Brakonierių įžulumui ribų nėra

Apie žvejyba ir netik ...
User avatar
Supernatural
Pranešimai: 1123
Užsiregistravo: 19 Bal 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Brakonierių įžulumui ribų nėra

Standartinėparašė Supernatural » 06 Bir 2013, 20:57

Šių metų birželio šeštos dienos rytą, dėka pareigingų žvejų mėgėjų buvo gautas pranešimas, kad Šiaulių miesto centre, esančiame Prūdelio tvenkinyje yra pastatytas tinklas.

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai surengė pasalą apsimesdami žvejais mėgėjais, kurių tą rytą prie šio tvenkinio netrūko. Priėjus tinklo stovėjimo vietą ir pradėjus žvejoti, netrukus prisistatė ir pilietis, kuris įnirtingai reikalavo pasitraukti iš šios vietos. Pareigūnas taip ir padarė. Visiškai netrukus tas pats pilietis, kartu su gelbėjimo stoties darbuotoju atsinešė valtį. Į kurią ir įsėdo Šiaulių miesto gyventojas D.P., kuris po kelių minučių ėmė traukti tinklą matant tiek žvejams, tiek poilsiautojams, tiek ir aplinkos apsaugos pareigūnams.

Netrukus pilietis buvo sulaikytas nešantis laimikį. Juodame šiukšlių maiše buvo rastas statomasis žvejybinis tinklas, į kurį buvo pakliuvęs vienas šamas, dešimt linų ir vienas ešerys. Minėtam piliečiui surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas, bus paskirta bauda nuo 400 iki 1000 litų, teks atlyginti žalą žuvų ištekliams 3271,03 Lt, bei bus konfiskuoti pažeidimo padarymo įrankiai ir priemonės.

http://www.zuklaviete.lt/2013/06/brakon ... ribu-nera/

Prūdely šamas :shock: Reik varyt kvokint. :D

Grįžti į “Spaudos apžvalga”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias