Spiningo kotai

Spiningai, ritės, valai, masalai...
Post Reply
Gintaryte

Spiningo žiedeliai

Post by Gintaryte »

Labas vakaras.

Visus sveikinu su neužilgo prasidedančiu lašišų sezonu :Yess:

Besiruošiant iškilo tokia problėmėlė. Kaip nepažeidžiant spiningo žiedelių, nuvalyti juos nuo apnašų ir lako, kuriais jie yra priklijuoti prie koto? Tik neseniai pastebėjau ir paliko aišku, kad šitie brūdai pastoviai dildo pintą valą. :piktas: Kokį gydimą galit pasiūlyt? :labas:
Robke
Posts: 789
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Spiningo kotai

Post by Robke »

:x na tos apnasos tai negadina valo manau, o lako esu rades ir as ant labai kazkokio seno savo spiningo, tai su peiliuku nulaupiau ir tiek ziniu. Bet manau, kad dabar tokiu bajeriu nebebuna :x
Robke
Posts: 789
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Spiningo kotai

Post by Robke »

:shock: voblia, nu neėd man valo nei ant vieno koto, bet reiks padabot ;)
piatras

Re: Spiningo kotai

Post by piatras »

:mda: nu spyrytą tai :oops: tik degenaratai gali gadint :fuu: pakanka elementaraus langų valiklio ir muilas ir šnapsas :Yess:
jackfish

Re: Spiningo kotai

Post by jackfish »

Anksciau esu girdejes toki pliotka, kad nemunistai, kurie gaudo pintais valais su Avidu tulpe po keliu ar daugiau sezonu vistiek turi keisti.
Robke
Posts: 789
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Spiningo kotai

Post by Robke »

:x nu manau tada cia jau valas nesvarumu prisineses pjauna ziedus, o tos nusede apnasos buna ziedelio sone, vidinej daly (darbinej) nebuna ju :) Arba kur lieka po paskutinio uzmetimo baigiant zukle, tai po pirmo uzmetimo pradedant zukle jos issivalo :)
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Spiningo kotai

Post by valdas. »

Vienišius
Posts: 106
Joined: 07 Mar 2012, 14:17
Miestas: Garliava
Location: Kaunas

Re: Spiningo kotai

Post by Vienišius »

Nemanau,kad daug informacijos gausi apie si koteli.Jie visai nesenai pasirode.Abejoju,kad bus daug ji jau isbandziusiu.
Vienišius
Posts: 106
Joined: 07 Mar 2012, 14:17
Miestas: Garliava
Location: Kaunas

Re: Spiningo kotai

Post by Vienišius »

Blue Bird visi giria.
zipp

Re: Spiningo kotai

Post by zipp »

Ir aš galiu prisidėt prie pagyrų blue bird kotukui :) Du sezonus atitarnavo 0,5-5gr išmetimo kotas, jei ne durnumas, butu laikęs ir trečią ir ketvirtą :) Kiek domėjausi apie White bird, jų kokybė žymiai prastesnė už brangesnį brolį blue bird. Kai turėsiu galimybę realiai apžiūrėt šitą kotą, manau jis papildys mano kolekciją :)
Tadas87
Posts: 41
Joined: 20 Jun 2014, 11:49
Miestas: Raseiniai - Kaunas

Re: Spiningo kotai

Post by Tadas87 »

Sveiki :labas: GAD GANCHO 702MF susitvarkytu su lucky John Makora 130 SP ? [drill2.gif]
Tadas87
Posts: 41
Joined: 20 Jun 2014, 11:49
Miestas: Raseiniai - Kaunas

Re: Spiningo kotai

Post by Tadas87 »

Kotas bus naudojamas ir nuo kranto ir nevien tik vobleriais, tai nesinori per daug nusitrumpinti.
Raimondas
Posts: 176
Joined: 06 Jan 2009, 22:29
Miestas: Šiauliai

Re: Spiningo kotai

Post by Raimondas »

Pavyzdzių reikia , draugas mixai. Pavyzdzių :x :D
Tadas87
Posts: 41
Joined: 20 Jun 2014, 11:49
Miestas: Raseiniai - Kaunas

Re: Spiningo kotai

Post by Tadas87 »

Dabartinis kotas pas mani yra shimano beastmaster bx 240ml, o jis vobleriams per minkštas, tai norisi ką nors iš fast akcijos ir trumpesnio, kad kartais butu galima patogiai ir iš valties pažvejoti. Butu įdomu išgirsti ir kitu ekonominiu variantu.
Tadas87
Posts: 41
Joined: 20 Jun 2014, 11:49
Miestas: Raseiniai - Kaunas

Re: Spiningo kotai

Post by Tadas87 »

Tai čia GAD GANCHO 662MF, o su tokiu nuo kranto patogu žvejot?
edmundaxx
Posts: 372
Joined: 17 Jul 2011, 12:47
Miestas: Panevėžys/Marijampolė

Re: Spiningo kotai

Post by edmundaxx »

mixas wrote:Tvičingui nereikia skambaus koto. Lydeks taip pliūrin per voblikę kad iš baimės sustingsti.
Nu čia visiškai galima nesutikt. :oops: :D
O kur kibimai, kai tik vos pajunti, kad lyg kažkas ten buvo arba tik ant valo spėji pastebėt? :D
Dar bukumo pavyzdys- parsitysi kasą žolių, ir nesupranti, kada jos užsikabino... O su jautriu kotu jauti aiškiai kada per žoles varai...
Skambus kotas yra skambus kotas, ir skambumas dar nežinau, kam pamaišė.
DaliusM

Re: Spiningo kotai

Post by DaliusM »

mixas wrote:o kodel nusprendei kad jis vobleriams perminkstas? raimondukas tvicina su vklijonke, ir nieko kimba. egyda balisongus baladoja su avidu iki 11 gramu gal. mano šventenybe irgi rudrobalisongus uzlagina. tiesa pas mane jis pagalys kaip reikals lagz ner blogiz.
Sita efekta esu daznai patyres, kad su atrodo per liaunu kotu rezultatas gaunasi, o normaliai dauzant nieko... Vienos tiesos matyt nera, o gal tiesa daug kur nera tokia populiari siai dienai kaip mada diktuoja :D
Tadas87
Posts: 41
Joined: 20 Jun 2014, 11:49
Miestas: Raseiniai - Kaunas

Re: Spiningo kotai

Post by Tadas87 »

Kad tas kotas yra lėtos akcijos. Galima užmesti, bet dėl voblerio privertimu dirbti tvičinga būdu yra sudėtinga, kitiems masalams liuks įrankis. Dar laiko yra reikės pasigalvoti. Kai nėra patirties sunku nuspręsti.
Raimondas
Posts: 176
Joined: 06 Jan 2009, 22:29
Miestas: Šiauliai

Re: Spiningo kotai

Post by Raimondas »

A man pagalio nesinori turet :D Pas mane klijonke ir jaucias kibimas, virsune ir valas kartc nuo karto parodo :D . Va kazko noreciau panasaus iš naujojo koto
edmundaxx
Posts: 372
Joined: 17 Jul 2011, 12:47
Miestas: Panevėžys/Marijampolė

Re: Spiningo kotai

Post by edmundaxx »

Mixai :labas: Nu ir ekspertas pasidarei, aš dar tiek neprityręs :oops: :D
Aš niekam nieko išvis nebrukau, net jokio koto neminėjau. O ir mano reikalas, ant ko aš susitaupiau :D ;)
Nesakiau, kad negalima tvičint su neskambiu kotu sauktukas Aš tik rašiau, kad skambumas yra didelis privalumas. Nu ir paneikit, kas norit, kad papildomas skambumas blogai? :D
O apie tai, kad tik užsimiegoję ešeriai nejuntamai barkštelna, tai aplamai nekomentuosiu :stop:
Tadas87
Posts: 41
Joined: 20 Jun 2014, 11:49
Miestas: Raseiniai - Kaunas

Re: Spiningo kotai

Post by Tadas87 »

Aš kalbėjau apie savo dabartini: shimano beastmaster bx 240ml
Tadas87
Posts: 41
Joined: 20 Jun 2014, 11:49
Miestas: Raseiniai - Kaunas

Re: Spiningo kotai

Post by Tadas87 »

Kaip balansas su ryobi excia mx 2000 ir ar nebūtų rite per silpna?
eserys72

Re: Spiningo kotai

Post by eserys72 »

sv ka gero ir blogo galir papasakoti apie siuos spinus kury geriau pirkti
Graphiteleader Corto EX GOCXS-6102L-T
Graphiteleader Calzante EX GOCAXS-732UL-S
piatras

Re: Spiningo kotai

Post by piatras »

:mda: Geriau tai abu, arba nepirkt... :stop: Rolandai, reikia detalizuot savo tikslus norint gauti panašesnį į tiesą atsakymą :yes: :sveikinu:
eserys72

Re: Spiningo kotai

Post by eserys72 »

nera ka detalizuoti norisi tik isgirsti pliusus ir minusus ,nes as dar tik galvojiu ,ir renkuosi ,o siaip visdada zvejiojiu is valties galvakabliai 5-7gr nu dar aisku ir guma dasideda ,tai vat ar verta pirkti ,o gal kazka pasiulyti iki 150euru
DaliusM

Re: Spiningo kotai

Post by DaliusM »

Klausimas is serijos ka geriau pirkt vw passat universala ar audi a4 sedana ir sakai ner ko detalizuoti :) tai va, universalas yra universalesnis o sedanas yr pas mergu nuvaziuot :)
eserys72

Re: Spiningo kotai

Post by eserys72 »

na matai as kai ne vairuotojias tai ir nezinau ,man masina yra masina ,o tu geriau pasakyk ka blogo ar ka gero pasakyk apie spinus ,o ne apie vejia kalbek :D
DaliusM

Re: Spiningo kotai

Post by DaliusM »

o ka tau patart? 120 psl prirasyta ir perrasyta, jei uzduotum koki konkretu klausima apie ka tau ir bande uzsimint gal ir butu ka patart, o dbr galima atsakyt tik tiek, kad abu spiningai panasaus lygio ir su jais galima gaudyt is valties guminukais 5-7 gr.
eserys72

Re: Spiningo kotai

Post by eserys72 »

o tai kur Vilniuje kas zino galima juos paciupineti
Šmitas
Posts: 163
Joined: 17 Nov 2013, 19:12
Miestas: Siauliai

Re: Spiningo kotai

Post by Šmitas »

http://www.dorsetfishingrods.co.uk/rod-blanks/
skiriasi blanko linkimas, papiesta mintis linke
Post Reply