Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Locked
jordza
Posts: 505
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by jordza »

Buvau ant rytinio patikrint balos... :shock: a rūkas, vos davažiavau iki vietos.. kaip sako, po priboram :D
iš ryto skanavau dugną, ir apie 9 jau pradejau perimetro valyma :D
apskritai vienas jomas ir vienas bac kažkoks buva, daugiau nieko nemačiau... :)
t.y. meluoju skanuodamas aptikau duobę, pakraščiuose, ant šlaitų, oj kokius debesis roda :shock: turbūt visa balos šušara sulindus,
beje vanduo jau 3,8-4,4 pagal celcijų, žolės "krenta" ant akių, pakraščiuose, kur nežpučia musiau vėjas, jau buvo susidaręs ledukas :shock:
ir dar atsiminiau, kad vakar sumelavau dėl guminuko, anas gi pasirodo kad raudongalvis buva, o ne -uodegis :D
viena sesutė 65cm 1,65kg :oops:
Attachments
IMG_3778_.jpg
bmw_fane

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by bmw_fane »

siandien, 5val zvejybos, cia rezultatas :mda: na vis ne nieko :)
Attachments
1.jpg
kaip visada...namo.
kaip visada...namo.
rickalr

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by rickalr »

buvau nulekes siandien keliom valandom guminuka pamirkyti,spyga taukuota :D
User avatar
gedukas
Posts: 847
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by gedukas »

cia jau liga,nesuzalojimas :(
jordza
Posts: 505
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by jordza »

Vėl užsispyręs nulėkiau tik su džerkais ir ... smaguma, pagaliau abkatalinau clyber'į ...
neįplaukiau jau į vieną neblogą įlankėlę, nes ledukas banguojantis, pabijojau su gumiaške... tai šalia melduose ir sukrapščiau šitą grožį :ateivis:
žiedeliai irgi šalo, bet netrukdė
Copy of IMG_3786.jpg
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by triubica »

Prisidesiu ir as dar keleta zodziu. Zukle gavosi tiesiog fantastiskai nuostabi, su tokia nuotaika kad reta :Yess: Laimikiu nors praktiskai nulis, bet patirtos akimirkos isimins visam gyvenimui. Zuvis visikai neaktyvi,priezastis manau didziausia kad per nakti krito vanduo apie 40 cm :shock: . Bet vis ne tusciai. Aj va dar S-Line pamirso paminet :geras: metau metau vobleriuka jauciu anam gale kazkas uzsedo :geras: traukiu negreit o zuvis eina tik i sona ir nekyla niekaip nuo dugno, nu jau cia sakom tikrai grazus kazkas, Neriukas jau ir nervuotis pradejo :D na traukiu traukiu vis taip pat sunkiai ir be jokiu zuvies smugiu, mintys sukasi tikrai apie grazu lydi, pradejo kilti link pavirsiaus, ziuriu... juoda plona nugara, mintis salaciokas... taciau zuvis pakrypsta ant sono, ogi ziurim karsiokas pakirstas uz nugaros skersas eina :geras: na tiek mes ji ir matem, graziai voblikas atsikabina :cry: Pagal musu svarstykles rode kazkur netoli kilogramiuko :) . Tai tiek is mano puses :D Aciu S-Line kad pravale man upe kazkiek :geras: aisku tokius kliuvinius ir pats mielu noru buciau isvales :D
karsis
Posts: 325
Joined: 11 Apr 2008, 16:53
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by karsis »

buvom su arvydeliu , prie aleksoto tilto , tai prigaudem dviese 4.7 kg, ziobriai , meknes, 1 sapalas , 1 karsis vir kilo... smagiai pagaudem :Yess: :labas: P.S spinigistams : prie aleksoto tilto pagauna salaciu , prie mano akiu istrauke koki 3 kg o siaip matesi kad kazka traukia ir istraukia
User avatar
Supernatural
Posts: 429
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Supernatural »

Šiandien Gauštviny vienas kibimas, viena margašonė ~1,2 kg. Susigundė guma.
Buhalteris

