Dabar yra 22 Gru 2014, 16:21

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 534 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 28 Bal 2008, 20:49 
Velnbiskai sunki kaip tokio ilgio nes 80cm dazniausiai buna apie 4kg as praeitais metais beveik 90cm pagavau ir taij 5kg neswere idomu gal pririjusi ko nors buvo?

Į viršų

StandartinėParašytas: 28 Bal 2008, 21:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

jau rasiau kad buvo geras uodegos galas kitos lydekos ir dar kelios zuvytes per per viska ka ji buvo pririjus kazin ar susidaryt tas 1kg ar nors 500g :x

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 28 Bal 2008, 22:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

na kagi sestadieniu vakare , su zmona ir jos daruge nuvaziuojame prie Lampedziu karjero , visgi senai ten bezvejojas buvau , idomu gal koks eseriokas , ar lydekaite pasikabins ant spiningelio, taciau vos davaziaves iki vietos randu stai toki vaizdeli :o
Paveikslėlis
taciau vistiek bandau spiningauti , nors ir tusciai
Paveikslėlis
Sioje nuotraukoje matosi ilankele , kurioje gylis iki kelienu taciau brizdamas pamaciau beplaukiojant bureli tikrai nemazu lynu
Paveikslėlis
Sekmadieni , anksti ryte su draugeliu nusipirke licenzijas ziobriams , vaziuojam prie kleboniskio tilto , su pludine (P.S as su zliu treningu)
Paveikslėlis
Savaime suprantama yra ir laimikis , du ziobriai ir vienas sapalas, smulkmes nefotkinau , pagavaom ir plakiuiku ir auksliu ir kuojyciu (licenzija guli salia zuvu)
Paveikslėlis
Kaip ir priklauso zuvies aplaistymas :isveikata:
Paveikslėlis
I vakara su zmona ir draugais isvaziuojame prie "Silelio" uz raudondvario nemune pagautos trys nelegales (visos paleistos) ir isgerta daug alaus :isveikata:
Paveikslėlis
paleidimas :)
Paveikslėlis
tai tokia ta zvejyba si savaitgaly :) greiciau meetas :plojam:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 29 Bal 2008, 19:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Buvau ir as vakar lydekeliu pagasdint :D ,prigasdinau 8 stukas :shock: ,varzyboms tik dvi tiko :piktas: ,kibo iki 12 val.,po to kaip kirviu nukirto,matkavau iki 18 val.tusciai :piktas:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 02 Geg 2008, 10:39 
Atsijungęs

Buvau vakar vakare vel i Ekete nulekes pametyt pora valandikiu, nei barkst ir ko tik neisbandziau, ir guma ir voblas ir metala, nieko...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Geg 2008, 20:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Šiandien nesulaukiau saulėlydžio, nes oras atrodė popiet nestabiliai ir išvariau 15v. Ištisas keturias valandas pramaskatavau keturias vieteles ir... :piktas: nė kriukt. Ne tas vėjas, perkūnijos iš rytų netikros nors ir ledais kala vietomis. Reiškia ir vakar dėl to nekibo plėšikai... :(

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Geg 2008, 20:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

ir aš likau basas šiandien :D :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Geg 2008, 22:12 
siandien talsoj :twisted: gal buciau ir pagaves ka nors, bet irkla viena teturejau :piktas: (rimtai) tai neisejo paplaukiot, pameciau keliose vietose ir viskas :twisted:

Į viršų

StandartinėParašytas: 04 Geg 2008, 17:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Per pietu karscius isejau prie namu pamojuot lengvaja altilerija. Eseriai, nors ir nenoriai, bet kabinosi.

Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Geg 2008, 21:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Vakar ir siandien zvejojau vienoje kaunu mariu ylankoje tai vakar pagavu 6 lydekutes ir dvi atsikabino viena kur atsikabino ytariu ganetinai stambi buvo :( o visos kitos buvo nelegales visas paleidau ir dar nemazai kibimu turejau bet kazko jos vakar griebe atbulais dantim ir sunkiai uzsikirsdavo :x vakar toi ylankoi tai veiksmas geras vyko zuvys sokinejo lydekos vaike mailiu juodai kitame krante zvejojas kazkoks zvejys maciau prie mano akiu pagavo 3 tokius delninius karosus ir kelis kartus buvo iskeles sieteli tai jame maciau man atrodo keleta lynu tokiu vidutiniu ir karosu nemazai reiskia kimba ten zuvys siektiek ;)
Toje ylankoje ir siendien ryte buvau nuejas paspiningavau nemazai valandu bet nezinau atrodo visai netoi vietoi buvau vakar atsidures nors siendien spiningavau ir zymiai ilgiau apejau daug vietu bet ne kibimo neturejau :x neysivaizduoju kur tos zuvys dingo kibusios vakar :x siandiena maciau tiktai kaip kitame krante zvejojantis taspats zvejys kur ir vakar pagavo viena lyna is paziuros toky visai nebloga ir viskas :x nors zveju buvo ir zymiai daugiau :x
ydeciau keleta nuotrauku y cia bet y kauna as nepasiemes fotiko laido :sorry:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Geg 2008, 21:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Šiandien nuo 17v. maliausi po Nemuną (gerai kad su spinu ir castu buvau nes užkukavo... :D ). Salatinėj įlankoj beveik tuščia (du išlindimai be kontakto :( ), bet buvau nutaręs nusimalt pirmą syk į kaimo galą į lydekinę įlanką. Maliausi tol, kol neužšilo dėt gumiakus ir pirmiausia apturėjau keistą stopą - kelmas netoli kranto. Trukteliu stipriau ir ištraukiu relaxą o ant kablio smaigalio :shock: žvynas... :piktas: (jokio smūgio nei timptėlėjimo). Po penketos minučių įsegu tą patį 45cm. "silkutei" į žabtą bet jau gerokai tolėliau (C.R.) :piktas: Fotikas "tūpė" anksčiau fotkinant žydinčią griūšę :D Žemiau ant tokio smaigalio ir salatis vaidenosi porą kartų, bet aš gi ramus... :lol: Vienžo - vyksmas kažkoks yra :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Geg 2008, 23:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Sendien po visu isviku po zoologijos soda ir t.t. radau savija ir nusprendziau atsigaut po nesekmiu patirtas per meeta nulekiau i Bliuda .Atvikes radau nemazai zveju kure dugninem bande pagaut viena kita karosa bet kibo plakei :lol: Buvo ir tokiu kure bande pagaut starkius bet ir tem nelabai kaip sekesi :x
Kagi emiausi darbo ir as tik nusprendziau paeksperementot pasemes tik vienos spalvos guminukus :D stai ir rezultatas du turbut legalus starkei kurie sekmingai auga toliau ,dar vienas neuzauga kuris labai greit buvo atkabintas ir paleistas,ir dar kokie 8 nerealizoti kibimai nes zuvis imdavo uz odegos suvariti tris riperiai (visiskai sudroztos odegos)
Paveikslėlis
Paveikslėlis

O ten as saule palidejau turbut kurnors uz prienu :x
Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Geg 2008, 19:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

:piktas: noriu legalaus upetakio :shock: siandien buvau vienam upeli. vietos zinomos. nu gal +-10 uzkibo. dar tiek pat baksnojo. nu ir :cry: vienas rimtas normaliai nepasikirto, metras ir atia. Kaip esu girdejes kai daug kas sake kad vasara per lietu gerai eina- aina ir dar kaip. ir tas rimtesnis buvo iskart po lietaus. kol variau pries srove su #1 XD gelton/gelton mepsu. o kai ejau veliau zemyn su tsirubito ar koks tai ti.daugiau jomu ant vobleriaus buvo :isveikata:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Geg 2008, 20:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Nu pagaliau ir as atidariau zukles sezona. Buvau nulekes kazkur netoli Labunavos kur prudai yra. Pirma syki ten buvau, mano kolegos isvis ne zvejai tad kazko pagaut labai ir nesitikejau, bet vistik viena "sausaruri" istraukiau ;)

Paveikslėlis

Beda ta, kad paskutiniu metu visi mano pazystami zvejai issivazinejo, tai nelabai turiu kur ir su kuo varyt :x

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Geg 2008, 21:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

siandiena i vakara su zmonele , nuvaziavome prie Jachtklubo (kauno mariu) spiningo pametit , didelis vejas bet vistiek viena esery pavyko ikabint ant youzurio voblos :) kaiap rimsa per meeta sake , sis vobleris teisingas :)
na cia keletas nuotraukyciu
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Na ir laimikis
Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Geg 2008, 21:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

dar prie to pacio apraso auksciau:
pirmosios
Paveikslėlis
Paveikslėlis
ir paskutine
Paveikslėlis
visi toliau laimingai gyvena.tik va su pirmu kazkaip sunkiai sekesi istraukt kabli tai nezinau ar gyvens :(

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Geg 2008, 21:57 
Ilgosios sawaites zvejyba pradejome nuo penktadienio minijoje meginome pagauti karsi, taciau nepavyko gal per trumpai pabuvome, taciau tik vienas kibimas ir sito nerelizavau, sestadieni trecia syk lankemes kintu karpyne zinoma kaijp toje patarleje trecias kartas nemeluoja, jis ir nemelavo per tris asmenis 2 karpiai vienas ~7kg kitas ~1kg, turbut niekada ten nebevaziuosiu
Paveikslėlis
Paveikslėlis
na o sekmadieni meginome laime geges upeje nieko doro tik viena silkute apie 46cm
Paveikslėlis

