Jaukinam lynus.

daxidas

Re: Jaukinam lynus.

Standartinėparašė daxidas » 16 Bal 2014, 19:40

Cesar rašė:
daxidas rašė:o sugedus varske geriau nei sviezia?

na man neteko zvejot su sviezia... nes man visada sakydavo, kad reikia biski pagedusios, tipo pagedusi igauna atitinkama kvapa... aisq nereikia laukt, kol ji pasidengs pelesiais... mazdaug savaite (gal daugiau) pagulejus saldytuve ji pageltuonoja ir yra tinkama naudoti... bet butent byri varske, ne liesa kur pakeliuose po 200g pardavinejama...

Tai kaimiskos reikia,riebios,ane?

daxidas

Standartinėparašė daxidas » 16 Bal 2014, 19:42

[quote="gedukas"jei uzkibs koks kilinis ar net dvieju kilu,duos vaizdu,sekancio ilgokai laukt reks,uztat seriuosi dvi vietas jei krantas patogus...[/quote]
Nu ne,ne,ne.Nekarta buvau pagaves kelis lynus kas 10min.rekordas po kilinio kitas kilinis per 2min.

Cesar

Standartinėparašė Cesar » 16 Bal 2014, 19:45

Taip daxidas :Yess: butent man kaimiska geriausia :Yess: ;)

daxidas

Standartinėparašė daxidas » 16 Bal 2014, 20:22

ech reiskia parduotuvine kuri siandien igavo kvapelio reikes ismest :pikta:

Cesar

Standartinėparašė Cesar » 16 Bal 2014, 20:35

o kam? gi lynas lynui nelygus... pas mane veikia vienoks pasaras, o pas tave galbut veiks visai kitoks:) bandyk, nepabandes nesuzinosi:) gal atvirksciai jis labai veiksmingas:) be to as paskutinius metus pirkdavau is parduotuves, nes karviu niekas nelaiko...

gbandis

Standartinėparašė gbandis » 21 Kov 2017, 22:00

kas geriau lynu serimui pasiteisina ar sutinti kukuruzai, ar sutinti zirniai?

gedukas

Standartinėparašė gedukas » 22 Kov 2017, 16:47

Vien grudais gali perserti....rinkciausi biru prievila su konservuotais kukuruzais.del tu tai tikrai neabejoju.valgomi visur ir visada...

vyktce

Standartinėparašė vyktce » 23 Kov 2017, 19:28

:labas: Sutinku su Geduko nuomone, buvau ,,uzsedes ant lynu" viena sezona uztvankelej. Gaudziau nuo kranto( linguojancio), dviem teleskopais(6 ir 7m) be riciu. Prasigraibiau dvi skyles po 4 kv/m tarp "eglutes" kamuoliu. Po braidymo ir valymo darbu- jaukinimas, pirmas kibimas po 40- 60 min!
Jaukindavau traperiu, lyg tai lin-karas, meduoliu, gal gvazdikeliu, kvapo. I kilograma sio biraus jauko imaisydavau skarda kukuruzu. I kiekviena " skyle" sumetu po 4 apelsino dydzio rutulius jauko, masalas kukuruzas+dzykai.
Nezinau kodel, bet lynai imdavo uztikrintai: plude vaziuodavo ir skesdavo, jokio drocijimo, kaip "ant slieko"

gbandis

Standartinėparašė gbandis » 25 Kov 2017, 23:28

gedukas rašė:Vien grudais gali perserti....rinkciausi biru prievila su konservuotais kukuruzais.del tu tai tikrai neabejoju.valgomi visur ir visada...

Man birus jaukai nepatinka. Megstu daryt ilgalaiki serima tik staibiais grudais. Tai suku galva kas geriau is tu stambiu. O smulkus prievilas smulkme traukia..

gedukas

Standartinėparašė gedukas » 26 Kov 2017, 00:25

Birus prievilas pritraukia viska.tegul ir smulkme.pagrinde jis kvapo ir skonio sleifa palieka kury ir isnesioja smulkme ir jis greiciau pasklinda didesniam plote.kas duoda signala zuviai maitintis.o stambios frakcijos pasare esancios smulkme neykas.cia pagrinde jei atvykai is anksto nesiseres ir nori greiciau pritraukt zuvy y prie kabliuko.kas dazniausiai ir buna atvykus prie balos.jei gyveni prie balos ir zinai kad ten tikrai lynai gyvena ir gali daryt isankstinius paserimus kas keleta dienu tada tikrai gali sertis vien grudais o zvejybos diena nesert o sest su biski prievilo ir masalu.o dabar pagalvok kad seriesi grudais ir lynas pirma diena neatejo ir tavo visas kilogramas daleiskim liko nesuestas kukuruzu virtu.kuojikes su plakiukais gi neykanda tokio lesalo.us dvieju dienu ateini vel uzpili gera kila...atsiranda lynas ar du ir sueda koky puse normos tavo antros dienos grudu o pirmos dienos norma jau rugsta....taip gali ir vieta sugadint perseres.rek zinot mazdaug ar tikrai tu ten ne kilima is grudu formuoji.betkoky gruda o ypac dar nedavirta zuvis ypac ilgai virskina plius dar saltam vandeny.geriau tada kombikormu su kokiais pagardais arba nedaug grudu sertis is anksto.lynas yra grynai meseedis todel ir toms skanus.jis dumbliu kaip kuoja ar sapalas nevalgo vasara.bet neatsisako na chaliavu ir gardesio augalines kilmes.ant kablio mauciau dzykus su meslinukais.

Grįžti į “Natūralūs masalai + jaukai”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias