Echolotai

Guminės, PVC, plastikinės, varikliai, echolotai, GPS...
Robke
Posts: 1045
Joined: 11 Apr 2008, 12:14
Miestas: Panevezys

Re: Echolotai

Post by Robke »

jordza wrote:Jūs apskritai mąstot vyrai? Pradėjot lyginti rusų rinką su LT? Toliau nebesiplėsiu...
Gintuk, 6 kartus didesne paslaugos kaina :fuu: - tikrai ne rinkoj esme :fuu: :D
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Echolotai

Post by valdas. »

Tai, kad ir lietuvoi, oficialai..jei nereik kalbos ir tu jų kvailu batimetrinių kur sale Vilniaus tik, uz 1000eu. 9TI atiduoda.
Kame problemos.. :x

Beje del garantinio man jau teko susidurt, echolotu sritije..
Gerai, kad pirkausi čia o ne pas koki itala is ebejaus..kai akmuo nuo širdies, kai prispyrė reikalas.
Algimantas
Posts: 127
Joined: 29 Nov 2009, 17:52
Miestas: Stockholm Taurage
Contact:

Re: Echolotai

Post by Algimantas »

valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Echolotai

Post by valdas. »

Paprasta..as dažnai tai taikau pas musu pardavėjus, musu parduotuvėse.
Randi preke kitur eu. su priimtina kaina, kitokia nei pas mus.
Ateini pas mūsiškius, kalbies, parodai kaip kitur tai ir tai parduodama, kiek eu. ten kainuoja.
Jei preke rimtesne, galima ir iš anksto susiskambini ir nusiusti nuoroda pries ateinant i parduotuve, esu kelis kart dares tai.
Kompai dabar pas visus ant prekystaliu, problemų ner su infos pateikimu, radimu, čia ir dabar.
Ir kaip nebūtų keista, beveik visada jų kaina patampa analogiška tai anai ..

Kaip eilinis pavyzdys Koto parduotuvei ,,firminei,,.
Radau fideri kuris man lipo i ranka, kaina 250-260eu.. jei gerai pamenu..na bet tose ribose.
Sakau ot užlaužėte vyrai, nepirksiu tikrai nors patinka..pas anglus jis 160 svaru, buvau radęs, domius ta žūkles kryptimi, taip sakant seku kainas...
Sako palauk su kai kuom pašnekesiu..
Už keliu minučių ateina...180eu.. ir neskis, geriau mum palik eu. o ne anglam...
Ir jokiu burtu :D
Tiesiog reik kalbėtis su jais, priminti karts nuo karto, kad jie nevieni pasaulio bambos..nenori nereikia, yra kas nori ir kam reikia mano eu.

Su 9TI pirkimu..buvo analogiškai, kaina po pokalbio telefonu, priėstai nusiunčiau gmaila su nuoroda, krito iki ebejinio lygio kur pas italus. :D
Kaina kaip nebūtų keista, tiesiog per penkias minutes patapo ,,Italiska,,..su tam tikrom aimanų formom girdimom per telefona :D
Tik su aišku sąlygą, kaip be jos..viskas bus kaip pas itala,nebus lietuviu k. nebus batimetriniu lt...kuriu man ir nafig nereik.
Žodžiu standartine komplektacija.
Kaip sakant imk ir džiaukis.

Bet esmes šaknys, man reikėjo lietuviu k. :oops:
Be to norejau kai ko dar, ką pažadėjo dovanu kaip bonusa...o kas be ko ir garantinio vietinio. Šiuo klausimu jau esu mokytas, nemokamas garantinis is ten..tik žodžiai veji. nemokamo nebūna.
Tad susiejom su pardavėju, ant kalnelio, is abiejų pusiu su kompromisais.
Beto, JAU teko bendraut del 9TI..problemu programinei...man kai kas nepatinka.
Tai telefonu gavau ne viena varianta kaip tai galima išspręsti tiesiog namie, ką abejoju ar gautum pirkęs is kažkur ten, is už ,,jūrų mariu,,...
ir jei kas nesigautų susitvarkyti pačiam, atsiuskit ir bus viskas sutvarkyta arba pakeista i nauja, garantinis 2 metai.
Ir ramu man.
Galiu pakelt telefono rageli ir problemos spendžiamos čia ir dabar, kad ir valtį ežero vidurį.
Nesakau, kad mūsiškiai angelėlei, ir atiduoda viska sau i nuostoli.
Tiesiog reik suprasti, kad musu rinka..kai i metus parduodi geriausiu atveju pora dešimčių aparatu, ir rinkos kur pardavimai skaičiuojami tūkstančiais ar dešimtimis tūkstančių, bus vienodai adekvačios kainų srityje..Nereik būti naiviems.
Bet visada yra toks niuansas kaip, o dabar deramės, as galiu duoti tiek o koks jūsų geriausias pasiūlymas..
Ir žiuri, kažkaip viskas ima ir pajuda..

Jei pats nesikalbėsi su jais, nieks kitas to nepadarys.
As deruosi net del dziku dėžutės, ir ką jus pamanysit, visada nuleidžia :D centas prie cento ir mersas ;)


ps. http://m.angel-schlageter.de/
Norejom is ten Humimbirda šioki toki parsisiųsti...šiaip užklausėme žinute, kokios kalbos instaliuotos pas ji, koks garantinis..dar kazko Paklausem..jau nepamenu..
Tai atsakymas buvo, jūsų rinkai musu garantinis netaikomas..susisiekit su savo atstovais, pasitikslinkit. :mda:
Robertas
Posts: 292
Joined: 07 Feb 2011, 16:54
Miestas: Telšiai - Vilnius
Location: Telše

Re: Echolotai

Post by Robertas »

oho kokybe kokia :O liux
edga

Re: Echolotai

Post by edga »

Kiek kainavo siuntimas?
gorkis1
Posts: 158
Joined: 13 Mar 2015, 10:23
Miestas: kaunas

Re: Echolotai

Post by gorkis1 »

Geras filmukas kaip tinkamai susimontuoti echoloto sonarą.
https://www.youtube.com/watch?v=JuYsmJRc_fE
edga

Re: Echolotai

Post by edga »

Ar gali kas paaiskinti? Parduotuveje sake kad su humminbirdu norint paisyt savo zemelapius reikia nusipirkti specialia kortele? O su lowrance ne. Konkreciai domina helix 9 mega ir elite 9 total scan. Ir seip kuri geriau rinktis?
gorkis1
Posts: 158
Joined: 13 Mar 2015, 10:23
Miestas: kaunas

Re: Echolotai

Post by gorkis1 »

As asneniskai pirkau sita Garmin EchoMap PLUS 93 sv, braizo batimetrija pats iskarto..nieko burti nereik.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Echolotai

Post by valdas. »

Jei del individualios savo batimetrijos Garmin mažiausiai keliantis reikalavimu variantas..jokiu šokiu su ,,būgnais,,.
Pats mečiausi tarp Lowrenso ir Garmino..bet laimėjo liečiamas ekranas, kai išmokau su lietum tvarkytis.
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Echolotai

Post by valdas. »

Kai nori nuvalyt..biski yra reikalu, kai ekranas liečiamas. :D
O kai lyja pvz.. visa diena, kas šį rudeni ištisai buvo. Tai valai kas 15min.. vis..
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Echolotai

Post by valdas. »

Laaabai nepatogu.. kai tikrai dirbi su echolotu o ne vien plaukioji.
gorkis1
Posts: 158
Joined: 13 Mar 2015, 10:23
Miestas: kaunas

Re: Echolotai

Post by gorkis1 »

Įdomūs pastebėjimai apie echoloto daviklius ir jų tvirtinimą.
https://www.youtube.com/watch?v=GPqW_f_E7Vo
Tadas87
Posts: 44
Joined: 20 Jun 2014, 11:49
Miestas: Raseiniai - Kaunas

Re: Echolotai

Post by Tadas87 »

Sveiki,

Lowrance išleido naujus programinės įrangos naujinimus. Gal jau kam teko bandyti ar rasti kokios naudingos informacijos?
Labiausiai domina Lowrance Elite-7 Ti: https://downloads.lowrance.com/software ... tml?r=1365
Tadas87
Posts: 44
Joined: 20 Jun 2014, 11:49
Miestas: Raseiniai - Kaunas

Re: Echolotai

Post by Tadas87 »

Pas savi irgi atsinaujinau 8-)
Kas sudomino, tai FishReveal https://www.lowrance.com/help-and-suppo ... ade-nos59/

P.S. Gal kas turi gerų idėjų, kaip transportuoti pati echolotą nuo durų iki valties?
Pats echolotas bus montuojamas ant valties arba suoliuko.
Vienas variantas lagaminas ar įrankiu dėžė, bet tada jei į valtį užima nemažai vietos, o jeigu mašinoj palikti lagaminą/dėžę, tada nuo mašinos iki valties lieka nesaugus transportavimas.
Yra mintis dėti į kažką panašaus https://www.aliexpress.com/item/Neewer- ... 0.0.3exUsC ir į žvejybos tašę šalia kitų daiktų.
vyktce

Re: Echolotai

Post by vyktce »

Kaip cia nesuprasi, pries menesi pirkau svedu e-parduotuveje Olssonsfiske echo: pigiau "ant" 400 pinigu nei Lietuvoj:(
vyktce

Re: Echolotai

Post by vyktce »

:labas:
Matuoju totalscan trandiuseri prie valties- ilgas, zaraza :shock:
Variklio koja trukdys soniniam skanavimui. Montuoti apsukta, prie dugno kaip rusai nesinori..
Klausimas, jei nustatymuose pasirinksiu sonini skanavima pvz po penkis metrus i sona, daviklis vistiek muš placiai, o ekrane rodys penkis m. i sonus?
Ar sius signala mazesniu kampu ir variklio kojos neuzkabins?
gorkis1
Posts: 158
Joined: 13 Mar 2015, 10:23
Miestas: kaunas

Re: Echolotai

Post by gorkis1 »

Sunku pasakyti kaip ten tau bus su tuo šoniniu matymu jai po valtim somaro nekiši...gali bandyti dėt normaliai bet ziurek, kad sraigtu sonaro pasukus varikli nekabintum...nes tada isvis nieko nematysi. As kisau po valtim ir viskas puiku (pas man Garminas)
vyktce

Re: Echolotai

Post by vyktce »

Aciu,
Pradziai bandysiu montuoti prie galo. Klijuosiu nerzaveikos plokste prie valties, auto stiklu klijais.
Ploksteleje paruosiau keleta skyliu su sriegiais, galesiu keisti daviklio auksti.
Nenoriu grezioti valties, kol neradau tinkamos vietos sonarui.
vyktce

Re: Echolotai

Post by vyktce »

Priklijavau "laikinai" transduseri prie valties galo, varikli pakeliau ant paskutines skylutes. Itariu bus gaiduva. Reiks dapirkt laikikli ir montuot prie dugno:(
IMG_6642.JPG
vyktce

Re: Echolotai

Post by vyktce »

:labas:
Dolcai, prašysiuos ant konsultaciju :yes: Pirmas mano valtinis echolotas. Birželio gale patrukdysiu :oops:
mixas
Posts: 628
Joined: 01 Sep 2008, 13:05
Miestas: Šiauliai

Re: Echolotai

Post by mixas »

Dolcas :labas: ir kiti kas elitus turit, kaip išsprendėt vienu metu kelių skirtingų balų batimetrijos turėjima, man kažkodėl tenka prieš kiekvieną žūklę isimest planą to kur planuoju žvejot.
mixas
Posts: 628
Joined: 01 Sep 2008, 13:05
Miestas: Šiauliai

Re: Echolotai

Post by mixas »

Dainiusm :labas: kaip visad tiesiai ir aiškiai. Ačiū.
edmundaxx
Posts: 555
Joined: 17 Jul 2011, 12:47
Miestas: Panevėžys/Marijampolė

Re: Echolotai

Post by edmundaxx »

Kaip ant EliteTI su mapsais batimetriniais?
Atsisiuntus iš genesis, išsiekstraktinus ir išsikėlus tą aplanką į SD kortelę, turi veikti iškart?
valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Echolotai

Post by valdas. »

valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Echolotai

Post by valdas. »

valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Echolotai

Post by valdas. »

valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Echolotai

Post by valdas. »

valdas.
Posts: 2458
Joined: 01 Jul 2008, 22:03
Miestas: Telsiai..PAVANDENE...

