Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Spiningai, ritės, valai, masalai...
User avatar
Denas
Posts: 197
Joined: 11 Apr 2008, 15:45
Miestas: Kaunas. A.Sanciai

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by Denas »

Ziurejau daug visokiu apzvalgu :) bet sitas apie Antaresa mano megstamiausias :geras: :geras: :geras:

Youtube
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by valdas. »

Denas wrote:Ziurejau daug visokiu apzvalgu :) bet sitas apie Antaresa mano megstamiausias :geras: :geras: :geras:
O ko norėti, čia gi DC , ji pati is saves negali neperstabdyti ..tam ji ir kurta, kad savo ,,perstabdymu,, kreivose rankose, neleistu barzduku sukūrinėti. Jei neperstabdytu eitus barzdos kai daina.
Su rankiniu stabdžių reguliavimu, mano supratimu, lengviau dirbti. Gali prisiderinti prie bet kokių sąlygų, prie betkokio masalo ar atstumo.
O va DC jau kaip jai norėsis dirbs, o ne taip kaip as noriu.


O va Shimano 12 Antares, paprastas..is esmes visai kitas reikalas. Butu ji bandęs, butu visai kitaip burbuliavęs.
Gailuos, kad kažkada pardaviau savąjį Antana ...nuo geresnio norėjos dar geresnio, bet kažkaip nesigavo taip kaip norėjos.. Patirtis per savo klaidas visada kainuoja daug.
Si pavasari, užmatęs vienoi vietoi, net apsisprendęs buvau vėl paimt ji, ir kaina buvo adekvati, net labai adekvati..ispardavimas kokstai..
Bet kažkaip vis atidėliojau diena is dienos ir ups. neber ...ir vėl tenka mokytis ant savo kailio.
piatras

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by piatras »

1. :geras: Ale ir gabūs rast a*ujenų "siancėjų" vos apsibarzdavusių :geras: : Weter-Avto-Manual i Longcast... :geras: O gal vistik Windy-Accuracy-Multi-Long casting :mda: Mėto grynai spininginiu judesiu (tiesia žema trajektorija kaip į taikinį) su stora sasiska ir dar beveik prieš vėją :geras: Gaila kad neužsikabino tos švininės kulkos, nes ir tą būt greičiau nušovęs nei tą kūdrą permetęs... :D
Taip, naudoju jau nuo 2008 metų kovo ir be jokio sielvarto, nes nesu nevykėlis jutuberis :geras: :oops:
2.
DainiusD wrote:nežinau ar prilips
Čia jau geriau žinot, nes su poprasčiais įrankiais labai tikėtinas negatyvus rezultatas ;)
3.
valdas. wrote:... O va Shimano 12 Antares, paprastas..
:fuu: Vienas iš aiškiai skubotų modelių, sakyčiau nelabai vykęs: pro vediklio slieką kliokia vanduo į pavarą :bloga: Danius/inf naudoja, jei netikit pasiklauskit ! :sveikinu: [kep]
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by valdas. »

Del info...senasis daiwinis Zilionas...nemaišom su naujuoju ,,plastikfantastik,,... Senasis TD Zilionas 100 , kad ir su magnetka ir spulka kažikur ,tuščia, dvacokas g. Bet bejokiu ožių, be vargo suvirškina ir spiningini, astru metimą su vobleriu....mokejo seniau subalansuot viska iki iki.
DaliusM

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by DaliusM »

Na naujųjų zillionų korpusas tikrai ne plastikinis, o aliuminis, tik dangtelis iš zaiono, kas iš esmės tik pliusas, nes bendras svoris mažesnis. Nežinau kur ten dar to plastiko kitur rasti, viduje neieškojau. O susibalansuot gali ir naujaji nesunkiai, kad atsipūtęs metytum :) O netinkamai nusireguliaves ir dar su tokiu staigiu metimu su betkokiu multu nušaut masala jokios problemos ir jokios problemos tai pateik į youtubą kaip tik nori, o jei dar daug riebių žodžių ir garsiai, tai video iškart toks rimtas, įtikinantis :D
User avatar
Denas
Posts: 197
Joined: 11 Apr 2008, 15:45
Miestas: Kaunas. A.Sanciai

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by Denas »

Turbut tik as vienas, sitam vidio nepamaciau kad jis nors karta pasakytu kad "катушка говно" :D Tiesiog pasake lad neverta savo ~500euru ;) O shimanistai negali neburbuliot :geras: nes tai gi Antares :shock:
P.s. pac turiu "Zila" ir nors tai mano pirmas multas, bedu su uzmetimu nebuvo jokiu :Yess:
DaliusM

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by DaliusM »

Na, kad aš beveik vien ant daiwos multu ir begaudau, iš shimano vienintelė benaudojama tai scorpionas. Na 500 euru už ta tikrai nemokėčiau, nes tas blizgalas nu ka aš žinau :fuu: šiaip matęs jo visus video, žiūrisi visai smagiai, bet bičas kritikos nemoka priimt, apart to plėšo maikes ir siunčia visus kur toliau :D
User avatar
Denas
Posts: 197
Joined: 11 Apr 2008, 15:45
Miestas: Kaunas. A.Sanciai

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by Denas »

DaliusM wrote: bet bičas kritikos nemoka priimt, apart to plėšo maikes ir siunčia visus kur toliau :D
Kaip Piatras :lol: tik anis PAZYMEJIMA castingisto rodo :D
DaliusM. Gal su t3 susidures?
DaliusM

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by DaliusM »

Ne, su t3 nesusidūręs. Lengviem masalams naudoju steeza 103 + ray studio špulka, tai nuo 3gr jau galima draugaut. Su t3 greičiausiai išlaužtum geresnį rezultatą su lengviausiais svoriais, bet žemėsnė riba man jau nebeaktualu, nes visgi kelnes mautis per galvą sudėtingiau, negu paprstai tai galima atlikti. :)
User avatar
Denas
Posts: 197
Joined: 11 Apr 2008, 15:45
Miestas: Kaunas. A.Sanciai

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by Denas »

Supratau, dekui :isveikata:
piatras

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by piatras »

:stop: Ne g(l)avnam musialinykui ! Šiaip tai čia dar ne pažymėjimas :x :geras:
Valdai, štai antaresas'12 :mda: antra TA lygiai po metų ! :D :bloga:
IMG_20170529_135146.jpg
IMG_20170529_135202.jpg
IMG_20170529_204643.jpg
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by valdas. »

Baisu..na bet po metu gi.
As texxx.. daraus kelis kart i sezono,..meditacijos forma tokia pas mane, ramina nervus.,o ir žvejybų būna nemažai, kai užsivedu.
Beje po lietaus Nemune buvo, kad ir po vienos žūklės, tiesa gan ilgos, vidui rasta, kai girto traktoristo pasivoliota.
O va samaniniuose ežerėliuose, pas mane kieme, viskas gražu svaru ir po 10 ir po 20 žūklių...tik tepalas išsitaškęs būna ir kokiu tai žalėsių siūlinių kurtai vediklis privynioja.
piatras

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by piatras »

:yes: ;) Tas tai tiesa, ateina ir po 2-3 sezonų su maloniau atrodančiais viduriais :D
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by valdas. »

Valas prasisuka ant būgno.
piatras

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by piatras »

:D 99% Mokslo šaknys karčios, bet žiedialiai kviapia :oops: ;) Vienas sluoksnis(!) el.izulkos+arbor knot išgelbės :sveikinu:
Barbalas
Posts: 85
Joined: 16 Apr 2008, 21:02
Miestas: šilalė

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by Barbalas »

as irgi ieskojau stabdzio :geras: net bandziau sustiprinti stabdzius , o pasirodo , kad pats stabdis buvau :D :labas:
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by Robke »

Barbalas wrote:as irgi ieskojau stabdzio :geras: net bandziau sustiprinti stabdzius , o pasirodo , kad pats stabdis buvau :D :labas:
:geras: prisimenu-apuokėjai :geras:
koziris40
Posts: 491
Joined: 10 Mar 2014, 22:19
Miestas: Kaunas

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by koziris40 »

analogiška situacija jūroje buvo :geras: . tik su mėsmale : tai net susivyniot pilkerį turėjau samdyt rankinę pagalbą :piktas: .
tik ištaisiau migom per klipsą ( negi nuvyniosi 300m ant denio) :Yess:
piatras

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by piatras »

:D RAY Studio irgi jau pradėjo "lankstyt" beisbūlkę: 10,2g. špūlė beveik(!) normaliai mes tik nuo 3g. Štai su basa 6,7g (be SVSo, bet su MAGpiatru) rimošiaus liuminke, 2,5g skrenda puikiai :Yess: Dar mažintis nebandžiau, nes jau būtinas kitas kotas :mda: [kep]
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by valdas. »

Arvydas_ri
Posts: 146
Joined: 25 Oct 2015, 21:13
Miestas: Šilalė

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by Arvydas_ri »

Nu va, mana Scorpioną nuvertina prieš Curadą :)
User avatar
Andu
Posts: 944
Joined: 20 Mar 2009, 13:41
Miestas: Kaunas

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by Andu »

:Yess: Teisingai nusprendei
User avatar
gedukas
Posts: 1161
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by gedukas »

Ir netep greit sudils pagrindine pavara.didelis perdavimas reikalingas pagrinde upej pasroviui kad spetu masalas dar pazaist tampant
RemigijusS
Posts: 44
Joined: 12 Oct 2017, 06:11
Miestas: Vilnius

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by RemigijusS »

Sveiki meškerės broliai, esu naujas Jūsų forumo dalyvis, todėl tikiuosi, kad nepyksit už "kvailus" klausimus. Taigi pribrendo reikalas tvičinginiam komplektui. Visada gaudydavau su paprastu spiningu, bet nuo didesnių (13 cm ) voblerių smilių skauda uzmetant. Žvejyba vyks iš valties. Masalai nuo 8 iki 13 cm tvičinginiai vobleriai. Koto norisi kietesnio. Biudżetas max 600eur už kuriuos turi išeiti kotas, multas ir pintas valas. Gal labiau patyrę kolegos parekomenduosit kokį komplektą pirkti? Iš anksto ačiū už pagalbą.
DaliusM

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by DaliusM »

Jei pagrindas nebus daugiausiai 8 cm voblikai, o 10-13cm (nors mes ir tuos 8cm gan normaliai), siulyčiau DAIWA 16 ZILLION SV TW 1016SV-SH(7.3 perdavimu, raudona prie rankenu), vienas malonumas žvejyboje iš valsties, juolab ir pagal biudžetą telpi, su visais mokesčiais gausis apie 300e :Yess: Kota prie zilliono naudojau siemet Corzza M, man asmeniskai tai labai tiko, nebent megsti aštrų tvičingą, tai gal geriau tada jau MH rinktis, bet apie 8 cm vobliku naudojimą tada nelabai šneka. Naudoju dar komplektelį su Corzza ML, man jis dar smagesnis, tik jo viršus jau orbit 110 ar vision oneten. Aš asmeniškai 8-13cm diapazone jau neisivaizduoju žvejybos su vienu komplektu :) Artėja žiema, nuolaidu ir skelbimų metas, tai palaukus galima už tokią sumą ir porą visai padorių komplektų nukauti 8-)
RemigijusS
Posts: 44
Joined: 12 Oct 2017, 06:11
Miestas: Vilnius

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by RemigijusS »

Didelis ačiū už patarimą. Gal dar galite rekomenduoti kokios firmos ir kokio storio pintuką naudoti? Pagrinde mėtau orbit 110. Tik kai visai nekimba dedu 80 orbita eseriukam.
DaliusM

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by DaliusM »

Ant scorpiono xt kuri naudoju su corzza ml naudoju sunline super braid #1.5 pagal japoną, o ant zilliono #2.0 pagal japoną.
RemigijusS
Posts: 44
Joined: 12 Oct 2017, 06:11
Miestas: Vilnius

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by RemigijusS »

Tada dar vienas zalio kastingisto klausimas...o rite tiks uzmesti ir 80 orbita ir nebijos 13 cm voblu? Tokiu atveju tik 2 kotu reikia, o rites tos pacios uzteks? Beje koto ilgis 66 optimalus? Mano ugis 185?
edmundaxx
Posts: 555
Joined: 17 Jul 2011, 12:47
Miestas: Panevėžys/Marijampolė

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by edmundaxx »

Užmesi ir su 1 tuo pačiu kotu. Tik reikės ranką atidirbti su lengvesniais. Orbit80 skrenda kaip kulka, už dalį 100-tukų geriau.
Pagal tavo ūgį 6'6 kotas tikrai tiks.
DaliusM

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by DaliusM »

Taip užmesi ir su vienu, bet tikrai su kotu su kuriuom kokias rudras tampai neisivaizduoju koks konfortas 8 cm minoskes tvičint? Ar tu pats taip darai? Bent aš turėdamas tokį biudžetą nepirkčiau vieno "hi-endo", o geriau du komplektus susisaudyciau gana padorius. IMHO.
Post Reply