Į viršų

StandartinėParašytas: 06 Geg 2008, 20:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Siandiena po pamoku su teciu buvom susitare nuvaziuot paspiningaut y savo lydekines vietels galvoju bus puiki proga isbandyti naujuosius pavadeliu is stygos ir vitalijau padovanotas bridkelnes nes kaiptik musu vietelese reikia dauk ir gan giliai braidzioti.
Pasirisau masalu deze ant kaklo uzsimoviau pridkelnes,su teciu bridimo ruozais pasidalinom tokiais paciais kaip ir praita syki ir pirmyny darba.
Ateinu is pradziu kaip visada y tapacia siemet jau labai dauk lydeku ir lydekaiciu padovanojusia ylankele uzsikabinu ant stygos mepsa 3nr pamarginta juodais taskais ir pradedu metyti. Kaip visados kibimo ilgai laukti netenka ir pacioje ylankos gilumoje sulaukiu nestipraus bet trumpo ir konkretau smugio.Uzkirtus zuvis spardosi nestipriai ir gan paklusniai eina manes link bet jau ypusejus atstumai tarp manes ir lydekos ji ima rodyti savo jega . Zuvis ima plaukti istrizai tolyn nuo manes rites cerksle ima zviegti (mintyse pagalvoju kad visa laime jog pries zvejyba kaip bebutu neyprasta atsileidziu rites stabdy) bet zuvis labai toli nuo manes netolsta ir jau neuzilgo vandens pavirsiuje apsviestas saules spinduliu sublizga gan platus ir ilgas geltonas,nuostabiai ismargintas lydekos sonas. Pamates kad tai bent jau man neeilinis laimikis susijaudinu bet kovos pabaigai pavyksta susikaupti ir kova graziai uzbaigti. Lydeka pralaimi ir man belieka dziugauti kad pagaliau pavyko sugauti taip ilgai laukta ir nusipelnyta grazia lydeka.
Lydeka pririsu prie pakrantes krumu nes dar pazvejot truputi norisi juk neseniai dar tik pradejau pacia zvejyba.
Daugiau toje ylankoje kibimu nesulaukiau ir emiau bristi link tecio kaip sis paskambino ir pasake jog pagavo viena kilogramine lydeka ir viena didele taiga as pasiemiau savaja lydeka ir nusinesiau ja pas teti kad galetume prisiristi abi lydekas vienoje vietoje. Atejus link jo pakranteje pamaciau panasaus dydzio kaip mano tiktai zymiai storesne tecio lydeka ir ta kilograminuke lydekute.sita mazoji tuojau pat buna isprasyta paleisti.
Paveikslėlis
Tagi zvejyba tesiame toliau tiktai brendame pakrante jau kartu ir nuzilgo vel tetis pagauna lydeka tiktai kad sita jau nelegali o ir man nusisypso laime ir as pagaunu lydekute visai kokio sprindzio ilgio.
Brendant tolyn kibimas visiskai pasibaigia patikriname nemazai perspektyviu vieteliu bet tuscia ir tik pasikeitus mepsa y Rapala minow spoon vienoje is paziuros neypatingai grazioje vietoje as sulaukiu smugio ir sy karta jau is pat pradziu zuvis pareikalauja nemazai valo ir gan dideliu pastangu meginant zuvi ismanevruoti y patogia jai paiimti vieta. Nors si lydeka ir gan smarkiai mazesne uz pirmaje bet mano pastangu pareikalauja gerokai daugiau. Ir visdelto si lydeka atsiduria taip pat krante.
Po sios lydekos nuprendziame kad gana ir taip siandiena padarytos nemazos zalos siam tvenkiniui ir patrauiame namo po juokingai trumpos zvejybos. Is viso zvejojome maziau nei pusantros valandos o laimikiai patys kalba uz save.
Bendrai visos trys lydekos.
Paveikslėlis
Autorius su savo sugauta 4kg ir 76cm ilgio lydeka
Paveikslėlis
Jis antra is eiles zvejyba pavaizduoja netik kaip reikia gaudyti didziasias lydekas bet kaip ir mazasias zuvytes.
Paveikslėlis
As su savo dviem laimikiais desinei rankoi laikoma lydeka svere 3kg 200g (valio!!!! mano rekordas pamustas 200gramu) ir buvo 72cm ilgio kairei rankoi laikomas sciupokas 2kg 500g ir 64cm ilgio.
Paveikslėlis
As su viena savo rekordine lydeka
Paveikslėlis
Ir galiausiai mudu kartu su teciu ir su savo sugautais laimikiais
Paveikslėlis
Zvejyba buvo tiesiog fantastiska ir likau labia patenkintas pirma syki isbandytomis bridkelnemis ir pavadeliai is stygos kurie tikrai neapvyle.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Geg 2008, 21:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Na sioks toks info apie nuotykius in Norway...
04.25 vakare is varom i kelione. Du busai. Vyksta susipazinimas ir t.t. Kadangi man susipazinimui daug nereikia tai chebra ir toliau stipriai susipazineja be manes... :oops: :oops: :oops: Pirmi sustojimai, atsisveikinimai su lietuva ir t.t. Nakti pasiekiam Talina>>>
Paveikslėlis
Cia Talinas is kelto jau anksti ryte...
Paveikslėlis
Nuo Helsinkio laikom kursa link poliarinio rato. Ten uz panasei 1000 km nuo Helsinkio toks vaizdelis yra iprastas reiskinys... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Paveikslėlis
Pusnytes ten irgi nevaikiskos. :shock: :shock: :P :D
Paveikslėlis
Kainos kuro toze in eurais nevaikiskos... :shock: :shock:
Paveikslėlis
Bet uztat toks vaizdas kad kiekvieno suomio pareiga turet auto su priekaba ir (patartina) stogo bagazine bei kazka panasaus i tai...
Paveikslėlis
Kuo toliau tuo peizaze atsiranda daugiau uolu o augmenija skurdeja...
Paveikslėlis
Prie paskutinio kelto i Sorojos sala spiningo fanai antru metimu inkerta vat tokia va grazuole:
Paveikslėlis
Po dvieju dienu baladojimosi auto ir keltai pasiekiam vieta. Gaunam vat tokias va priemones jurai aukleti...
Paveikslėlis
Na ir pirmyn pokariati moria :D :D :D Gaila bet jura man nepasidave.. :oops: :oops: :oops: Nei vaistai nepadejo... As neatsparus supimui.... :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry: :cry: Jai nevemiau tai ziaukciojau ant sedynes... Ne zukle o kosmaras... :cry: :cry: :cry: :shock: :shock: :( :piktas: :piktas: :piktas: Bet par pasiaukojima visdelto popora valandeliu pasededavau juroi... Kol visai dantu neapsemdavo...
Laimikiai is juros...
Paveikslėlis
P.S.: Pirmas juros karosas... Oas maniau menke... :oops: :oops: :oops: :oops:
Paveikslėlis
P.S.: Is veidelio matyt kuo juroi uzsiiminejau... :oops: :cry: :cry: :cry: :piktas:
A cia tarpsalinio gaudymo rezultatai...
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Kai atsibodo amzinas pykinimas pradejau varinet po priekrantes... O kol chebra gryzdavo is juros degindavausi pries saulute... :D :D :D
Paveikslėlis
A po poros dienu susiprotejau umint kad ir tolokai bet i fiorda... Ten bangos mazos laimikiai nemazesni nei juroi ir vat tada tai siela atsigavo... :oops: :10: :10: :10:
Didziausia menke: 7.6kg.
Paveikslėlis
Didziausias juru vilkas (beja ir vienintelis :oops: ) 2.2kg...
Paveikslėlis
Na ir cia paskutines dienos laimikiai...
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vegeles visos keliaudavo uz borto... Bet istikruju mazai sansu kad liktu gyvos: nuo staigios dekompresijos isvirsdavo zarnos ir oro pusle... Visdelto gyliai nejuokingi ten... Zvejodavom ten kur nemaziau 50 metru gylio... O kartais ir simteli rodydavo echolotas... :shock: :shock: :shock: :shock: Dvidesimt trisdesimt tik pleksnem gaudyt...
Didziausia chebros menke. Beja is topacio fiordo priemanes istraukta kai isplaukem paskutine diena dubasint menkiu i fiordus...
Paveikslėlis
19.6kg... Juru vilko rekordas 5kg...
:D :D :D :D :D
Bendras ispudys tai :10: :10: :10:
Truputi keliones galas nenusiseke: tik is vaziavus uz 20km, parejo buso greiciu deze (trintronikas) :shock: :shock: :shock: :shock: Seip netaip gryzom lektuvais... Bet tai brangus uzsiemimas... Ir palamai chebra nakti Oslo bare uz 4x0.4ltr alaus paliko 140lt... :shock: :shock: :shock: :shock: Ten net puslitris vandens 10lt... :shock: :shock: :shock:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Geg 2008, 22:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

