Aliuminio valtys

Guminės, PVC, plastikinės, varikliai, echolotai, GPS...
karalaitis
Posts: 145
Joined: 13 Jun 2010, 08:29
Miestas: Utena

Re: Aliuminio valtys

Post by karalaitis »

bent jau asmenine zinute jei nesupranti Pm... parasyk ka turi.
Deivis
Posts: 521
Joined: 11 Apr 2008, 07:44
Miestas: Kaunas

Re: Aliuminio valtys

Post by Deivis »

Mantas wrote:Čia su šituo puslapių reikalų žiūriu yra foto įdėti
Spaudi prikabinti faila ir prikabini :x 2 veiksmai :D
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

Gražus laivelis.. :Yess: :niamniam:
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

O aš va penktadieni Marine 445U parsiboginau iš Vilniaus , megztų aš jas -,,Marytes,, nors tu ką, trečia jau nučiupinėta :oops: tik ,,buferei,, kaskart vis didesni ir didesni M10-M12-445U :D
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

https://www.youtube.com/watch?v=Bi-YUA9zH38
MARINE aliumininių valčių įrengimas


ps. tolumoi ir maniške dar šviečiąs :D
Beje, paėmiau paskutine, iššlavė kaip prieš karą :shock: ..berodas dar 400U buvo iš visos tos gausybes kur video.ir kur i ekraną dar neįpuolė.
Va tau ir ekonomine krize, jei nebūčiau ta diena paėmęs butu ji jau pas kita šeimininką, nes eilei buvau pirmas , buvo ir už manęs :mda:
DaliusM

Re: Aliuminio valtys

Post by DaliusM »

valdas. wrote:O aš va penktadieni Marine 445U parsiboginau iš Vilniaus , megztų aš jas -,,Marytes,, nors tu ką, trečia jau nučiupinėta :oops: tik ,,buferei,, kaskart vis didesni ir didesni M10-M12-445U :D
Valdai, ar amunicija nebetelpa, kad ant tokiu dydžių pereini? :shock:
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

Vos vos, juk tik trys valtys kieme, ko norėt, kad viskas laisva forma tilptu :oops: :D
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

Akumas gale, kad atsvertu mergas priekyje.. :D
Šiaip akumo mase, šiuo atveju, nekritiška, kai bendra valties mase turejo gautis apie +-300kg...pofig tie keli kg. jei jie par kili išcentruoti.
Variklio papildomi ,,lašiniai,, čia daugiau lemia.
edmundaxx
Posts: 555
Joined: 17 Jul 2011, 12:47
Miestas: Panevėžys/Marijampolė

Re: Aliuminio valtys

Post by edmundaxx »

Valdai, is 455 darysi kazka ar ir paliksi bliuda? :)
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

Ne -nieko.
Nematau prasmes, ir išvis prasme ką tai daryt, antra deni, mūsų sąlygoms- mano sąlygose, yra gan abejotinas pliusas tokio tipo valtyse.
Trumpai, tema su dvigubu deniu tai ,,basiniu,, valčių tematika, amerikoniškos rinkos produktas. Kurios pačios iš savęs pločiu turi būti minimume apie +-2m., bortu +-70cm, bei svoriu nemažesniu kaip 200kg// o geriau dvigubai didesniu.
Kodėl taip..
Kai valties svorio centra iškeli iki puses valties borto aukščio, nepamirštam, kad ir žvejas yra svoris, ar žvejei.
Valties stabilumui atsiranda iššūkiu, duotu atveju lengva valtis ,kurios svorio centras nuo kilo persimeta i viršu tampa nelabai vykusiu projektiniu sprendimu, ypač jei dar statomos kėdės ant kuriu prisėdus svorio centras dar daugiau pasikelia .
Stabilumo atžvilgiu, tokia valtis, yra gera tik ramiu oru. Visa kita laika joje žvejoti, tai :mda: Tiesiog savaime ieškosi kur čia atsistot i žemiausia tašką, kad bent kiek komforto butu.
O imant, kad mano valtis, savo masei tik apie 90kg. o plotis kurtai pusantro m. visi tie čiudai su tokiu tiuningu gan nevykęs projektelis gausis. Beto ir šiaip man to kol kas nereik, nematau to pliusu, savo sąlygose.
Ypač imant omenį, kad aš plaukioju, gan dažnai, per gera banga, 10-15ms. vejas man įprastas žūklės partneris, tad stabilumas man yra prioritetas numeris 1.
Kai pvz. pažiurime ne i amerikonus o, kad ir i arčiau, i mūsų šiaurinius kolegas skandinavus , ar i ta pačia pamėgtą Airija.
Ten kur spinigavimas klesti. Amerikonišku ,,basiniu,, variantu beveik nepamatysi. Visur tradicines valtys, aukštu bortu, mediniu grotelių dugnu ir viskas. Paprasta, minimalistiška, bet veikia kuo puikiausiai.
O kodėl o todėl, kad sąlygos tokios, orai tokie, išplaukei per štili ir saulute o už pusvalandžio lietus ir audra, toč toč kai dabar pas mus nuo pavasario, net šiandien... beto ir kaina viso to šou nepaskutinei vietoi.