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Buhalteris »

...šiandien, Mituvos užtvankoje ant jūratės 5kg lydeka. Skrandis visiškai tuščias...Tampiau tampiau pakrantėmis, kaip kvailys, visokias varlių imitacijas - nei barkšt. Tik užsidedi laiko patikrintą daigtą ir turi :geras:
Dar vieną ir 1,2 kg. pagavau...bet šiandien apie tokią smulkmę(tfu tfu tfu) ir kalbėti nefasonas 8-)
Attachments
Atvaizd0169.jpg
jordza
Posts: 505
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by jordza »

Šiandien buvau lydekų ant gumos, tai ties vandens nutekėjimu į "bosą" (užtvanka) suradau plūduriuojantį tik vieną voblerį, vis laimikis :D
IMG_3811.jpg
bmw_fane

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by bmw_fane »

siandien kelis tvenkinukus perejau, bet nieko, pora krepst buvo, bet tik tiek...beto uzkniso su antim kovot, ju tiek pritupe tam prude kad nera kaip uzmest, o kai pakyla visos kartu, tai net baisu daros :mda:
Attachments
vyras i darba, vaikas i darzeli, mamyte i zvejyba:D
vyras i darba, vaikas i darzeli, mamyte i zvejyba:D
DSC00018.jpg
DSC00016.jpg
Stopas

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Stopas »

katik nuo vandens. Rezultatai ne kokie: vienas ešerys ~ 300 g ir viena nelegale lydekaite...

Dar tradiciškai pora guminuku nuo kelmų ir kažkoki nei tai tinklą, nei tai bučių įsegiau. Du bučiai sujungti tinklu. Viduje viena lydeka ~ 2 kg ir karsiokas. Abu jau supuve kaip reikalas. Dar buvo pora mazu liniuku. Jei ne jie gal buciau ir nesisaldes ranku ir nesikapstes po puvenas, dabar teko traukti i kranta, pjaustyti ir gelbeti mazuosius.
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by triubica »

Siandien tevukas sesupeje bedzigaudamas lydekas ikuteno 1,8kg karsioka ant 8cm gumos, tvarkingai apsiforminusi su kabliu :plojam:
Attachments
20111116(001).jpg
bmw_fane

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by bmw_fane »

siandien veziau uosvene i soda, ten uz lapiu, tai pusvalandukui nubegau prie ezeriuko kur tik ziema esu zvejojus :) lygiai 45cm :)
Attachments
DSC00020.jpg
DSC00025.jpg
DSC00022.jpg
User avatar
Rolandas
Posts: 210
Joined: 17 Mar 2009, 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Rolandas »

Viskas. Sezonas uzdarytas. Praplaukiojom siandien pusdieni vienoj baloj tai "ant fukso" pagavau viena 47 cm- 750g. Ant fukso todel, kad dar tokio kibimo neteko matyt. Uzmeciau guma ir dar nepradejus traukt, kolegai pasiuliau po 50... mes uzsiinkarave, meskere guli isilgai valties, valtis isleto sukasi ir tik fyst, valas isitempe,valtis pasisuko,staigiai kirtau ir jauciu,kad yra :Yess: Taigi taip ir uzadriau si sezona. :Yess:

P.s. tevukas vakar Buivydziuose starkioka kilogramini paeme. Konkreciai su juo nekalbejau tai nezinau ant ko,bet speju,kad su pludinuke,nes ten vaziuoja kuoju gaudyti... Tai tiek.
KRAUZAS

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by KRAUZAS »

:labas: nieks nededa fotkiu, idesiu viena savaitgaline :) ,istraukiau jau su dvisakiu skrandyje +pavadis ,matyt ragatkininkai siauteja :)visai smagiai pagaudem sestadieni :) o sekmadieni buvom musoje ,leidomes su valtim , anei barkst ,egyda pora silkiu.
191.JPG
Buhalteris

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Buhalteris »

Raimis wrote:Ketvirtadieni (24d.) buvau vel Smalininkuose vegeles patykoti,
Su vėgėlėm taip..
Važiuoja daug žemiau Baltupėnų, po Sokaičiais, ir tai ne ką pagauna.Per keturis kartus vienas 1 kibimas...2kg....kitas -4 šlipsai.
Dar nepakilo jos...ir oras(čia apie atmosferą kalbu jei ką 8-) ) per geras
User avatar
Liveris
Posts: 308
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Liveris »

Vakar kolegos buvo ties zirgynu, tai per 3 zmogus, 5 vegeles.
rickalr

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by rickalr »

buvau vakar ir as dar karta ant gyvos pabandyti,nebuvo ka veikt galvoju reikia vaziuot,vistiek nera ka veikti :mda: niekaip paskutines kelias zvejybas napasiseka :(
na bet uz tai gryztant is zvejybos matem iziebta pagrindine sostines ir visos lietuvos egle :Yess:
User avatar
Supernatural
Posts: 429
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by Supernatural »

Buvom vėgėlių pabandyt. Teko pavargt, kol radom vietą, sėdom ties Smalininkais. Ištvėrėm maždaug iki dvyliktos, nes kai pries stipraus vėjo prisijungė lietus, net ir laužas nelabai gelbėjo. Per 4 žmones keli atsargūs kibimai ir viskas.
triubica

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by triubica »

Bandysiu atsiskaityti is pirmosios mano vegeliu zukles. Issausta ilgai lauktas ir planuotas penktadienio rytas. As ir mano tevukas pajudame is namu link jo didenybes Nemuno, susitvarke visus leidimus apie 13h pasiekiam numatyta zvejybos taska. Oras toks kad nesinori net lipti is automobiliuko :salta: , bet prisiverciame. Puciant bjauriam vejui, drebiant slapiam sniegui sumetam meskeres ir pradedam ruoztis uzveja kurioje ruosiames praleisti naktele. Pilnai isirengiame ir pradedame laukti pastiprinimo... Ir stai apie 18h S-Line jau pas mus :Yess: . Ir stai jo sliekai taip pat jau mirkomi Nemuno vandenelyje... Sedam siltai i musu uzveja prie lauzo. Uzverda kavute kuri mus silde is vidaus ir parasideda laukimas tos issvajotosios marmurines zuveles. Permetejame meskeres kas pusvalandi, ale ne klipst :x . Nakti diskutuojant kas negerai kad vegele nenori visai musu masalu. Neriukas prisimena Teleloto vedeja Siguti Jecena kuris saukdavo labai garsiai "Skambutis" :D ir praso jo pagalbos padedant suskambeti musu skambuciams, ir stai pirmas skambaliukas, begam prie meskeriu, bet gaila taip ir baigesi jis :( . Na kazkiek praskaidreja nuotaikos. Sedim toliau. Apie 6h ryto vel skambutis, si karta jau uztikrinciau. Kirtimas.... Yra... Po neilgos kovos pirmoji mano gyvenime vegele atviram sezone :Yess: .Laimes pilna, nezinau kur detis :D Sverimas parodo kad mano marmurine sveria 2,38 kg jai gerai atsimenu :D . Metu atgal meskeriuke, sedam prie lauzo ir pradedam pokalbius apie sunkiai, bet isvargta vegeliuke. Laukiam dar kibomo, taciau... Apie 8h ryto jau kraunames daigtus ir vygstame link namu. Nors pagauta tik viena vegele, laikas praleistas nuostabiai :plojam: . Aciu S-Line kad pasikviete mus i sia saunia zukle. Manau dar ir jis prides koki zodeli apie sia isvyka.
Attachments
DSC04220.JPG
DSC04223.JPG
DSC04230.JPG
jackfish

Re: Buvau ten, žvejojau tą. 2011-uju metų sezonas.

Post by jackfish »

Siandien Neryje su guma gaudant turejau viena lydekos kibima, truputi apkandziojo. Ir netiketai slaki 70cm pakabinau, kuri palaidau. Foto galbut po draudimo :)
Locked