Velkiavimas(trolling'as)

Spiningai, ritės, valai, masalai...
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Velkiavimas(trolling'as)

Post by valdas. »

JO,,..šen taipogi ten buvau, pagavau 8-)
vyktce

Re: Velkiavimas(trolling'as)

Post by vyktce »

Žeurus kadrai) :ilike:
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Velkiavimas(trolling'as)

Post by valdas. »

Per pusvalandi antras starkis..prieš tai buvo 5kg. ir dar buvo, ir dar.. skandinom negailestingai :oops:
Tiesiog operatorius tik ta momenta pagavo, nes ir pats katik buvo po traukimo, ilsėjos pasiėmęs telefoną ir arbatos puodeli...tai ir užpaparacino.
Žuvingi šiemet metai, net labai.
Visgi žuviniams ir griežti draudimai, mano plotuose, davė savo vaisiu...žuvies juntamai daugiau o žveju net labai, labai juntamai mažiau :D praktiškai išvis žveju nebera.. :mda: .
Baudos, konfiskacija visos įrangos, valčiu ir tt. dave savo.
Plaukioju sau vienut vienutelis 1000ha..ir man gerai :niamniam: :D nereik dairytis, kad i ka neipultum..koja ant kojos ir i toli.
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Velkiavimas(trolling'as)

Post by Robke »

:Yess:
Arvydas_ri
Posts: 146
Joined: 25 Oct 2015, 21:13
Miestas: Šilalė

Re: Velkiavimas(trolling'as)

Post by Arvydas_ri »

Plaukioju sau vienut vienutelis 1000ha..ir man gerai :niamniam: :D nereik dairytis, kad i ka neipultum..koja ant kojos ir i toli.[/quote]

Pala, pala. Žiema ateis :)
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Velkiavimas(trolling'as)

Post by valdas. »

Ima ne ta dydi žuvies, turi tilpt plėšrūnas i 65-90cm. rėmus, kas mažiau ar daugiau jau negalima. Nelabai žmonės dar moka paleidinėti žuvis virs 90cm.
Aš šiemet virs penkių žūvu paleidau didesniu nei metras ten, nekalbant apie tas virs 90cm, krante buvau nesuprastas, kolegu . :mda:
Žvejoja gyva žuvelę-porcija, kas priskiriama brakonieriavimui ten.
Naudoja daugiau nei 1 kotą, kas taip pat priskiriama griežtam pažeidimui.
Ima daugiau nei 5kg.
O visumoi, išvardinti dalykai, dažniausiai dar ir persidengia vienas su kitu.
Tokie faktoriai, bei susitikimai su gamtosauga, gan greit atšaldė nemažai žvejuku.. labai piktai bambančių ant tokios tvarkos. Beto veiksmas saugomose teritorijose, kur savaime padaryta žala, žuvų ištelkiamas, trigubinama.
Tad pernai dar konkurentu buvo, o va šiemet, vidurį sezono, as likau beveik vienvaldis tu plotu ,,savininkas,, :D
Nu man tai kas, jų vabaliukai galvose jų problemos, kaifuoju vienas.. :niamniam: ..plius prižuvino plešrunu, plius padare grandiozini, mūsų kraštam, valčių nuleidimo trapa -aikštelę, 50 mašinų esu ten mates žiema.
Man nuo namu, asfaltu 10km. tuščiu keliu iki vietos..tad .. :niamniam:
Tik Korsaka dar reiktu išvyt, ir butu visai fenšui :D


ps. kas nežino, šiais laikais grubus žūklės tvarkos pažeidimas neapsiriboja vien bauda, prie jo priskiramas ir žūklės įrankių- įrangos konfiskavimas, tad...atsargiai, bauda gali pasirodyti niekniekis, lyginant su visais kitais praradimais.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Velkiavimas(trolling'as)

Post by valdas. »

Arvydas_ri wrote:Plaukioju sau vienut vienutelis 1000ha..ir man gerai :niamniam: :D nereik dairytis, kad i ka neipultum..koja ant kojos ir i toli.
Pala, pala. Žiema ateis :)[/quote]