O pas mane šįvakar visai ne nulis :D . Prieš lietų atseit judesys atsirado. Pirma pasimovė paleistuvė ant Garcia Reflex
Paveikslėlis
O vėliau ant 5cm. juodnugario relaxo turėjau tolokai pakabinęs apie kg. kokia dvidešimt sekundžių... :piktas: Dar ritei ir atbulinį buvo įjungus :D Bet panašiai nuo 19 iki 21v. nieko :(

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Geg 2008, 22:42 
Sweiki :) na as trumpai drutai cia pasistengsiu. Ketvirtadienis (ilgojo savaitgalio pradzia) Minija.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vaziavau specialiai eseriu, net akinius polerizuotus nusipirkau :D ir is tikruju nenusivyliau :) Stai tokiu pagavau LAbai daug :) teks patiketi, nes nenorejau kiekvieno fotkint ir seip paleisdavau visus :) masalas apsviestas saules, bet gal ymatysit
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Na ir stai dydysis ( didesnio kiek pamenu nesu pagaves) todel sita jau namucio paemiau :) bet tik sy :) kitus paleidau kad poto juos galeciau pagaut :) puse kiliuko....
Paveikslėlis

tai stokia ilgojo savaijtgalio pradzia buvo :) jei nepatingesiu ydesiu ir trumpa siuzeta is Plateliu...

Į viršų

StandartinėParašytas: 09 Geg 2008, 20:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

aš šiandiena irgi po nakties darbų buvau su draugu nulekes paspiningauti ir teko nusivilti , teturėjome po vieną kibima lidekų ,daugiau nė brakšt.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Geg 2008, 20:20 
Buwom nuvaziave su draugu paspiningaut truputy...nemune,ties freda ten mazdaug :) nu kitoj pusej akropolio(kaune)...Lydeku nerasta,salviu taip pat...tik keli eserei...Vienas neblogas toks,klumpinis...viskas ant guminuku... :)

Į viršų

StandartinėParašytas: 10 Geg 2008, 22:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Na va,pagaliau Sventoji pramuse 8-) ,grizdamas is Kowno uzsukau prie Sventosios,turejau spiningeli isimetes :plojam: ,pradejau apie 17 val.matkuot,gal treciu metimu -smugis ir 1,7 kg sapalas ant kranto.Dar keli metimai link vidurio ir parejo kirslys :o ,pirma kart gyvenime kirsli pagavau :plojam: ,dar uz kokio pusvalandzio -sapalas apie 0,5 kg.Dar turejau keleta nerimtu kibimu.Saule apie 19 val uz medziu pasikavojo-kibt nustojo :piktas: ,kokiu tik nebandziau vobliku....iki 20.30 nei kibimo :fuu: ,bet svarbu-pramuse :lol: ,dabar varysiu dazniau.Bet pavirsiui judesiu jokio :( .Ryt foto imesiu i varzybas ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Geg 2008, 12:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Siandien viena is idomesniu zvejybu buvo. Isejau prie namu pusvalandukui pamojuot. Bandziau ne karta pasiteisinusi metoda: meciau mepsa i kita kranta ir po truputi traukiau i vandeni. Tik ikritus kirto apie pusantro kg lydeka. Praeiviai net issigando :D gerokai atsigavus, jegos nemazai. Paleidau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Geg 2008, 16:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Gryzdami su draugu is upetakiu (parodziau zmogiui kaip vyksta procesas)- kibo kaip visada vieni cigarietnikai (viena radom negyva su slieku ir kabliu burnoj +valas ir keli svareliai.... :piktas: :piktas: :piktas: mirtis sliekininkams :fonke: )- galu gale atsidurem ties papiskem.kazkaip pavyko rasti privaziavima pro kapines. nu ka risam spiningus. ir ... :shock: vitalikas zingsniuoja (buvo tolokai tai nepazino manes) :) ir pataikyk tu man atvaryt ten kur jis ant pimcingo traukia jaserius+
vandens pavirsiui vien dumblas - is ezero sake Vitalka nes paskui jam paskambijau. pametem pusvalandi, bandziau pimcinguot. vienas eserius uzkibo ant strike pro kur kazkur dejau nuotrauka kislotnas. turiu telefone nuotrauka, bet neturiu laido kad ikelti int kompa. o paskui zasadyl savo zurika lminowo paskui ir draugui reikejo vaziuot pas seima tai ir greitai isvaziavom namo.
:lol: visa diena geras oras, taigi nors ir viena iseigine bet laikas praleistas fantastiskai :plojam:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Geg 2008, 17:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

