Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Zvejukas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Zvejukas »

Kadangi per zvejybas ir sunu, neberandu laiko aplankyt forumo, tad mestelsiu Liepos menesio keleta laimikiu :oops:
Attachments
SAM_1766.JPG
SAM_1782.JPG
SAM_1801.JPG
SAM_1805.JPG
SAM_1847.JPG
SAM_1953.JPG
SAM_1953.JPG (189.31 KiB) Viewed 12177 times
Aisteris
Posts: 705
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Aisteris »

:labas:
Karsiu medziokle!!!
Vakar is vakaro, 5 m. gylyje supilti 2 kg. zirniu. Vieta pazymeta... :D Nakti lauziukas, alutis.... :oops: :isveikata: Svintant, jau "tupiu"... :D Dangus uztemes juodais debesim, uzlieja skvaliukas, o as tik su maike... :shock: :D O rudieji tik guldo ir guldo pludele.... :Yess: Didziausias svere 1,4 kg. Tiek pat kiek sapalas Dubysoje... :Yess:
Attachments
Nuotrauka1284.jpg
Nuotrauka1282.jpg
Nuotrauka1280.jpg
Zvejukas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Zvejukas »

6,2kg vilkiukas :oops:
Attachments
10588905_914549135229119_1763737542_n.jpg
10595858_914549125229120_714344900_n.jpg
User avatar
Rolandas
Posts: 210
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Rolandas »

1-a atostogu savaite :)


Sveiki. Trumpas pirmos atostogu savaites foto aprasymas :)

Sunui nupirkau pirma meskere. Kodelgi neismeginus jos kaimynes siezelkoj gasdinant karpiokus su karosiukais?!
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Pirmadieni ryte su zmona islekem i Eserini ezera. Vis noriu dar karta pagaut dideli eseri, bet kimba tik tokie:
5.jpg
6.jpg
7.jpg
P.s. zmona miegojo valtyje susisukus, tad nefotkinau jos :)
P.s.s. del kaitros ganetinaianksti isvaziavom,bet pakeliui aplankem dar viena ezeriuka. Valti siaip netaip per rastus ir pelkynus nusinesiau iki vandens. Vanduo skaidrus kaip asara :) ezeriukas uzzeles kaip pelke. Nieko nepagavom,bet pabuvom laukinej gamtoj. Dar radom ir vieninteli normalesni priejima prie pelkes :) Ir galiausiai pamaciau saulutej besisildanti didziuli lyna :Yess: Tai buvo postumis man ir vakarop nuvezes zmona i Pabrade, nakciai nusprendziu sest naujam ezere ant lynu :) :Yess:
8.jpg
Pirmas kibimas apie 23.30
9.jpg
Tada dar pasedziu iki 1-os nakties ir einu gult. Kilu pries 5. Vienas kabliukas tuscias,bet permetu visas meskeres. 6 valanda kibimas,tada 6.30 dar vienas ir 8 valanda paskutinis,bet maziukas:
10.jpg
11.jpg

Rezultate 1-1kg, 1~ 800g, 1~500g, ir maziausias paleistas.

Kita ryta as vel toj pacioj vietoj,tik dar pasiseres is vakaro... :)
User avatar
Rolandas
Posts: 210
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Rolandas »

...Kita ryta as vel toj pacioj vietoj,tik dar pasiseres is vakaro... :)
12.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
Rezultate vel 1~1kg, 1~800g. 1~700g.

P.s. Sia zukle uzbaigiau visas gyvosios kilmes masalu atsargas :x

Kita ryta vel bandau pagaut eseri milzina Eseriniam ezere,bet...
17.jpg
18.jpg
Galiausiai susikraunu smutkes ir nusprendziu prachekint salia esanti kita ezera. Kadangi zinau,jog jis yra pelkej,valties net nejamu,tik spininga ir kupriaka su masalais. Nuo kranto cia eseriokai taip pat kabinejas. O pelke pasirodo netokia ir baisi. Siaip netaip per kaitra apeinu visa ezeriuka. Nustebina daug padarytu zuklavieciu. O uogaujantis zmogelis paporina,kad cia yra karosu,karpiu,lydeku...
O Eseriniam ezere kartais pagaunamas ir vienas kitas sazanas :shock:
19.jpg
20.jpg
Prachekines ta ezeriuka pelkej, susivedu info sau i atminti. Reiks ji patikrint su pludine :)

Grizes namo gaunu zinia, kad i svecius atleks gimines is Pabrades. Sliekai ir dzykai uzsakyti! :plojam:
4 ryto zadintuvas. 4.30 as jau vietoj... Pasiseriu. Susidedu meskeres... Atsidarau slieku dezute... :shock: :shock: :shock: gimines matyt nezino kaip reikia sliekus laikyt. Jie visi lavonai! :piktas: Matyt netycia masinoj buvo palike ant saules... Galvoju, sikna... :cry: Bet ka daryt, veriu tuos lavonus ant kablio. Pridedu dzyku. Ir 5.15 pirmas kibimas. Pirma karta per sia savaite frikciona isgirdau :Yess: Krante 1.2 kg gyvo svorio :)
21.jpg
Kazkaip keista,bet antras kibimas 6.16 :shock:
23.jpg
Tada dar vienas...
User avatar
Rolandas
Posts: 210
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Rolandas »

...Tada dar vienas...
24.jpg
Tada papuole vienas maziukas:
25.jpg
26.jpg
O pabaigai dar vienas imamas:
27.jpg
Rezultate: 1-1.2kg., 2~800g., 1~500g.

Savaitgaliui teko grizt i sostine. Bet pirmadieni vel griztu i fazenda, tad LAUKIT TESINIO

:isveikata:
User avatar
gedukas
Posts: 847
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by gedukas »

po savaiteles nepilnos atostogu prie aukstaitijos upes Musos,pasidalinsiu yspudziais.seimyna nuveziau pirmadieny,yrengem stovyklaviete su draugu,o paciam teko dar gryzti pora naktiniu pamainu atidirbt..bet treciadienio ryta as jau pilnas dziaugsmo ir zvejybos ilgesio puciu su valtim ant auto stogo pasvalio rajono link...dziaugsmingai pasitinka vaikai ir sedam su draugeliu y paruosta ir paserta vieta ant "chrustiku",su pludinem gaudom raudes, kuojas ,auksles,plakius...raudziu papuola ir mamku.per keleta valandu puskibiris zuvies.vakariene puiki buvo...kirba man ant rytinio su dzerkais isplaukt,specialiai kitu masalu neimiau.ryte 5h ant koju,gerai,kad apniuke,ruko nebuvo,na ir pradejau savo malkeles gainiot palei meldus,kaisiot y akis tarp meldu...trumpa agresyvu dzerka galima ilgiau uzlaikyt tokiam nedideliam plote negu kitus masalus..judesio daug,o plaukia vos vos...gilesnem vietom,ant vagos,buvau pasiemes tik buster jerk,jis ir didziausias is masalu buvo...cia kaip atrodo didesni plotai atviri ties vaga
The attachment 201408071790.jpg is no longer available
gylis iki 2.5-3.0m dazniausiai,kur susiaurejimai tai sekliau zymiai.kabinejosi silkutes iki 700g legalaus dydzio galima taip sakyt,jau keleta buvau ant kukano pasikabines,zadejau kolektyvui zuvienes isvirt ant lauzo..
201408071790.jpg
201408071794.jpg
...poto priplaukiau ydomia vieta,kur radau grynai duobe vagoj ir pradejau ja apsaudinet busteriu,apiplaukiau is priesingos puses, pasroviui giliau eina masalas...vidinis balsas nepaliaujamai bumbejo-bandyk dar,turetu gi kazkas vistiek toj vietoj sedet,nors mintyse jau galvojau mane keikia ant kranto seimyna ko taip ilgai negryztu...trecias pravedimas palei duobes slaita..BAC...pareina,solidziai kotas sulinkes,metasi lydokas y sona,po keletos ryvoku gilyn pritraukiu prie valties,matau du kabliai pirmo trisakio apatiniam zandikauly gerai ysisege,daug nezaidziu,imu kaire uz dangtelio ziaunu-valtyje grazuole...
201408071795.jpg
padarau fotke,ir vel vidinis balsas kuzda,kad per ilgai ji cia rami kabo ant rankos,tuoj prasides kardibaletai..drebanciom rankom bandau isimt trisaky,reples tai namie,mazesne dezute masalam pasiemiau,tai netilpo..tuoj tuoj islupsiu kably....kur tau..prasidejo lydekos kersto akcija per geduka ir jo inventoriu...ko pasekoje sudrapalinta peda
201408071796.jpg
ir prakiurdyta valtys...sukandes dantis seip netaip islaisvinu dzerka ir per borta.skambinu zmonai,kad binta ruostu ir pilnu chodu kol oras is vieno borto dar neisejo.jydeka ikirtus kabliai buvo tvarkingi,o cia po kersto akcijos
201408071797.jpg
pagalvojau galejo baigtis ir blogiau.valty pavyko suklijuoti rem komplektu ciuziniam pvc.ta dien pagavau 6 lydekaites ir sita nenaudele
201408071801.jpg
kurios galva ir uodega vainikavo zadeta zuviene ant lauzo
201408071800.jpg
veliau kitom dienom neturejau rimtu zvejybu,tik siaip pametymai salia stovyklavietes,ko pasekoje dar 6 silkutes ant savadarbiu.visos lydekaites gyvena toliau,isskyrus skriaudeja.dar gaila,kad "nusove" mano busteris per barzda riteje,bandziau nardyt ieskot,vanduo skaidrus,bet..galvojau baltas sonas matysis dugne gulint...maciau kokias 6 lydekaites nardydamas,graziu sapalu,kuoju raudziu be proto..laukiu kitu metu pasisedejimo prie musos
201408091813.jpg
panasia lydeka musoj 5kg pagaves pries 20metu,su vartikle.kaip ir daba rekorda musos turiu,ir dar 7vnt per zvejoba neteko istraukt,o dar kiek kibimu buvo ir nuejo ta diena.. :ilike: bet as jau zinau ka veiksiu rytoj...vaziuosiu BUSTERIO pirkt...atia.
Attachments
201408071804.jpg
Aiste

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Aiste »

per atostogas pagaliau ir as paturejau meskere.. zvejojau tik pas uosvius baloj, bet vis siokia tokia pramoga :) pagrinde karosiukus gaudziau. vasara karsta tai ispudingu laimikiu nebuvo ..bet begaudant karosus ir sitas grazuolis uzkibo :) apie 1,5kg
Attachments
IMG_3207.JPG
User avatar
Rolandas
Posts: 210
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Rolandas »

Laba vakara.

ANTRA ATOSTOGU SAVAITE

Sikart nedaugzodziausiu :)

08.11 grizome su seima i fazenda, o jau kita ryta susiplanavau zukle :) Svinta velai, bet 4.30 as jau vietoj. Visgi vakarinio serimo nedariau, tad reikia ir pasisert dar ir daiktus susinest dviem reisais i zuklaviete. O link jos apie 100m.
2014-08-12 - 2.jpg
Jau buvau bepradedantis nuleist rankas. Nes pirmo rimtesnio kibimo sulaukiau tik 8 valanda ryto.
Kadangi tikslas lynai, tai gylio nemazinu, nors taip padares kuojuksciu, raudeliu ar eseriuku prisaudyciau be skaiciaus. Taigi po pirmojo lyno nuotaika pagereja ir nusprendziu dar pasedet. Mazdaug po 45min. antras kibimas, dar truputi pasedziu,3,4-a zuvis nustebino,nes tai buvo karosas ir 5as. 10-a valanda nusprendziu uzbaigt zukle.

Bendras rezultatas 5 zuvys ir kiek daugiau nei 4 kg :)
Svoriu nepamenu dabar visu. Tik karosiuko. Svere jis 500g. :)
2014-08-12 - 1.jpg
Vakare nuvarau pasisert. Ryte as vel vietoj. Sikart galutinis rezultatas 2 zuvys mano naudai ir vienas neprastas egzempliorius nutrukes.
2014-08-13 - 3.jpg
Bet viskas kas gerai,kazkada baigiasi. Orai paslijo. Tai lietus tai saule. Naktys vesios. O tai matyt itakojo ir kibima. 14-a ir 15-a dienomis vel vaziavau. Po viena lyna dar sukrapsciau. dar gavau uzsakyma ir smulkmes pagaut paskrudinimui ant keptuves tai misija ivykdziau :) Sestadieni ryte jau nebevaziavau. Nusprendziau pailset ir duot pailset zuvims. Bet kadangi jauko ir masalu dar turejau i valias,nusprendziau sest nakciai. 20-a valanda jau sedejau vietoj. Uz valandos pirmas kibimas. Toki visai ant ribos istraukiau ir paleidau. Antrojo kibimo sulaukiau dar veliau. Kazkur 01.10. Bet tai buvo isvis delninis lyniokas. Prasikankines iki 9 ryto susivyniojau meskeres ir pajudejau namolio. Rausimo buvo,bet kazkaip, kazkas pasikeite. Blogiausia,kad ir atostogos baiges, o ryt darban. Tai tiek nuotykiu ir lynu
:)
P.s. grisiu i sia bala rudeni arba pavasari kai zoles bus dar ant dugno :) ir meginsiu kazka plesraus pajamt :)
Aisteris
Posts: 705
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Aisteris »