Matau kaikas jau grašta galanda :D

O del žiemos, pats prisidirbau..metu metais vienas žvejojau ten..ir reikejo pasikvies kolegu gi, kurie dar pasikviete kolegu..nu ir balius įsilingavo.. :D ..dabar nebeturiu, pavelaves, net kur masina pasistatyt , DARBO DIENA :rusas:
Ačiū dievui, kad tik žiema tokia bezobrazija vyksta ..o žiema man ir taip yra kur žvejot...15km. aplink 10 ežeru,. kaip nors ištversiu.
Robertas
Posts: 292
Joined: 07 Feb 2011, 16:54
Miestas: Telšiai - Vilnius
Location: Telše

Re: Velkiavimas(trolling'as)

Post by Robertas »

valdas. wrote:Ima ne ta dydi žuvies, turi tilpt plėšrūnas i 65-90cm. rėmus, kas mažiau ar daugiau jau negalima. Nelabai žmonės dar moka paleidinėti žuvis virs 90cm.
Aš šiemet virs penkių žūvu paleidau didesniu nei metras ten, nekalbant apie tas virs 90cm, krante buvau nesuprastas, kolegu . :mda:
Žvejoja gyva žuvelę-porcija, kas priskiriama brakonieriavimui ten.
Naudoja daugiau nei 1 kotą, kas taip pat priskiriama griežtam pažeidimui.
Ima daugiau nei 5kg.
O visumoi, išvardinti dalykai, dažniausiai dar ir persidengia vienas su kitu.
Tokie faktoriai, bei susitikimai su gamtosauga, gan greit atšaldė nemažai žvejuku.. labai piktai bambančių ant tokios tvarkos. Beto veiksmas saugomose teritorijose, kur savaime padaryta žala, žuvų ištelkiamas, trigubinama.
Tad pernai dar konkurentu buvo, o va šiemet, vidurį sezono, as likau beveik vienvaldis tu plotu ,,savininkas,, :D
Nu man tai kas, jų vabaliukai galvose jų problemos, kaifuoju vienas.. :niamniam: ..plius prižuvino plešrunu, plius padare grandiozini, mūsų kraštam, valčių nuleidimo trapa -aikštelę, 50 mašinų esu ten mates žiema.
Man nuo namu, asfaltu 10km. tuščiu keliu iki vietos..tad .. :niamniam:
Tik Korsaka dar reiktu išvyt, ir butu visai fenšui :D


ps. kas nežino, šiais laikais grubus žūklės tvarkos pažeidimas neapsiriboja vien bauda, prie jo priskiramas ir žūklės įrankių- įrangos konfiskavimas, tad...atsargiai, bauda gali pasirodyti niekniekis, lyginant su visais kitais praradimais.

Vsio, kraustaus atgal i Telsius, ir palaikysiu tau kompanija kad nebutu nuobodu vienam plaukiot :labas: :D
DaliusM

Re: Velkiavimas(trolling'as)

Post by DaliusM »

valdas. wrote: Tad pernai dar konkurentu buvo, o va šiemet, vidurį sezono, as likau beveik vienvaldis tu plotu ,,savininkas,, :D
Jo visi į Mastį dabar sulindę, drožia, kad net kartais šviesaforo jau reiktu :geras:
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Velkiavimas(trolling'as)

Post by valdas. »

Aš irgi ten karts padrožiu.. :oops: kai būna vietos.
Kabejaus krante ne su vienu, o ir ant vandens, ko mano ežerą pamiršo. Nuobodu man vienam.
Tai pagrindinis argumentas, morališkai be 3-2 kotu, ne žvejyba...o dar tie durniai baudža jei ka.
Na žodžiu, čia jų problemos, aš ir vienu kotu moku, ir net Masti tik vienu vilkauju.
Beje, vienu kotu aš kai pradejau, kibimu turiu gal dvigubai o gal ir trigubai daugiau nei kai žvejodavau su keliais kotais :mda:
Matyt masalo kontroli, dugno sekimas i ranka, beje pas mane valyi nera koto laikiklio, gerokai svarbiau nei kotu kiekis.


ps. šen po darbo, ten, ant trumpučio gal valandai, 78cm. lydokas valti ir namo. 8-)
yo zuri 3d crank :Yess:
DaliusM

Re: Velkiavimas(trolling'as)

Post by DaliusM »

Pritariu, man velkiavimas daugiau negu vienu kotu jau darbas, o ne malonumas.. :Yess:
Mike
Posts: 80
Joined: 28 Jun 2008, 12:26

Re: Velkiavimas(trolling'as)

Post by Mike »

Velkiaujama su daugiau įrankių nei leidžia taisyklės. Moderatoriai, atkreipkit prašau dėmesį.
User avatar
ZILVA von jurasemia
Posts: 458
Joined: 22 Feb 2010, 15:16
Miestas: Heydekrug

Re: Velkiavimas(trolling'as)

Post by ZILVA von jurasemia »

Mike wrote:Velkiaujama su daugiau įrankių nei leidžia taisyklės. Moderatoriai, atkreipkit prašau dėmesį.
O čia kurioj vietoj matosi , kad išleisti daugiau nei 2 kotai?
jordza
Posts: 675
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Velkiavimas(trolling'as)

Post by jordza »

Pradžioj ir gale, dvi į šonus ir viena stačiai (pabaigoje žūklės nesimato pačios meškerės, bet vizualiai matos, kad stebi..)
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Velkiavimas(trolling'as)

Post by valdas. »

Pas mani plotuos, gan greit, už tokius šposus, ir valtei ir varikliui ir viskam kitkam ate butu+piniginis ekvivalentas kitos vasaros atostogų Turkijoi.
Brungus tas reikalas taisyklių nežinojimas...galėtų kas nors ir paprotint, gaila žmogaus visgi, nejuokais gali atsirūgti. O taisyklių tai tikrai nežino, nes jei žinotu, video nebūtų.
Matos, kad žmogus daug investavęs i ta reikalą, vien echolotas daugeliui tik pasvajot.. vienu akimirksniu gali visko nelikti.




ps. mane ir krante yra GA. pakalbine, kai du kotus nešiaus i valtį iš mašinos, draugiškai, kad žinočiau situacija.
ps.ps. pas mane kur, tik 1 galimas, kas neseka temos.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Velkiavimas(trolling'as)

Post by valdas. »

Gylis 3-4m. yra ir giliau ir sekliau.
Žuvis Lydeka Starkis, strambus ešerys..du vienetai pusantro kg.
Velkiauju daugiausia benzu, bet ir elektra, kai štilis..o benzas kai balta vilnis eina, ar kai šiandien, viskas ošia...greitis ant minimumo, kad tik plauktu ir vobleris butu darbiniam gyli.
Vobleriai, dažniausias tipažas krenkas, kai birbia visas kotas kai automatas, su ranka numušineju, permušineju ejima.
Klasika Salmo Hornetas ,Yozuri 3D ir viskas kas i tema,.rapala scatter rap, danseris, bei scatter rap husky pagal nuotaika.
Bei, kaip be ju Jaxon klasika, visa kas prie velkiavimo tinka, karas ir ttt.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Velkiavimas(trolling'as)

Post by valdas. »

Taip, timteliu- atleidžiu.
Gumų prasmes velkiaujant nematau.
Kotas geriau gan ilgas, lengviau gyli pravedimo reguliuoti , nereik rite žaist, užtenka kota tai pakelt tai nuleist.Aktualu kur gylis kaitaliojas 3-5m. ar pan.
Mike
Posts: 80
Joined: 28 Jun 2008, 12:26

Re: Velkiavimas(trolling'as)

Post by Mike »

Vėlų rudenį didesnė guma velkiaujant yra gėris. Kalbu ne apie tas didžiąsias, bet maždaug apie 15 cm. Ant galvakablio nuo 35 iki 60 g. Kai reikia plaukti labai lėtai, 1 ar 2 bėgiu elektra. Ir dar guma gerai nedidelėse giliose užtvankose, plaukia po valtim, galima vietoje apsisukti, įdomesnę vietą apsukti tris kartus ar pan.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Velkiavimas(trolling'as)

Post by valdas. »

Skirtingos vietoves skirtingi papročiai-masalai, skirtingi telkiniai.
Pas mus guma daro juntamai mažesni rezultatą,bandžiau, nepatiko. Matau iš kolegų kurie bandė i tai orientuotis, taipat neilgai bandė.
Ešerį gaudo renka, bet nedidžiausia, lydeka vos vos, starki beveik nulis.
Su vobleriu, ir konkrečiai krengu rezultatai iškart i viršu būną, minoškes taipogi gerai, bet krenkas be konkurencijos, mano salygose ir stipriai. Kibimu iškart daugyn, žuvis iškart stambyn...matyt vietiniu telkiniu specifika, pas mus laaabai daug žuvies-baltos. Neišsiskirsi iš minios, niekam tu ir neįdomus.
Aš taipogi vala leidžiu trumpa 15-20m. retai 25m...beveik po varikliu viskas, ir pofig, kad benzas ir 3-4m.gylio, žuviai matyt vienodai rodo.
Su echolotu pamatau plešruna, dedu taška ir ...
edmundaxx
Posts: 555
Joined: 17 Jul 2011, 12:47
Miestas: Panevėžys/Marijampolė

Re: Velkiavimas(trolling'as)

Post by edmundaxx »

utn wrote:Starkius gaudyciau vien del ju skonio.
Apie velkiavimą daug nenusimanau, bet tavo kriterijus užmušantis :nepatinka: Gal Maximoj pradėk žvejot? :fonke:
koziris40
Posts: 491
Joined: 10 Mar 2014, 22:19
Miestas: Kaunas

Re: Velkiavimas(trolling'as)

Post by koziris40 »

Imkim dabar ir apsiverkim :cry:
Aš irgi nenusimanau , bet velkiausiu jūroj lašišas , - dėl skonio :geras: ( Maximos nesiūlyt ) :pikta:
Šmitas
Posts: 232
Joined: 17 Nov 2013, 19:12
Miestas: Siauliai

Re: Velkiavimas(trolling'as)

Post by Šmitas »

Grifas 12 echalotaS?
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Velkiavimas(trolling'as)

Post by valdas. »

Gražu... :)
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Velkiavimas(trolling'as)

Post by valdas. »

valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Velkiavimas(trolling'as)

Post by valdas. »

valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Velkiavimas(trolling'as)

Post by valdas. »

Supratau tik tiek, kad geriausias masalas velkiavimui tai kamera.. :D
https://www.youtube.com/watch?v=ZbzAaeJ9jnU
piatras

Re: Velkiavimas(trolling'as)

Post by piatras »

:geras: supratau, kad čia pigiausias ever amfetaminas... :Yess: :D :geras: [kep]
User avatar
gedukas
Posts: 1161
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Velkiavimas(trolling'as)

Post by gedukas »

image-0-02-05-4b8d7f7aadc41d829c40f6ce473f89ec2afc96059c4319e9ff7b739ad1f4c942-V.jpg
image-0-02-05-964d122bde47bd3de2071b3fc3aa49b0f5b0ce23af6f450bb3a5269fb9cd36b5-V.jpg
P_20220927_092835_vHDR_On.jpg
amt kruminio pataike
P_20220927_174708_vHDR_On.jpg
P_20220927_174633_vHDR_On.jpg
8.1kg...gyvena toliau... :isveikata:
Mike
Posts: 80
Joined: 28 Jun 2008, 12:26

Re: Velkiavimas(trolling'as)

Post by Mike »

:Yess:
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Velkiavimas(trolling'as)

Post by valdas. »

:labas: :Yess: :isveikata:
Post Reply