Maskvoje įsigaliojo draudimas žvejoti spiningu

Apie žvejyba ir netik ...
metaliukas

Maskvoje įsigaliojo draudimas žvejoti spiningu

Standartinėparašė metaliukas » 18 Bal 2011, 09:34

Maskvoje įsigaliojo draudimas žvejoti spiningu
Publikuota: 07:47 Autorius: Bronius Rudokas / 15min.lt
Rusijos meškeriotojams teks susitaikyti su griežtu žūklės apribojimu ir meškerioti tik nuo kranto.
Didinti straipsnio tekstą Mažinti straipsnio tekstą

Maskvos medžiotojų ir žvejų draugija išplatino pranešimą, kuriame paviešino savo nariams, kad pamaskvio regione nuo balandžo 10 įsigaliojo draudimas meškerioti spiningu, dugnine me6kere ir iš valties, kuris truks iki birželio 10 d. Tokį nutarimą priėmė Rusijos federalinė žvejybos agentūra, – rašoma leidinio MK publikacijoje.

Griežto draudimo motyvacija – žuvų nerštas. Šiuo laikotarpiu žuvims reikia ramybės, o vandens telkiniai patiria milijoninės Rusijos sostinės meškeriotojų armijos spaudimą.

Kad žuvys galėtų ramiai išneršti ir pratęsti giminę, draudžiama plaukioti valtimis – taip užkirstas kelias mesti tinklus, o taip pat meškerioti spiningu, kad prie vandens negalėtų legalai jaustis kabliautojai. Pamaskvio regione du mėnesius leidžiama meškerototi tik nuo kranto plūdine meškere, kurios montaže – ne daugiau kaip du kabliukai.

Nustatytos tvarkos pažeidėjams gresia nemažos baudos – 100 000 iki 300 000 rublių arba laisvės atėmimas iki pusės metų. Tokie meškeriojimo draudimai įvesti daugelyje Rusijos regionų.


http://www.15min.lt/naujiena/laisvalaik ... ltorrentlt

Grįžti į “Spaudos apžvalga”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias