Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Locked
jackfish

Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by jackfish »

Naujas sezonas prasidejo!!! :plojam: laukiam pirmuju laimikiu :)
KRAUZAS

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by KRAUZAS »

esu pas barbala sveciuose tai griexas butu neatidaryt sezono :) bandem ir upetaki ir slaki ,bet visa zuvis buvo isejusi na dalnyj kardon :) nieko nepagavom ,bet uztat pasivaiksciojau kaip uz tevyne :)vandens daugoka bet gaudyti galima :) ryt ant ledo :)
jordza
Posts: 675
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Komentarai apie zukles

Post by jordza »

Vakar buvo pirmas pabandymas atsidaryti naujam sezone ... :x vanduo aukstas ir nelabai svarus, srove greita ... kaip sakant nors biski prasibezdejau irnuraminau dusia :D
jordza
Posts: 675
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by jordza »

Buvom su dede prasiblaskyt prie upelio, fainiai praleidome laika (aciu Ugniau uz kompanija, patarimus, arbata ir sumustinius), saulei islindus kiek per karsta pasidare buvo... maciau pora taskuotuju, bet kliovo 0, zemupys dar po ledu...
prie to paties pratestavau savo gaminius: upgreidintas pigmis lekia kaip kulipka :D sratuosim ir likusius
UL dzerkiukais irgi likai patenkintas ....
Copy of IMG_1966.jpg
jackfish

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by jackfish »

Ir mum upetakiai atsargus buvo. Dariuska pora kibimu, viena siejima mate. O as pora iki kranto netoli legalumo istempiau, viena isejima maciau ir siaip kelis kartus bakstelejo dar. Nedrasus siandien jie buvo :(
jackfish

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by jackfish »

Dariuska siendien savo rekorda padidino iki 38cm :) Na ir as keleta upetakiu pagavau. Didesnese upese vanduo drumstas, o mazesnes kad ir svaresnes, bet vandens lygis aukstas. Be botu nepazvejosi normaliai. Dar ziedai salo. O apie zuvis: po truputi igauna forma.
karsis
Posts: 383
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by karsis »

nusprendem, su arvydeliu atidaryti atviro vandens sezona nNeryje , kazkur tarp kleboniskio ir varniu tilto...
Arvydelis atsidaro pirmas
P1060653.JPG
netrukus atsidarau ir as
P1060654.JPG
tada mus aplanko Garcia su sliubiniais bateliais :geras:
P1060655.JPG
zuvies tikrai pasigavom , pagrinde kuojos , arvydelis viena karsioka uzkabino :Yess: kuojos smagios traukt su 0.14 mm valu ir 0.10 mm pavadeliu tikrai smagu
viso 24 vnt
P1060656.JPG
P1060657.JPG
Prie kleboniskio tilto zveju "kolchozas" bet kiek girdejom niekas nieko tik vienas kelias kuojas pagaves ..
Tai tiek naujienu nuo Neries :labas:
mixas
Posts: 628
Joined: 01 Sep 2008, 13:05
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by mixas »

Atsidarėm ir mes. Supernatarual wirtualus malik driuxs ir aš buvom ventoi. London viwčikėj vos po kelias žuvikes, perbėgom į romučius ten sprindinukės aukšlikės ir vienas šapaliukas. Matyt dar kiek ansktoka, kuojos net su žiburiu nematėm :x
vilmis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by vilmis »

as vakar bandziau atidariti sezona spiningavimo bet nieko nepagavau nes vanduo murzinas srove irgi didele keliata foto is zukles
jackfish

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by jackfish »

Vakar, kaip ir visada, su Dariuska kesinomes i upetakius. Aplankem kelias upes. Dariuska liko be zuvies ir dar be visu vobleriu :D O as iskrapsciau pora legaliu plius viena 41cm.
KRAUZAS

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by KRAUZAS »

graziai jakckai gaudai :Yess: :)
na o as :oops: :) kadangi visos upes pas mus dar per dideles ir murzinos ,tai atidarinejau sezona su plude :oops: :D prigaudziau sapalu :shock: ,viena diena maziuku iki 500g 15vnt ir 5 kuojas po200-300g.kita diena ,kita vieta,prisiminus senus laikus dejau vaizdu :D kiekio nebesuskaiciavau ,bet tikrai ,kaip man tai daug :) virs 10 zuvu nuo 800 iki 1200g ir smulkesniu 5-6 po 500-700g tu net nebefotkinau ,apturejau malonumo :niamniam: :) pavadziu nunese irgi daug :x pasiute matyt vakar buvo :x foto vakare ;) tik nezinau kiek ju ideti ,nes turiu virs 20 fotkiu :D
KRAUZAS

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by KRAUZAS »

diaugiau nebetelpa :D cia abieju dienu ,dar fotkiu liko :D
bmw_fane

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by bmw_fane »

tie patys seni geri gervenupio prudai....kibo gan vangiai, reikejo rankiot po zuvele tai is sen, tai is ten :) viena riebesne papuole, kitos mazges :) sezona atsidariau :)
vilmis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by vilmis »

sveiki na snd vel buvau zukle bet rezultas nulis nenori man tie upetakiai kipti :x arba toj upes dalij kur snd buvau ju nera nes dar ten pagaves nesu o snd matiau tik lydekas nersiansias ten :Yess:
DZY7

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by DZY7 »

Sveiki visi :labas: Buvau zvejyboj vakar, bandziau surasti upetakiu bet nekas nepavyko deja. Vietoj to kad pagauciau upetakiu pagavau dvi lydekaites taip pasventinau naujaji kota ir rite :geras: abi nedideles uzkibo viena po kitos viena apie puse kgkita netoli kg. Abi zinoma paleistos :) ir kaip tycia neturejau fotiko pasiemes :piktas: O snd buvau vienam tvenkiny tai pakrantes verda nuo lydoku :D
Darelis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Darelis »

FotoAprašymėlis iš šios dienos Nevėžio aplankymo štai čia :---> viewtopic.php?f=85&t=1461&p=224642#p224642" onclick="window.open(this.href);return false;
skwazi
Posts: 288
Joined: 11 Apr 2008, 06:54
Miestas: Siauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by skwazi »

Pabandziau ir as prisimint atvira sezona. Su sunum nuvaziavom gaudyt "sprotu" ir anie kibo kaip isproteje, nereikejo net sertis.
Zaidimas meti-trauki-peleidi pavyko, sunus sake vaziuos dar paleidinet zuvies :geras:
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Aisteris »

Aha ir as jau siandien mirkiau plude Arimaiciuose. Bet kur nekibo, bet galu gale uztaikius vieta, ant teslos kibo kuojos...ir visai padorios! Smagu! :Yess:
arutis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by arutis »

Vakar per tris valandas prie "Akropolio" nuo krantinės 10 kuojų ir trys ešeriokai, viso šiek tiek virš kilo žuveliokų. Kibimas tai yra, tai visai štilius... Pirmas mano laimikis plūdine šį pavasarį, manau, kad neblogai... ;)
karsis
Posts: 383
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by karsis »

sio savaitgalio 10.8 kg Placiau viewtopic.php?f=12&t=541&p=225327#p225327" onclick="window.open(this.href);return false;
P1060688.JPG
mixas
Posts: 628
Joined: 01 Sep 2008, 13:05
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by mixas »