Re: Echolotai

Post by valdas. »

Išbandžiau nauja žaislą.
Helix 10 Chirp MEGA SI GPS G2N
https://www.google.lt/search?source=hp& ... fBOdhKPDSY
Ka galiu pasakyti..valdymas toks :mda: , šiaip tik, su pričiudais mygtukiniais. Galėjo ir paprasčiau išspręsti meniu..nervina kvaila jo logika.Pas garminus,raymarine dragonfly, lowrancus su rankiniu, man labiau patiko, turiu omeni mygtukinio valdymo versijas.
Žodžiu, po Loriku su tacium, kai akmens amžius :D vis i ekraną baksnoju is įpratimo :D
Kas džiugina tai Side Imaging- šoninis... DAIKTAS :Yess: :niamniam:
Realiai po loriku matos DIIIIdelis skirtumas i geraja, aiškiąją, puse. Visgi dažnių skirtumas pas Mega ryškiai i prieki nubeges.. 1200kHz pries 800kHz
Kas pasekoi, dugno detalizavimas visai kito lygio., ne Soliksas dar, bet jau i ta puse.
Lowransu TI ,net HDS-as, su visais kitais, nervingai, kampe ruko.
Net neįsivaizduoju kokia galėtų but detalizacijos, vaizdo kokybe, pas Mega, jei jie dar raišką ekrano normale padarytu...pikseliu vagys . :rusas:

Žuvys,ant šoninio, kaip nebutu keista, matos konkrečiai, kai objektai ant dugno ir virs dugno su šešėliu ant dugno..ir tai taisykle o ne išskirtinis pataikymas užplaukti. :ilike:
Pagal šešėlio atstumą nuo žuvies, galima apytikslei spręsti, kiek ji nuo dugno pakilus...ner seselio, reiskias visai dugnu šliaužia ir ttt.

Navigacija taipogi nebloga..bet ne tokia patogi kaip pas lowrensus..nors kam kas, skonio reikalas.
Taškų dėjimas, po loriko, konkrečiai nervina....įspūdis toks kaip šiais kompiuteriniu žaidimų laikais, sėstum prie senu laiku, flopikinio, kompiuterinio žaidimo, su ,,džiostiku,, su tankiukais-taikiniukais ir antyčių šaudymu. Na, bet kiek suprantu, tai lowrencu taciaus, sugadintos jaunystės itaka..priprantama.
Down Imaging-dugno po valtim skanavimas, taip pat geras, ne dragonfly, bet jau jau,.. lowrensas nedasoka iki to lygio tai tikrai, taipogi Mega daznio įtaka..
Tačiau tradicinis echolotas, jo vaizdinis perteikimas, realiai atsilieka nuo lowrensu...Pas lowrencus, po naujausiu atnaujinimu, viskas juntamai įdomiau. Bet gal cia taipogi įpročio klausimas, bet apie žūvu lankus, kolkas, teko pamirsti. Viskas blynais , dėmėm vaizduojama..o pats dugnas tai tik spalvota riba be jokios įdomesnės informacijos.

tad tiek pradziai. 8-)



ps. beje, nepirmas sis Mega jau pas mane, pirmas aparatas kuris pakliuvo i rankas, buvo brokinis :( tiesiai is įpakavimo. :mda:
Teko pabendrauti su lietuvos Normarku. ..ne patys maloniausi prisiminimai, net pardavejui kliuvo, kuris pardave man šį echolota.. :x
Bet viskas išsisprendė po techniko apžiūros, testavimo...Nors visgi buvo bandymas pakreipti visa ta reikalą i vaga ,,pats kvailys,,. ačiū dievui technikas pasitaikė adekvatus, po diagnostikos ir mano apklausos, suspaustom bulkom, buvo atliktas keitikas i nauja.
Sonaras buvo pusgyvis atvykes, o tiksliau visai negyvas, beto ir programine gliukino, bent man taip atrode.
Tad po pabendravimo tema, arba pinigai atgal arba...paros begi atvyko naujas Helixsas...

Moralas...
siuntinejimasi visu tu aparatu is ebejaus ar is uz juru mariu, su abejotinu garantiniu, tema tikriem rustiem vyram, as iki tiek nedaauges. :oops:
Per astuonis metus jau antra karta teko susidurti su echolotu garantiniu..ačiū dievui, viskas pirkta buvo čia vietoi, nors ir kiektai brangiau, bet uztat, kaip sakoma...skupas moka dvigubai.
Cia tema pamastymui, ar verta...
Post Reply