Priedai valtims, aksesuarai

Guminės, PVC, plastikinės, varikliai, echolotai, GPS...
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

baigiau vamzdinius koto laikiklius valčiai :)
Attachments
Koto laikiklis valčiai 2013 03 18 2.jpg
Koto laikiklis valčiai 2013 03 18.jpg
User avatar
Liveris
Posts: 311
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by Liveris »

Kazko man dar jiem truksta :) t.y. kaip jie prisisuks prie borto? nebent skyle per borta ir su varztu prisuki laikikli, taip?
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

Liveri, jau anksčiau atrodo rašiau, kad šitos haubicos tvirtinsis prie horizontalios plokštumos :D Ten tokie tipo suolai- ne suolai :x ;) Turiu juos jau gatavus, tik su paminkštinimu dar reikia važiuoti pas kilimų apsiuvėją. Gal rytoj laiko tam rasiu, tada ir parodysiu visą bendrą vaizdą. Truputį kantrybės :)
User avatar
Liveris
Posts: 311
Joined: 08 Oct 2008, 19:05
Miestas: Šiauliai
Contact:

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by Liveris »

tada laukiam galutines fotos, nes pagal mane šitas reikalas turėtu fiksuotis kaip spaustuvai, vienas krastas atsiremia, o su varžtu priverži ;)
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

Ne taip :mda:

"suole" yra dvi 8.5 mm skylės, iš apačios kišu tą varžtą su plastmasine rankena, virš "suolo" išlenda dalis varžto. Koto laikiklio pade yra skylė su sriegiu. Tai į ją ir įsuku tą varžtą. Nustatau pasukimo kampą ir iš apačios priveržiu. Tada nustatau pasvirimo kampą. Ir... viskas :)
rimosius

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by rimosius »

Liveris wrote:tada laukiam galutines fotos,
Liveri, nieko tu nelauk :stop: susirenkam per pavasarini meeta ir pamatysim savo veizuokliais :yes: , Mindaugo darbu isbaigtumas mus ne viena i ,,nekazkokia,, padeti pastatys, bet tai ir yra varomoji ,,sveikata,, tobuleti visiems :Yess: :yes: :boss: :D
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

rimosius wrote:
Liveris wrote:tada laukiam galutines fotos,
Liveri, nieko tu nelauk :stop: susirenkam per pavasarini meeta ir pamatysim savo veizuokliais :yes: , Mindaugo darbu isbaigtumas mus ne viena i ,,nekazkokia,, padeti pastatys, bet tai ir yra varomoji ,,sveikata,, tobuleti visiems :Yess: :yes: :boss: :D
Tai kada tas meetas :D ? Jau turiu skubėti daryti? O tai db yra tik trys suolai, inkarų fiksatoriai, haubicos. O valties tai dar nei kvapo :oops:
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

tikrai_savas wrote::labas: Nu as iiilgai iiilgai ziurejau ir sukau galva - kam prireike dvigubo vienos krypties judejimo :x Daba dasuto - taigi liuks dalykas: varzto pagalba pasirenki reikalinga koto kampa horizonto atzvilgiu kol velkiauji, o pajutus kibima, tiesiog atlenki vamzdi i virsu, pakirsdamas zuvi. Nereik gaist laiko istraukinejant koto is tvirtinimo.
P.s. Indomu, cia as vienas toki sprendima tik dabar pamaciau :oops:
:D Taip, Sauliau, dvigubas vienos krypties judėjimas būtent tam :Yess:
rimosius

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by rimosius »

Folding Boat wrote:
Tai kada tas meetas :D ? Jau turiu skubėti daryti?
Mindaugai, turbut per darbu gausa neperskaitei, artimiausias pavasarinis meetas geguzes paskutini sventadieni :yes:, laiko daug ir specialiai nieks tam ruostis neprivalo, kas kuo ,,bagotas,, tuo ir pasidalins, as net savo veterokui zvakes prasipust zadu :yes: :boss: :D
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

Cabelas pati nieko nedaro, tik pardavinėja kitų pagamintas prekes. Atrodo, kad taip ir yra :)
Dainiau, kokio diametro skylės tavo scott laikikliuose? Pas mane 30 mm
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

Buvau numetęs savo teplionę, tačiau tyla kai tanke :D Jokių pusrutulių pajudinimo :shock:[/quote]