Valkatavom žemupyje. 5 tadienį pavakariais atsiradom skirvytėj, už trečios betonkės. Girdėjom gandą kad karšis eina. Nustebom, dvi mašinytės ir vos keturi žmogeliukai kurie niekuo negalėjo pasigirti. Vanduo aukštas, gal koks 15 cm iki betonkės viršaus. Pervažiavom į atmatą. Ten visai kitas vaizdas, žmonių daug. Vos radom kur įlyst. ( pagrindiniai srautai pradėjo važiuot kažkur nuo 3 ryto) Vietą užsimušėm, ti šašlykas po 50 ir gult. Atsibudau 2 nakties. Kormoranai pažadino, galvoju miegot nebeišeis einu prie donkių. Ti silpnokai bet kibo, iki kokių 7 ryto, po to kibimas kaip ranka nuėmė :shock: pakirtau vieną stintą, antrą, chėbra sako, balta nebekibs - stinta eina. Kas įdomiausia kad stinta dar su ikrais. Neturėjo išneršt? Galutinis rezultatas kaip žemupiui prastas. Pora gražių kuojų ir dar 15 ka smulkesnių žuvelių, neskaitant pūgžlių...
Wirtualus

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Wirtualus »

Sestadieni buvo zvejota musoje ties salociais. Vandens daug, vanduo greitas ir gan nesvarus...Zvejota federiu...Tai rezultate gavosi kad atsidure tinklelyje ziobrys, puskarsiu ir plakiu, bei jiems kompanija palaike viena kita grazesne kuoja....Ir daug daug daug sapaliuku, kuojuciu ir kitos katino vertos zuvies, kuri keliavo atgalios...
mixas
Posts: 628
Joined: 01 Sep 2008, 13:05
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by mixas »

Vakar pasivaikščiojom palei šiauliofkę, planas atsidaryt spininga unt ešerio nepavyko... aniem vestuvės ar kas ? :x
Sky'us

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Sky'us »

Vaiksciojau ir as palei siauliofke sekmadieni su spinigeliu, lydekos zolese vartosi,viena maciau net kaip guminuka mano seke iki kranto :D O kibimo 0. Stirna prasuoliavo bespiningaujant kokiu 50m atstumu nuo manes, tai nors vaizdu graziu pasziurejau :)
Malik
Posts: 111
Joined: 21 Jun 2010, 22:37
Miestas: Siauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Malik »

nuraminau ir as savo kirminiuka zvejybos :) grazus vakaras :Yess: jau silta todel ir pasedet norisi prie vandens :Yess: :ateivis: kad tik to laiko butu :yes:
Gedcka

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Gedcka »

Vakar pagaliau pagavau pirmasias šių metų žuvis. X ežerėlį kur jau 2 metus nieko nepagavau virš 0,5kg, šie metai pasirodė su savo sportininkais :) iš viso 2 karpukai (35 ir 30cm), 1 lynas (40cm) ir smulkmė. Visko nespėjau nufotkint, nes jau rankos šalo brrr... Aukšlę pajamiau 15cm :shock: ,bei paleista daug smulkmės :) . Sezoną skaitau atidarytą! :shock: :Yess:
Arunasbaze

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Arunasbaze »

Siandien Dubysoj 13 ziobriu,dydziai ivairus....salia gaudanciam zvejui uzkibo netiketas priesininkas,kai ka man pavyko nufilmuoti....veiksmas klipe po mazdaug 7min begimo pasroviui paskui zuvi... :D
http://www.youtube.com/watch?v=DHhLEtQ4TFc" onclick="window.open(this.href);return false;
vilmis

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by vilmis »

vakar su tevu atidarem pludines sezona upej zvejojom nuo 12 iki 3 h pagavom neblogai sakant kaip dienos metu
DZY7

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by DZY7 »

Sveiki as vakar viena peiliuka snd taip pat viena peiliuka :D kol kas didesnes nepasiraso :x reikes keisti masalus :mda: plakiuku daug ir viena kita kuoja riebia. Veiksmas tvenkinukuose :)
bmw_fane

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by bmw_fane »

ne su spiningu, bet ant gyvos ir as su lydekom atsidariau :) nu ir kas kad nedidele, bet uztat grazi 8-) :D
Locked