Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Spiningai, ritės, valai, masalai...
piatras

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by piatras »

manau kad nieko žavingesnio kaip AE74 nesukurs :x [kep] ABU niekaip nesiseka aplenkt laiko... :D nors patikimumas niekad nebuvo dugne :yes:
valdas.
Posts: 2343
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by valdas. »

Jie buvo pirmi, jie bus paskutiniai...klasika nesensta.
ps. va si versija jau jau i LTZ puse..kad ir be geltono bruksniuko, bet sueis ir taip.
http://thumbnail.image.rakuten.co.jp/@0 ... 319943.jpg
:niamniam:
ps.ps. bet jei kam jau labai labai reik tai ne beda..svarbu guziku turet.
https://zenmarket.jp/ru/auction.aspx?it ... d218103601
piatras

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by piatras »

:x Mat kaip, visą laiką galvojau kad Isuzu buvo pirmi, bet ne paskutiniai... :oops: :D
valdas.
Posts: 2343
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by valdas. »

Kaina gera, bet ne tiek, kad rizikuot su pristatymu ju..kol daveza is ten, menuo o tai ir du praeis...ziu kas koki svori ir uzmes.


Sakyciau, dametus destka eu. pasiimti vietoi geriau butu.
vk_
Posts: 73
Joined: 28 Jul 2009, 13:23
Miestas: Aukštaitija

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by vk_ »

badininas wrote: Ar ant paprastos rites yra labai daug 10 eur sutaupyt o va ant multiko jau vietoi geriau pirkt brangiau 10 eur.
Tu prieš darydamas išvadas pasiskaičiuok, kiek mokesčių turėtum susimokėti siųsdamas iš Aliexpresso. 138 eurai, tai išmuitinimas plius PVM sudarys 38 eurus.
Taigi, kas geriau - ar bandyti iš Aliexpresso atsisiųsti galbūt sutaupant 10 eurų ir rizikuojant mokesčių sumokėti papildomus 38 eurus ar imti Lietuvoje nesutaupant tų 10 eurų, bet nuo tavo mokėtos kainos PVMu biudžetan nueis 31 euras?
valdas.
Posts: 2343
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by valdas. »

badininas wrote:Man tai didelis skirtumas, senaisiais apie 35lt.butu.
Bet nesigincysiu..gal kam tai tik kapeikos per peti..
As lietuvoi jau seniai riciu neperku..nepatriotas matyt..Nors ir normarko lt. virsunele kiektai asmeniskai pazystu, bet tegu jie graziai gyvena ne uz mano desimke o uz tu kuriem dzin, kiek kas kainuoja....


Kazin kieno cia zodziai? Ar ant paprastos rites yra labai daug 10 eur sutaupyt o va ant multiko jau vietoi geriau pirkt brangiau 10 eur.
Na ka jau padarysi,kaltas, parisai pagavai mane ant žodžio, kaltas, kad paklausus patariau taip, kaip maniau, kad bus žmogui geriau, pigiau.
O šiaip, kiekvieno teise mokytis ant savo klaidu.
karalaitis
Posts: 138
Joined: 13 Jun 2010, 08:29
Miestas: Utena

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by karalaitis »

Lanai jau idomi matematika, 10 skirtumas gautusi nebent pritaikytu pvm mokesti, kas nedaznai vyksta. O del siuntiniu kokybes, siunciuosi elektronika, telefonus, PC dalis drasiai... Liaudis juk sitam forume ir meskeres nuziuri. O ta rite, irgi ne vistos kiausinis 8-)
rimosius

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by rimosius »

badininas wrote:Man tai didelis skirtumas, senaisiais apie 35lt.butu.
Špasinyks tu Gediminai :Yess: iš tikro kam 35 lt yra pinigai, tas žūkle neužsiima :stop: :D :oops: :geras:
User avatar
gedukas
Posts: 847
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by gedukas »

....
O žuvies gaudymu.....
rimosius

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by rimosius »

O Geduks jau nuo seniausiai tarp tų kuriems tokie litai ne pinigai :yes: :geras: vien tik kuras į įvykio vietą daugiau kainuoja (be valties variklio kuro sanaudų), :D
valdas.
Posts: 2343
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by valdas. »

O kas visgi gamina Abuskem rites.
http://thequestformonstercatfish.com/wp ... to-abu.jpg
Omoto..daug kam gamina.
valdas.
Posts: 2343
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by valdas. »

Gal kas zino, kuom skirias
SHIMANO 2014 CALCUTTA CONQUEST
nuo
SHIMANO 2015 CALCUTTA CONQUEST

Kaži kaip nedagenu minties, kam po metu leis dar viena ta pati modeli..
Tiesiog va sėdžių ir įdomu pasidarė, kiek žiūriu, na viens su vienu, beveik, kaipo. :mda:
Bet kai as angliškai nemokintas, ne viska įkertu is pirmo karto, gal ka praleidziu.
piatras

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by piatras »

:x Atsipalaiduok, Valduk, visų vistiek nepasukiosi... :oops: kaip ir visų "gretų"... :geras:
valdas.
Posts: 2343
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by valdas. »

Tai kaipo zadu pasukiot.. :oops:
Turiu 01CALCUTTA CONQUEST101..bombeznas aparatas ..:Yess: kastingisto svajone..
. .bet ji mazoka mano poreikiams...kaži kaip patrauke ant didesiu, tai ziurineju i 14-15... 201 ismieroi..
piatras

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by piatras »

:D Skirtumas tik toks kad plate dydžio palyginimui įdėta DC calcuta :geras: :-P nu ir '15-ais paspartino pavarą truputį :Yess: ;)
"100"-ei 5,2 -> 6,8 ir "200"-ei 4,8 -> 6,2 [kep]
valdas.
Posts: 2343
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by valdas. »

Nasujas zaislas rinkoi, jau parduodamas ... CHRONARCH MGL
Šmitas
Posts: 191
Joined: 17 Nov 2013, 19:12
Miestas: Siauliai

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by Šmitas »

Idomu tie DC stabdziai...neturejas...UL komplektuka noriu mesmalini i castingini pakeisti, 3gr galvakabliams metyt..galvoju SHIMANO 16 ALDEBARAN BFS XG LEFT Mode ..bus idomu
valdas.
Posts: 2343
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by valdas. »

Su ta DC yra siokia tokia problema, kabliuks. Nelabai galima bus, prie noro, keist bugna i kitoki, lengvesni seklesni ar pan..tiesiog DC mikroschema sureguliuota konkreciai spulkai..o tradiciskai jos buna ne ahti kokios, turiu omeni standartinei komplektacijoi.
Kas, bent man, nelabai patinka.
piatras

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by piatras »

valdas. wrote:..tiesiog DC mikroschema sureguliuota konkreciai spulkai..
:mda: esmė greičiau ne mikroschemoj o ant špūlės ašies užmautame magnete/rotoriuje, kuris ir pasunkina ją, o seklinimas grafito įdėklais niekaip neigiamai neįtakoja darbo, :D mažiau valo - daugiau pliuso :Yess: Na betgi UL buvo ir Cardiff DC :mda:
valdas.
Posts: 2343
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by valdas. »

Praktiskai visos :D

Keiciu jas i, mano supratimu, normalesnes ko ne is dezutes, net uzsisakau iškart su rite.
Mano durna galva, normali spulka prasideda10g ir i apacia, iki kiek finansu negaila.
Kazkoks sabotazas tarp multu gamintoju isiviraves yra..juk gali, juk moka padaryt iskarto normaliai, bet ne, kaip specialei darytu atbulai..
Net pries isigydamas nauja multa, dar pramusu info ar yra jam kas nuo tiuningo i ta puse.Nes ne del visu riciu plesos spulku gamintojai.

Man standartines FC spulkos, o jos 8 is 10 atveju tokios ir eina i standartine riciu komplektacija, tiesiog netinka, nepatinka..
Kitiem gal viskas ir kitaip, ir gerai viskas.
Bet kai pripratau jau prie ju, tiuninginiu..su standartine man jau sunku susitaikyt..Aisku yra situaciju kai tai tiesiog dzin, ir jose as nesuku del to pautu, naudoju tas kas komplekte..bet tai jau retoka situacija.
Ir ne vien del masalo uzmetimo atstumo..
Tiesiog su tiunguota, islengvinta- isseklinta ir ttt..pas shimanus vieni niuansai pas daiwas-megabasus kiti, realiai viskas ciut kitaip stojas realioi zuklei ..
Aisku viskas individualu labai bet..
Va kaip neabejotinas pliusas tiunintu tai uzmetimo konfortas.
Tam paciam veiksmui, atstumui, metimo budui, uztenka juntamai maziau pastangu nei su klasikine kur i komplekta.
Atrodo niekniekis, bet jei po jos panaudoji senaja, skirtuma pajauti iskarto..O kai pas mane dubliojas tokios pat rites, kur viena su tiuninta kita su savo gimtaja, ir jas turi vienu metu valti ir darai metimus ir su ta ir su ana..rezultatas jaucias iskarto.
O kas be ko, lengvesne spulka, visos tos stabdymo sistemos, valdo gaudo taipogi lengviau stabiliau..vien del to, kad ju inercija mazesne ir jom nereik dirbt ant maksimaliu perkrovu
Na zodziu va kazikas taip va..mano galvoi sugule.

Bet cia jau kiekvienas pagal save ziuri, masto..man to reik, kitiem gal tai kai zuikiui sviesaforas..
Kiekvienas eina is proto savaip.
piatras

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by piatras »

:shock: :x bijau ką ir sakyt, bo kaj dies Valduks litaniją per puskiatvirto lapo... :D Bet Valdai, ar girdėjai tokią sąvoką "RINKA" ir jos dėsniai :D amerikosam "tai giliai nioliktai"(©Dainius) tie tavo susapnuoti parametrai... :D o ten pirkėjų ir žūklės miajstrų, reklamuojančių įrangą, begalės :fuu:
valdas.
Posts: 2343
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by valdas. »

Kiekvienas savaip is proto eina.. , jokiam amerikosui nedaeitu, nedasustu su multu metyt 00-0 ,,mepsus,, :D ..o juk pilnai galima, ir zuvis pasiekiama ir kito kranto, upelio, sakos islauzomos, persistengus. :D

Zodziu, lengvi keliai ne man, mum..
:isveikata:
piatras

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by piatras »

valdas. wrote:Tai kaipo zadu pasukiot.. :oops: Turiu 01CALCUTTA CONQUEST101..bombeznas aparatas ..:Yess: kastingisto svajone..
. .bet ji mazoka mano poreikiams...
:shock: :x kažkaip nuo 200-inės calcutos nuslydom į dviejų nulių zoną..? :D
valdas.
Posts: 2343
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by valdas. »

Nors kai nori, gali, pagamint ritukes ir su teisingais parametrais ir iskarto standartinei komplektacijoi.
Ziurim i lentele..
http://www.eu.purefishing.com/blogs/de/ ... -mgx2-alx/
https://www.youtube.com/watch?v=H2vx8G40ews



ps. pora riteliu jau pas mane is NEW MGX2 darzelio 8-) .., pirmas ispudis Aldebarano BFS lygis, gal :mda:..bet kai kaina geroookai demokratiskesne uz Ald.. o i komplekta visokiu pliusku net gal daugiau nei pas ana, tai ir poziuris kitas :ilike:
reik dabar nusprest, kuria pasilikt o kuria i marcias..tiketina skelbimuos viena neuzilgo atsiras..:oops: uz labai gera kaina.
valdas.
Posts: 2343
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by valdas. »

piatras wrote:
valdas. wrote:Tai kaipo zadu pasukiot.. :oops: Turiu 01CALCUTTA CONQUEST101..bombeznas aparatas ..:Yess: kastingisto svajone..
. .bet ji mazoka mano poreikiams...
:shock: :x kažkaip nuo 200-inės calcutos nuslydom į dviejų nulių zoną..? :D

:mda:

Trumpai..yra 101...nebenaudojama del zukles stiliaus pokyciu..yra teorinis poreikis rimtesniam aparatui.
valdas.
Posts: 2343
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by valdas. »

Ale daiwos atsakas i konkurentu casita...tas pats kainu segmentas.
http://www.tacklewarehouse.com/Daiwa_Fu ... -FCTX.html
https://www.youtube.com/watch?v=6_YiESv7M-c
User avatar
Andu
Posts: 699
Joined: 20 Mar 2009, 13:41
Miestas: Kaunas

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by Andu »

...seno modelio tiuningas. Pridėtas lengvesnis būgnas. Šiaip jau visos Alphas ir Fuego nuo seno yra lipdomos ant 2005-ųjų "saulutės" (TD Sol) bazės. Šis Fuego modelis net ir sveria panašiai kaip mano pirmosios serijos "saulutė"... :mda:
valdas.
Posts: 2343
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by valdas. »

O man i New Compact Tatula daugiau traukia..
http://www.tacklewarehouse.com/Daiwa_Ta ... ge-T1.html

Itarims, kad cia ta pati rite, tik TWS -so atsikratyta...kas mano manymu, DIDELIS pliusas..
Juolab priest tai ejusi Fuego, taipogi ant Tatulos bazes pastatyta..
piatras

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by piatras »

:D Valdai, ar jau pamiršai kad fuegui privaloma bronze/inox pavara ? :x Tai yra marketingo krachas :geras: :stop: fsio, užsikoduoju nuo šitos temos............Image
valdas.
Posts: 2343
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Multiplikatorinės ritės ( Multikai )

Post by valdas. »

Su tuom ,,privaloma,, siais laikais pats zinai kaip yra.. :D

Nors jei tatula su ,,pataurinta širdelę,,, tai ko jos klonas tuo negaletu sirgti..:mda:
Beje, pastebejau, kad tai ka raso rites aprase ir tai kas realybei, siais laikais gali skirtis..
Itrarimas, kai jie daro skirtingas, mazmaziais, besiskiriancias ritciu versijas skirtingom rinkom. Tiesiog nesiparina tai ir mum pranesti..o aprasa nukoseja tik viena, nuo kurios nors vienos ir ji kopi poaste visi juzina nesigilindami..
Beje pas TA fuego, tik kur jp. sopuos stumdo, iskarto krenta i akis kita rankenele-knobai, ka :mda:ten dar galejo priburt tai tik jie patys ir tezino :x




ps. ir ta pavara, visi saukia bronza bronza, tik reik imt su geltona pavara..fig kokia ten bronza..liekanos jos tik, kazikokiam mikse ir tiek..seniau gal taip ir buvo, bet dabar tai tik marketingas..zinom kaip bronza atrodo, vizgi su skulptura yra gyvenimas butas susietas.
Post Reply