Benzininiai varikliai

Guminės, PVC, plastikinės, varikliai, echolotai, GPS...
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Benzininiai varikliai

Post by Robke »

:D tai va, BIRBINI :D
Dabar jei pirkciau mazai valciai varikli, imciau koki dvitakti petaka :Yess:
edmand
Posts: 185
Joined: 07 Dec 2009, 18:20
Miestas: Kaunas

Re: Benzininiai varikliai

Post by edmand »

:labas: na va, as pries menesi bandziau parduot Yamaha 5 2T praktiskai "nuliova" tik metai 05. tai uzkniso "perekupu" skambuciai. tada skelbime pakeiciau ji i "kitaica" 2,6 Hp, kuri lyg norejau sau pasilikt tipo velkiavimui. tai ta iskart nupirko... teks daba su japonu plaukiot, kai valti nusipirksiu :D :D
minBOAT

Re: Benzininiai varikliai

Post by minBOAT »

:labas:
Antras variantas man patiko...
Neapsikentę :geras:
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Benzininiai varikliai

Post by Robke »

;) Augi,pigia mėsa šunys ėda, o tai ypac tinka benzinams valtiniams. Jei pats nelabai rauki apie remontus uz tokius pinigus net neziurek :fuu:
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Benzininiai varikliai

Post by Robke »

;) ir butinai uzsidejes ant valties bandyk kai pirksi.Kaimynas pirko uzkure backoj, pagazavo, tipo viskas gerai. Pardavejas uzgarantavo, kad leds variklis :D Uzsidejo ant valties-neina visai tas variklis :fuu: Teko grazint ir tai per prievarta :D
User avatar
gedukas
Posts: 1161
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Benzininiai varikliai

Post by gedukas »

ten per galva turi begt vanduo.senuose motoruose termostato ner,yr kiauryme tam tikro diametro,kad pastoviai cirkuliuotu per karsciausias vietas.kurtis turi tiek saltas su padsosu tiek karstas be padsoso.kompresija jauciasi atjungus degimo apsauginy laida,kad neuzsikurtu.gaza turi priimt staigiai,tuo labiau ant laisvu apsuku.nieks netrukdo backoj ir pavara inmest ir gazo duot,tik atsitraukt rek,kad slapiem nelikt...ir pagaliau dangty nukelus yvertint vizualiai ar viskas originalas like,dazai ir varztu galvutes ar nesukaliotos,ar laidai nedadaryti kokie su visokiomizulkem ir pan.
User avatar
gedukas
Posts: 1161
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Benzininiai varikliai

Post by gedukas »

Begt vaduo turi is galvos kiaurymes graziai per apatinio dangcio kiauryme,o ne taskyt ten viduj viska.jei gazo nepriima ta kuro per mazai.gali kar as uzsineses but arba viduj motoro plunksnos jau luze ar pan.pro kurias degus misinys papuola per alkuniny y motora.per koja irgi turi purkst vandeny,bet pagridas per galva.
User avatar
gedukas
Posts: 1161
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Benzininiai varikliai

Post by gedukas »

Tai blogai.gal gaubtas kreivai stovi.svarbu ziuret kad teisi.gai vanduo is motoro galvos isbegtu...nesukim pautu.vistiek nepirksi...
jordza
Posts: 675
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Benzininiai varikliai

Post by jordza »

User avatar
gedukas
Posts: 1161
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Benzininiai varikliai

Post by gedukas »

ar yra koks budas neardzius motoro atlaisvint prikepusius ziedus prie stumuoklio uzpilant ar ipurskiant in cilindra kokio smaro.bo maniskis valgo tepalus ir musa kompresija in karteri ir per alsuokly apsika karba... :mda: rek kazka galvot...
Barbalas
Posts: 85
Joined: 16 Apr 2008, 21:02
Miestas: šilalė

Re: Benzininiai varikliai

Post by Barbalas »

per rusu jutuba paziurek ten daug diskusijos ta tema , aisku masinu , gal ka ir sau rasi , bet kiek ziurejau jei uzkepe tai pipets, cia apie masinas ir dyzelius greiciausiai,o gal kas ir yra ;)
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Benzininiai varikliai

Post by Robke »

Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Benzininiai varikliai

Post by Robke »

:labas: kokia kompresija turi but 2T dvieju cilindru matariuke Tohatsu 8 AG?
User avatar
gedukas
Posts: 1161
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Benzininiai varikliai

Post by gedukas »

Vizuose siuolaikiniuose benzuose ne maziau 10.
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Benzininiai varikliai

Post by Robke »

;) thankjū, ryt matuosiu ;)
User avatar
gedukas
Posts: 1161
Joined: 18 Apr 2010, 15:35
Miestas: kaunas

Re: Benzininiai varikliai

Post by gedukas »

jei kokie 9 tai kartu ieskosim kokio rasalo ant ziedu uzpilt... :D
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Benzininiai varikliai

Post by Robke »

:D as neieskosiu, o paprasciausiai-nepirksiu. A tai 9 jau blogai? Nu varikliuks 06 metu.
saulens555
Posts: 124
Joined: 01 Oct 2014, 21:52
Miestas: kaunas aleksotas

Re: Benzininiai varikliai

Post by saulens555 »

prie 7baru variklis nesikuria...jei sau darai ziedu atlaisvinimo procedura tai geriau ardyt ir sudet naujus ziedus....kiek dares ta procedura ne kart nepaejo,net isemes stumoklius mirkiau visokiuose skysciuose kad isitikint kas veiksmingiau,giariausiai nuplove stumoklius ikaitintas zibalas-100 laipsniu ir 20 min ,keli ziedai atsoko po puse....tai tik mano nuomone o eksperimentuot nieks nedraudzia :)
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Benzininiai varikliai

Post by Robke »

:x abiejuose kausuose po 7 lygiai, bet anas ir saltas ir siltas labai gerai kuriasi. Ale nepirksiu, muset prie pabaigos tada jau ans :( gaila.
edmand
Posts: 185
Joined: 07 Dec 2009, 18:20
Miestas: Kaunas

Re: Benzininiai varikliai

Post by edmand »

:labas: da ziurint koks matuoklis. automobilinis rodis zymiai maziau, nes jo santikinai didelis vidinis turis. man ant geri 2T-ko parode apie 5 nors kures ir dirbo gerai
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Benzininiai varikliai

Post by Robke »

:shock: voblia, aisku su masininiu matavom, o reik su kokiu?
edmand
Posts: 185
Joined: 07 Dec 2009, 18:20
Miestas: Kaunas

Re: Benzininiai varikliai

Post by edmand »

:labas: as tik maciau tipo tinkama. jis isisuka vietoj zvakes, o automobilinis uzkisa skyle is virsaus ( na toki as turiu nuo anu laiku ). del mazos varikliuko kubaturos zvakes lizdo turis turi didele itaka matavimo rezultatams. maniskiui 4,5 Hp kurio kubatura apie 90cm3 ( 2 cilindrai ) automobilinis parode nepilnai 5 :cry: . net varikli buvau atidares... tik po to pradejau "mastyt" kodel taip gavos...
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Benzininiai varikliai

Post by Robke »

:labas: na, matavau su benzininiam motorui skirtu iki 20 bar. kuris isisuka. Pasijamau as ta motoriuka, ryt bandymas ant mano didziosios laives :D Jei trauks panasiai kaip keturtaktis tohatsas mano tai as si pasiliksiu ir parduosiu Tohatsu 9,8 4T ir ta taviski Suza 6 AG, nes tas 8 2T man bus ant abieju valciu ir svoris :Yess:
edmand
Posts: 185
Joined: 07 Dec 2009, 18:20
Miestas: Kaunas

Re: Benzininiai varikliai

Post by edmand »

tai pas tave todel ir 7, pas mane beveik 5... as ir viska issipardaviau ir liko tik Yamaha 5 Hp 2T praktiskai "nuliovas". tai daba belieka tik ant valteles neprasaut kad but maloni pasiiminet
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Benzininiai varikliai

Post by Robke »

;) nekalbejai su Vitoliu is tribunos, jis "matraca" nusipirko ;)
vyktce

Re: Benzininiai varikliai

Post by vyktce »

:labas:
Tohatsu ant rankenos guldo.
koziris40
Posts: 491
Joined: 10 Mar 2014, 22:19
Miestas: Kaunas

Re: Benzininiai varikliai

Post by koziris40 »

SUZI 5AG - yra 2 "pagalvėlės " ... neatsimenu kuris ten šonas ;)
jordza
Posts: 675
Joined: 11 Apr 2008, 13:28
Miestas: Vilnius

Re: Benzininiai varikliai

Post by jordza »

Tai tikriausiai apie alkūninio guolius kalbėjo...
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Benzininiai varikliai

Post by Robke »

Tukas wrote:Robke, koks svoris tavo naujo pirkinio? Del kompresijos manau viskas gerai pas tave, nes su zmogum vienu snekejau, sake nuliova 4hp matavo, tai 6bar parode :)
:labas: 26 KG, tiek pat kiek Suzukis 4t 6 arkliu. Ryt nesu zmogiui pinigus, nes buvo daves pasibandyt. Varikli droziau intebsyviai Avily tris dienas, vien zo, nereik man tu keturtakciu :D I glisa lipa greiciau nei mano Tohatsas 4T 9,8, sveria jis 37 kg :( Gazas dvitakcio dirba visam diapozone, kai to 9,8 tik truputi daugiau ne puse veiksnus, toliau suk nesukes, naudos ner :fuu: nu gal sraigto reiktu kito :x Beje 6 suzuko tas pats :fuu: As apakes buvau kai pasisodinau dukra su anuke, o greitis sumazejo labai nedaug, tiesa nematavau nes neturiu su kuo :D I glisa soka irgi smagiai. Tad tuoj pardavime bus du matarai :D
User avatar
Supernatural
Posts: 438
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Benzininiai varikliai

Post by Supernatural »

Robke wrote:Tad tuoj pardavime bus du matarai :D
augi, nežiopsok. :D
Post Reply