Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

piatras

Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by piatras »

:labas: Ledo kol kas nematyti, taigi pirmyn... :yes:
jordza
Posts: 675
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by jordza »

:labas: po 100 metų pertraukos vėl pavyko suvilioti kažką nežemiško ... :D
keturi jomai: trys reaizuoti, o vieną tik paprašiau iš duobės pasivaikščioti, ir tik mažiausias ant vobliko...
Attachments
IMG_8346_.jpg
IMG_8350_.jpg
KRAUZAS

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by KRAUZAS »

:Yess: smagiai cia jus :Yess: :) pavydziu :oops: :) jums gerai ,turit kur gaudyt ,o mes turim su valtim salti :) ir ,,vulgaria,, lydeka bandyt pagaut :) egyda, sestadieni 5 as 2 visos mazos :fuu: sekmadieni -egyda 2 mazos, as 2eserius ir 1-56cm lydekiuka :) matyt lydekas pochmelnas po naujuju :) nenorejo kibt :x
Attachments
018.JPG
User avatar
Liveris
Posts: 311
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Liveris »

Šeštadieni bandėm atsidaryt ant stintos. Atsidarymas manau pavyko su kaupu, nuo 14val iki 23.30 val ~7 kg stintos. Stinta vidutinė-didelė. Kolegos 3,5-5kg.
KRAUZAS

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by KRAUZAS »

vakar nepasiseke ,nieko nepagavau ,tik stai sitas netyciukas :)
Attachments
010.JPG
User avatar
ZILVA von jurasemia
Posts: 458
Joined: 22 Feb 2010, 15:16
Miestas: Heydekrug

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by ZILVA von jurasemia »

šiandien valandžiukę arbeit test riestauodegių - viena srovėj pasiėmė , arši tokia , jau galvojau šlaks .
untitled-0539.jpg
User avatar
Liveris
Posts: 311
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Liveris »

Išsimiegojau iš po stintų žuklės :) Gaudyta vakar 15-23val. laimikis 91 vnt 1,54kg :D
Oras tai ciongas geras, gerai kaid radom užuovėja ir biškeli :isveikata:
jackfish

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by jackfish »

Siandien mes - as, Lydekiukstis ir Pelekas - buvom dzukijoj. Man pavyko pora pagaut. Nedideli, bet vistiek smagu :)
Attachments
IMG_9406.JPG
mark

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by mark »

:Yess: grazus zuvites. buvau ir as vakar tai tusciai. vienas isiejo palidiejo vobleri ir i kelmus. oras geras buvo bet neaktivios zuvis buvo.
mark

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by mark »

:labas: sendien upietakiu zvejyba.buvo kibimo pora nedideliu upietakiu vienas virs 40cm. kibo ant kenert mazo voblerio ,kuri pameciau,turiejau toki pat, bet didesni bet ant jo ne kibo tik lidiedavo is paskos :piktas: ir kitu masalu nenoriejo.
User avatar
Liveris
Posts: 311
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Liveris »

Nupasakosiu vakarykštes keliones dėl stintos. 17val Rusnė, spžvelgiami plotai, keseliautojai, versilininkai, meškeriautojai.
19 val. Prieuklė ties geležinkelio tiltu, ten per 15 min sugautos 4 vnt stintos, playginus su kitom. 19,30 val. Venckai. ten 0, kiti aplinkui ir 0.
20.30 vėl Rusnė, renkasi keseliautojai. Ruošiami turimi keseliai, ties Skirvytės 1 damba, prie pasėniečių. Pirmi laimikiai su keseliai, labai smulki stinta. Renaksi vietiniai su 2x didesniais keseliais nei mūsų. 23 val. persikeliame į Atmatos uostely. ten 1 vnt stintos su plude. per 2 val tiek ir sugauta. 3.45val jau gulime lovose Šiauliuose. Taip kad darykit išvadas patys.

p.s. verslininkai smaugia karšius be gailesčio.
bmw_fane

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by bmw_fane »

siandien buvau pabandyt laimes... tai 10.30 kazkur buvau vietoj,buvo tik puse prudo atitirpe, na ka galvoju, vistiek jau atvariau tai reik merkt meskere :) taigi prazvejojau iki kazkur 12-12.30 ir tada jau ziuriu ir like du prudai jau nutirpe :D perejau visus tris, jokio kliovo, tik voru i tase prilindo kai ant zemes laikiau padejus :bloga: :) :) bet eidama vis isbaidydavau lydekaiciu is zoliu, taip kad smagu kad ju ten dar yra :)
Attachments
DSC00086.jpg
DSC00085.jpg
Justas
Posts: 194
Joined: 16 Sep 2009, 17:20
Miestas: Kaunas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Justas »

o as buvau karosu vienam tvenkinukyj, isejau ryte 6.30, nuejau, pamaciau, apsisukau ir parejau, numiges iki 11 vel nuejau, jau ledukas buvo beveik nutirpes :geras: :geras: bet karosu nebuvo, kabinejosi gan grazios kuojos, foto nera... [gamer3.gif]
metaliukas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by metaliukas »

na siandien , nors ir trumpam, bet teko pamirkyti plude :Yess: taip ir atsidariau sezona :Yess: dvi kuojikes ir trys eseriokai . viskas ant sliekucio, bandziau ir matili ir dzika, bet jie nedave jokio rezultato. vandens lygis beveik kaip vasara ;)
2012-04-07 18.30.19.jpg
mark

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by mark »

Sendien ne vieno upetakio :x nekibo visai, :shock: o va toki laimiki pirma kart ant vobleriuko pagavau .vegelite toliau plaukiaja.
User avatar
gedukas
Posts: 1161
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by gedukas »

kadangi lankausi uosvijoj,o ten nemunas salia,taigi galvoju rek ir man pradet sezona,bet nemune vanduo aukstas,visos viecikes apsemtos.tai nusprendziau pabandyt jurbarko karjere,tuo labiau ten baltos zuvies negaudes.pasirinkau gyly apie 4m su svariu dugnu.gaudziau lengvom dugninem.sistemele korsako kilpa,serykla cage tipo 15g,pasaras kedainiu grudu bazinis+vaniles atraktoriaus ibarsciau,masalas-keleta mesliniu sliekuciu.kiekvienam kotui uzsiklipsaves padariau startini uzserima po 10seryklu.poto uzsiklipsaves ir gaudziau.ilgai laukt nereikejo ir pagavau pirma sezono kuoja
20120407286.jpg
poto vel
20120407287.jpg
penkes pagavau greit,poto pasisuko vejas,pradejo lynoti,artejo ciklonas,sekancios jau zymiai vangiau kibo,teko akylai stebeti vendu galiukus,kibimai atsargus pasidare.cia mano"fyderiai made by gariunai",signalizatoriai bronziniai ranku darbo...
20120407290.jpg
viso pagavau 11 graziu kuoju.
20120407293.jpg
pasedejau apie trejeta valandu,beveik laukineje gamtoje,neskaitant kelio uz nugaros su automobiliais.kitam krante stebejau kaip nendrine linge jau lizda lipdo ir su gentainiais duksta.svendrynuose girdejosi baubliai ubauja.vienas pavaro,kitas uz poros simtu metru po keliu minuciu atsiliepia.netoli zuklavietes vertesi tikrai geras smotas,bet nemaciau.atrodo,kad karpis soktu,bet jiems dar anksti manau...bet salati didely maciau,pavirsiui toki verpeta mete,galvojau lydeka,bet aiskiai nugarinis pelekas matesi.po geros valandos vel netuoliese per mailiu prasisuko,grazu ziuret,kokiu 2-3kg drasiai.tiek smagaus pasedejimo apturejau...sezona atidaryma uzskaitau.nei zvyno.nei uodegos visiems.su artejanciom sventem. :isveikata:
User avatar
Supernatural
Posts: 438
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Supernatural »

Velykinis. :) 37 cm.
Attachments
P4090192.JPG
Stopas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Stopas »

