Echolotai

Guminės, PVC, plastikinės, varikliai, echolotai, GPS...
User avatar
Supernatural
Posts: 424
Joined: 19 Apr 2009, 16:32
Miestas: Šiauliai

Re: Echolotai

Post by Supernatural »

Jaučiu, kad mano toks pat arba panašus - Humminbird Piranhamax 180 (trys spinduliai). Jei gamintojas nemeluoja, per valandą jis išsiurbia 100 mA. Jei gerai įkraunu savo 7 Ah batareikę, tai irgi ilgam užtenka.
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Echolotai

Post by valdas. »

Matyt tas pats..ju nebegamina, berods. Kaskada, kazi kas norejo, kad toki rasciau, tai neradau...
As beto ir apsvietimo ekrano niekad nejungiu..O gal ir siap kazi kas nuvike konkreciam modeli..
Nes, kad tiek laikytu, nebuciau patikėjas..Ypac, kad akumui tiek pat kiek ir jam.Kaip ir i pencija laikas..O jam nors tu ka..

Šiaip patenkintas aparatu, ner buve problemu, net prie minuso..
O ir piesia viska teisingai ir suprantamai..ir zuvies rodo begale, vis del to nerealaus aprepimo..nervina daznai tai.
Bet velkiaujant tai pliusas, kur zuvies stulpai ten ir plesrunas.
Beto mazas gylis jam jokia problema..
Kazko ,,krutesnio,, net poreikio nesimato, kad va imciau ir panoreciau.
Esu juk zvejojias su draugais pas ka eholotai jau visa galva, karta mandresni..Ale informatyvumu jie niekuo neperlipa manaji..O pagal asmenine nuomone, net ir kazkiek nusileidzia...turiu omeni spalvotasias versijas. Tas ,,Pikasinis,, avangardas ekrane, tai.. :mda:
Algimantas
Posts: 56
Joined: 29 Nov 2009, 17:52
Miestas: Stockholm Taurage
Contact:

Re: Echolotai

Post by Algimantas »

Spalvuotas ekranas turi viena privaluma, bent jau mano atveju, tai kad skiria kieta smeleta dugna nuo uolos, t.y. akmens, jo pas mane vietomis po kelis šimtus kvadratiniu metru, ten žuvies ieškot neverta. Nespalvuotu ekranu neidavo atskirt kas kur.
DaliusM

Re: Echolotai

Post by DaliusM »

Siaip raymarinas yra viena rimciausiu firmu uzsiimanciu profesonaliu echolotu ir kitu navigacijos priemoniu gamyba :roll: Kas liecia dragonfleju, tai cia ju toks eksperimentas bandant lyst tarp megeju, nors ir tai nemazai ten apdovanojimu pelnes.

Kas del spalvotu ar nespalvotu, ner labai jau cia didelio skirtumo musu kudrom manau, issiversciau ir be tu spalvu, ale kai pripranti visai grazu :) Jei dabar tektu rinktis echalota, pagrindiniai kriterijai butu ekrano dydis ir GPS funkcija :Yess:
umbro

Re: Echolotai

Post by umbro »

Turiu is masinu turgaus (sendaikciu) nupirkes akuma, buvo 2 dezes ju uzveze. Tai vasara pakrovei ir pamirsai. Bet rudeni kaip oras vesus, tai reik nepamirst pasikraut kas kokia trecia zvejyba :yes:
zipp

Re: Echolotai

Post by zipp »

Tai vienu žodžiu apsisprendžiau dėl dragonflay, tik galvoju 4 ar 5 ? Kiek pastebėjau skiriasi tik kaina, ir ekrano dydis, nes funkcijos lyg ir tos pačios? Linkstu prie 5, nors kaina 200+ Eurikų daugiau, didesnis ekranas manau pliusas, teisingai mastau? :oops:
rimosius

Re: Echolotai

Post by rimosius »

Patariu pirkt pavasari, tiek cia to sezono beliko :x . puse metu ilgesne garantija turesi, o tai apciuopiama :yes:
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Echolotai

Post by valdas. »

Del ekrano..koki turi tokio ir pakank..
Esme, kaip pacio reikalai su akim..Jei akinukai reikalingi, tai didesnis ekranas bus pliusas..
Jei ne tai ekrano dydis, tik pinigines storumo reikalas..Kazikokios esmes, didesnes, tai neturi..
Pats turiu ir didesni ir perpus mazesni..jokio skirtumo, bant asmeniskai man nera..
DaliusM

Re: Echolotai

Post by DaliusM »

Na kai dalini ekrana naudojant GPS tikrai skirtumas yra, o ir siaip maloniai kai nereik isitempus ziuret :)
zipp

Re: Echolotai

Post by zipp »

O kaip tie batimetriniai žemėlapiai, ar kaip ten jie vadinasi? :oops: Jie tik visai naujuose modeliuose?
ukininkas

Re: Echolotai

Post by ukininkas »

Sveiki gal kas naudojat humminbird HELIX 5 ir galit pasakyti kokiu pliusų ar minusų? Nes niekaip neapsisprendziu kas geriau loeranca 5, raymarinas ir dar helix užkabino. Tad prašau tautos patarimo. :plojam:
ukininkas

Re: Echolotai

Post by ukininkas »

Pazystamas ir turi 4 tai man ir labai nepatiko ekranas. Kolkas galvoju apie 5 pro raimarine bet nelabai isirenku
ukininkas

Re: Echolotai

Post by ukininkas »

Bet tai praktiskai del ekrano dydzio ta kaina yra smarkiai isaugusi :piktas:
minBOAT

Re: Echolotai

Post by minBOAT »

Pas mane 4pro ir ekrano dydžio užtenka, vaizdas ryškus
ukininkas

Re: Echolotai

Post by ukininkas »

Del ryskumo tai manau kad tas ryskumas tas pats ar 4 ar 5 tik kad smagiau manau ziureti i didesni ekrana :oops:
DaliusM

Re: Echolotai

Post by DaliusM »

viena pilna ekrana naudojant gal ir uztenka 4", bet jei reik naudot ekrano splita tikrai geriau 5"+, pasakokit ka norit, bet bent ant echaloto ekrano dydis nera paskutinis kriterijus, ypac be kito svarbaus atributo gpso.
Aika

Re: Echolotai

Post by Aika »

atejo laikas pirmam echolotui, nusiziurejau LOWRANCE Elite-4 Chirp tik neapsisprendziu ar su gps ar be jo imti. Jei gerai suprantu, gps jokiu zemelapiu nebus, tai ekrane tureciau matyti juodame fone savo nuplaukta marsruta? Yra kokiu galimybiu paciam pasidaryti batimetrini zemelapi ir ji isikelti i echolota?
Ar visgi geriau imti be gps ir prie sutaupytos sumos dasideti dar koki 100 ir pasiimti pvz rankini garmin gpsa?
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: PERKU ECHOLOTA

Post by valdas. »

Alternatyvu pilna..
http://ru.aliexpress.com/store/704993
http://ru.aliexpress.com/store/group/Wi ... 50959.html
http://ru.aliexpress.com/store/group/Po ... 50958.html
ir ttt..ziurim sone..


Jau ne pirmus metrus naudoju va sita.. :Yess: su melynu ,,prozektorium,, .. dabar ziuriu jis ciut pabranges, bet gal as ne pas si pardavejia pirkau..ir siuntimas buvo nulinis..
http://ru.aliexpress.com/store/product/ ... 88361.html

Dabar nereik net ledo grezti, kerta kiauroai, kol ledas vienalytis..zodziu kol neiskorejas, ar ner susales su kokiais brudais..
O siaip kisi i ekete ta prozektoriuka ir .. :ilike:
Zuvi rodo pilnai patenkinamai, dugna taip pat..Programeliu pasirinkimas gan protingas, pilnai tenkinantis pagrindinius poreikius..
Gali tuo prozektorium, konkrecia krypti ziuret, kur nukreipsi, ten ir matysi..
Ziemines zvejybos, kur giliau, nebeisivaizduoju be jo..
DaliusM

Re: Echolotai

Post by DaliusM »

pilnai pritariu, log irasymas daiktas :Yess: jei kisene leidzia, tai geriausiai 7hdi ar chirp, skirtumo musu gyliuose praktiskai tarp situ dvieju kartu nepajusi musu ezeruose.
DaliusM

Re: Echolotai

Post by DaliusM »

Susikeli per insight genesis i intika, paskui paskyroje savo gali perziurinet, kurt batimetrinius, isikelt kitu zmoniu sukurtus. Man tai :Yess: :Yess:
Šmitas
Posts: 163
Joined: 17 Nov 2013, 19:12
Miestas: Siauliai

Re: Echolotai

Post by Šmitas »

gal tu isprotejas 500 pinigu, nespalvotas ir be GPS..3D gal tik gerai , jau as tai imciau lowrance arba dragonfly su GPS ir chirp ir spalvota 2015m modeliuka.
rimosius

Re: Echolotai

Post by rimosius »

Na jau nedažuoto ir dar nukainuoto, niekada nepirkciau :fuu:
Šmitas
Posts: 163
Joined: 17 Nov 2013, 19:12
Miestas: Siauliai

Re: Echolotai

Post by Šmitas »

nu man rodo kaina
Kaina:
€596.65 €518.71
Sutaupote:
€77.94
Algimantas
Posts: 56
Joined: 29 Nov 2009, 17:52
Miestas: Stockholm Taurage
Contact:

Re: Echolotai

Post by Algimantas »

Taip ir darom, paliekam ant auto, na o jau kai randi idomesnia vieta ir sustoji , tada jau galima ir rankiniu butu nusistaty norima gyli.
gorkis1
Posts: 157
Joined: 13 Mar 2015, 10:23
Miestas: kaunas

