
Miestas: Kaunas

Re: Pintas valas

Post by Tolis »

Jei bridkelniu ant nuogo nesirengsi, tai vien del valo spalvos nesikabines :D
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pintas valas

Post by valdas. »

Gera kaina 6,93e.
http://new.mazgeikafishing.lt/pinti/161 ... id-x4.html
Pas mane kaime, 13.60e...
:mda:
koziris40
Posts: 491
Joined: 10 Mar 2014, 22:19
Miestas: Kaunas

Re: Pintas valas

Post by koziris40 »

valdas. wrote:Gera kaina 6,93e.
http://new.mazgeikafishing.lt/pinti/161 ... id-x4.html
Pas mane kaime, 13.60e...
:mda:
mana tai labiausiai patinka ne kaina , o 'prekės būklė : nauja " ... idomu paziuret , kiek laiko pas Mazgeika sandėly jau guli ?:) ;) :D
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pintas valas

Post by valdas. »

pofig pintukui laikas jei nėr saules ir drėgmės.
monkei ne pofig.
pas mane, kaikurie pintukai, yra guleje po kokius 5m. valu stalčiui, turiu toki su nnn babinu :oops: , pirkau per išpardavimus jp. šopuos, po 10 bugneliu iškarto...viskas norm.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Pintas valas

Post by valdas. »

O tas J-.... valiuks, man asmeniškai tikrai patinka.
Darbinis arkliuks ans, po kelis metus ant rites, konkrečiai Fiderines guli, daug apkrovu gauna, visas rites juom, jau, apredžiau. Nieko kriminalinio su juom neatsitiko ir po poros sezonu, nei atsišerpetojo, nei kaiptai, ivertinamai, silpnesnis patapo...dirba ir dirba savo darba, i save dėmesio neatkreipia.
Taipsakant jei kokstai įrankis, ar jo dalis, tiesiog nebepastebima žukles metu, ir gerai, ...vadinas ji norm kokybes.



ps. kalba apie 4 giju.
plonuos valuos aš turiu savo poziuri..ploni pas mane tik 4 -giju,o stori 8-giju. kas geriau pagalvos tas supras kodel, kokie ju +- tuose varijantuose.
piatras

Re: Pintas valas

Post by piatras »

:x popimpių man tie storiai, :stop: net nematuoju... svarbu struktūra/šerpetozė/tvarumas/kaina :D
Šiandien dar 300 0.6 paėmiau ;) Kastkingo x9 0,15 salačiui kur turiu tai net poplonis pasirodė...
Post Reply