As siandien vaziavau Nemunelio upes ieskoti. Siaip ne taip per miskus ir balas, orentuodamasis telefono zemelapiais, privaziavau. Srove stipresne, upelis mazesnis nei tikejausi, bet jei jau atvaziavau - reikia bandyti. Uzjaukinu siokia tokia ilankele. Pora valandu pazaidus su pludine, taip ir nepamaciau kibimo [gamer3.gif] Kadangi sroveje pludine reikia nuolat permetineti, tai pamasciau jei jau nekiba, tai uzsimesiu donke, bent ramiai pasedesiu. Susirisus elementaria sistemele su dviem kabliukais ir serykla metu kito kranto link (kitam krante visada kimba geriau). Statau dugnine ant stovelio, po truputi suvinioju valo pertekliu, jau noriu kabin bezdzionele ir pamatau, kad meskere net sokineja. Kertu, prisitraukiu - po delnine kuoja ant abieju kabliu :shock: Iskart pjaunu viena kabli lauk, vel metu, vel kimba :Yess: Po beveik valandos kibimas aprimo, metu i vandeni dar pora jauko kamuoliu ir kibimas tesiasi. Griebia pasiutusiai, net nekabinu bezdzenioles, paprasto teleskopo galas puikiai parodo suzverejusiu kuoju kibima. Ale visos tokios vienodos ir neipatingai dideles. Po poros valandu ima atsibosti. Likusia zukles dali eksperimentuoju su masalais, bandau aplink esancias vietas, bet rezultatas negereja. Taip pat pakeitus serykla i svareli zuvis masala randa vangiau. Pries vaziuojant namo dar griztu prie pasiteisinusios taktikos, islupu viena kita kuoja. Bendroj sumoj ~25 vnt. Beveik visos sugaudytos ant slieko, muses lervos - pora mazesniu. Motyliai - 0. Batonas - patampe, bet neuzkibo ne viena. Atsiskaiciuoju desetka grazesniu vakarienei :niamniam: , kelias mazesnes katinui ir likusias keliolika nei siokias, nei tokias paleidziu lydekoms vakarienei :twisted:
Nors su pludine ir neatsidariau, bet smagu buvo pajausti bent jau kazka spurdancio kitam valo gale :Yess: :plojam:
Kadangi uzsizvejojau iki sutemu, tai nuotraukos su telefonu nutraukti nesigavo, o ir iamzinti realiai net nevertas laimikis. Nors nuotaika pakele labai :roll:
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Robke »

:yes: kuojos suzvereje jau, dab sapalo eile suzvert atein :yes:
User avatar
Liveris
Posts: 311
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Liveris »

Na kadangi vėlykios pas tėvukus, tai kaip neaplankius savo mylimo tvenkinuko, kuris padovanojo 4 laimikius, visi žinoma keliavo atgal.
Attachments
2012-04-07 14.48.18.jpg
2012-04-07 14.54.50_.jpg
Justas
Posts: 194
Joined: 16 Sep 2009, 17:20
Miestas: Kaunas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Justas »

Eksperimentas pavyko :) gyvena toliau.
Attachments
DSC00196.JPG
User avatar
gedukas
Posts: 1161
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by gedukas »

veiksmas tam paciam telkiny,meskeres ir masalai tie patys,zuvys-9kuojos,viena mamule papuole.tik oras jau kitoks..
20120410302.jpg
20120410299.jpg
20120410296.jpg
bmw_fane

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by bmw_fane »

siandien atsidariau savo prudus :) matos, kad bunda gamta, jau lyg ir zuveles vaiksto, kolkas dar vangiai, bet jau pradeda kibt :) tai viena paemiau, panasi pabego ir dar viena kibima turejau, bet nepakirtau :) varles jau irgi romantiskai nusiteikusios :D
Attachments
DSC00089.jpg
ot isdykeles:D
ot isdykeles:D
Justas
Posts: 194
Joined: 16 Sep 2009, 17:20
Miestas: Kaunas

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Justas »

Siandien nuo 15h iki 17h 3kg su biski raudziu. Didziausios plastakines. Zuvis paleista. Neturejau su kuo fotografuoti. Ryt bandysiu ant lyno, nes buvau vakare apie 20h tai maciau rausimu vietomis.
viking

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by viking »

buvau syryt nemuno senvagej tai kokia 15 kuoju ir 1 karsis apie 1kg sliekas :plojam:
User avatar
Supernatural
Posts: 438
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by Supernatural »

Lygiai 50 cm, ~1,7 kg, nepaleidau "parsas: :oops:
Attachments
P4140194.JPG
jackfish

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by jackfish »

Vakar su Dariuska bandem ieskot upetakio, bet as radau tik viena grazu eseri, o kolega kilogramini sapala. Toks vaizdas, kad pamirsom kaip gaudyt - dar nei vieno didesnio upetakio :(

Image
bmw_fane

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by bmw_fane »

sestadieni sode saslus kepem, tai ir meskere uzmerkiau :D viena neticiuke uzsikabino, tik uzmetus, ir viskas :)
Attachments
DSC_1043.jpg
DSC_1049.jpg
mark

Re: Buvau ten, žvejojau tą...2012-ųjų metų sezonas.

Post by mark »

Vakare valandieliai buvau nuvazeves prie senai aplankito upelio, biski buvo kibimu, du maziukai ir vienas 40cm ant voblerio.
Locked