Pirmiausia tuos pusrutulius reikia turėti bent kiek raukšlėtus :D O mes ką? Visi kaip nugludinti :geras: Teks, Vitoli tau trance skyles daryti ;)
Mano kaimynas kai nusipirko naują valtį... "Kolibri" :geras: tai iki plaukiojimo sezono pradžios per visą žiemą tik su kojinėmis į ją lipdavo. Labai bijojo ką nors gręžti, prisukti, priklijuoti, patobulinti :) Vėliau įsidrąsino, jau lipo į ją su batais, "netyčia" kokį atsuktuvą ar plaktuką numesdavo ir nenusikeikdavo. O pradžioje mane tik pagarbiu 2 metrų atstumu prileisdavo.
Vitoli, tikrai_savas buvo parašęs postą apie savo Zodiac tranco ratus. Susirask ir pasiskaityk. Nėra čia ko dviračio išradinėti, juolab, kad čia jo ir nereikia.

Sėkmės :labas: :isveikata:
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by Robke »

:mda: a tai ko negalima butu su tokiais prispaudejais, kaip mataras tvirtinasi :mda: is kokio profiliuko pavirint truputi tektu ir priverzi is virsaus ant transo kaip varikli :x
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

Robke wrote::mda: a tai ko negalima butu su tokiais prispaudejais, kaip mataras tvirtinasi :mda: is kokio profiliuko pavirint truputi tektu ir priverzi is virsaus ant transo kaip varikli :x
Man reikėjo, kad būtų būtent taip :D Kai kam nors kitam reikės kitokio tvirtinimo (kaip tu sakai) padarysiu kitaip arba jis pats pasidarys ;) :)
Mano laikiklių modelis nėra joks etalonas. Padariau kaip man atrodė geriau ;) Negi čia dabar visada gali man atrodyti geriau? Kitiems juk geriau kitaip ir prieš save teisūs :Yess:
Tadelis
Posts: 43
Joined: 19 Jul 2011, 07:30
Miestas: Rokiškis
Location: Rokiškis

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by Tadelis »

Vitolis wrote:Aišku kad ir gražu ir patogu. Bet tai kiek papildomų pribambasų mašinon suskraut reiktų :shock: Jūs protingieji kurmiai geriau patarkit kaip transo srity prigalvot kokius ratus (be papildomo transo žalojimo) Buvau numetęs savo teplionę, tačiau tyla kai tanke :D Jokių pusrutulių pajudinimo :shock:
O tai netiktų?????
Attachments
s7_017441_999_01.jpg
s7_017441_999_01.jpg (33.44 KiB) Viewed 5444 times
s7_017441_999_alt01_01.jpg
s7_017441_999_alt01_01.jpg (94.22 KiB) Viewed 5444 times
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by Robke »

Folding Boat wrote:
Robke wrote::mda: a tai ko negalima butu su tokiais prispaudejais, kaip mataras tvirtinasi :mda: is kokio profiliuko pavirint truputi tektu ir priverzi is virsaus ant transo kaip varikli :x
Man reikėjo, kad būtų būtent taip :D Kai kam nors kitam reikės kitokio tvirtinimo (kaip tu sakai) padarysiu kitaip arba jis pats pasidarys ;) :) :Yess:
;) Dede, as cia Vitoliui rasiau :D , atleiskit, kreipinio nebuvo :oops: , as pries Jusu laikiklius neturiu nieko pries :Yess:
jordza
Posts: 675
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by jordza »

Robke wrote::mda: a tai ko negalima butu su tokiais prispaudejais, kaip mataras tvirtinasi :mda: is kokio profiliuko pavirint truputi tektu ir priverzi is virsaus ant transo kaip varikli :x
pas mane ant zodiac jau yra tos skyles, bet jei sutvirtinti, teisingai sakai reikia kazkokio remelio apacioj stiprumui, bet tada hemarojus gausis su ju demontavimu, kai nuvesi iki vandens ...
Attachments
IMG_1080.jpg
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by Robke »

:( nemoku as piest, ar tau didelis hemorojus varikli pakabint? :x , lygiai toki pat tvirtinima padarai, tik ne varikli pakabini o ratukus :x , na platesni kazkiek, per visa transa i ploti gali daryt. Nu nemoku paaiskint zodziais :oops:
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

;) Dede, as cia Vitoliui rasiau :D , atleiskit, kreipinio nebuvo :oops: , as pries Jusu laikiklius neturiu nieko pries :Yess:[/quote]

