Džerkingas

Spiningai, ritės, valai, masalai...
piatras

Re: Tvicingas ,jerkingas ir t.t

Standartinėparašė piatras » 11 Bal 2008, 22:46

O aš apie jerkingą. Mano naujo trendo masalai (žalias be "inkarų" nesiskaito :-] )
Paveikslėlis
Nuo viršaus: R2S Classic vib 50mm 10g.
Rapala Ratlin 75mm 16g.
Salmo Slider7 21g.(Kultinis, legendinis, topinis ir dar vln. žino koks jerkas)
Rapala SkitterWalk 90mm 12g. Šitas labai plaukiantis, reiks sunkint krūtinę apie 6-8g.

Robke

Standartinėparašė Robke » 21 Rgp 2008, 06:57

Noreciau pabandyt pagaudyt lydoku p.Barbalo budu,zinau kur yra dideliu lydeku,tad.... ;) Koki spino ilgi patartumet jerkaut is gumines valties ir bent pora voblu modeliuku,tokiu...na patys suprantat :oops: ;) ,ko as cia tuo dometis pradejau :x ,atsakau:ten niekas voblom negaudo,na bent jau neteko matyt,o monstru yra :shock:

Robke

Standartinėparašė Robke » 21 Rgp 2008, 15:51

Barbalas rašė:jakfišas teisingai sako nuo iki ilgis bet su svoriu užmetimo priklauso nuo voblerių svorių, aš kur gaudau su normaliais dudžiais tai yra iki 13cm man užtenka užmetimo svorio iki 40 gr ,o jei nori didesniais tai reikėtų didesnio užmetimo , bet jei turi stipresnį spiną tai popirma pabandyk ar patiks, nes ne kožnam patinka tabaloti :lol: bet kiekžvejavau su kolegom tai apžvejoti nesunku , matyt ir žuviai neįprastas dalykas

Gero koto neturu :( ,bet turiu 2 m.kazkoki sena BALZERI tai su juo reiks pabandyt,jis kietas,jei pasiteisins mano spejimas :oops: ,tai pirksiu rimtesni koteli :yes: ,kita sav. reiks bandyt,ryt pasiimciau pora jerku,ale,kad nieks nepataria kokiu pradziai :oops: ,na prises Piatras,gal jis patars :oops: Barbalas gi pirktiniais negaudai :D ;)

Barbalas

Standartinėparašė Barbalas » 21 Rgp 2008, 16:15

aš robke gaudau su su tokiais kaip krauzui buvau daves bet dydžiai didesni :yes:

Robke

Standartinėparašė Robke » 21 Rgp 2008, 16:32

Barbalas rašė:aš robke gaudau su su tokiais kaip krauzui buvau daves bet dydžiai didesni :yes:

Maciau prie Nemuno kaip dirba tavo duoti Krauzui pagaliai,patiko,tai noriu pabandyt :yes:

piatras

Standartinėparašė piatras » 21 Rgp 2008, 20:51

Robke rašė:...na prises Piatras,gal jis patars

:yes: Aš ir pats didesnių nebandžiau, todėl ir nesiūlysiu :oops: Dabar pas mane "veža" Salmo Slider7S (skestantis, 21g. atrodo) ešerio imitacija. Kitų spalvų neatsimenu... :oops: karosas yra l.geras ir dar vienas...(blyn pas rybkę gal liko, ogal ir čia :x ). Turiu dar TT spalvą - plotkė atseit.
Tfu, taigi pirmam lape fotkėj, spalva RSH.

Robke

Standartinėparašė Robke » 22 Rgp 2008, 06:34

piatras rašė:
Robke rašė:...na prises Piatras,gal jis patars

:yes: Aš ir pats didesnių nebandžiau, todėl ir nesiūlysiu :oops: Dabar pas mane "veža" Salmo Slider7S (skestantis, 21g. atrodo) ešerio imitacija. Kitų spalvų neatsimenu... :oops: karosas yra l.geras ir dar vienas...(blyn pas rybkę gal liko, ogal ir čia :x ). Turiu dar TT spalvą - plotkė atseit.
Tfu, taigi pirmam lape fotkėj, spalva RSH.

Aciu Piatrui,bandysiu ko nors paieskot :yes:

piatras

Standartinėparašė piatras » 22 Rgp 2008, 22:07

:x Na manyčiau su mono neverta prasidėt, nusibos "gumą" tampyt, o ir masalo darbo nejausi ( po timptelėjimo kad ir nestipraus, pauzės pradžioj pajunti ir masalo plaukiančio į šoną timptelėjimą, kuris "pasako" kad viskas OK, : pavadys savo vietoj ir žolių dar nebuksyruoju... :D :lol: Ir be abejonės su sasiskom (kotais) kankintis neverta :fuu:

Robke

Standartinėparašė Robke » 03 Rgs 2008, 18:45

Na as apakes :shock: ,ieskojau Piatro rekomenduoto Salmo slider,tai tik Romadoj radau,bet kaina tai...39 lt.,ar cia tik Romadoj,ar ir kitur jie tokie brangus :x klaustukas

piatras

Standartinėparašė piatras » 03 Rgs 2008, 19:02

Robke rašė:Na as apakes :shock: ,ieskojau Piatro rekomenduoto Salmo slider,tai tik Romadoj radau,bet kaina tai...39 lt.,ar cia tik Romadoj,ar ir kitur jie tokie brangus :x klaustukas

:shock: Obana sauktukas Paskutinį kart pirkau maždaug prieš porą savaičių "SALMOLITOJ" po 28Lt ir dar nuolaidą išsiverkiau :cry: (piadisoką už du palikau :) ) bet "miargyna" sakė, kad jau perkainuoja (gal naują siuntą) ir bus po 32-33Lt.

vital vilnius

Standartinėparašė vital vilnius » 03 Rgs 2008, 19:03

piatras rašė:
Robke rašė:Na as apakes :shock: ,ieskojau Piatro rekomenduoto Salmo slider,tai tik Romadoj radau,bet kaina tai...39 lt.,ar cia tik Romadoj,ar ir kitur jie tokie brangus :x klaustukas

:shock: Obana sauktukas Paskutinį kart pirkau maždaug prieš porą savaičių "SALMOLITOJ" po 28Lt ir dar nuolaidą išsiverkiau :cry: (piadisoką už du palikau :) ) bet "miargyna" sakė, kad jau perkainuoja (gal naują siuntą) ir bus po 32-33Lt.

jo salmo pabrango semet :(

egiss

Standartinėparašė egiss » 04 Rgs 2008, 06:47

Uzvakar SALMOLITOJE pirkau dzerkus 3vnt slider 7 ir 3vnt slider 10.Tai kaineles :shock: septintukai nuo 32 iki 36,desimtukai nuo 36 iki 42 Tai palikau normaliai lituku :cry: Jai kolekcija normalia isigyti tai visas kapitalas gausis ir taip masalu,neskaitant gumu, kokia pora simtu susikaupe :oops: .Turbut kolekcijonierius daraus :D

KRAUZAS

Standartinėparašė KRAUZAS » 05 Rgs 2008, 23:04

egiss rašė:Uzvakar SALMOLITOJE pirkau dzerkus 3vnt slider 7 ir 3vnt slider 10.Tai kaineles :shock: septintukai nuo 32 iki 36,desimtukai nuo 36 iki 42 Tai palikau normaliai lituku :cry: Jai kolekcija normalia isigyti tai visas kapitalas gausis ir taip masalu,neskaitant gumu, kokia pora simtu susikaupe :oops: .Turbut kolekcijonierius daraus :D

maciau ir as juos :shock: tik nelabai isivaizduoju kaip su jais gaudyti ,gal kas pasakytumet koki zodeli apie tuos sliderius su kuom jie valgomi :) norisi pabandyti bet baugu :D turiu jaxon kelis :roll: bet nelabai ,matyt, moku su jais zaisti ,nes tikri pagaliai ant pavirsiaus :) blaskosi belekaip, turbut jie turi savo ritma :)

piatras

Standartinėparašė piatras » 06 Rgs 2008, 20:40

KRAUZAS rašė:...gal kas pasakytumet koki zodeli apie tuos sliderius su kuom jie valgomi :)

Mano nelaimei ir aš vieną Jaxsoną turiu, o Slideriai visai kas kita "groja" kaip priklauso. Pakankamai gerai įvaldžius gali plaukt beveik priešinga truktelėjimui kryptim :shock: . Nete yra davelnia reklaminių filmukų apie jų darbą (daugiau gal strikepro bellybuster , busterjerk ir tt. Timpčiojimas panašus į twichingą ir tiek, galima švelniau, galima agresyviau ir dar skesdami vizginasi :lol:

egiss

Standartinėparašė egiss » 07 Rgs 2008, 20:23

Nusipirkau ir as tris jaxonus,likau labai jais nepatenkintas :piktas: nepalyginsi su salminiais(slider)

vital vilnius

Standartinėparašė vital vilnius » 07 Rgs 2008, 20:24

egiss rašė:Nusipirkau ir as tris jaxonus,likau labai jais nepatenkintas :piktas: nepalyginsi su salminiais(slider)

ka noreti made in china :D

egiss

Standartinėparašė egiss » 07 Rgs 2008, 20:53

Bet pastebejau kad svelniai trukciojant tai dar galima su jais zaisti,kazkiek dirba,
aisku su salmo nepalyginsi

piatras

Standartinėparašė piatras » 07 Rgs 2008, 21:03

:( Mano Jaxsonas (raudongalvis holo) sminga ant nosies, bandžiau sunkint dupcę - pagerėjo bet nepakankamai. Greičiausiai gausis fast sinking :lol: vėlyvam rudeniui, kaip sako p.Vital - raschodnyj material :lol:

egiss

Standartinėparašė egiss » 07 Rgs 2008, 21:14

piatras rašė::( Mano Jaxsonas (raudongalvis holo) sminga ant nosies, bandžiau sunkint dupcę - pagerėjo bet nepakankamai. Greičiausiai gausis fast sinking :lol: vėlyvam rudeniui, kaip sako p.Vital - raschodnyj material :lol:

Pas mane skestantis tai jie skesta uzpakaliu,jai stipriai truktelni tai eina tiesiai ojai svelniai tai metasi y sonus.Gal pazaidus su svoriais gal iseitu pakoreguoti jerku darba :x Na sitam reikale neturiu praktikos yddomu kai juos patiuninguoti klaustukas

piatras

Standartinėparašė piatras » 07 Rgs 2008, 21:35

Jei neria atbulas, pabandyk švino šaratą 2-3g prie priekinės kilpos prispaust eksperimentui :roll:

KRAUZAS

Standartinėparašė KRAUZAS » 09 Rgs 2008, 18:49

praeita savaitgali visa praleidau dzerkaudamas :) visai nieko :) biciulis gaude su guma ir kitais masalais tai jam blogiau sekesi ,jeigu galima pasakyti ,kad 5 kibimai sekimasis :D visa zuvisugaudziausu rapala husky jerk 12cm eseriukas skaidrus ,dabar suku galva kur rasti tu jerku ,kol barbalo nera :D

vital vilnius

Standartinėparašė vital vilnius » 09 Rgs 2008, 18:51

KRAUZAS rašė:praeita savaitgali visa praleidau dzerkaudamas :) visai nieko :) biciulis gaude su guma ir kitais masalais tai jam blogiau sekesi ,jeigu galima pasakyti ,kad 5 kibimai sekimasis :D visa zuvisugaudziausu rapala husky jerk 12cm eseriukas skaidrus ,dabar suku galva kur rasti tu jerku ,kol barbalo nera :D

atsiusk is "ten" :D

KRAUZAS

Standartinėparašė KRAUZAS » 09 Rgs 2008, 19:01

kad ten kainos baisios,pora parsisiunciau ,bet siking noreciau suspederiu daugiau ,bet dabar jau ziurineju daugiau ten negu cia :D

vital vilnius

Standartinėparašė vital vilnius » 09 Rgs 2008, 19:07

KRAUZAS rašė:kad ten kainos baisios,pora parsisiunciau ,bet siking noreciau suspederiu daugiau ,bet dabar jau ziurineju daugiau ten negu cia :D

nu nelabai jau ir baisios tos kainos :roll: ,bet asortimentas tu "malku" :shock: stogas nuvazios :lol:

KRAUZAS

Standartinėparašė KRAUZAS » 17 Rgs 2008, 20:14

vitali desne gal imestum kokia nuoroda kur ieskotis tu jerkiuku o tai gemarojus atsiras nuo sedejimo prie kompo :D

KRAUZAS

Standartinėparašė KRAUZAS » 17 Rgs 2008, 20:23

cabelase pabandziau pirkti 5 voblos ir krepsi gavosi biski kosmine kaina .vobla 13,99$=42,31975+siuntimas apie 10lt cia grubiai bet vistiek :shock: reikia is japona siustis :roll: ir vel susirasinejimas :bloga:

vital vilnius

Standartinėparašė vital vilnius » 18 Rgs 2008, 15:47

KRAUZAS rašė:vitali desne gal imestum kokia nuoroda kur ieskotis tu jerkiuku o tai gemarojus atsiras nuo sedejimo prie kompo :D

sitas neblogas jama ir be pay-pal,siunciau is jo gal 3 kartus patikimas :yes:
http://ichibantackle.com/
kur parasita melinos fone "used" ten pigiau bet b/n,

jackfish

Standartinėparašė jackfish » 05 Spa 2008, 17:23

Labai neblogas pavirsinis jerkas viliojant lydekas is sekliu, zolynu su lelijom ir t.t.
Paveikslėlis
Aisku beveik visiem tai labiau i siaubuna panasu, nei masala, bet zvejojant tokiose salygose isbande manau nesigailesit ;)
Paveikslėlis

Tadas

Standartinėparašė Tadas » 05 Spa 2008, 18:06

nu o dabar paminek situ jerku dazus :)

KRAUZAS

Standartinėparašė KRAUZAS » 12 Spa 2008, 13:07

o koki pinta reikia deti ant jerko pvz slider 7cm. klaustukas man kazko japonas 0,17mm per plonas :) :roll:

Grįžti į “Spiningautojams”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias