Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

tundra

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by tundra »

tas pats UK 4val. spiningas is valties 1 paleistuve :x
Wirtualus

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Wirtualus »

Vakar startuojam 14 val X baloje... 4 lydekai ir vienas eserys...
Attachments
20121104656.jpg
User avatar
Rolandas
Posts: 215
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Rolandas »

Sveiki. Siandien su draugeliu prasimakalavom vienam Dzukijos ezeriuke. Pirma karta ten nuvaziavom. Bala patiko. Negyli, nedidele. Deja pasiseke tik draugeliui. viena 60- ine pasirase ant clckin cranko... Tai tiek ziniu. Reiks dar grizt siemet ten...
Wirtualus

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Wirtualus »

Sestadieni nuo 9 iki 13 val plaukiota Dubuliu uztvankoje, Panevezio raj. Ir ko tik neisbandem ir kaip tik nebandem niekas nenorejo kibt :( Plaukiant i kranta buvo uzdeta ilgai gulinti ir retai naudojama Jura blizge :) Ir tik uzmetus smugis ir lydeka netempianti 1 kg isikelem i valti :) Tai buvo vienintelis kibimas...
User avatar
ZILVA von jurasemia
Posts: 458
Joined: 22 Feb 2010, 15:16
Miestas: Heydekrug

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by ZILVA von jurasemia »

...sekmadienį po žemupį - 6 koto lenkimai visi realizuoti , tik cha cha cha viens tai karšis paleistuvis už čiuprynos , galvojau koks čia kėdės atlošas vandenyje ratus suka , lydekikės nedidelės -kulinarkės apie kilą, džiugu tai ,kad tampiau naujus voblerius , keturios būtent ant jų ir tik viena ant senesnio .
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by triubica »

Koks laisvadienis be zvejybos :) Susitariam su S-Line kad bandysim reins. Duodu jam misija sugalvoti kur :) . Na ir stai apie puse 11 jau mes prie tvenkinio. Trumpas pasitarimas kaip geriau cia siandien butu ir issiskiriam. Pora metimu ir eseriokas pas mane krante, parodau kolegai, tas be didesniu komentaru nusisuka ir zvejoja toliau. Istraukiu ir antra. Ziuriu ir S-Line salia atsirado :x .Pasitraukiu ciut i sona ir pasidalinu vieta, :stop: bet ne zuvimi. Eseriokai man seka vienas po kito, o kolega niekaip neatranda tinkamos spalvos ir tik viena kita istraukia. Atsirenkam rukinamus, o visus kitus grazinam atgal is kur jie atkeliavo. Apturejus lydekos kibima ir nunesus maniski kibuji reins, pradejau ir as keisti masalus ir tik keletas susigunde kitokiom spalvomis nei pries tai gaudziau. Reziume labai smagiai praleista valandziuke, masalas dirbo tiktai vienas. Pabaigoje zukles nusprendem kad ten sugrisim dar, galbut ne tik su mikro masalais, bet ir dzerkais :)
Attachments
Picture 002.jpg
KRAUZAS

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by KRAUZAS »

praeita savaitgali,sestadieni tusciai egyda zemupyje ziurejo potvyni :) as ir tusciai :x :oops: :) ,sekmadieni atsiemem,pagavom stukom vienodai ,bet egydai visos netoli kg mano netoli 0,5kg :oops: :shock: :D viso 17vnt ,viena pasitaike fotogeniska ;) :)
Attachments
001.JPG
jordza
Posts: 675
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by jordza »

:labas: prisiziurejes jusu eseriu ir as uzsinorejau dryziaus , nuvariau su mikrocastu ten, kur visi karosu lauke su pludinem :D ... turejau laiko tik iki pietu, tai per daug nelaksciau paupiu, kur grybsteldavo sustodavau ilgam, keitinedamas gumu spalvas siap ne taip penkis simtgraminius sukrapsciau, mazu net nebuva...keli nusipurte pagrindinis kliovas apie 10val
Arijas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Arijas »

Na va pries kelias dienukes su mikro dzig :) Buvo smagu tokia zuvi su tokio dydzio masalu :yess: Svarstykliu nebuvo, bet manau apie penkis turetu nest, virs 4 gerokai :)
Attachments
293793_406235122781541_1111920595_n.jpg
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by triubica »

Kad ir kaip S-Line norejo kad as nepagauciau, taciau si ta sukrapsciau :D Kibimas labai jau silpnas, gal desetka tik istraukiau ir keletas atsikabino, labai jau mazi norejo praryti mano masalus :(
Attachments
DSCN0170.JPG
DSCN0171.JPG
KRAUZAS

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by KRAUZAS »

kadangi siandien nieko nepagavom :oops: :) idesiu latviska lydekiuka :) praeita savaite bandem babite ez.(lv)
silkiu daug visos apie +- 45cm ,su didesne lydeka nepasiseke :x tik viena ~70cm .zvejot smagu tik masalu reikia labai specifiniu ,nuo pavirsiaus neeme ,o pravesti reikia isitenkant i 50cm tai mane isgelbejo chuliganas sp(foto) o egyda pagavo daugiau ant savadarbiu ir ant glidin rap.kaip nebutu keista nekibo ant vobleriu ,maza zuvis ,o kirto 20cm jerkiuka kaip turi but
001.JPG

o cia siumetine :oops: :) jerka myli nuo mazens :D
002.JPG
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by triubica »

Grazus oras, laisva diena. As jau is ryto keliauju link x tvenkinio. 3 atkilimai 2 valtyje, viena 50 kita 52 cm. Ant reins dar bandziau bet eseriu nerasta, tik lydekinas reinsa nunese :D :stop: Bet ne paskutini :D
Attachments
DSCN0172.JPG
User avatar
Rolandas
Posts: 215
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Rolandas »

Sveiki. Nuveze sian draugelis i viena Dzukijos ezeriuka. Pries 2 savaites ten buvom. Tada draugelis pagavo,o siandien man pasiseke. Uzskaitau kaip sezono uzdaryma. viena 50 ine, beveik 800g. Nieko ispudingo,bet svarbu netusciai :) Dabar lauksiu ledo. ;)
Nuotrauka0270.jpg
jackfish

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by jackfish »

Mes vakar trise iki kokios 3h sukavom ir duobes ir seklius tusciai, o paskui pameginom palei pat krantus prie nendriu kur gylis apie 1-1.5, tad per likusi laika iki 4-tos po kokias 4-6 kiekvienas istraukem, bei papildomai kibimu turejom. Daugiausiai dirbo Pointeriai.
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by triubica »

Buvau ten pat kur buvau vakar :D Tik kolega kitas, po vakar "pykciu" kad isvariau be jo, snd S-Line jau pas mane valtyje :geras: Smagiai atzvejojom keleta valandziuke. Likom ir ne sausi. Siaip ne taip istempiau lygiasias, nors ir Nerijus buvo labai kovingai nusiteikes :oops:
Attachments
Picture 005.jpg
Arturka

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Arturka »

siandien nuo 13.00 iki 16.00 Jonavos raj. kolega pagavo lydekaite 48 cm o as eseri (+- 300 gr). eseri ant berkley fire tiger gumos 10 cm.
skritulio vertimas buvo, bet tuscias. Vanduo kaip stiklas ir rukas nemazas :)
Vienišius
Posts: 179
Joined: 07 Mar 2012, 14:17
Miestas: Garliava
Location: Kaunas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Vienišius »

Ka tik nuo balos.Panasu,kad sezonas bus uzdarytas-ziedeliai sala,valas kieteja...
Pagaliau pavyko kazka pagaut :Yess: .Zinoma,tai ne klumpiai,bet po begalybes tusciu zvejybu-visai smagiai pagaudziau.
Visi sukibo ant vienos spalvos REINS gumos.Pravedimas letas,su ilgokom pauzem.
Attachments
001.jpg
002.jpg
004.jpg
Locked