Na kagi, stai ir mano mini ataskaita-reportazelis is savaitgalio zukles. Aplankeme musu legendine meeto vietele Nemuno ir Geges santakos pusiasali-pirsta. :D Pasiekus galutini taska, nustebino pilnas pliazas "mergu", ir visos su auskarais, tik biski apsisikusios.... :geras: Ir visas smelio pliazas nusetas mergikiu blynais :shock: Na kadangi panikes tokios jau nekaip kvepiancios, nutarem jas isvyti, kad dar daugiau blynu nepridarytu... :geras: Teko padirbti piemenimis ir meskeremis pasinaudoti kaip botagais. Bet kokie mes piemenys, mes kaubojai...!!! :Yess: :geras: Na Nemuna tenka isvysti toli grazu ne kasdiena, tai lyginant su tokiu, koki maciau meeto metu, tai vanduo nukrites, bijau sumeluoti, bet musiet daugiau nei metra! :shock: Kyso dambos ir visokios saleles, vienoje susiaurejusioje Geges vietoje jau imanoma blizge ir i kita kranta pasibridus permesti. :) Pakrantese seklumose ciut ne i kranta lipdami salaciukai muilius besitaskydami medzioja, vaizdeliai adrenalininiai....bet pagaut as ju nesugebejau... :x Silpnos dar mano kinkos Nemuno salaciams... :cry: Bespiningaujant ant pirmos dambos salia raudono pluduro, kuri kazkada Supernaturalas norejo apiplaukti, valtimi jau pacioje vagoje, velkiaudamas "ciuvas" uzvelkiauja sama! Stebiu, ziuriu, glaza isputes, pasirekaujam, pasisnekam...blia sako nebeuzlaikau :shock: ale tampos, dreifuoja...ir dar ilgai ir toli nudrefavo besigalinedamas, atsibodo laukti ir ziureti, o ir nieko doro nebemaciau is taip toli. Tik po kurio laiko isgirdau pergales suknius!!! Paskui vel atplauke pasipasakoti, tai samukas 15 kg. buvo. Nu man cia jau butu tolygu banginiui...!!! :shock: :yes: :Yess: Itariu ir orelis buvo saminis, nakti ir dundulis belde, ir lietus buvo jau uzknises - 10 minuciu lyja, 10 minuciu nelyja ir taip beveik visa laika kol mes ten buvom, diena ar naktis, vienodai... :piktas: :geras: Na o man ka - ant sapalinio vobleriuko visai salia dambos atsipurto gero puskilogramio eserys. Dar pries isginant "panikes" Gege dovanoja ludekiuksti. Ir stai visi kruvoj mielai papozuojam fotografui... :geras: Valciu Gegeje daug, vieni atvaziuoja, kiti isvaziuoja, kad ka pagautu nematyt. Keli intensyviai kelias valandas starki dzigino, ani kriukt... :) Kita diena bemosuodamas nueinu Geges krantu iki pat krumu, to rezultatas dvi nelegalkes silkutes ir toks pat kaip vakarykstis visai jau krante atsipurtes lydekiukstis. O ir griebe irgi visai salia kranto, jau keliant lauk masala, net isgasdino.... :geras: ir pabego.... :Yess: Draugeliai plude Gegeje prigaude smulkmes, kuoju, plakiu, raudziu...tai tiek skrumniai, bet visumoje fainai praleistas laikas!!! Banzaaiiii....!!! :Yess: :isveikata:
Attachments
Kvepiancius blynus kepanciu auskaruotu panikiu armija....
Kvepiancius blynus kepanciu auskaruotu panikiu armija....
Superio pluduras...
Superio pluduras...
Dambeles saleles, cia ju pries srove i Plaskiu puse....
Dambeles saleles, cia ju pries srove i Plaskiu puse....
Nu ir as su Geges lydekiuku tarp panicku....
Nu ir as su Geges lydekiuku tarp panicku....
bmw_fane

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by bmw_fane »

siandienine 2kg :) ant jau legendinio vobliko:)
Attachments
6.jpg
5.jpg
7.jpg
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by triubica »

Smulkmes pririnkau feederiu...
CAM00301.jpg
Tikiuosi kazkiek paaugs iki kito karto :D
CAM00302.jpg
bmw_fane

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by bmw_fane »

sunkiai siandien, tik sita viena pries pat gala pagavau:)
Attachments
8.jpg
Norbertas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Norbertas »

Pasidaviau ir as vakar i pazystama vieta ties Nemuno ir Geges santaka. Tik atvykus pasitiko karviuku piemuo ir pats ileido pro tvora i pati kysuli bei paklaustas kaip kimba sake, kad karsiai sia savaite nekibo, bet mes gi ne ju ir vaziavom :D
Zuvimi labai nera ko pasigirti, pora lydekaiciu,viena Gegeje kita Nemune ,pora eseriu ir vienas nupiepes sapaliukas, bet visgi zuvis uzkibo, dar viena lydeka netgi vobleriuka "pasiskolino".
Attachments
Nuotrauka0065.jpg
Nuotrauka0066.jpg
User avatar
Rolandas
Posts: 210
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Rolandas »

Sveiki. Biski kariauju su savo ismaniaja iranga,tad nevisada gaunasi i foruma ikelt foto. Bet visvien zvejoju :)
Cia praejusio savaitgalio laimikis jau rukykloje :P
2014-08-31.jpg
Didziausias lydokas buvo beveik 1.2kg, pora tokiu apie 48 cm ir didesnis eseriokas 300g.

Ir siandien vel plaukiojau, tai ispradziu, kiek netiketai ant velkes (salotine traperio guma) jame 700 g sveriantis eseriokas. O jau pries pabaiga vietoje, kur pavirsius vire nuo smulkmes jame mazesnis 300g eseriokas :) Jame jis ta pacia guma. nei sukres,nei voblos sian jokiu rezultatu nedave.

Tai tiek :)
2014-09-07 - 2.jpg
2014-09-07 - 3.jpg
2014-09-07 - 3.jpg (62.21 KiB) Viewed 9379 times
User avatar
gedukas
Posts: 847
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by gedukas »

kuo toliau tuo graziau...vietoj ilgausio toks grazuolis griebe karosa...
201409141873.jpg
kol palei dugna zaidziau su samukais,sits cykiai kabojo 10m gelmej ir nereagavo y mano keliamus garsus....samukams pabodus tie issilakste,nu galvoju kas cia per zuvinas tupi,balta ar plesrunas,priartinus karosa sureagavo,pakeliau biski-paskui,dar trukt-capt,yra...nu galvoju bus pirmas samulis km ant karoso,taip apsidziaugiau...bet se tau...bus kepsniukas y rukykla,1.5kg...turejau dar poto ir samo kibima,bet taaaiiiipp neryztingai patampe....kada mano kantrybe baigsis.. :mda:
Aisteris
Posts: 705
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Aisteris »

Pabuvota rudenejancioje Palangoje. Oras vasariskas pasakiskas! Zmoniu minimumas....Na ir kaipgi nepazvejosi nors ant "durniaus" :D Ir vel grundalai, vienas po kito - meti trauki, valanda 1 kg. :D
Attachments
Nuotrauka1473.jpg
Nuotrauka1463.jpg
Barbalas
Posts: 62
Joined: 16 Apr 2008, 21:02
Miestas: šilalė

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Barbalas »

Nuotrauka0023.jpg
siandien pradiejau sezona ir tikiosi tuom nesibaigs, 8,5kg su dzerku
saulens555
Posts: 124
Joined: 01 Oct 2014, 21:52
Miestas: kaunas aleksotas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by saulens555 »

uzvakar kauno mariose,ties lasiniais bevelkiaudamas ikabinau ganetinai taikia zuvi vardu sazanas,griebe didele raudona marmyske su mikriku ant kablio....bet ziema karsis marmyskes ima,nesupratau sios zuvies poelgio
Attachments
DSC_0305.jpg
zaceponas
Posts: 125
Joined: 19 Nov 2008, 20:38
Miestas: Kaunas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by zaceponas »

prie dovainnnoniu paplaukiojom biški
Attachments
El Collagero 10-04-2014 19_20_34.png
Robke
Posts: 828
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Robke »

:D mes su vaiku irgi, tik mes da po viena legalia jamem :x bet visumoj tai žopa :(
Robke
Posts: 828
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Robke »