Re: Echolotai

Post by gorkis1 »

skirtumai parodyti nuotraukoje
Attachments
raymarine.jpg
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Echolotai

Post by valdas. »

Klausimuks is praktikos..
As jau ilga laika ne temoi..Paskutinis eho. pirktas virs desimt metu atgal, gal dar seniau..esu patenkintas..
Bet ziuriu, nauju ,,zaideju,, i rinka prilindo..visokiu navarotu priaugo kruvos ir ttt.. Naujienu daug, bet as ju prasmes nesuprantu..ka raso, ka piesia ant reklaminiu ekranu, su realybe, kaip visada, neturi beveik nieko bendro..
Tad, kad nekrist veidu i sriuba..reik patarimo..
Juolab mano zukles poreikiai pasikeite..


Sakykim..suma trys, trys su kazikiek eu.aisku galima, pageidautina, ir uz maziau.. na cia orjentacinis stulpelis ikalamas, kad nenuklys i uzstukinius..
Gal zinot eholota su geru dugno skanavimu, piesimu..
Na, kad ir smulkmeneles kuo įdomiau eitu suziuret..
Telkinys seklus, maks 5,5m.. tad aprepimo plotas pageidautinas i didesne puse..

Esme, pas mane ezeras monotoniskas, niuansai minimalus, ju kaip ir ner..Bet tie niuasai ir yra esme..
Dabar ka turiu mane pilnai tenkina velkiaujant..bet netenkina taskiniam apgaudymui..Plius turiu tiksla, siemat, surast tame telkinije starkius...Ju yra,monstriniu, pats esu pagaves ir mates pagautus, bet nieks negaudo ju tikslingai..tiesiog kaipo ner ryskesniu, starkiniu, tasku..blynu blynas, su kumscio dydzio akmenuku pabarstymais, labai koncentruotais ir su padumblinimu..

Visu tu navigaciju ir ttt..man pofig...glaz almaz..
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Echolotai

Post by valdas. »

Gal yra turinciu HUMMINBIRD HELIX 5 DI
Yra prasmes tame ,, Down Imaging (DI). ,,
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Echolotai

Post by valdas. »

Dekui..pasidare aiskiau.. Su Lowranciniu dugno tuo piesimu susidires, patiko..

Šiaip kuo toliau i miska tuo partizanai riebesni...kai pradejau skaitinet, pasidare aisku, kad labai daug kas neaisku..ypac kai angliskai nemokytas..

Buvo mintis su dragonais prasidet,paskaitinejau, paklausinejau, bet pakalbejus issamiau su turinciu, tai :mda: ..kaina neatitink tai ka gauni..bent pagal ji..Viskas kaip ir ok, bet financine puse uzlauzta daugiau nei reiketu..

Ziurejau i Lowrancus penktos serijos, cia jau rimciau, kaina kokybe..bent 5HD DI radau uz 368eu..cia pas mus.
O Hum.. HELIX 5 DI 379eu..
Tai kaip ir tas pats..bet pas humirdika ekranas smagesnis, bent taip susidare ispudis, ir parametrai geris..
Tai dabar apmastyme sedziu..
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Echolotai

Post by valdas. »

koziris40 wrote:valdai , nu matysis 3 akmenukais daugiau ... ir tiek . :mda:
jei toks gylis gal kamera bandyk ikist ? :oops:
Pas mus labai net dideli ,,ežerėliai,, su vidurkiu 4-5m...6m. jau duobiu duobes..
Mano dabar turimas repia 90 laipsniu..zuvies begales..bet vat dugno struktura tai tik juodas horizontas su ale kauburiukais, net kieta minksta tik teoriskai piesia..nesuprasi zuvis ten ar kibiras...Tai ir reik keist situacija..nes velkei super o, bet taciau, starkio paieskai kaip ir nulis..
Kamera cia tipo bajeris.. :D :geras:
valdas.
Posts: 2067
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Echolotai

Post by valdas. »

DainiusM wrote:Valdai, dar side scanu pasidomek... man ir sitas momentas bais patiko. Irgi po truputi renkuosi ka imt. :)
Pas HUMMINBIRD.. jis saukiamas SI ..berods ...
Bet ten gudriai..jei atsiranda tas navarotas, kiek uzmaciau..iskart i komplekta bun GPS ir visi kiti pribambasai, kuriu man is vis ner poreikio, o kaina zenkliai, del ju, sukyla..
Bet gal ko nemaciau, neuzmaciau..
Jei ka uzmatet.. numeskit vaizdeli..busiu dekingas.. :isveikata:

Tas ,,side scan,,...man taip pat uzkliuvo...bet vat jis man tik ir reikalingas su iprastu i pora..visa kita pinigai i bala..o to nenoris daryt..
Post Reply