ps. beje Laivyne kai rinkaus valti, gan nemažai kalbėjausi su Darium- kur veda laivininkystes skilti per šendienkimba, tai jis taipogi , ne video rinkai, sake, kad tie iškelti deniai tai nelabai vykęs dalykas mūsų sąlygomis tokio tipo valtyse. Tiesiog iš to daromas verslas ir reik ,,parduot,, preke-darba. kaip pvz. 1000eu už medžiagas 500eu darbininkui tai padariusiam, ir daugiau nieko, klientas visada teisus, nors ir dalbajobas.
Bet jis pats rekomenduoja nepersistengti su tuom ,,euroremontu,, minusu daugiau nei pliusu.
Nebent pats laivelis yra ne toks jau laivelis +-5m. ir atitinkamu kitu gabaritu.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

Aš jau toks, užtikrintai ir aiškiai, kad nereiktu kartot :D
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

КАК РОЖДАЮТСЯ ЛОДКИ
https://www.youtube.com/watch?v=1S-usgr3wug
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

https://www.youtube.com/watch?v=UtF7qmOapO4
Алюминиевая лодка своими руками

Nu joo....pas kai ka rankos iš teisingos vietos auga.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

Ganėtinai saugu ir pakankamai, jei be fanatizmo per audras.
Aš pats jau daug metu plaukioju su kietakorpusinem valtim 1000ha telkinį, per įvairias oro sąlygas.
Tik niuansas iš praktikos, visgi, jei kieto korpuso valtis turi transą S jai butu diiidelis pliusas turet recesa, arba gamyklini arba pačiam pasidaryti (dvi skyles per transa kiaurai vandeniui + aliuminio plokštė +hermetikas+ kniedės).
Kitaip bus nejauku plaukt per didesne banga kai valtis išsilinguos išilgai, lipant i bangas. O bortai lyg ir aukšti BET gale ,,iškirpta skylė,, varikliui su S koja. Teks išmokt variklių dirbt taip, kad neužlietu gryžtamoji banga, bei palaikinėti vienoda greiti kai tam ir nera poreikio.Nekritiška, bet nervina ir nemalonu.Bet čia kai pataikai i banga viskas. Normaliu oru viskas ok.
Kai aš turtėjęs, ir turiu, jau ne pirma MARINE, L transas yra gėris ir didelis, daug jaukiau jauties per bangavima, balta vilni, kai kepure ima verst nuo galvos vejuks.O taip buna ne tik kai tiesiai imi ir neri i tokias oro salygas, o ir žvejybos metu pasitaiko, kai išplaukiai gražiu oro o grįžti jau per urlagana.
Bet tada yra ir kitas niuansas, kad reik ir variklio koja keist . :D
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

Gaila, kad pas mus neveža niekas va tokiu žaislu.
https://www.youtube.com/watch?v=P9prbWj2wlA
Butu bestseleris pas mus 100%...iman jų kaina bei musu kraštu pasiūla, net dauguma normaliu PVC pas mus gali kainuoti brangiau už ana saldaini.
Kiek mačiau, ,,bekilimine,, versija, kainoi pas juos apie 1200eu.. :mda: ...jei duotu kas imčiau dvi iškart :D
Kolega suka ūsą ja savais keliais kaiptai, per ana gala, susiorganizuoti, per furistus ar pan., nes labai patiko.


ps. neprasta idėja bizniukui savam atsidaryti jei kas turi tam gyslele,, pasididmenint,,. nes butu bekonkurencine niša.
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Aliuminio valtys

Post by Robke »

:labas: Tai PĖVĖMĖ dasided, muitas ir CE nebus muset :fuu:
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

Nu jasna, kad kai kas dasides, bet jei ir +50% viršaus butu, vistiek, daugiau nei dvigubai pigiau nei kokia lenkiška panašaus fasono pas mus.
Aš už toki varianta ramiai du gabalus atiduočiau, be atgaliniu minčių.
Pas mus panašios temos prasideda nuo 3000 eu.+ ir tas + ženklus.
O jei kas vežtu kaip atstovas, kas keista jog nedašuto dar niekam,nes panašiu variantu tikrai yra ir nemažai tuos kraštuos ko ne dešimtis firmu firmeliu.,. jiegi imtu už sandelio kaina viska o tai visai kita kaina nei ka matom mes.
Beje Tokio tipo ir gabaritu valtys, ru. teritorijoi labai sparčiai evoliucionuoja, konkuruoja, atsiranda vis nauji gamintojai. Kas muša kainas ir gerina pati produkta.
O esme, pas juos registravimas-teises reikalingos nuo bendro komplekto svorio tai yra valtis+variklis negali viršyti 200kg. tada jokiu popieriu nereik.
Tad visokios tarybines aliuminines valtelės, bei ale naujieji pasilakstymo-žvejybos kateriukai 4m.+ iškart perlipa ta kg. riba. O nenorinčiu prasidėti su valdiškais namais pas juos taipogi netruksta. Juolab jei yra noras persesti iš pusteškes i kieta korpusa ir nehemorojintis su mokesčiais ir viskuom kitu tai ir yra variantas.
Todel ta niša taip sparčiai ir juda i prieki, tokiam tipaže-gabarituose ir tokiose keistose, musu akimis, kainose nes konkurentai spaudžia vieni kitus.

O del sertifikavimo, tai čia techninis klausimas, man jo ir taip niekad nereikejo, kaip ir kolegom :D
Nors jei reiktu jis ir atsirastu manau.
Robertas
Posts: 292
Joined: 07 Feb 2011, 16:54
Miestas: Telšiai - Vilnius
Location: Telše

Re: Aliuminio valtys

Post by Robertas »

nu joo, cia tai kaina, nieko panasaus i musiskes :) Duok zinot jei ten tavo pazistamui pavyks tokia parsigabent kazkokiais keliais :D
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Aliuminio valtys

Post by Robke »

;) tai parsigabent "kaip du pirstus". Jei pasitikit rusu, perkat, uzsakote per logistika fura ir visi reikalai ;) Toliau jau mokesciu reikalai ;) Arba kontaktuokit tiesiogiai su rusu, zek imsit tris, tai rusas pats jums viska suorganizuos.
DaliusM

Re: Aliuminio valtys

Post by DaliusM »

Šita galima LT isigyti.. Tik kai prisideda parvežimas + CE + marža ir kaina gaunas vos ne 2x..
https://www.youtube.com/watch?v=JUj2hE8MaH0
edmundaxx
Posts: 555
Joined: 17 Jul 2011, 12:47
Miestas: Panevėžys/Marijampolė

Re: Aliuminio valtys

Post by edmundaxx »

Kauno mariose prie 5-6m/s dar puse velnio. Nors jau ir prie tokio vejo banga baltuoja. Ten nereik nei didelio vejo, kad gerai isibanguotu.
Pats ir giliuose apmastymuose, kokia aliumine imti. Bet kadangi dazniausiai zvejoju Nemune, Kupisky, Kaune, tai Marine net tarp variantu nera. Jau geriau prie PVC likciau.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

Grafikas manau tas nupieštas su S variantu kur recesas yra komplekte. Nes skirtumas nuo S ir L kai esi turtėjas tokias ar tokias yra labai ryškus, kai esi ant vandens, blogu oru.
Pas mane dabar transo aukštis yra 53cm., pas buvusia 38cm.Seniau ir ramiu oru reikėjo valtį stabdyti lėtėjančia tvarka, kad neatsivytu grįžtamoji banga.Jei varikli iškart nuo gliso meti ant nulio, banga per transą i vidų iškart pasisveikindavo ,nekalbant apie bloga ora kai dar ir bangos nardina valtį, jos galą.
Su L variantu, kol kas jokiu aukščiau išvardintu niuansu nepasitaikė.
Bet jei pas S versija yra recesas, visa tai jis sutvarko savaime, o buvo kalba apie valtis su S be receso- vandens gaudyklės. Kuria kaip minėjau galima ir pačiam susimeistrautu be dideliu moksliniu sugebėjimų.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

malro wrote:Perkant 3 valtis Bester 390 fish.Parvezimas fura 800 eu , muitas 2.7 % butu apie 70 eu , PVM. apie 900 eu - cia uz 3 vnt.....
Jei kas link žiemos sumastytu tokia avantiūrą mielai dasidėčiau. :labas:
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

Beto, jei butu tokia žinia paplatinta, manau ir 6 butu galima surinkt i siunta.
Bet čia, tokie dalykai ne ant smūgio daros, o kas be ko ir pačio užsakymo įgyvendinimas, ten gamyboje, taipogi užims tam tikra laika, nes kiek mačiau-girdėjau yra šiokia tokia ir eilute prie šių valtelių. Jos sandėlį neguli, tiesiai nuo konvejerio pas busima savininką keliauja.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Aliuminio valtys

Post by valdas. »

Reiktu pabendraut su tais kas veza Volzankas ir kitus ru. variantus, gal išeitu susitarti, bel Besterio pristatymo. :mda:
Post Reply