Ezerioke Zarasu raj. per visa diena keturiese du kiapsniukai(didesnioji 1.7 kg), abi mano, tvicu pagautos. Ant gumos vienas eserys, ne mano :D Vandens skaidrumas :shock: 3.5 m dugnas matosi, o pagavau ant firetigerio balisongo, vos ne visa traukima masalas matosi :geras: Nepatinka man tokiam vandeny gaudyt :x
Attachments
001.jpg
Robke
Posts: 828
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Robke »

:labas: mes su Edmundaksu buvom Aisterio valdose, po pietu jau neviltis buvo apemus, net valkataut buvom pradeje. Beje didziausia 2,14 kg velkant ridza ir uzkibo 2m gylyje. Pries tai dar buvo viena apie 1 kg, o plaukiant masinos link dar viena uztvicinau apie 1.5 kg. Visas palikau Arimaiciu vierxui ;)
Attachments
WP_20141012_002.jpg
WP_20141012_004.jpg
gilgamesas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by gilgamesas »

:labas: Sekmadieni eserio ieskojau, pakankamai daug primusiau, taciau tik vienas ~200 g, kiti vos uz guminuka didesni.
Viena kepsniuka isprasiau lauk, eilini karta be pavadelio (FC 0,26mm) 6lb valas. Smagiai praleistas laikas.
Attachments
2014-10-12 08.02.09.jpg
Gedcka

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Gedcka »

Smagiai jūs čia gaudot :Yess: Aš trečiadienį tik laiko turėdamas su tėvu nuvažiavome paspiningauti. Lijo, vėjas stiprus buvo, šalta, bet pagauti sugebėjom, tiksliau sugebėjau :D Tėvas tik vieną 40cm mažylę ir kibimą vieną turėjo, aš 60cm 1,6kg ir 63cm 1,7kg. pagautos guminuku 0,5m gylį tarp žolių ir dar du kibimai ant džerko :mda: . Nebūčiau patikėjęs, kad lydekos stovi dar seklumose. Tiesą pasakius, neviltis ten atvedė :)
IMG_1342.JPG
IMG_1346.JPG
Marka

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Marka »

[respect.gif] Savo apylinkėse vienoj "baloj" pagaliau rudeniškai pavyko pažvejoti. Rezultatas šešios lydekos ir tiek pat ešerių :Yess: orbita 110 visame savo gražume sudirbo 8-)
Barbalas
Posts: 62
Joined: 16 Apr 2008, 21:02
Miestas: šilalė

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Barbalas »

Nuotrauka0034.jpg
siandieninis laimikis 6,4kg pagauta vobleriu ir 1,3kg pagautas dzerku , abi sugautos per nepilnas 10min ir draugelis dar tokia1,3 tame paceme laikotarpyje,pagautos netoli kranto 1,5m gylyje,o visa kitalaika daugiau ne kibimo nors ir velkiavome dar nemazai taip ir neaisku ar i koki baliuka lideku pataikem :D
Aisteris
Posts: 705
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Aisteris »

:labas:
Na va ir as pagavau, vienintele si rudeni.... :x Ale kibimai nerealus buva, net uzuuzpernyksti Piatro Rinkuskiu biambaliu pakirtau, ale kaip "vede" i sona....! :shock: :geras: :geras: :geras: Biambaliaus nepaleidau.... :D
Attachments
Nuotrauka1585.jpg
Nuotrauka1586.jpg
Aisteris
Posts: 705
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Aisteris »

Ir siandien dar viena pagavau! Oras pasaka! Jokio vejelio, vanduo kaip stiklas! 54 cm., kazkas ja "apgrauze" :x Ant dviracio bagazniko ir namo..... :oops:
Attachments
Nuotrauka1589.jpg
Nuotrauka1590.jpg
Nuotrauka1593.jpg
User avatar
Liveris
Posts: 308
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2014-ųjų metų sezonas.

Post by Liveris »

Na kaip Rimošius mama išleido į žuklę :geras: :geras: :geras:
, tai su tevuku aplankėm terminalą ir atsidarėm su stintom.
Aš 1,9 kg 76 vnt, tevukas 24 vnt. Kaip atsidarymui manau neblogai. Kibimas su bangom, geriau kibo ant stiremelės, šviesoj kibimų nedaug, nors gal jų buvo tik su pakirtimu sunkiau. Sutemus sujungus lempikes biskeli pagerėjo, bet ir su bangom. Nusiėmėm 22 val.
Šiam kartui tiek :zZz:
Locked