Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Arijas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Arijas »

Na va pries kelias dienukes su mikro dzig :) Buvo smagu tokia zuvi su tokio dydzio masalu :yess: Svarstykliu nebuvo, bet manau apie penkis turetu nest, virs 4 gerokai :)
Attachments
293793_406235122781541_1111920595_n.jpg
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by triubica »

Kad ir kaip S-Line norejo kad as nepagauciau, taciau si ta sukrapsciau :D Kibimas labai jau silpnas, gal desetka tik istraukiau ir keletas atsikabino, labai jau mazi norejo praryti mano masalus :(
Attachments
DSCN0170.JPG
DSCN0171.JPG
KRAUZAS

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by KRAUZAS »

kadangi siandien nieko nepagavom :oops: :) idesiu latviska lydekiuka :) praeita savaite bandem babite ez.(lv)
silkiu daug visos apie +- 45cm ,su didesne lydeka nepasiseke :x tik viena ~70cm .zvejot smagu tik masalu reikia labai specifiniu ,nuo pavirsiaus neeme ,o pravesti reikia isitenkant i 50cm tai mane isgelbejo chuliganas sp(foto) o egyda pagavo daugiau ant savadarbiu ir ant glidin rap.kaip nebutu keista nekibo ant vobleriu ,maza zuvis ,o kirto 20cm jerkiuka kaip turi but
001.JPG

o cia siumetine :oops: :) jerka myli nuo mazens :D
002.JPG
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by triubica »

Grazus oras, laisva diena. As jau is ryto keliauju link x tvenkinio. 3 atkilimai 2 valtyje, viena 50 kita 52 cm. Ant reins dar bandziau bet eseriu nerasta, tik lydekinas reinsa nunese :D :stop: Bet ne paskutini :D
Attachments
DSCN0172.JPG
User avatar
Rolandas
Posts: 210
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Rolandas »

Sveiki. Nuveze sian draugelis i viena Dzukijos ezeriuka. Pries 2 savaites ten buvom. Tada draugelis pagavo,o siandien man pasiseke. Uzskaitau kaip sezono uzdaryma. viena 50 ine, beveik 800g. Nieko ispudingo,bet svarbu netusciai :) Dabar lauksiu ledo. ;)
Nuotrauka0270.jpg
jackfish

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by jackfish »

Mes vakar trise iki kokios 3h sukavom ir duobes ir seklius tusciai, o paskui pameginom palei pat krantus prie nendriu kur gylis apie 1-1.5, tad per likusi laika iki 4-tos po kokias 4-6 kiekvienas istraukem, bei papildomai kibimu turejom. Daugiausiai dirbo Pointeriai.
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by triubica »

Buvau ten pat kur buvau vakar :D Tik kolega kitas, po vakar "pykciu" kad isvariau be jo, snd S-Line jau pas mane valtyje :geras: Smagiai atzvejojom keleta valandziuke. Likom ir ne sausi. Siaip ne taip istempiau lygiasias, nors ir Nerijus buvo labai kovingai nusiteikes :oops:
Attachments
Picture 005.jpg
Arturka

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Arturka »

siandien nuo 13.00 iki 16.00 Jonavos raj. kolega pagavo lydekaite 48 cm o as eseri (+- 300 gr). eseri ant berkley fire tiger gumos 10 cm.
skritulio vertimas buvo, bet tuscias. Vanduo kaip stiklas ir rukas nemazas :)
Vienišius
Posts: 131
Joined: 07 Mar 2012, 14:17
Miestas: Garliava
Location: Kaunas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Vienišius »

Ka tik nuo balos.Panasu,kad sezonas bus uzdarytas-ziedeliai sala,valas kieteja...
Pagaliau pavyko kazka pagaut :Yess: .Zinoma,tai ne klumpiai,bet po begalybes tusciu zvejybu-visai smagiai pagaudziau.
Visi sukibo ant vienos spalvos REINS gumos.Pravedimas letas,su ilgokom pauzem.
Attachments
001.jpg
002.jpg
004.jpg
Locked