krauzai laimikis geras , bet tavo povyza dar geresnė :D , aš šiandie buvau papoles į varžybas spiningavimo tai turėjau vieną lideko kibimą ir vieną ešery kokių 2,50 pagavau tai tiek per varžybas ir tarp kitko per 18 žvejų pagavome tik dvi lidekas ir ešerių,o pirmą vietą paėmė pacanas gaudes nuo kranto ir prigaudė 1,4 kg ešeriukų , jam aišku 15 cm limito netaikėm kas liecia ešerius , o antrą vieta užėmė pagaves 1,25 kg lideką , trečia irgi lideka ir keli ešeriukai , šeip ten netinkama vieta pavasarį rengt varžybas nes gyliai baisiniai prie užtvankos balskų ir dar švarus vanduo , tai tris metrus matai gilyn ,žolės dar nesužėlė tai lidekams nekas ,o kai baigem varžybas ir apie13 valandą plaukėm namo tai pabandėm jau pas mus kur gyliai normalūs tai su džerku turėjau vieną pasikirtęs kokių 2,5 , bet nusikratė , tada po kiek laiko draugas ištraukė su džerku kokių 800g lidekaitę , aš po to tuoj ištraukiau 1,9 kg lideką ir dar su draugu turėjom po vieną kibimą su džerkais pakraštį negiliai ir pas mus užtvankos vidurį ne toks švarus vanduo tai jie ten laikosi geriau, bet ką padarysi nepasisekė tiek to bus tų laimikių iki :D :isveikata: einu dabar alaus išlenkti nes išdžiūvau ant vandens ir po saule :isveikata: :isveikata:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Geg 2008, 18:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Popiet vel isejau pamojuot. Dariau "pirikura" tarp spakliavimo ir tinkavimo namuose :D Deja, nedidele.
Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Geg 2008, 19:20 
Šiandien atsikėliau ir supratau, kad be žvejybos nieko gero nebus :roll:
Nusprendžiau praleisti dieną prie Kauno marių, šalimais Hesiuko ;) Pasiemiau pora dugninių ir spiningėli :yes:
Tik pamates vandenį supratau, kad nieko gero nebus dugninių atžvilgiu :fuu: , nes kiek pastebėjau per pora metų - per didelė ramuma ne į naudą ;)

Horizonte matosi vienas žvejys. Turėjo pasistatęs 4 dugnines ir nuo ankstaus ryto turėjo 1 karosą (apie 1 kg)
(vėliau jau po pietų ištraukė gan neblogą karšioka man atrodo, nes iš tolo nelabai atskyriau žuvį :oops: )
Paveikslėlis

Hesiukas :lol:
Paveikslėlis

Kaip Kauno mariom, tai tikrai per ramu :yes:
Paveikslėlis

Po šituo medžiu vaikė "kleikas" kažkas - taip ir nesužinojau kas :cry:
Paveikslėlis

Pasirinkau štai tokį krantuką ;)
Paveikslėlis

Užsimečiau meškeres ir beliko laukti :yes:
Paveikslėlis

Saulė kepino tai kaip nzn kas. Išeidavau pamėtyt spininga karts nuo karto tai išeini iš po medžiu ir gauni "udara" po 5 min :lol: :lol: :lol:
Gerai, kad bent medžiai uždengė mano būveinę :roll: , nes mačiau vienas kolega tai bandė vėsintis ir su vandeniu ir su laikraščiu :lol: :lol: :lol:
Paveikslėlis

Nu ir kaip galvojau taip ir buvo - Dugninės visą laiką nė krust. Po valandos laukimo nusprendžiu išsitraukti ir spininga :yes: Nes karts nuo karto kažkas "tykšt" "tykšt" "tykšt".
Palei pat pakrante matosi plaukioja ešeriukai, šalviukų būriai. O viena žuvis (kiek supratau šalvis) buvo jau nebloga :shock: . Net skambinau Denui ir prašiau konsultacijos :ateivis: Keleta kartų mačiau kaip taip iš lėto praplaukia nuo kranto kokių 4 - 5 m apsisuka ir nuplaukia . Bet jau tikrai nebloga. Bet kur tau. Mano sukriukė plaukia jai palei pat žabtus, o ji paima apiplaukia ir nuplaukia
(dar mačiau kaip ji juokėsi iš mano sukriukės :geras: :geras: :geras: )

