Aliuminio valtys

Guminės, PVC, plastikinės, varikliai, echolotai, GPS...
edmundaxx
Posts: 555
Joined: 17 Jul 2011, 12:47
Miestas: Panevėžys/Marijampolė

Re: Aliuminio valtys

Post by edmundaxx »

Chingy
Nes stabilumo joje visiskai nera. Net vienas zvejodamas nesant jokiam bangavimui, turi galvot kur koja statyt vaikstant, kad neatsidurtum kitoj pusej borto. :D
Jos vienintelis pliusas, kad jo lengva, o tas pliusas svarbiausias tiem, kam ja reikia rankom nesiot. Vis tiek kam rupi plaukt i Kauno marias ir pan., tai bus variklis ant transo, ir rankom nenesiosi, tad jos tas lengvumas pasidaro daugiau minusas nei pliusas, nes nesant svoriui nukencia ir stabilumas.
Velkiavimui ar nuplaukus ant inkaro lyna gaudyt, ok. Bet varinet po Kaunuskes starkio ieskant, tai cia nera net ka apie jas galvot.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

Aš ant savo Martytes 445U galiu ir ant borto atsisesti, jei reik, stabilumo per akis :D .. tiesa pasakius nesitikėjau. Tikėtiną variklis ja stabilizuoja 60kg. :mda: :x neturiu tam paaiškinimo kito.
Svoris jos plikos tik 92kg ,tikra plunksnelė i vandeni tik per keturis pirštus tesėda, ir tai prie 65 borto ir ilgio ko ne puspenkto metro.
Nors yra tame ir minusas ji per banga lipa o ne ,,taranu ,, ja pramuša...Bet arti metro banga jai kai ,,žąsiai lietus,,.
Bet K. mariose net ant kranto nebuves :oops: tai netemoi aš, kokiu ten laivu reik, jei jau taip ten smarkiai viskas.
Pas mane ežerėlis 9km. ant 3km., visko pakank per akis ir su žymiai kuklesniu komplektu jame, jei nesibraut i audros aki iš principo.
O esme, kad tiketina 95% visu lietuvos žveju i visokias mares net neplaukia ir net nežada, tad viskas ok su tokiom valtelėm.
Jei viskas susiklostys teisingai iki pavasario, mes jau trys esam, ,,Besteromanai,, :D kurie surizikuos.
Svarbu, kad entuziazmas neužgestų kai iki finišo tik pirstelejimas bebus likęs.. :D
DaliusM

Re: Aliuminio valtys

Post by DaliusM »

Viskas čiki su tuom besteriu butu, bet iš kur jam CE pasidaryt? Neprisiregistravus vėl apsiriboji ties siauru ežerų ratu ir vėl turi per nugarą vis žvalgytis.. :x
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

Registruoji kai savadarbe ir ok ..nuotrauku kaip ji daroma, ja darai :D , galima daaaug
prikopint :D
Tik svaršika reik su dokumentu pasigaut, kad ale jis dares, virines.
O kaip tada kitas savadarbes priregistruoja, jei visom butinas tas EC...pilni ezerai, kad ir mediniu be jokiu EC..ir motorais.

Aš tai turiu numerius nuo kitos panašios valties, ir lentele su duomenim fabrična, ant šono tik pavadinima spaustuvei ant klijonkes kita padarau..nu ir įrodyk, kad neta, ar ana :D
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

Blin, kai balius prasideda tai... va dar kone ideale Kazankė-Казанка M pasimaiše ant dienu i akis pas žmogų kuris ja net plaukes nėra.
Jei neatlaikysiu valios pastangom...bus dar vienas projektelis ziemai.. :oops: :D
Stabdziai pas mane padile toi temoi..kai vaikas koks, :oops: tik sublizgo ir duo duo duok.. :D
DaliusM

Re: Aliuminio valtys

Post by DaliusM »

Šiaip Lūkstas 10 km², ilgiausioje vietoje apie 6km, plačiausioje apie 3 km. Ir bangos prie normalaus vėjo tikrai isilinguoja neblogos, bet su KM tikrai nelyginčiau :)
karalaitis
Posts: 145
Joined: 13 Jun 2010, 08:29
Miestas: Utena

Re: Aliuminio valtys

Post by karalaitis »

Ir bangos prie normalaus vėjo tikrai isilinguoja neblogos, bet su KM tikrai nelyginčiau :)
ar verta apskritai zvejot prie "normalaus vejo"? Juk kokiam spalio - lapkricio menesi ir sedeti malonumo nera ir spiningu mojuoti... nebent velkiaut :x
As siemet irgi prie kieto korpuso gryzau, tik plastiko. Stebuklu nera, bet ir prikdamas nesitikejau kazko. Kiek isbandziau - prie vejo man uzteks jos Sartams , ciciriui, antalieptes marioms ir pan. O per audras... as ir katino i lauka neisleidziu.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

Jei velkiaut, tai tikrai verta, net labiau nei bet kokiu kitu oru.. ;)
gorkis1
Posts: 158
Joined: 13 Mar 2015, 10:23
Miestas: kaunas

Re: Aliuminio valtys

Post by gorkis1 »

valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

https://www.youtube.com/watch?v=aAETx2e8VSE
Kad man tokia šeimininke namie.. :D
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

Jei išsaugosi pludruma, nepaskandinamuma problemu neturetu kilt, teoriškai, reik pasiskambint i...ir užklausti.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

Taip ir pamaniau, kad Klaipedoi taip.. :D
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

Yra variantas B...registruok kol nepadarei pakeitimu, o veliau ir taip sueis, numerius jau turėsi..
Registracija dabar nuotoline, nuotrauku pakanka, gali nors beleka fotkint, kad tik dokai ir valties numeris butu tvarkingi.
Nuotrauku reik iš priekio iš galo iš šono ir lenteliu-numeriu..ir dok. kopiju +apmokejimo bankinio.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

Gražu... :Yess:
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

Reik paprotinimo..
Kas butu teisingiau, įsigyjant.
Nes jau akys išvarvet ima..ir škrabalas nebeverda.. :piktas: :-P :oops: :x
Winbot 420 Eva
https://windboat.kinetic-motors.ru/evo/ ... at-42-evo/
Ar...
Buster XS
https://www.buster.fi/en/models/buster- ... cessories=

Kainos +- pagal komplektacija artimos.
karalaitis
Posts: 145
Joined: 13 Jun 2010, 08:29
Miestas: Utena

Re: Aliuminio valtys

Post by karalaitis »

Man winboatas grazesnis :D
Jei rimciau tai sprest pagal ergonomika dar galima - ar tau reikia suolo per viduri ar ne. Jeigu zvejoji vienas, tai terrovai nuleidinet suolas tik trukdis
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

Pas Busteri suolas-dėžė išimamas, tad..fifti fifti..
User avatar
gedukas
Posts: 1161
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Aliuminio valtys

Post by gedukas »

Kame pontas...ar nori su veidrodiniu pavirsium plaukiot ir pantavotis ar geriau koky komufliaza infist ir nesukt pautu...
Bet koky metaliny pavirsiu atpoliruot(tam tikram laikotarpiui)...jokiu sugebejimu ir priemoniu nerek...
edmundaxx
Posts: 555
Joined: 17 Jul 2011, 12:47
Miestas: Panevėžys/Marijampolė

Re: Aliuminio valtys

Post by edmundaxx »

Pas mane ale grynas aliumas, ir gailiuosi, kad iškart neužsisakiau dažytos. Dabar pasidarius tokia matinė, ypač pasidarė po plovyklos su aktyviom putom. Žinau, kad atpoliruot lengvas reikalas, bet geriau kartą nudažyt norima spalva nei kelis kartus į metus mašynką su pasta kurt.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

Aliumas aliumui nelygu.
Kiek supratau rusiškas yra gan prastokos kokybes, net patys valčių ru. gamintojai apie tai užsimena. Kad rusišku gamyklų aliumo lapas vienas gali skirtis nuo kito net atspalviu, ir net storiu nors turėtų but fifti fifti.+ skirtingi gavimai. Todėl rimtesniems laiveliams jie perkas ne savo o iš užbalos , ir gerokai brangiau.
Kaip pvz. Marine kur turejau ,pardaviau užvakar per valanda po skelbimo įėdimo :oops: ..ir dar turiu viena jei ką . Tai aliumas ir po kurtai 10m. lauke ir plovimu auto plovykloi, liko toks kai katik iš parduotuves. Visgi yra skirtumai matyt, kad ir ką deklaruoja ten su tais jurineis-kosminiais.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

Gal kas temoi, o gal pamatuot galetu jei turit.
Koks yra priekinio ,variklio-inkaro, greitojo nuėmimo tas kvadratuks kur prie valties tvirtinas išmatavimas....Omeni Minkotinis, bet gal ten visi vienodi, netemoi kolkas aš.
Nes reik turet omeni kai renkiesi valtike, ar užteks ten prieki vietos standarte.
Kaip pvz..
https://www.facebook.com/kateriai/posts ... 5422380105
Buvau, čiupinejau..lijo kai iš..viskas ant greituko buvo, pasirode kotai toks mizerinis tas trikampiukas . O aplink parduotuvėse (paduko) tokio daikto kaip tas greito nuėmimo mazgas nieks netūrėjo.


ps.. kotai imu linkt link Buster XS... :mda: nors pirminis variantas buvo Winbotas 450..bet pasirodė didokas man..tada nukritau i 420.versija. Bet kai įlipau i Busteri tada ir supratos ko tokia jo užlaušta kaina palyginus pagal kitus tokioi komplektacijoi.
Nuotraukos to visiškai neatspindi, visiškai, nemoka jie reklamintis kaip pvz. ru. valtikės... reik realybei pačiupinėt ir tik tada spręsti apie laiveli,.. koks metalas, kaip padaryta-darbo kultūrą, kaip suvirinta, kaip suleista-išlankstyta viskas.
Aišku yra prie ko prikibti, kaip pvz..nafig dvi poros irklu laikikliu, planšeris be T-reikalo..na, bet visa kita nusveria visus minusus.
Tik kad pas ana priekine platformikė kur, tiketina, guls el. variklis-inkaras tokia..na :mda: skrumnavoka nors aš gal ir klystu.

Tad jei kas galit..bučiau [kep]
RemigijusS
Posts: 44
Joined: 12 Oct 2017, 06:11
Miestas: Vilnius

Re: Aliuminio valtys

Post by RemigijusS »

Pas mane tokia
Attachments
Screenshot_2021-10-23-13-41-56-237_com.google.android.apps.docs.jpg
RemigijusS
Posts: 44
Joined: 12 Oct 2017, 06:11
Miestas: Vilnius

Re: Aliuminio valtys

Post by RemigijusS »

Tai pagal matmenis ant bet ko turetu tikt
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

:labas: :Yess: :isveikata:
Belieka susicolint mūsiškai...
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

BUSTER XS-XSR
https://www.youtube.com/watch?v=SRzLH3Gss9U
https://www.youtube.com/watch?v=8-n1vmBXr-s
Gražumėlis tai.. :niamniam:
Praeita savaite tokioi sudėjau, konsolinei...kaiptai ką turėjau galvoi kandidatus i laivelio keitimą ale .. Winbotai, Brems, Lindreks, Aliumakraftai ir pan. ėmė ir nublanko..pagal estetika.Bent pagal mano skoni.




ps. ir jei kam..tai konsole palyginus visai nedaug tepadidina laivelio bendra kaina +-500eu. kainos klausimas.
bekonsoline versija 5100eu. sena kaina, nors gal kas ir kitės jau, nes viskas brangsta ne dienom o....
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

edmundaxx wrote:Pas mane ale grynas aliumas, ir gailiuosi, kad iškart neužsisakiau dažytos. Dabar pasidarius tokia matinė, ypač pasidarė po plovyklos su aktyviom putom. Žinau, kad atpoliruot lengvas reikalas, bet geriau kartą nudažyt norima spalva nei kelis kartus į metus mašynką su pasta kurt.
Kaipo yra sprendimas nuo Buster chemijos.
Yamahoi .lt jo turi.
https://www.youtube.com/watch?v=E8PJN1YkQio





ps. o variantas C butu.. :D https://zdecals.com/collections/bass-boat-wraps
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

BUSTER XS
Jau pas mani 8-)
Šikardos žaislas. :niamniam:
Virintai kniedytas laivelis, dvi technologijos viename.
Virinimo siūlės kai ne žmogaus darytos.. :ilike:
Profili kai suomiškas -švediškas medžioklės peilis.
Pilnai metalinis, išskyrus dugną-grindis ale iš kompozito, pagal išvaizda nepanašu i jūrinę faniera, bent ne ta kur esam pratę. Daugiau i tekstolito kokia tai atmaina su priedais.

Jei kam kada reiks apie ji info... [kep]
Post Reply