Dėde, ir aš apsižiūrėjau, kad mudu kalbam ne apie tą patį :geras: :geras:

Atsiprašau :Yess:
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by Robke »

:D nu va, Folding idejo jau, tik as turiu galvoj neapversta valti, tad prisukima ta reiktu apverst aukstyn kojom- ir tvirtinimas gatavas ;)
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

Perskaičiau visą japonų straipsnį :D Gražūs piešinukai, o ir idėja neprasta. Tik su tais guminiais-plastikiniais profiliais pas mus gali būti problema :x
Bet prie dugno galima klijuoti kažką iš to kas mūsų rinkoje yra klijuojamo. Man patiko balionų apačioje esančios briaunos- kyliai. Patiko tol kol nereikia valties susukti :D . O gal jie neina per visą balionų ilgį :x ? Greičiausiai, kad tik atskiras fragmentas :mda: :)
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

Vitoli, :labas:

gražus darbas :Yess: :Yess: :Yess: Giriu tave.
Daryk taip pat ir savo naujai valčiai. Kad neatsirastų "pragulos" ištekink iš gumos ar poliuretano tokius užmautukus ant tų dviejų ašių. Tikrai nieko nepratrins ir netrukdys surenkant. Pagalvok ;) Paprastume slypi genialumas :geras:

Dar kartą sakau- DARBAS GRAŽUS :D Tik ašį daryčiau šarnyrinę (lūžtančią), kad nereikėtų to drato ir trosų
Tadelis
Posts: 43
Joined: 19 Jul 2011, 07:30
Miestas: Rokiškis
Location: Rokiškis

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by Tadelis »

Gal padės.Šiuos ratukus naudoju savo plastikinei valčiai nusivežti iki vandens.Nei gręžti nei pjaustyti valties nereik.Ratukai tvirtinasi prie transo su užspaudėjais i vsio.
Gal pas ką rimtesnių pasiūlymų būtų plastikinei valtikei.Svarbu kad nebūtų didelis ir sunkus priedas.
Attachments
20121122289.jpg
20121122290.jpg
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

o kur tie užspaudėjai? Kokie jie?
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

Vitolis wrote:D4kui Savas. Turiu ir tokią mintį. Turiu pirktines strubcinas, turiu vežimaiti varikliui, akumui ir kitiem pričindalams iki vandens dasivežt. Matyt pasinaudosiu tavo patarimu ir darirbsiu atramas kad palystį po transu. Dadesiu vieną skersinį strubcinoms priveržt ir :Yess:
O ratukų skersmuo nebus per mažas? Balionų galai vilksis žeme :x
Tadelis
Posts: 43
Joined: 19 Jul 2011, 07:30
Miestas: Rokiškis
Location: Rokiškis

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by Tadelis »

Folding Boat wrote:o kur tie užspaudėjai? Kokie jie?
Attachments
111210100207_37110.jpg
111210100207_37110.jpg (46.02 KiB) Viewed 5658 times
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

:labas: Sveiki visi :)

Įkeliu šios popietės rankdarbius.
Medžiagos: nerūdijančio plieno vamzdis 40x40 mm, vaikiškų riedučių ratukai, varžtai ir veržlės M8, sriegio fiksavimo skystis.
Iš viso jie keturi, visi vienodi. Kiti komponentai bus rytoj :) Visi jie kartu bus naudojami su valtimi.

Kas tai :x :D ? Pirmam atspėjusiam pažadu prizą- vieną iš savo rankdarbių :)
Attachments
KAS TAI?
KAS TAI?
rimosius

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by rimosius »

Gal tai vaziuojanti sedyne, na kaip akademinio irklavimo valtyje :shock: :x :)
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

Rimvydai, tavo atsakymas ... :fuu: :)
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

O joooooooo, tu laaaaaaabai drąsus :D . Giriu tave, teks pagyrų raštą kokį išrašyti :geras:
Rytoj parsivešiu dar dvi detales, pridėsiu dar keturias ir bus gatava. Kai rytoj parodysiu, visi be komentarų supras kas tai per žaislas ;)
minBOAT

Re: Priedai valtims, aksesuarai

Post by minBOAT »

Šiandien 7 val 36 min KK narys Viruss atspėjo :D :Yess: mano mįslę- vienagyslę ir laimėjo...
Žieminį spiningėlį :D ;)

Sveikinu, Viruss :isveikata:
Post Reply