Priedai valtims, aksesuarai

Guminės, PVC, plastikinės, varikliai, echolotai, GPS...
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

Folding Boat wrote::labas: Sveiki visi :)

Įkeliu šios popietės rankdarbius.
Medžiagos: nerūdijančio plieno vamzdis 40x40 mm, vaikiškų riedučių ratukai, varžtai ir veržlės M8, sriegio fiksavimo skystis.
Iš viso jie keturi, visi vienodi. Kiti komponentai bus rytoj :) Visi jie kartu bus naudojami su valtimi.

Kas tai :x :D ? Pirmam atspėjusiam pažadu prizą- vieną iš savo rankdarbių :)

Šiandien šią temą uždarau :)
"Projektas" baigtas. Dabar lieka prisukti ant ragų ir ridenti sulankstytą valtį. O mįslės įminėjas neatsiliepia :x :x :) Panašu, kad jo laimėjimą teks grąžinti į prizinį fondą :D

Vakar nepaminėtos medžiagos:
Plieninis vamzdis- 2 vnt.
Guoliai-4 vnt.
Termovamzdis su klijais- 2 vnt.




Žiūrim:
Attachments
ratukai ant stogo.jpg
ratukai ant stogo 2.jpg
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

rolandas99 wrote:Gerai,jog,taip staigiai baigėsi konkursas,radosi laimingasis,o tai bučiau tokio kliedesio pavaręs... :geras:

Rolandai, tuoj skelbsiu naują konkursą. Šį kartą "literatūrinį" :D
Va gerai, naudojuosi proga ir skelbiu dabar.

Reikalingas mano gaminamų valčių oficialus vardas ;) Mūsų rinkoje ar kitose rinkose esančių vardų nesiūlyti. Norėčiau, kad vardas būtų aiškus, trumpas ir lengvai įsimenamas.

Konkursas nuo dabar truks 7 dienas. Prašau visus dalyvauti. Prizinis fondas- 250 Lt vertės rankdarbis ;) :D Valtims skirtas, žinoma
mixas
Posts: 628
Joined: 01 Sep 2008, 13:05
Miestas: Šiauliai

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by mixas »

Hm. Pirma mintis šovė tai 123. na tipo paprasta kaip 123, bet tokis pavadinimas neatspindi valties lengvumo esmės. Mėginu su "Valtis vėduoklė".
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

Jomajo, Sauliau, taigi tu čia pas mus specas :Yess: Taip tiktų visiems suprantamas bendrinis pavadinimas. Tipo BRIG, ZODIAC. Būtų gerai (nors nebūtinai) ,kad atsispindėtų jog tos valtys sulankstomos. Logo irgi gerai :Yess:
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

Gera mintis :Yess: Įvedžiau į google ir :) :

http://www.google.lt/imgres?imgurl=http ... &dur=11777

Įtariu, kad mane jie galėtų apkaltinti vardo pasisavinimu :D
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

Vitolis wrote:Brizo – jūreivių ir žvejų globėja.

Brizo 1
Brizo 2
Brizo 3
Arba:
Notas – pietų vėjo dievas

Brizo irgi google duoda :(
http://www.nettivene.com/en/uudet-venee ... brizo/5207
Aisteris
Posts: 808
Joined: 01 May 2010, 23:24
Miestas: Radviliskis

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by Aisteris »

Blin kaip susinervinau.... :piktas: vakar apziurinejant ilgai ir nuobodziai tuos ratukus, ir man buvo kilus mintis apie masinos ragus, tik kazkaip pasikuklinau, o gal tiesiog kaip Rolandas minejo, bijojau "nusikliedeti"..... :x :( :D
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

Andu wrote:Šiaip pavadinimas neturėtų viršyti 2-3 skiemenų. Jei nori angielskai, tai gali būti koks "Wave"; FO-Boat (tipo Folding Boat)

Ačiū :Yess: :)
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

:labas:

Gal kas susidūrėte su tokiais irklų laikikliais? Kokie turėtų būti irklai, kažkaip juk irklas turi fiksuotis, kad neslystų į vandenį ir dar turi kilnotis aukštyn-žemyn?
Attachments
irklų laikikliai.jpg
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

Super, tikrai_savas :Yess: :Yess:

Nereikės man galvos sukti dėl to mazgo :)
Turiu tuos laikiklius ir ketinu panaudoti. Irklus vis tiek pats darysiu, tai tą įvorę teks iš kokio tai plastiko ištekinti. Aliuminio vamzdžių turiu tam reikalui užsipirkęs 2 mm sienelėm, mentės irgi yra. reikia tik dirbti :D
bigtire

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by bigtire »

Sveiki,

Įkišiu savo trigrašį dėl pavadinimų, gal ne i tema bet vistiek daugiau galvų :geras:

Beje idėja logotipui: pavaizduotas iš popieriaus išlankstytas laivelis, panasiai kaip susisiekimo ministerijos logotipe.

O dėl pavadinimo mano nuomone turėtu buti nesudėtingas bet kartu ir neapstraktus, žmogus isgirdes pavadinima turetu pagaut minti su kuo susijas dalykas. Kadangi uzsakovai tikriausiai jus dazniausiai turetu rasti suvede uzklausa folding boat. Pavadinime arba bent jau domene turetu buti zodis folding arba jo saknis, googlas daug geriau indeksuotu...

o mano pirmos mintys:

1. one hand boat - vienos rankos valtis
2, o my boat
3, compactic boat.
4, folder in water
5, fold your boat

:x :D
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

:labas:
Postą skiriu Da^Best :D Kitiems taip pat :)
Apie irklus.
Šiandien pas save radau štai tokias mentis:

Pirmosios kaina- 25,00
Paskutinės- 17,00
Vidurinioji jau pasiaurinta, buvo platesnė
Attachments
irklo mentis, plastikinė, itališka, 600x120 mm
irklo mentis, plastikinė, itališka, 600x120 mm
irklo mentis, plastikinė, kinietiška, 480x140 mm
irklo mentis, plastikinė, kinietiška, 480x140 mm
irklo mentis, polietileninė, gamintojas nenustatytas, 490x160 mm
irklo mentis, polietileninė, gamintojas nenustatytas, 490x160 mm
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

Liveris wrote:Kur rast tokių menčiu pirkt?

Daliau, kurių konkrečiai?

Pilkos 600x120 mm 25,00 Lt "Valtinės" parduotuvė Vilniuje
Juodos polietileninės (nepirkčiau, grubiai padarytos) 490x160 17,00 Lt ten pat
User avatar
Liveris
Posts: 311
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by Liveris »

Jau radau ir Šiauliuose pas save, turguje pas berniokus, panaši į tavo antrają idėtą, kaina 20 lt.
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

Daliau, jei tavo irklų mentys tokios pat kaip mano 2 nuotraukoje, nedvejodamas jas pasiaurink iki 140 mm. Ten kraštuose rasi tokias išilgai einančias briaunas. Tai beveik iki jų pjauk, paskui nuobliuok iki pat briaunų krašto. Ar supratai :) ?
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

rolandas99 wrote:O,kas ten blogai su paminėtos mentės pločiu? :x
Rolandai99, :labas:
Platesnės mentys dar nereiškia, kad lengviau ar geriau irkluosis, greičiau priešingai. Šiaip geriau jos ilgesnės ir siauresnės, pvz. 600x120 mm :Yess:
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

tęsiant irklų temą. Gaminys/ruošinys paruoštas milteliniam dažymui.
Liks užmauti mentis ir įkišti uosines rankenas ;)

Žiūrim :)
Attachments
šios dienos irklų ruošiniai.jpg
šios dienos irklų ruošiniai 2.jpg
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

Vitolis wrote:O nuvalyti smėliu po spaudimu? Taip vadinama " peskostruika"?

Tai vadinasi plieninis besisukantus šepetys :Yess:
Taip gerokai pigiau ir viską gali pasidaryti pats
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

Dar irklų tematika :)

Žiūrim:

http://www.youtube.com/watch?v=hsuIs5VlIJE
mixas
Posts: 628
Joined: 01 Sep 2008, 13:05
Miestas: Šiauliai

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by mixas »

kažin o tokio profilio gaminių būna? na kaip ta detalė kur prie transo tvirtinasi.
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

Labai gerai tinka ir lovinis profilis :Yess: Nereikia ieškoti to kas sunkiai randama ;)

tai tu, Mixai, dar nepasidarei :shock: :D ? Prieš metus jau kalbėjom apie tai...
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

Geras reikalas :Yess: :Yess:
Vitoli, susirask Rimosiaus rumpelio prailgintuvą. Jis su kryžme. Tam, kad variklį daugiau pasukti, nereikia šokti už borto :) Tas variantas man patiko labai.
Anksčiau ir aš buvau padaręs prailgintuvą elektriniam motorui. Kai pardaviau į Kauną motorą, rumpelio uodegą daviau magaryčių :) Nors foto čia kažkurioje temoje tikrai yra
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