Nu bet vistiek po keletos dešimčių minučių viena mažyli suviliojau :isveikata:
Paveikslėlis

Mažylis plaukia namo pas mama, kuri "apžvengė" mano sukriukę :lol:
Paveikslėlis

Paskui kažkaip net ir mažyliai kurį laika nesikabino, nors būriais plaukioja, bet...
Apie dugninęs net nėra ką kalbėti, nes jų galima sakyti visą laiką ir nebuvo :fuu:

Nu ir truputi vėliau taip pat mane nudžiugino ir dryžuotasis :yes: :lol:
Paveikslėlis

Ir po šio ešeriuko kaip nurimo taip ir nurimo. Nei dugninės (kurių ir taip nėra :fuu: ) , nei spiningas :fuu:
Vaikščiojo krantais ir kitas žvejys, bet nieko :fuu:
Keleta valandų be "kliovo" ir taikinyje - namai ;)

************************************************************************************************

Apibendrintai
Žuvis pagauta :yes: (ir net dvi :ateivis: ) - reiškias žvejyba pavyko :isveikata:

Paskutinį kartą redagavo Darelis 11 Geg 2008, 19:23. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų

StandartinėParašytas: 11 Geg 2008, 19:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Vakar kol tevai kapstesi sode as nuejau pazvejot y visai greta esanty karijera :) bet pasirodo ten gyvybe jau visiskai dingusi :fuu: :( nepagavau netgi nei vienos maziukes lydekaites tose vietose kur visada pagaunu ir svarbiausiai net nemaciau as ten zuvu :sorry: kas ten pasidare neysivaizduoju :sorry: labiausiai keista kad ir karosu nersianciu pakrantese maciau labai mazai :x o dazniausiai ten ju buna pilna ir labai dideliu. Kyla ytarimas kad ten galejo but elektrikai prasisukes nes pakrantese maciau keleta pluduriuojanciu negyvu zuvu :sorry: :cry:
Siandiena mudu su teciu pagalvoje kad musu lydekinese vietelese bus pilna zveju nusprendem kad geriausia reiktu vaziuo sau ramiai pazvejot karpiecu y tecio bendradarbio pruda 8-) nuvaziavome y ta pruda labai anksti bet karpiecai musu visai nedziugino :sorry: kazkokie jie siandien labai vangus buvo sunkiai uzsikirsdavo ir gan nedaznai kibdavo bet ymesta nuo pavirsiau bulka tuojau pat suringdavo :twisted: o ant plaukiancios plutos kibt nenorejo :twisted: zuvu zinoma pagavom bet netiek dauk ir netokiu dideliu kaip noretume :( Stai keletas musu pagautu karpiuku
Paveikslėlis
zinoma pagavom ju dar ir zymiai daugiau ir dar pagavom nemazai karosu bei kuoju bet pagrinde viska paleisdavome atgal ir is situ karpiu pasilikome tik kelis pacius neisvaizdciausius o graziausius ir storiausius paleidome :) cia tecio pagautas pats didziausias aplamai musu ten pagautas karpiukas.mazdauk virs 2kg turejo but nesverem
Paveikslėlis
ji trauke kazkur 5min gal net ir daugiau tokie jie ten atsisere ir stiprus tai kad su jais vos susitvarkyt aina kad ir su dvigubai ar trigubai mazesniais gaudant ant lengvu yrankiu buna sunku :fonke:
Tai tiek siam kartui :) kazkaip sy savaitgaly nelabai sekesi zvejybos :(

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 534 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007