Vitoli, jei gali daryk iš karto ir nepasigailėsi. Matai, tokia ta geometrija, kuo didesnis atstumas nuo motoro iki motoristo, tuo daugiau reikia pasukti rumpelį į šoną, kad motoras pasisuktų. Kitaip tariant, 10 cm rumpelio postūmis į šoną duos didesnį valties pasukimą nei 10 cm postūmis su prailgintoju.
Ar labai nusišnekėjau :D ?
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

Folding Boat wrote:
rolandas99 wrote:Gerai,jog,taip staigiai baigėsi konkursas,radosi laimingasis,o tai bučiau tokio kliedesio pavaręs... :geras:

Rolandai, tuoj skelbsiu naują konkursą. Šį kartą "literatūrinį" :D
Va gerai, naudojuosi proga ir skelbiu dabar.

Reikalingas mano gaminamų valčių oficialus vardas ;) Mūsų rinkoje ar kitose rinkose esančių vardų nesiūlyti. Norėčiau, kad vardas būtų aiškus, trumpas ir lengvai įsimenamas.

Konkursas nuo dabar truks 7 dienas. Prašau visus dalyvauti. Prizinis fondas- 250 Lt vertės rankdarbis ;) :D Valtims skirtas, žinoma
:labas:
Surinkau visus (?) siūlytus valčių vardus ir štai kas gavosi:
123; Valtis vėduoklė; Brizo; Notas; Gull Wing; G-5; T-10; Barbalas; Aisteris; Barbalaisteris; Mig Boat; Fan Boat; Wave; Fo- Boat; 4ld- Boat; Foldy- Boaty; One Hand Boat; O My Boat; Compactic Boat; Folder in Water; Fold You Boat; FBE; Fold Factor; ML FoldBoat; FB.LT; Folding Vector
Galite siūlyti ir kitus vardus. Gal kažką aš praleidau, prašau neįsižeisti. Tiesiog priminkite :Yess: Šią savaitę būtų gerai kad KK nariai prabalsuotų ir išrinktų tinkamiausią valties vardą. Ką išrinksite taip ir bus :Yess: Visa atsakomybė tenka Jums, mano draugai :) :Yess:
bigtire

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by bigtire »

Gull Wing skamba neblogai bet cia tik tarpkitko. Tikrasis klausimas: :labas: galbūt siame forumelyje yra žmoniu siek tiek nusimananciu medienos apdirbime? Noriu paklaust patarimo . Nenoriu cia tersti tai gal kas privaciai patars ir taip pagelbes?
bigtire

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by bigtire »

Bet kad cia nesusija su valtim:) bet kadangi cia yra daug auksiniu ranku zmoniu paklausiu cia:) Man reikia pasidaryti juostelių 50mm pločio 20 mm storio :) Profilio pavyzdys žemiau. Taigi, juostelių jau turiu, dabar tik reikia kazkaip išgauti profili. O dar tiksliau noriu susikonstruoti kažkokią paprastą frezą ar dar ką nors, kad galėčiau viską atlikti garaže. Patarkit ką daryti:)
Attachments
pavyzdys.jpg
pavyzdys.jpg (6.81 KiB) Viewed 4663 times
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

Apžiūrėjau tas juosteles :) O jos medinės ar fanerinės? Koks tų juostų ilgis?
Mano supratimu, jei juostelės jau išpjautos 50 mm pločio, dirbti rankiniu frezeriu labai patogu neturėtų būti, tačiau įmanoma. Pirmiausia frezuočiau centrinį griovelį, po to nuimčiau kampus. Frezas reikėtų parinkti iš parduodamų. Jos reikalingos dvi- centrui ir kampams. Tiktų ir savadarbės su sąlyga jei padarytos labai kokybiškai. Frezavimo mašinėlė juk duoda dideles apsukas ir mažiausias necentravimas gali baigtis traumatologiniame punkte :stop: :( . Vis tik frezerį apvertęs padu aukštyn primontuočiau prie kažkokio stalviršio, kad per jo skylę išlįstų tik frezos galas. Tada padaryti atramą (tinka prie stalviršio medvaržčiu prisuktas kampuočio, storesnės faneros ar lentelės gabaliukas.
Reikia atkreipti deramą dėmesį į darbų saugą Kitu atveju šį sezoną žvejoti gali netekti :(
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

Galima ir taip :Yess: Tik neaišku kokią įrangą meistras jau turi ir ką gali pasidaryti pats :x Be to neaišku kiek tų pagaliukų reikia :)
Post Reply